Biathlon

Alpsko i nordijsko skijanje, snowboard, hokej, klizanje...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la DukeOfWellington » 08 dec 2013, 18:35

I ovdje nikog...

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Forster » 08 dec 2013, 23:12

Odgleda se nekad biatlon, ovdje nesto kao Ligety samo u liku Martina Fourcada :D
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Admir_Sa » 08 dec 2013, 23:50

kako je Magdalena prestala sa takmicenjem sekunde sa istim žarom ne gledam bijatlon kao prije. Upratim trke, vidim ko kolo vodi i to je to :D Cehinja Sukalova ove sezone dobra, a kod muškaraca svi norvežani protiv martana furkada :D
nema potpisa

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la DukeOfWellington » 09 dec 2013, 07:18

Beger je jučer imao lijepu šansu pod uslovom da je pogodio sve, a da je Fourcade promašio makar jednu. Ovako ništa.

Bjoerdalen je bio odličan na stazi, ali sa (čini mi se) tri promašaja nije mogao bolje...

Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la PEP » 12 dec 2013, 14:08

Matan martan furkan bogami oove sezone razvaljuje momacki ,tesko da svendsen ustjugov,eder mogu parirati kao najblizi pratioci u nastavku sezone,matan razvaljuje.
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Mig_Mig » 18 dec 2013, 23:18

DukeOfWellington je napisao/la:I ovdje nikog...
Duke brate, ne mogu da vjerujuem da prartis sve ove sportove, nije da ti pariram al tu sam nedgje :D ko je najveci ikad tebi?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la DukeOfWellington » 19 dec 2013, 13:45

Mig_Mig je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la:I ovdje nikog...
Duke brate, ne mogu da vjerujuem da prartis sve ove sportove, nije da ti pariram al tu sam nedgje :D ko je najveci ikad tebi?
Ma ovo mi dođe tako za vikend super pratit, popunim jutro :D Inače, veći sam ljubitelj cross-countrya nego biathlona.

Po meni je Bjoerndalen, premda cijenim da mogu pogriješiti jer nisam pratio ove starije poput Ullricha. Sjećam se i Poireea i njegove dominacije, tad sam odgled'o neke prve utrke, mada tad nisam pratio redovno, onako kad naletim.

Navijam za Bergerove.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Mig_Mig » 19 dec 2013, 14:44

DukeOfWellington je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la:I ovdje nikog...
Duke brate, ne mogu da vjerujuem da prartis sve ove sportove, nije da ti pariram al tu sam nedgje :D ko je najveci ikad tebi?
Ma ovo mi dođe tako za vikend super pratit, popunim jutro :D Inače, veći sam ljubitelj cross-countrya nego biathlona.

Po meni je Bjoerndalen, premda cijenim da mogu pogriješiti jer nisam pratio ove starije poput Ullricha. Sjećam se i Poireea i njegove dominacije, tad sam odgled'o neke prve utrke, mada tad nisam pratio redovno, onako kad naletim.

Navijam za Bergerove.
Pa dobro. Ole je bio legenda, ma da, sve isto ! Moj jedan i jedini Rico Gros :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
trxel
Postovi: 4508
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la trxel » 21 dec 2013, 11:02

Bio je jos i legendarni Raphaël Poirée... Ove godine ima dosta kandidata za moguci podium, prije svih Norvezani ( Svendsen, Berger ako ne pravio puno gresaka na pucanju, te naravno jos uvjek Bjondalen)... Svabe mozda u ekipnom do treceg mogu, ali pojedinacno, mislim da je Arnd Peiffer solidan i iskusni Birnbacher... Fucard od Francuza... Sto se dama tice, ona mala Neuner je avion..

slika :mrgreen:
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Mig_Mig » 13 mar 2016, 23:16

Prodje SP, a niko ni rijeci ! Od kako je otisao Duke, to je bilo i ocekivano! Inace, historija je zamalo ispisana, svakako veliki naklon Martin Fourcadu :bow: Covjek je stepenicu iznad svih, i naravno Ole :bow: :bow: o covjeku bi se mogla knjiga napisati ! Toliko, da ostane uspomena na SP u Oslu !
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la MElloo » 13 mar 2016, 23:46

