NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
tillman
Postovi: 781
Pridružen/a: 19 nov 2012, 18:44
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tillman » 20 okt 2014, 19:53

tuzlak1987 je napisao/la:Po meni najveci problemi Bearsa su:

1.Rushing
2.Odbrana
3.Cutlerove izgubljene lopte. Na pas igri je i solidan, ima i dosta losijih ekipa tu. Sigurno desetak losijih ekipa..

Sto se tice tih izgubljenih nije toliko ni kriticno jer ste u -1 sto se izgubljenih tice. Kritican je najvise rush, nesto preko 600 jardi u 7 utakmica. Slabo, to da se popravi i odbrana malo i vi bi i sa ovakvim Cutlerom poceli dobijati
pa nije problem u Forteu i rushingu, već je problem u playcallu... ne daju mu loptu, a kad mu daju loptu on pravi playeve... sinoć sam se odmah na 3. playu bearsa iznervirao, 3rd&2 i Cutler ide bacati dugu loptu prema Jefferyu umjesto da je dao Forteu da istrči par yardi..
dobro je rekao Marshall da bi trebali postizat 30ak poena po utakmici koliko talenta u ekipi imaju...
sere se po obrani a da nje nema ne bi ni bilo ni ove 3 pobjede... ne mogu oni obranit koliko ovi mogu zaebat...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 okt 2014, 20:01

Pricaj mi o playcallingu, navijam za Giantse. :rol:

Ne mozete od nas imati gori sigurno, mislim da znam u cemu je problem. Kod nas se RB zbog predvidljivih trcanja zakucaju svaki drugi rush u protivnicku odbranu na 1 ili 2 jarda. Nekad budu i vraceni par jardi nazad :mrgreen:

Rodman
Postovi: 1485
Pridružen/a: 10 jan 2013, 16:35
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Rodman » 20 okt 2014, 20:07

Marshall
Jeffery
Forte
Bennett
solidna OL

Teško je ne uspjeti sa ovakvom talentovanom grupom, Cuntleru i Trestmanu to uspijeva.

Sljedeču utakmicu ako izgubimo, moramo početi tankirati. Da bar jednom biramo u top10, poslije 10 godina.
„Ako Bog da, bit će naša BiH. Osjećam da mogu uraditi zamišljeno. Nestalo je struje. Sretno!”- Izet Nanic

- FK Sarajevo

BOSANSKA KRAJINA !

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 okt 2014, 21:19

Ja bi odmah poceo tankirat nemamo mi vise sta trazit sto zbog povreda sto zbog ovih glupih poraza
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 20 okt 2014, 22:58

Edin TM87 je napisao/la:Najbolji svih vremena, kakav rekord 510 TD mastera :cool: Nevjerovatan sportista, 22/26 protiv takve odbrane Ninersa :tokralju: Isti broj touchdownova i incomplete pasova :lol:
regularne sezone

Playoff djeli djecu i ljude
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 okt 2014, 23:19

nebi me iznenadilo da uzmemo Patriotse slijdece sedmice..nbi me iznenadilo da Forte protrci, Cutler baci 3TD, i odbrana nesto vise ucini od ovog sto su pokazali ovu sedmicu ...ali **** i tu pobjedu kad mi playoffa vidjet necemo...bolje zijanit tekmu ali bi voljeo vidjet borbu neke fine poteze ali pobjeda nam vala nista ne znaci..tesko je znati da bi tad imao 4 pobjede u gostima i 3 poraza kuci
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 21 okt 2014, 01:04

alemsa je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Najbolji svih vremena, kakav rekord 510 TD mastera :cool: Nevjerovatan sportista, 22/26 protiv takve odbrane Ninersa :tokralju: Isti broj touchdownova i incomplete pasova :lol:
regularne sezone

Playoff djeli djecu i ljude
:mrgreen:
upravo tako! vidjećemo šta će napraviti ove godine, ovako jak tim nije nikad imao, ni u indiju ni u denveru! ako ove godine ne stigne barem do super bowla onda mu je bolje da odma' ode u penziju.

bio je u želji početkom osamdesetih igrač po imenu siniša aškraba, koji je čuda pravio na treningu, a kad bi ga osim stavio da igra bilo je odma 'u gaće! sad nije peyton baš takav slučaj, ali meni aškraba odmah padne na pamet kad se potegne priča o peytonu i playoffu :mrgreen: :wave:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 21 okt 2014, 10:20

alemsa je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Najbolji svih vremena, kakav rekord 510 TD mastera :cool: Nevjerovatan sportista, 22/26 protiv takve odbrane Ninersa :tokralju: Isti broj touchdownova i incomplete pasova :lol:
regularne sezone

Playoff djeli djecu i ljude
Steelersi ubijaju zadnju nadu za PO, idi placi po Hjustonu :plac:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 22 okt 2014, 00:12

