UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
84
63%
Jon Jones
37
28%
GSP
10
8%
neko drugi (navest tko)
2
2%
 
Ukupno glasova: 133

Avatar
stokton
Postovi: 939
Pridružen/a: 08 sep 2010, 01:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la stokton » 27 jul 2014, 03:07

Borba Thomoson vs Green je klasičan primjer nerješene borbe. Ne kontam suce zašto rundu ne boduju nerješeno ako nisu sigurni ko ju je dobio :roll:

Guida je s druge strane klasičan primjer luda čovjeka. On osim svoje ludosti nema nikakvog udaračkog znanja a kosu izgleda ne veže da bi mogao zabacivat glavom ljevo-desno te tako raditi eskivaže :lol: inače bi bio nokautiran u prvoj minuti.
Bermudez je preslika Mendeza.

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 27 jul 2014, 03:11

stokton je napisao/la: ljevo-desno te tako raditi eskivaže :lol:
haha ne moze se bolje opisati :rol:

Thomoson vs Green je bio sparring match, oba trebaju biti maknuta sa main eventa. Prvi ce vjerovatno i zavrsit karijeru uskoro.
UH VAI MORRER

Avatar
Thranduil
Postovi: 1345
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Thranduil » 27 jul 2014, 03:14

Clay "na struju" Guida ga ispuši RNC-om, fakat je lik lud a Bermudez :clap:

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 27 jul 2014, 03:18

Chan sung jung bi bio dobar sledeci matchup za bermudeza
Zadnja izmjena: rawcold, dana/u 27 jul 2014, 03:22, ukupno mijenjano 1 put.
UH VAI MORRER

Avatar
stokton
Postovi: 939
Pridružen/a: 08 sep 2010, 01:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la stokton » 27 jul 2014, 03:18

work je napisao/la:Bermudez :thumbup:
Još jedno dvije borbe i onda napast titulu. :kralj:
Bermudez je zaslužio eliminator borbu jer čovjek ima 7 pobjeda u nizu, sve ispod toga je velika nepravda.

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la work » 27 jul 2014, 03:23

:D
Smiješan matchmaking. Bukvalno ga probio!

Ne treba Bermudez da žuri, neka ide na Lamasa/Zombia i onda možda još jednu pa onda za titulu.
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 27 jul 2014, 03:25

Rumble je killer.
UH VAI MORRER

Avatar
stokton
Postovi: 939
Pridružen/a: 08 sep 2010, 01:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la stokton » 27 jul 2014, 03:26

WTF izgleda da je i Lil nog za mirovine kao i buraz mu.
Nisam skonto s kojim ga je udarcem uzdrmao, pa se ovaj povukao uz kavez, al nije ni bitno.

Rumble mora, znači mora odraditi eliminator borbu protiv Gustava.

A sada ludnica :P

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 27 jul 2014, 03:28

@stockton jedan od onih u standupu, ono dok su boksali :D
UH VAI MORRER

Avatar
Thranduil
Postovi: 1345
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Thranduil » 27 jul 2014, 03:29

Kao što sam i očekivao, Rumble pregazio Lil Noga, ovo mi je bio mismatch kao što je bio i Cormier Henderson, lijepo bi bilo da se Gustafsson nije ozlijedio pa da se bori sa Jonesom a za title meč DC i Rumble.


Sad slijedi "tučnjava" :)

Avatar
stokton
Postovi: 939
Pridružen/a: 08 sep 2010, 01:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la stokton » 27 jul 2014, 03:35

Thranduil je napisao/la:Kao što sam i očekivao, Rumble pregazio Lil Noga, ovo mi je bio mismatch kao što je bio i Cormier Henderson, lijepo bi bilo da se Gustafsson nije ozlijedio pa da se bori sa Jonesom a za title meč DC i Rumble.


Sad slijedi "tučnjava" :)
po meni je dobro što se Gus povrijedio jer je on imao svoju priliku, a sada neka je zasluži protiv Rumblea.