Otkad se pojavio M.Fourcade i Ole ostario postalo pravo dosadno pa sam skoro pa prestao pratit :mrgreen:
Zenski biathlon je postao previse dosadan :/ Nista bez Magdalene Neuner :mrgreen:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Mig_Mig » 14 mar 2016, 01:55

MElloo je napisao/la:Otkad se pojavio M.Fourcade i Ole ostario postalo pravo dosadno pa sam skoro pa prestao pratit :mrgreen:
Zenski biathlon je postao previse dosadan :/ Nista bez Magdalene Neuner :mrgreen:
A koga drugo da ocekujem vec tebe :) Pa zenski nisam ni pratio, a imas pravo ! Ovo ostalo je cisti prosjek, danas sam bas navijao da Ole uzme zlato ida ode u legende, ali ne ide .. 42 :tokralju:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la MElloo » 14 mar 2016, 02:05

Ja pratim ove sportove sa strane koje malo ko prati a jos manje komentarise na forumu :mrgreen:
Braca Boe i Svendsen u losoj formi svako malo Fourcade pobjedi nije zanimljivo vise :(
Sto se zena tice Makarainen malo koja iz Njemacke i sad ova Soukalova sto je valjda najbolja :)
Meni se svidja Simon Schempp al nikad da veze mjesec dana dobrih trka :)
Sad sam poceo pratit nordijsku kombinaciju to mi najzanimljivije :D

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 06 dec 2016, 20:20

da malo osvježimo temu :) ,počela je i nova sezona prije 10 dana prvim natjecanjem u Oestersundu,kod muškaraca ništa novo Foucard :clap: nastavlja dominaciju 3 pobjede od kojih jedna u pojedinačnoj mješovitoj štafeti i jedno treće mjesto,treba i izdvojiti mladog rusa Babikova koji je upisao prvu pobjedu u SK,kod žena bi trebalo biti zanimljivije jer ima više favorita i Ole je najavio kraj karijere nakon OI 2018 :salut: :salut:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Jeftha » 06 dec 2016, 20:25

Martin Fourcade na misiji da postane najbolji biatlonac svih vremena.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 06 dec 2016, 20:41

Jeftha je napisao/la:Martin Fourcade na misiji da postane najbolji biatlonac svih vremena.
ima tu još mnogo posla,posebno što se tiče OI
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la MElloo » 06 dec 2016, 21:12

Jeftha je napisao/la:Martin Fourcade na misiji da postane najbolji biatlonac svih vremena.
Mozda drugi najbolji :mrgreen: :mrgreen:
A i konkurencija mu nije neka sad :)

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Jeftha » 06 dec 2016, 22:51

MElloo je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Martin Fourcade na misiji da postane najbolji biatlonac svih vremena.
Mozda drugi najbolji :mrgreen: :mrgreen:
A i konkurencija mu nije neka sad :)
On je razlog zasto konkurencija izgleda tako kako izgleda. ;)
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la MElloo » 06 dec 2016, 22:55

Jeftha je napisao/la:
MElloo je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Martin Fourcade na misiji da postane najbolji biatlonac svih vremena.
Mozda drugi najbolji :mrgreen: :mrgreen:
A i konkurencija mu nije neka sad :)
On je razlog zasto konkurencija izgleda tako kako izgleda. ;)
Sta mislis kako bi bilo Ole iz najboljih dana protiv sadasnjeg Martina? :D Kakve bi to samo trke bile :mrgreen:

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Jeftha » 06 dec 2016, 23:01

MElloo je napisao/la: Sta mislis kako bi bilo Ole iz najboljih dana protiv sadasnjeg Martina? :D Kakve bi to samo trke bile :mrgreen:
Velicanstvene utrke. Plus da im ubacis Svendsena iz najboljih dana.
Hajde upali F1. :mrgreen:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Odgovori

Natrag na “Zimski sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.