The Pats and the Tennessee Titans have agreed to a deal to trade outside linebacker Akeem Ayers to Foxboro. The Nashville Tennessean was the first to report the news. According to CBS Sports, the Patriots will send a sixth-round to the Titans and will also receive a seventh rounder in return.
Ostaje nam da vidimo hoce li BB opet pogoditi sa tradeom kao sto je bio slucaj sa Talibom...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 22 okt 2014, 08:16

amerosm je napisao/la:
The Pats and the Tennessee Titans have agreed to a deal to trade outside linebacker Akeem Ayers to Foxboro. The Nashville Tennessean was the first to report the news. According to CBS Sports, the Patriots will send a sixth-round to the Titans and will also receive a seventh rounder in return.
Ostaje nam da vidimo hoce li BB opet pogoditi sa tradeom kao sto je bio slucaj sa Talibom...
Nemaju ta dva trade-a ništa zajedničko. Talib je first round pick koji je od prvog dana bio izvrstan igrač bez ikakve dvojbe ali su Bucsi jedva dočekali da ga se riješe jer je počeo da pravi sranje za sranjem u privatnom votaži.
Ayers je second round pick koji još nije pronašao sebe u NFL i postoje debele dileme oko toga šta on uopšte može napraviti u NFL-u

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41154
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 okt 2014, 13:16

Velik udarac za naš pass rush, nakon Mayoa ostadosmo i bez Jonesa (sreca je da se ne radi o ozbiljnijoj povredi, pa ce biti van stroja na mjesec dana).
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 22 okt 2014, 14:01

Potpisali smo Alana Brancha i mislim da smo time dobili na sirini kada je DL u pitanju...
U odsustvu Jonsea fornt 7 bi mogao izgledati ovako:

Easly Wilfork Branch Ninkovich
Ayers Collins Hightower

Sva sreca pa povreda Jonesa nije toliko ozbiljna i prema svemu sudeci trebao bi biti spreman za Coltse, mada bih ja sacekao jos sedmicu dana i tek ga u igru vratio protiv Lionsa.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 23 okt 2014, 15:31

http://voices.suntimes.com/sports/brian ... is-salary/" onclick="window.open(this.href);return false;

Urlacher je u principu seronja , ali što jest jest, ovdje ima pravo :mrgreen: :wave:

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 23 okt 2014, 23:07

Ja to govorim vec godinama. Samo plata mu je elitna.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 23 okt 2014, 23:24

Jay Cutler je nas QB..kad budemo imali boljeg onda cu ganpljuvat ..do tada neusudjujem se biti u kozi drugih ...Jetsi opet traze novog QB, TItansi, Brownsi ne znaju jis uvjek, Houstonu samo QB fali, Jaguarsi ce znati naredne godine da li ga imaju ili ne I td I td.

Sve dok nismo u njihivom polozaju ja sam sretan sto imam Cutlera a vi kako hocete...tankirat sezonu I uzet QB na draftu to bi bilo idealno I onda cu I ja sa vama ebat Cutleru mamaru

Ja nas nisam vidjeo jos da smo sa 30 yardi krenuli napad...niko ne moze return napraviti..odbrana na momente dobra na momente losa bas kao I offense
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 24 okt 2014, 01:40

Vala nije moj QB. Ja ga se kategoricki odricem kao takvog. On je za mene samo nakav direk koji izadje na teren, i nista korisno ne radi. Grihota je koristiti QB rijec na njega, jer je ne zasluzuje.

Pa i tvoj heroj Urlacher ti kaze sta je Cuntler: Elitni je jednio po plati. Jel to sadni Urlacherovo misljenje nevalja? Pa neki dan si mi ovdje nabijao na nos sta je rekao o nama navijacima sto zvizdimo Cuntleru, a sad taj isti ciko radi to isto samo na verbalni nacin. I mi bi trebali traziti isto tako novog QBa, jer kao i QBi iz Jetsa, Titansa, itd... ni Cuntler NISTA nije postigao u ovih 5 godina od kako je u Medama. Ama bas nista nije postigao. Izgovore mozes traziti, oni su nevazni u ovom trenutku. Ti bi da Cuntleru sve bude kako treba, od OL do specijalnih timova, do resivera do ovog do onog, pa da on napokon pocne pokazivati neke rezultate. Pa tad bi bilo ko, cak i ja i ti mogli imati rezultate ebote. Prvo nije valjala OL, pa sad kad valja OL, nevalja mu specijalni timovi, jer toBoze, eto ne krece sa 30 yardi. Pa nevalja Forte, pa resiveri nevaljalju, pa, pa, pa, pa, pa... vama Cuntler fanovima uvijek je nesto krivo sto Cuntler odigra losu utakmicu. Rezultata NEMA! To sto on obara neke rekorde Meda, to macku o rep objesi, to je i poluinvalidan QB mogao ucini u danasnjem NFLu, gdje su resiveri i QBi zasticeni kao polarni medvdjedi. Gdje se svira ometanje, ako resivera pogledas ruzno, a da nisi pogledao prije toga u pravcu lopte. Sta bi tek govorio da je igrao u doba kada si smio sve osim silovat QBa na terenu. Pa Cuntler bi vecinu vremena proveo po bolnicama, kao sto i ovako cini. Svaku sezonu ga nema pola sezone. U to doba samo nebi izlazio iz njih, i nebi prezivio ni onu 1/4 u pripremnim utakmicama.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 24 okt 2014, 02:37

jesam li ja rekao da je Cutler elitni QB ikad ?..ali kao ovakav najbolji je u historiji nase ekipe to su cinjenice ,,ja znam sto ga branim jer boljeg necemo naci nikad ...
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 24 okt 2014, 03:47

imal ikoga :)

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 24 okt 2014, 03:48

Off skroz.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 24 okt 2014, 03:55

kakvo je prvo bilo vidim sudije malo gurnule broncose.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.