Avatar
Thranduil
Postovi: 1345
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Thranduil » 27 jul 2014, 03:45

stokton je napisao/la:
Thranduil je napisao/la:Kao što sam i očekivao, Rumble pregazio Lil Noga, ovo mi je bio mismatch kao što je bio i Cormier Henderson, lijepo bi bilo da se Gustafsson nije ozlijedio pa da se bori sa Jonesom a za title meč DC i Rumble.


Sad slijedi "tučnjava" :)
po meni je dobro što se Gus povrijedio jer je on imao svoju priliku, a sada neka je zasluži protiv Rumblea.
Gustafsson je odradio jako gust meč protiv Jonesa gdje su sitnice odlučivale,tačnije onaj lakat jedan. Da je Mauler branio titulu dali bi mu pobjedu u toj borbi sigurno. Nanio je štetu Jonesu od koje se mjesecima oporavljao.
Napravio je nešto čemu se niko do sada nije ni približio tako da je zaslužio revanš 100%,a u međuvremenu je skinuo Manuwu.

DC u ovoj kategoriji nije napravio ništa, u UFC nije impresionirao uopće , dobio je 2 totalna mismatcha i dva borca koja mu stilski jako odgovaraju i to na decision. Dobio je priliku na trash talk i na to što UFC vidi potencijalnu zaradu.
Rumble je ovo tek drugi meč nakon povratka u UFC (s kojim je imao jako puno problema) pokazao se impresivno i vjerujem da ga jedan meč, možda dva djele od napada na titulu. Njega bi jako volio vidjeti u meču sa Cormierom

Avatar
stokton
Postovi: 939
Pridružen/a: 08 sep 2010, 01:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la stokton » 27 jul 2014, 03:53

Thranduil je napisao/la:
stokton je napisao/la:
Thranduil je napisao/la:Kao što sam i očekivao, Rumble pregazio Lil Noga, ovo mi je bio mismatch kao što je bio i Cormier Henderson, lijepo bi bilo da se Gustafsson nije ozlijedio pa da se bori sa Jonesom a za title meč DC i Rumble.


Sad slijedi "tučnjava" :)
po meni je dobro što se Gus povrijedio jer je on imao svoju priliku, a sada neka je zasluži protiv Rumblea.
Gustafsson je odradio jako gust meč protiv Jonesa gdje su sitnice odlučivale,tačnije onaj lakat jedan. Da je Mauler branio titulu dali bi mu pobjedu u toj borbi sigurno. Nanio je štetu Jonesu od koje se mjesecima oporavljao.
Napravio je nešto čemu se niko do sada nije ni približio tako da je zaslužio revanš 100%,a u međuvremenu je skinuo Manuwu.

DC u ovoj kategoriji nije napravio ništa, u UFC nije impresionirao uopće , dobio je 2 totalna mismatcha i dva borca koja mu stilski jako odgovaraju i to na decision. Dobio je priliku na trash talk i na to što UFC vidi potencijalnu zaradu.
Rumble je ovo tek drugi meč nakon povratka u UFC (s kojim je imao jako puno problema) pokazao se impresivno i vjerujem da ga jedan meč, možda dva djele od napada na titulu. Njega bi jako volio vidjeti u meču sa Cormierom
Gus je dobio title shot potpuno nezasluženo, to govorim.

DC je osvojio streakforceov turnir teškaša skino mnoga velika imena tako da je puno više zaslužio napad na tron od Gusa prvi put.
Mislim da je pravedno da se svima pruži šansa pa tek onda uzvrate pravit.

JJ je dobio čisto 3:2 u rundama

Inače mi je glupo da prvak odrađuje dvije borbe a da izazivač čeka bez borbe kao ovo s Belfotrtom. Trebalo bi biti obrnuto.

