Biciklizam

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Koji vozač po vama osvaja Vueltu:

Froome
18
31%
Quintana
7
12%
Contador
20
34%
Uran
2
3%
Rodriguez
4
7%
Aru
5
8%
Talansky
3
5%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 28 maj 2016, 17:58

@mello želiš reći da je nešto sumnjivo,ne znam imao je pun **** sreće, o njemu ne želim trošiti puno riječi, Giro odličan :clap: :clap: i sad čekamo Tour i veliku borbu najboljih,nadam se da će biti tako a ne taktiziranje do zadnjeg uspona :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 28 maj 2016, 18:01

branimir85 je napisao/la:@mello želiš reći da je nešto sumnjivo,ne znam imao je pun **** sreće, o njemu ne želim trošiti puno riječi, Giro odličan :clap: :clap: i sad čekamo Tour i veliku borbu najboljih,nadam se da će biti tako a ne taktiziranje do zadnjeg uspona :kafa:
edit ovog današnjeg komentatora je apsolutno zanimljivo slušati,ali onaj od jučer :lol:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 28 maj 2016, 18:04

Onaj od jucer uopste ne prenosi biciklizam samo nestalo im komentatora za prenosit :rol:
Ma vinkurov mi izgleda onako fin. On i Astana nisu nikad imali problema s dopingom posten covjek :kafa:
Na touru je borba najboljih hvala Bogu. Froome Quintana i najbolji Contador :D

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12685
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Mig_Mig » 29 maj 2016, 00:11

Ovaj Giro, barme ovih par dana je bio fantastican! Jucer prije etape kontam u sebi, cemu je svrha da Nibali ovo vozi do kraja?! Sta treba da se desi da on ovo uzme, i vidi cudo se desi! Naklon :bow: ! Giro faantazija, ocekujem i Tour da bude barem isti !
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 29 maj 2016, 22:29

Giro je završio s pobjedom ARNDT-a,koliko mi se čini, nažalost nas forumaša pobjedio Niballi :x ,na podiju još su Chaves i Valverde :clap: stvarno mi je žao Kruijswika :cry: nadam se da će mu se ovo vratiti,ne znam kako ali to mu želim,Giro odličan :salut:
znam da je **** voziti dva velika GT-a u godini,ali kakve su šanse Chavesa i Kruijswika na Tour-u :?:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 30 maj 2016, 20:33

Prije da ce Orica voditi bracu Yates na tour a Lotto ce Keldermana i Gesinka. Tako da njih dvojicu mozemo ocekivati krajem augusta na vuelti :)
Sada ide Douphine Svicarska i nacionalna prvenstva. A nakon toga veliki Tour :kafa:


Alejandro Valverde :
My next big objective from now is mainly the Rio Olympics. We will go to the Tour in order to support Nairo Quintana. I want to make it clear, from this very moment, that I will be losing time on the first week and take things easier so I can help Nairo out and give my best in the mountains. Also, if it's possible and it doesn't compromise the team's goals, I'd like to chase some stage wins or make it into the break and help the team from there. Our motto for the Tour remains the #SueñoAmarillo, winning the Tour with Nairo at last, and then, the Rio Games."

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 02 jun 2016, 19:36

Ova izjava Valverde-a je jedina moguća,meni jako drag biciklist , nadam se da će pogurati Naira do žute majice na Champs-Élysées-u :wave: , sad nam u nedjelju slijedi Critérium du Dauphiné, i danas malo gledam sastave neće biti Naira i TJVGarderen,ali tu su Froome,Alberto,Aru i naravno francuzi Pinot,Bardet,Gallopin,Rolland :kafa: i jedno pitanje šta je sa
Warren BARGUIL-om ozlijeđen :?:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 11 jun 2016, 03:00

Pratili tko Criterium,jučer Froome pokazao tko je glavni favorit za TF :kralj: ,Porte sjajan :salut: ,Alberto izgubio žutu majicu, iako nije izgledalo tako 2-3km prije cilja gdje je Alberto bio napravio malu razliku nad Froome-om,ali Froome ubacuje u brzinu više gdje ga samo Richie prati,danas je vjerovatno najteža etapa CriteriumaLa Rochette / Méribel.
Danas prije utrke opet sam gledao dokumentarac na Areni o pobjedi Le monda na Touru :tokralju: :tokralju: ,jedna od najsvjetlijih točaka Toura u njenoj čitavoj povijesti :kralj:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 11 jun 2016, 17:59

