NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
alemsa
Postovi: 23871
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 26 sep 2017, 16:07

superfreak je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
superfreak je napisao/la:
Zbog cega?
Kelce 0 boba
I iducih 13 utakmica ce imati 0 boba? Strange.
Imat ce slijedecu 7-10, pa onu poslje 2 :mrgreen: . Nije konstatno, samo je Gronk bas konstantan

Brown je do sad donio 41 poen, Kelce 20, mislim :salut:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 26 sep 2017, 16:45

a martin je dosad donio 0 boba, totalni bust

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 26 sep 2017, 18:09

KingJamesMVP je napisao/la:Nebitno za Trumpa i izjave ali je Kapernick prosvjed započeo dok je još njihov crni predsjednik bio. Samo se tada ovome nije pridavala pažnja u našim medijima. Sad kad je protiv Trumpa svi pišu
Pa nije bila frka zato sto onaj predsjednik, za razliku od ovog, nije branio ljudima da koriste prvi amandman, tj. nije branio slobodu izrazavanja za razliku od ovog.

"Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances"

Sloboda govora i izrazavanja je srz njihovog ustava.

Ovaj trazi otkaze zato sto neko miroljubivo iskoristava svoje ustavno pravo.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 26 sep 2017, 22:08

jestamaji je napisao/la:a martin je dosad donio 0 boba, totalni bust
Ja ba, jesi vidio kako si ti mene hinjski pokušao prevariti, hvala Bogu pa imam ovako kolegijalne forumase koji me brane od hijena poput tebe. :kafa:

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 26 sep 2017, 22:10

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41214
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 27 sep 2017, 15:43

Cincinnati ,Oh(AP) -A seven-year old boy was at the center of a Cincinnati courtroom drama yesterday when he challenged a court ruling over who should have custody of him.
The boy has a history of being beaten by his parents and the judge initially awarded custody to his aunt, in keeping with child custody law and regulation requiring that family unity be maintained to the highest degree possible.
The boy surprised the court when he proclaimed that his aunt beat him more than his parents and he adamantly refused to live with her. When the judge then suggested that he live with his grandparents, the boy cried and said that they also beat him.
After considering the remainder of the immediate family and learning that domestic violence was apparently a way of life among them, the judge took the unprecedented step of allowing the boy to propose who should have custody of him.
After two recesses to check legal references and confer with the child welfare officials, the judge granted temporary custody to the Cincinnati Bengals, whom the boy firmly believes are not capable of beating anyone.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 28 sep 2017, 19:33

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 28 sep 2017, 19:59

Derbi za vikend, razbijamo male Steelerse :kafa:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 28 sep 2017, 20:18

nocas zeleni docekuju mede...bice trpanja u najavi :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sljivo
Postovi: 14312
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la sljivo » 29 sep 2017, 00:32

Baš kasno ova tekma a mora se sutra u arbajt...

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 29 sep 2017, 00:39

sljivo je napisao/la:Baš kasno ova tekma a mora se sutra u arbajt...
ma bice sutra repriza na SK
ja sam jednom probao gledat ovako kasno pogledao pola prve cetvtrine i nisam vise mogao

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 sep 2017, 02:56

Moze se na spavanje.

Nisam vidio debilnijeg igraca od ove zirafe iz Chicaga, snapa ne zna izvest.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KingJamesMVP » 29 sep 2017, 02:57

jada od Bearsa
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Rodman
Postovi: 1485
Pridružen/a: 10 jan 2013, 16:35
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Rodman » 29 sep 2017, 03:47

Živim za dan kada će John Fox dobiti otkaz. jbti Mike Glennon sve živo i mrtvo što imaš govedo jedno smrdljivo!

Ne bi se riješio ove Žirafe ni kada bi ga grom udario u glavu.
„Ako Bog da, bit će naša BiH. Osjećam da mogu uraditi zamišljeno. Nestalo je struje. Sretno!”- Izet Nanic

- FK Sarajevo

BOSANSKA KRAJINA !

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KenoRob » 29 sep 2017, 05:07

Sta je ovo zgadise mi NFL


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 sep 2017, 07:07

tuzlak1987 je napisao/la:Moze se na spavanje.

Nisam vidio debilnijeg igraca od ove zirafe iz Chicaga, snapa ne zna izvest.
Hahaha sva sreća pa smo draftali QB .. neka smo dali pickove sad se tek jasnomvidi da nismo tu pogriješili.. mislim zao mi je lika ali on nije za ovu poziciju .. sreća zaradio je pare sad ali teško će on vise gdje posao naci .. ali gledam mu i ove igrače na poziciji C Niko ne zna izbaciti loptu sve idu dole ili gore ovo je cirkus .. odbrana i trčanje nam daju neku nadu ali Truba mora igrat i naci WR da mu hvata loptu .. ako će ovi u OL praviti ovako penale i kad Truba bide bicemo mi opet razočarani , ali valjda malo manje dok se ne sklopi ekipa
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 29 sep 2017, 08:50

da je on čemu valjao ne bi ga tampa pustila. on samo igra dok ne prođu ove jače utakmice i onda će početi trubisky

ali dobro je ovo za mede, QB imate, sada još jedan visok pick na draftu dogodine i onda su šanse realne da se nešto napravi

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 29 sep 2017, 10:43

ja mislio gledati ali se sjetio da mede vise ne gledam ove godine :D stvarno je zlocin gledati ovog njihovog qb :crazy:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 sep 2017, 10:46

jestamaji je napisao/la:da je on čemu valjao ne bi ga tampa pustila. on samo igra dok ne prođu ove jače utakmice i onda će početi trubisky

ali dobro je ovo za mede, QB imate, sada još jedan visok pick na draftu dogodine i onda su šanse realne da se nešto napravi
Ma jarane moj kad vidim i onog centra sto snapuje loptu pa i one WR nešto me strah kad Truba dobije priliku .. nema sumnje bolje će se snaći svakako ali opet nekako mi je glupo ubaciti ga u ovo jer zaista nije dobro .

Koliko je tačno Glennon izgubio lopti u ove 4 utakmice ?

Eto Packersi su napokon nas dostigli po broju medjusobni pobjeda imaju 94 a mi 93 i čekali su to od 1930 godine da nas dostignu jer sve od tad pa do noćas medjusobni susreti su bili na našoj strani :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 29 sep 2017, 10:54

SaltCityAttack je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:da je on čemu valjao ne bi ga tampa pustila. on samo igra dok ne prođu ove jače utakmice i onda će početi trubisky

ali dobro je ovo za mede, QB imate, sada još jedan visok pick na draftu dogodine i onda su šanse realne da se nešto napravi
Ma jarane moj kad vidim i onog centra sto snapuje loptu pa i one WR nešto me strah kad Truba dobije priliku .. nema sumnje bolje će se snaći svakako ali opet nekako mi je glupo ubaciti ga u ovo jer zaista nije dobro .

Koliko je tačno Glennon izgubio lopti u ove 4 utakmice ?

Eto Packersi su napokon nas dostigli po broju medjusobni pobjeda imaju 94 a mi 93 i čekali su to od 1930 godine da nas dostignu jer sve od tad pa do noćas medjusobni susreti su bili na našoj strani :)
to je samo zahvaljujući favreu i rodži, kad rodžo ode u penziju opet će se to vratiti na svoje :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.