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 27 jul 2014, 03:54

Lasti gasti je premasio svoj potencijal u toj borbi, jones to radi sa svima zeli da ih pobjedi u njihovom najboljem stilu. U rematchu bi Jones dokazao da tu nema dvojbe, a sa Cormierom ima dosad najveci problem jer je kompletno drukciji skillset (puno vise opasniji da slomije bonesa <- see :D )

fullscreen sad, dont blink.
Zadnja izmjena: rawcold, dana/u 27 jul 2014, 04:43, ukupno mijenjano 1 put.
UH VAI MORRER

Avatar
Thranduil
Postovi: 1345
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Thranduil » 27 jul 2014, 04:30

Borba je imala veliki potencijal da se završi u prvoj rundi ali ode na decision :thumbup: Lawler dosta bolji

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 27 jul 2014, 04:34

Robbie Lawler, fighter of the year.

i Ceronne :D
UH VAI MORRER

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 27 jul 2014, 17:34

rawcold je napisao/la:Robbie Lawler, fighter of the year.

i Ceronne :D
ma jok skontace oni nekako da svog nekog pulena ubace tu kao i obicno. evo recimo macdonald pa nevjerovatno je koliko njega ufc gura i pokusava pretvoriti u prvaka. eno weidman pobjedio silvu jednom jer se ovaj glupirao al hajd to je i ok al drugi put jer je silva slomio nogu i daju mu nagradu za borca godine...
dobar event sinoc mada sam zaspao pred glavnu borbu nazalost pa sam je tek danas pregledao.
You are someone else I am still right here

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 29 jul 2014, 16:43

fera je napisao/la:
rawcold je napisao/la:Robbie Lawler, fighter of the year.

i Ceronne :D
ma jok skontace oni nekako da svog nekog pulena ubace tu kao i obicno. evo recimo macdonald pa nevjerovatno je koliko njega ufc gura i pokusava pretvoriti u prvaka. eno weidman pobjedio silvu jednom jer se ovaj glupirao al hajd to je i ok al drugi put jer je silva slomio nogu i daju mu nagradu za borca godine...
dobar event sinoc mada sam zaspao pred glavnu borbu nazalost pa sam je tek danas pregledao.
Sta se imas grbit pred laptopom :thumbup: ipak se isplatilo prekinuti san za onakvu priredbu u glavnoj borbi. Lawler se popravio u svim aspketima, vise ga ne mogu obarati kao prije pa smoriti. Nema slabosti u ovom momentu. Brownu isto nije opao kredibilitet.

Rory "The Bory"? Vidio sam u onim Embedded TV serijama dok prica kako priprema zdrav dorucak, fakat mozes misliti kakve dosadne scene su izbrisane u editingu. Nije mu islo u prilog sto je pored bio Hoodley koji je ispao kao gazda i familijarni covjek, govori da ce mu djeca napraviti scenu i plakati cijelo vrijeme kad ode na aerodrom. Onda prebace na Rorya i znas da koriste svaku mogucu snimku, gdje se nasmijesi isprica vic ili pokupi torbe haha samo da sklope 30 sekundi na kojima izgleda kao ljudsko bice.

Eeeeewwwww ne moras spominjati za nogu. Cudi me da niko ne komentira kako je moguce postati borac godine samo zbog 13 minuta borbe. Al onda je opet jasno da su izgubili dva najveca sampiona, pa nove moraju promovisati na sve moguce nacine. Mislim da nece biti dvojbe oko Lawlera, on je se borio protiv boljih protivnika nego Cerrone. Ta nagrada ionako ne znaci puno, neka pobjedi Hendricksa.
UH VAI MORRER

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 30 jul 2014, 14:31

Anderson Silva vs. Nick Diaz main event za 183.

Sent from my Windows Phone.
UH VAI MORRER

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 31 jul 2014, 18:12

Eventi u augustu

WSOF 12 Gonzalez vs. Palomino
Nedjelja, August 10, 03:00h

UFC FIGHT NIGHT 47 Bader vs. St. Preux
Nedjelja, August 17, 04:00h

UFC FIGHT NIGHT 48 Le vs. Bisping
Nedjelja, August 23, 00:30h

UFC FIGHT NIGHT 49 Henderson vs. dos Anjos
*Mirsad Bektic na main cardu.
Nedjelja, August 24, 04:00h

ONE FC 19 Aoki vs. Shalorus
Petak, August 29, 14:00h

LEGACY FC 34 Hall vs. Souza
Subota, August 30, 04:00h

UFC 177 Dillashaw vs. Barao II
Nedjelja, August 31, 04:00h
UH VAI MORRER

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.