The Ring (sve o boksu)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Ko je po vama najbolji "teškaš" danas?

Joshua
31
24%
Wilder
9
7%
Fury
75
58%
neko drugi
14
11%
 
Ukupno glasova: 129

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Nail for Real » 30 apr 2017, 00:59

L-Train je napisao/la:Opet pogledam 11 rundu,kada ga je stjerao u kut ostalo je vise od 40 sekundi,Klitcko u tim momentima jedva drzi ruke iznad i bukvalno sluzi kao vreca Joshui i ona dva papka kazu nij trebo prekinuti mec,ostalo je jos malo i mogo je izdrzati?,eh sad da li je moguce da neko ko se bavio boxom kaze da bi kao krpena lutka u uglu Klicko izdrzao jos 40 sekundi onakvih udaraca,nevjerovatno :facepalm: da je sudac pustio mogli su samo lijes na kraju za Klicka donjeti i prouciti mu fatihu.
Ma trebali ste naci Showtime stream, slusat' ljude eksperte, ja sam stvarno uzivao. Ove ''nase'' debile rijetko slusam, bolje na mute.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la wobly92 » 30 apr 2017, 01:00

Nije ni Joshua od jučer. Prošao onako rigorozne pripreme, pa da padne tek tako. Nema veze što je Kličko s druge strane.
Momak je i pokazao da bolje prima udarce, mada eto hajde to možemo i pripisati godinama.

Ali poslije one 5.-te runde, gdje je pokušao, i jednostavno nije imao snage da završi, skontao je da se treba prisabrati i uhvatiti još malo snage, zato je i forsirao klinč nekoliko rundi. Mudro je čekao svoju šansu, samo moram reći da me preduhitrio, mislio sam da će se za zadnju rundu sačuvati. Tu da je opet pao poslije serije, da mu nisu oni aperkati prošli, sudije bi dale zadnju riječ, a po meni to je opet išli u Joshuinu korist, jer se Vladimir do tad već premorio kao nikad prije i ne bi mogao nikako uzvratiti.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la uNbx » 30 apr 2017, 01:01

L-Train je napisao/la:Opet pogledam 11 rundu,kada ga je stjerao u kut ostalo je vise od 40 sekundi,Klitcko u tim momentima jedva drzi ruke iznad i bukvalno sluzi kao vreca Joshui i ona dva papka kazu nij trebo prekinuti mec,ostalo je jos malo i mogo je izdrzati?,eh sad da li je moguce da neko ko se bavio boxom kaze da bi kao krpena lutka u uglu Klicko izdrzao jos 40 sekundi onakvih udaraca,nevjerovatno :facepalm: da je sudac pustio mogli su samo lijes na kraju za Klicka donjeti i prouciti mu fatihu.
Ma navijačka priča, lijepo se vidjelo da je Vlad lips'o opasno, jedva na nogama staj'o. Evo sve i da je izdržao do kraja runde, ne znam koliko bi skupio snage da se izvuče u dvanaestoj rundi.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la CashMan » 30 apr 2017, 01:03

@rajaz da, da wilder. Uzalud skor od 38-0, uglavnom su to bili borci "srednje" vrijednosti i do sada nije bilo pravog izazova. Pa, scenu napraviše pred Povetkina, prvu pravu borbu koju je trebao imati. Nađoše Povetkinu doping, a ispostavi se da je greška bila i da nema govora o dopingu. Sreća za Wildera što ima razoran udarac, ali šteta titule koju on nosi.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 30 apr 2017, 01:06

CashMan je napisao/la:@rajaz da, da wilder. Uzalud skor od 38-0, uglavnom su to bili borci "srednje" vrijednosti i do sada nije bilo pravog izazova. Pa, scenu napraviše pred Povetkina, prvu pravu borbu koju je trebao imati. Nađoše Povetkinu doping, a ispostavi se da je greška bila i da nema govora o dopingu. Sreća za Wildera što ima razoran udarac, ali šteta titule koju on nosi.
I Joshua je neko ciji je glavni kvalitet razoran udarac.
WIlder je nesto visociji od njeg, ima sanse, ali Joshua trenutno puca od samopoudanja.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 30 apr 2017, 01:10

