Biciklizam

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Koji vozač po vama osvaja Vueltu:

Froome
18
31%
Quintana
7
12%
Contador
20
34%
Uran
2
3%
Rodriguez
4
7%
Aru
5
8%
Talansky
3
5%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 05 apr 2017, 16:23

branimir85 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:to nisam znao da nije bio u planovima, baš gledam sastav ,oni imaju 7 vozača prijavljeni :think: ne trebaju nikoga izbaciti,ali sigurno oni bolje znaju kakve su im namjere.
ne znam ja procitah na jednom stranom forumu da nije bio u planu :mrgreen:
Bolje sto ga nema jedna osoba za manje pobjedit za GVa ako Sagan ne syebe opet nesto.
https://twitter.com/irishpeloton/status ... 9326202881 :mrgreen:
I onda dodju ardenski klasici QS ima Allaphilipea Martina i Gilberta
Za kog radit? :mrgreen: Neko ce morat bit ljut :mrgreen:

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 05 apr 2017, 16:27

evo Julian se razbio na Paisu :damn: ,stvarno čovjek je nesreća,nastavio je da vozi ali **** pad
edit:Kittel pobjedio na Scheldprijesu :clap: bio je pad na 4km u kojem je bilo 10-15 vozača neznam jeli itko od važniji vozača za Roubaix se razbio
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 05 apr 2017, 17:27

odličan dan za QSF,De la Cruz uzeo etapu na Paisu,na zadnjem brdu napao i uspijeo zadržati prednost :salut:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 06 apr 2017, 17:36

roglič :salut: sjajan napad na 2km od cilja ,alberto :damn: prvo na posljednjem brdu defekt na početku uspona i 1km pred cilju pad
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 06 apr 2017, 18:10

branimir85 je napisao/la:roglič :salut: sjajan napad na 2km od cilja ,alberto :damn: prvo na posljednjem brdu defekt na početku uspona i 1km pred cilju pad
Roglic je meni fenomen lik se bavio ski skokovima i za kratko vrijeme poceo se abvit biciklizmom i biljezi fenomenalne rezultate

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 06 apr 2017, 18:23

MElloo je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:roglič :salut: sjajan napad na 2km od cilja ,alberto :damn: prvo na posljednjem brdu defekt na početku uspona i 1km pred cilju pad
Roglic je meni fenomen lik se bavio ski skokovima i za kratko vrijeme poceo se abvit biciklizmom i biljezi fenomenalne rezultate
da stvarno fenomen,ali ono što mu još ide u prilog da ulazi u najbolje godine za bicikista i da može još napredovati,tek mu je 27god,a dosad je već pokazao vrhunske stvari :thumbup:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 07 apr 2017, 14:29

dns najteža etapa na Paisu-
slika
:opaopa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 07 apr 2017, 15:45

baski i biciklizam :salut: i još kad vidiš one dresove Euskaltel Euskadi :ljepota:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 07 apr 2017, 17:31

alehandro,alehandro :opaopa: :D ali kakav pad S:Sancheza 1km do cilja ,nakon što je napao jednostavno sam pao ,kamera je bila iz helikoptera pa uopće se ne vidi razlog pada :damn:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 07 apr 2017, 17:33

branimir85 je napisao/la:alehandro,alehandro :opaopa: :D ali kakav pad S:Sancheza 1km do cilja ,nakon što je napao jednostavno sam pao ,kamera je bila iz helikoptera pa uopće se ne vidi razlog pada :damn:
kako ja da ovo prezivim 2 pada u zavrsnicama na 2 trke u 5 dana? ako ovaj moj tv ne strada na rubaixu dobro je :mrgreen:
Inace jako tezak uspon iznenadio me ovaj Woods ja sam mislio da je on vise neki punchy vozac
Valverde i Alberto ce bit prva na 2 na obe WT trke u spaniji kao sto sam rekao :kafa:

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 07 apr 2017, 17:42

MElloo je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:alehandro,alehandro :opaopa: :D ali kakav pad S:Sancheza 1km do cilja ,nakon što je napao jednostavno sam pao ,kamera je bila iz helikoptera pa uopće se ne vidi razlog pada :damn:
kako ja da ovo prezivim 2 pada u zavrsnicama na 2 trke u 5 dana? ako ovaj moj tv ne strada na rubaixu dobro je :mrgreen:
Inace jako tezak uspon iznenadio me ovaj Woods ja sam mislio da je on vise neki punchy vozac
Valverde i Alberto ce bit prva na 2 na obe WT trke u spaniji kao sto sam rekao :kafa:
stvarno ovdje S.S-u nitko nije kriv-jednostavno se srušio-vjerovatno neka loša karma :mrgreen:
ali meni je drago da je Uran pokazao neke znakove života napokon, a za Rubaix :pray: da padovi ne odluče trku -ne želim gledati trku 6 sati da neki jebheni pad ili defekt odluče.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 08 apr 2017, 16:43

