NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
randy_moss
Postovi: 1919
Pridružen/a: 18 avg 2009, 13:41
Lokacija: Austrija
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la randy_moss » 03 avg 2015, 15:06

kad_kako je napisao/la:Jel se to u takticarevoj ligi prica u trecem licu? :P
To je preduslov, jer tri lica dobiju i nagrade. :lol:
SuperBowl Champions 2001, 2003, 2004, 2014

EdinTM87: "Cinjenica je da (Jamie Collins) D'Qwell Jacksonu ne moze pertle vezat po segmentu sposobnosti na poziciji LB."

Posljednji put kada je Indianapolis pobijedio New England: 15. Novembar 2009.

Avatar
alemsa
Postovi: 23871
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 03 avg 2015, 16:44

Nebi Elmedin htio igrati, on je malo vise u Islamu, ne barata bilo kakvom vrstom kockanja, cak ni s bankama nea posla zbog kamate
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 avg 2015, 21:31

kazu novinari i svi nevjerovattno iznenadjeni za ovvih nekoliko dana campa 0 izgubljenih lopti Cutlera :).....hajde masalah valjda bude bolje za njega je vrijeme jer 125m je u igri..on zna da ako ne bude imao dobru godinu da ce dobit 50 a ne 125....sad da li je ovdje do njega i do ovih novih ljudi oko njega i same promjene offensa ili je nama opet odbrana slaba ili je do OL koja mu pravi protekciju..jer kako sam jos slusao OL je dominirala i bili su dosta dobri u prva 3-4 dana sto je jako pozitivno
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 03 avg 2015, 22:29

alemsa je napisao/la:Nebi Elmedin htio igrati, on je malo vise u Islamu, ne barata bilo kakvom vrstom kockanja, cak ni s bankama nea posla zbog kamate
Ni ja se ne kockam. Samo mi kvari cejf.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 04 avg 2015, 00:47

SaltCityAttack je napisao/la:kazu novinari i svi nevjerovattno iznenadjeni za ovvih nekoliko dana campa 0 izgubljenih lopti Cutlera :).....hajde masalah valjda bude bolje za njega je vrijeme jer 125m je u igri..on zna da ako ne bude imao dobru godinu da ce dobit 50 a ne 125....sad da li je ovdje do njega i do ovih novih ljudi oko njega i same promjene offensa ili je nama opet odbrana slaba ili je do OL koja mu pravi protekciju..jer kako sam jos slusao OL je dominirala i bili su dosta dobri u prva 3-4 dana sto je jako pozitivno
Practice. Are we talking about practice!? Ja na treningu mogu bacit sto i on.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 avg 2015, 01:06

kad_kako je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:kazu novinari i svi nevjerovattno iznenadjeni za ovvih nekoliko dana campa 0 izgubljenih lopti Cutlera :).....hajde masalah valjda bude bolje za njega je vrijeme jer 125m je u igri..on zna da ako ne bude imao dobru godinu da ce dobit 50 a ne 125....sad da li je ovdje do njega i do ovih novih ljudi oko njega i same promjene offensa ili je nama opet odbrana slaba ili je do OL koja mu pravi protekciju..jer kako sam jos slusao OL je dominirala i bili su dosta dobri u prva 3-4 dana sto je jako pozitivno
Practice. Are we talking about practice!? Ja na treningu mogu bacit sto i on.
pa trening da trening koji ako nije rezultataki vazan jeste jako vazan za svakog igraca koji zeli mjesto u ekipi ...inace je i tu on bacao INT cesto ...ovaj trening moras svatati ozbiljno posebno oni koji se dokazuju..eno Geno ne mose baciti TD Marshallu :) ....od ovog campa se hemija pocinje praviti, i ako nje nema tad nece je biti ni tokom sezone ..barem se negdje vidi neki napredak ..ddrugo je sto smo mi takvi kakvi smo sto nebi podrzali to nego cemo opet popljuvat u novinama da se uvuce neka nervoza ....covjek je ba izgubio i ono sto je imao malo jer i kad je uradio sta dobro opet bi se neko nasao da popljuje ...eno citam za sad mu kao ide dobro sa ovim offensom ali se opet neko javlja da prica kako je prije 8-9 godina kao rookie bio grub u Denveru i td .. uglavnom mora neko doci izlajat nesto...sve to utice sve na ekipu nikad nasi novinari to nece svatiti , a navijaci da ne govorim
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 04 avg 2015, 01:27

Svaki preseason, ti isti novinari, ti to isto govore. I Trestman je stalno, prije svake utakmice govorio Jay, je imao odlican trening. Pa znamo na sta je to licilo u stvarnom zivotu.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 avg 2015, 04:30

ne znam nzisu bas ovako govorili bacao je INT tu puno...sad valjda manje baca vise se trci, OL je bolja , a uz to reko sam u igri su 75 miliona ili ce ostati na 50 do njega je
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 04 avg 2015, 07:57

superbowl jay :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 04 avg 2015, 13:33

ode blue na pazar aleme, ostade opet sve na arianu. možda JJ može igrati i RB? :mrgreen:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 04 avg 2015, 14:07

kad_kako je napisao/la:Svaki preseason, ti isti novinari, ti to isto govore. I Trestman je stalno, prije svake utakmice govorio Jay, je imao odlican trening. Pa znamo na sta je to licilo u stvarnom zivotu.
Mozda mu se posreci :D
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 avg 2015, 20:11