Nail for Real je napisao/la:
L-Train je napisao/la:Opet pogledam 11 rundu,kada ga je stjerao u kut ostalo je vise od 40 sekundi,Klitcko u tim momentima jedva drzi ruke iznad i bukvalno sluzi kao vreca Joshui i ona dva papka kazu nij trebo prekinuti mec,ostalo je jos malo i mogo je izdrzati?,eh sad da li je moguce da neko ko se bavio boxom kaze da bi kao krpena lutka u uglu Klicko izdrzao jos 40 sekundi onakvih udaraca,nevjerovatno :facepalm: da je sudac pustio mogli su samo lijes na kraju za Klicka donjeti i prouciti mu fatihu.
Ma trebali ste naci Showtime stream, slusat' ljude eksperte, ja sam stvarno uzivao. Ove ''nase'' debile rijetko slusam, bolje na mute.
Pa i ovi su eksperti.
Iskren da budem kada je boks u pitanju engleske komentatore najvise izbjegavam, americki su nesto bolji, ali kada su braca Klitschko u pitanju uglavnom su neobjektivni bili.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la SlevinKelevra » 30 apr 2017, 01:11

slika

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Gefufna » 30 apr 2017, 09:24

Ima li gdje snimak u HD-u? Po mogucnosti na nasem jeziku, hoce neka starina da gleda. :)
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la wobly92 » 30 apr 2017, 09:31

E budeš li na našem gledao, bojim se da će te Hrvati preveslati, jer prilično sam siguran da su oni sinoć Vladimira proglasili za pobjednika na kraju u studiju. :)
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Mig_Mig » 30 apr 2017, 09:34

SlevinKelevra je napisao/la:slika
Jao filmske slike :bow:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Alminjo99 » 30 apr 2017, 09:41

Strašan meč, Joshua brutalan, veliki :bow: za Vladimira.
Kakav ce to revans biti, ako uopste dodje do njega.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la BigDaddy » 30 apr 2017, 10:53

Alminjo99 je napisao/la:Strašan meč, Joshua brutalan, veliki :bow: za Vladimira.
Kakav ce to revans biti, ako uopste dodje do njega.
Valjalo bi revans u las vegasu :opaopa: yebo borbu za titulu ako nije u 6 ujutru :kafa:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 30 apr 2017, 11:42

Gefufna je napisao/la:Ima li gdje snimak u HD-u? Po mogucnosti na nasem jeziku, hoce neka starina da gleda. :)
https://weshare.me/fa07497489b9b24e/201 ... r_720p.mp4
http://www.dailymotion.com/video/x5k9o7 ... und-ant_tv
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la sekerbay » 30 apr 2017, 12:01

do prekida vrlo izjednacen mec i odlicna predstava za nas navijace plemenitog sporta.
klicko je imao priliku u 6. i 7. rundi koju nije iskoristio, aj se vratio i rijesio mec.

ono sto treba napomenuti jeste da se ispostavilo tacnim ono sto se govorilo za aj: tip ima staklenu bradu.
za vladimira se to vec znalo, jelte.

klicko rece da imaju ugovor za revans. ostaje da se vidi hoce li povuci tu opciju, ili ce otici u zasluzenu penziju.
sto se mene tice, bolje bi bilo pogledati mec izmedju joshue i ciganskog kralja.
ili, jos bolje, aj vs. wilder. dvije perfektno istrenirane atlete i odlicni udaraci.
jedino sto ovaj wilder nije imao nekih tezih meceva tako da ne znamo ustvari je li kalibar za velike stvari.
aj definitivno jeste.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Unofficialpage » 30 apr 2017, 12:09

Dobar meč. Majstorski su sec tukli. Nisam mislio nakon 5., 6. ili 7. runde da će AJ da izdrži do kraja, tad je jedva stajao na nogama. Ali nekako se izvukao i majstorski u 11. rundi dotukao Klicka.

Baš što kažete, iako sam navijao za AJa, bi mi žao Klicka na kraju kako leži na podu.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Marsal
Postovi: 22698
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Marsal » 30 apr 2017, 14:36

Buffer uzeo 4 miliona funti za najavu borbe :shock:

Yebo Klitschka i Joshuu, to mi je novi idol :urnebes:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
branimir85
Postovi: 14867
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la branimir85 » 30 apr 2017, 14:41

Marsal je napisao/la:Buffer uzeo 4 miliona funti za najavu borbe :shock:

Yebo Klitschka i Joshuu, to mi je novi idol :urnebes:
i kod njega se tarifa povećala :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17783
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la akisarajevo92 » 30 apr 2017, 14:51

citao sam da uzima 5 miliona dolara po borbi, idol :bow:

slika

napokon da je sav onaj hype bio opravdan :kafa:
Don't believe the hype.

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Karlo » 30 apr 2017, 17:22

josua je mali zvjer :cool: :salut: zano sam to odavno kao i Deontay Wilder , ali tata tajson fjuri ce da in nalema sviju upamtite ;) :cool: :salut: :kralj:
slika
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
branimir85
Postovi: 14867
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la branimir85 » 30 apr 2017, 19:09

"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.