Sjajna etapa,Bravo za Pinot- i Bardet-a :clap: :clap: ; Pinot pobjedio a Bardet došao na 21 sekundu od Froom-a,u okviru 35 sekundi je 5 vozača bit će zanimljiva zadnja etapa :D ,uz dva francuza danas odlično je izgledao D.Martin :clap:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 26 jun 2016, 17:12

sjajna utrka na prvenstvu Francuske,Pobjeda Vichot-a,ali za mene moralni pobjednik je Galopin :tokralju: :tokralju: bez ijednog timskog kolege*sam protiv svih*odličan je bio i julian Alaphilippe :clap: sa samo jednim timskim kolegom dok je npr.FDJ imao 23-icu
Roche osvojio Irsko prvenstvo,Sagan slovačko,Nizzolo talijansko... :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 26 jun 2016, 20:27

Jel bilo streamova to za te NC ja sam mislio da nema , to preskocim svake godine
Gilbert uzeo Belgijsko Van Avermet treci
Jos malo i tour :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Jeftha » 26 jun 2016, 20:32

Quintana osvaja ove godine. Vrijeme je.
Prosle godine mu je pobjeda izmakla na drugoj etapi zbog vjetra.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 26 jun 2016, 22:13

MElloo je napisao/la:Jel bilo streamova to za te NC ja sam mislio da nema , to preskocim svake godine
Gilbert uzeo Belgijsko Van Avermet treci
Jos malo i tour :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:
da bilo je, evo ti stranice na kojo ja gledam https://www.procyclinglive.com/livestream/
stvarno bude odlični stremova, a što se tiče Toura očekujem spektakl jer svi glavni favoriti su tempirali formu za Tour ,nisu se trošili na Giru :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Forster » 26 jun 2016, 22:25

Sky dolazi u nevjerovatnom sastavu, morat će se ostali dobro potruditi da ostave Froomea bez pomagača :thumbup:

Chris Froome, Sergio Henao, Vasil Kiryienka, Mikel Landa, Mikel Nieve, Wout Poels, Luke Rowe, Ian Stannard, Geraint Thomas :crazy:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12685
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Mig_Mig » 26 jun 2016, 22:51

Eh to za Sky, sve izgleda odlicno i stvarno prejako,cak se nasla i rasprava da li je ovo najjaci sastav ikad na jednoj trci! Ja bih dodao da izgleda zastrasujuce, ali da je Thomas u uzasnoj formi ! Ostaje da uzivamo..
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 26 jun 2016, 22:58

Ako je gledati po dolphineu u najboljoj formi je Henao( doper 100%). Landa isto je dobar bio ostali nista. Mada ne moze se jos nista reci Dauphine i Svicarska su ranije bile i vozaci jos nisu u peaku forme za tour. Tejay je izgubio 3 min a sutra pobjedio na brdu. Mene je na Dauphineu Bardet odusevio drugu godinu zaredom :tokralju:
Ovako je i CSC izgledao prije jedno 8-9g kada su rasturali peloton 150 km prije cilja. Sto se tice tima Sky treba pogledati Us Postal team to je bilo mocno :tokralju:
Vecina GC contendera ove godine se fokusirala na tour i bit ce ludilo osim ako ne popadaju ko 2014.

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Forster » 26 jun 2016, 22:59

I bez Thomasa, za kojeg si potpuno upravu, ostanu 4 odlična pomagača + Kiryienka da povuče na nekim kratkim usponima :damn:

Quintana - Valverde, Aru - Nibali jesu bolji vodeći dvojci od ovih iz Skya, ali kako će to funkcionisati, pitanje je, još dodatno uz širinu Sky tima.
Ne znam ko ide sa Contadorom, Majka?

Landa može biti opasan, nije on daleko od dobrog GC contendera :kafa:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 26 jun 2016, 23:03

Majka i Kreuziger, mozda Jesper Hansen i Pavel Poljanski al pitanje je koliko mogu oni. Astana je jaca bila na Giru.
BMC jak pravo , Sa Thibom idu Morabito i Reichembach. Inace sada su transferi pa znaimljivo je gdje ce cijelli Tinkoff, Nibali, Gilbert. Kakav ce da bude Bahrain cycling team( mozda slicno kao PSG i City :mrgreen: )

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Forster » 26 jun 2016, 23:07

Sky jeste jak, ali ne zaostaju toliko ni ostali, bit će njima teško braniti sve napade ostalih ekipa.

Bahrain postaje sila u biciklizmu :mrgreen:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Jeftha » 26 jun 2016, 23:52

Forster je napisao/la: Chris Froome, Sergio Henao, Vasil Kiryienka, Mikel Landa, Mikel Nieve, Wout Poels, Luke Rowe, Ian Stannard, Geraint Thomas
Sta je ovo, yebote. K'o na igrici.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.