Mislim da mozemo ugasit TV inprestat pratiti NFL ovu hodinu..evo kazu da ce ovo biti Bearsi najgori Bears tim ikada ove godine ...ako ce mo bito gori od prosle godine fakat treba ovo izdrat :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
tillman
Postovi: 781
Pridružen/a: 19 nov 2012, 18:44
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tillman » 04 avg 2015, 21:39

prednja linija bi mogla biti dobra u Medeka u obrani, ali MLB-i su slabi, a CB i S su također prosjek prosjeka... ali ako bude 5 ovih prednjih dobro u liniji dobro, i secondary će igrat bolje...
u napadu će prevladavati trčanje, a Cutler će manje bacati nego ranijih godina; od toga će dosta ići prema Bennettu, nešto kao Peyton i Julius Thomas...
White je nešto ozlijeđen, ne vjerujem da će on imati neke strašne rookie brojke, ali u 2016' bi mogao eksplodirati...
Jeffery će opet ići preko 1000y i 10TD
4 RBa će nositi ekipu :)

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 04 avg 2015, 22:56

jestamaji je napisao/la:ode blue na pazar aleme, ostade opet sve na arianu. možda JJ može igrati i RB? :mrgreen:
opala, ode i foster na pazar .. mašala
ray riceeeeee, pick up, texans are calling :mrgreen: :wave:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 avg 2015, 23:06

tillman je napisao/la:prednja linija bi mogla biti dobra u Medeka u obrani, ali MLB-i su slabi, a CB i S su također prosjek prosjeka... ali ako bude 5 ovih prednjih dobro u liniji dobro, i secondary će igrat bolje...
u napadu će prevladavati trčanje, a Cutler će manje bacati nego ranijih godina; od toga će dosta ići prema Bennettu, nešto kao Peyton i Julius Thomas...
White je nešto ozlijeđen, ne vjerujem da će on imati neke strašne rookie brojke, ali u 2016' bi mogao eksplodirati...
Jeffery će opet ići preko 1000y i 10TD
4 RBa će nositi ekipu :)

to je to jer ako imas prednju liniju jaku onda i secondary je bolji..ako ne napadas QB ebiga ne mogu ovi sve zaustaviti..Jennings je bio dobar , ali nije mogao prosle sezone meda covjek jer nam je prednja li ija losa ..Fuler on je mlad i ova sezona ce mu biti puno bolja...RB pozicija nam je jaka imamo eto 3-4 RB i vidjet cemo kako ce to izgledati..OL nam treba ne samo zbog Cutlera nego zbog i RB...Forte prosle godine odlicne brojke ali uglavnom kad mu se baci ili kad se nekako izvuce , ali nije imao dobar blik od strane OL ..treba nam to da se moze manje bacat ..LB pozicija je diskutabilna jer pola njih nikad nisu igrali tu poziciju..imamo jedino tu ovog Acho iz Kanzasa, onda ovog iz Tampe sto je dosao koji bi mogli to igrat uz Houstona..kako tu uklopit Allena i Younga ..Young nam je bio najbolji igrac prosle sezone i sad covjek mora igrat drugacije nego prije i vjerovatno nece imati sezonu koju bi mi voljeli, ali ko zna
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 04 avg 2015, 23:11

Mig_Mig je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:Svaki preseason, ti isti novinari, ti to isto govore. I Trestman je stalno, prije svake utakmice govorio Jay, je imao odlican trening. Pa znamo na sta je to licilo u stvarnom zivotu.
Mozda mu se posreci :D
Svaku utakmicu ga vile nosaju i drze dalje od debakla. Da nema srece imao bi jos duplo vise INT.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 04 avg 2015, 23:15

SaltCityAttack je napisao/la:Mislim da mozemo ugasit TV inprestat pratiti NFL ovu hodinu..evo kazu da ce ovo biti Bearsi najgori Bears tim ikada ove godine ...ako ce mo bito gori od prosle godine fakat treba ovo izdrat :)
Logicno. Jay, nas samo u vecu provaliju vodi iz godine u godinu.

Kad bi nogu slomio na prvoj pre season, mislim da bi odmah bolje kotirali.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 avg 2015, 23:59

nije ni posela sezona i Jay :)..jest upravu si sve je Jay kriv ebo mater sebi :)...ali slijedeci ko je kriv nakon njega to stee vi 90% navijaca , media .. treci su ovi razna grupa GM koji su prolazili, pa onda ova odbrana i td..ali po meni prvi krivci su media u Chicagu i svi ostali nabrojani neka se reda ko kako hoce ..jer nije ni pocela sezona poceli ste srat i pisat po novinama i raznim forumima, fb ....sve to utice na ekipu ..prv jay je izgubio i vjeru u sebe i da moze sta ucinit kad malo mlo neko dodje pljune..kao neki dan covjek pokusava nesto promjenit kod sebe u novom rezimu Bearsa onda opet media i onda navijaci poput vas
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 05 avg 2015, 00:27

Sta mu treba lizat guzicu i nakon 7 uzasnih sezona? Da nije imao sansu do sada, pa bi i razumio. Koliko to on sansi treba da prikaze nesto? U bilo kojoj drugoj ekipi on bi davno otkaz dobio. Neka hvala. Ja previse volim Mede da bi takve ublehe tolerisao vise, a i vecina navijaca ima isto misljenje.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 05 avg 2015, 01:28

Niko nije rekao da mu treba lizat guzicu ali dezona nije ni pocela mi smo poceli srat..eno sad pisu kako to on da bide novi Jay kako to on da sad odjednom ne baca INT na treningu i td..pa dobro ba daj sad nam je potrebno da se vrati samopouzdanje igracima , a ne da ih opet tusimo..sve je meni jasno ali nikad nece biti jasno zasto nikad niko nije dao podrsku barem dok jos nismo poceli
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.