Roglić postavio odlično vrijeme na TT :clap: ,sad da vidimo najbolje u poretku
edit:Roglić pobjedio TT,Valverde uzeo Pais Vasco :tokralju: možemo mu svašta zamjeriti ali kako čovjek vozi ove sezone :salut: izgleda što stariji to bolji-kao vino :mrgreen: Bardet još jednom razočarao na TT-ne vidi se napredak ,a ako želi napraviti nešto na TDF-u , TT mu treba biti puno, puno bolji

@Melloo jesi spreman za sutra :opaopa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 08 apr 2017, 19:18

http://www.procyclingstats.com/rankings ... me-ranking
nedodirljivi Eddy :kralj: a Valverde uskoro na drugom mjestu :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Jeftha » 08 apr 2017, 19:21

branimir85 je napisao/la:http://www.procyclingstats.com/rankings ... me-ranking
nedodirljivi Eddy :kralj: a Valverde uskoro na drugom mjestu :kafa:
Sagan vec na 900 bodova, a pred njim je jos desetak godina karijere. Legenda. :salut:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 08 apr 2017, 19:25

Jeftha je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:http://www.procyclingstats.com/rankings ... me-ranking
nedodirljivi Eddy :kralj: a Valverde uskoro na drugom mjestu :kafa:
Sagan vec na 900 bodova, a pred njim je jos desetak godina karijere. Legenda. :salut:
a gdje se Lance skrio :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 08 apr 2017, 19:28

branimir85 je napisao/la:Roglić postavio odlično vrijeme na TT :clap: ,sad da vidimo najbolje u poretku
edit:Roglić pobjedio TT,Valverde uzeo Pais Vasco :tokralju: možemo mu svašta zamjeriti ali kako čovjek vozi ove sezone :salut: izgleda što stariji to bolji-kao vino :mrgreen: Bardet još jednom razočarao na TT-ne vidi se napredak ,a ako želi napraviti nešto na TDF-u , TT mu treba biti puno, puno bolji

@Melloo jesi spreman za sutra :opaopa:
Gledao ovaj glupi derbi i zaboravim na TT danas :(
Sutra ako ne bude padova slavi se prvi BMC-ov monument :kafa:
Ako vec ne pobjedi GVA nek Bonnen uzme samo ne Sagan :evil:

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 08 apr 2017, 19:38

MElloo je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:Roglić postavio odlično vrijeme na TT :clap: ,sad da vidimo najbolje u poretku
edit:Roglić pobjedio TT,Valverde uzeo Pais Vasco :tokralju: možemo mu svašta zamjeriti ali kako čovjek vozi ove sezone :salut: izgleda što stariji to bolji-kao vino :mrgreen: Bardet još jednom razočarao na TT-ne vidi se napredak ,a ako želi napraviti nešto na TDF-u , TT mu treba biti puno, puno bolji

@Melloo jesi spreman za sutra :opaopa:
Gledao ovaj glupi derbi i zaboravim na TT danas :(
Sutra ako ne bude padova slavi se prvi BMC-ov monument :kafa:
Ako vec ne pobjedi GVA nek Bonnen uzme samo ne Sagan :evil:
ti si vjerovatno nezadovoljan rezultatom derbija,bome ja nisam ;) dobro ti kao navijač BMC-a naravno želiš pobjedu GVA,ali meni je svejedno samo nek pobjedi najjači vozač sutra ko god da bio-sutra navijam za Naesena,mislio sam napisati neki uvod za trku ali ne znam tko će to čitati :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 08 apr 2017, 19:55

"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 08 apr 2017, 20:18

Neka i vi kiksate veceras aBd :mrgreen: :mrgreen:
Naesen bi mogao bit izenadjenje fantastican je na klasicima ove sezone :D
tekst bi ti procitalo 5 ljudi ovdje mozda 10 najvise :mrgreen:

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 08 apr 2017, 20:21

MElloo je napisao/la:Neka i vi kiksate veceras aBd :mrgreen: :mrgreen:
Naesen bi mogao bit izenadjenje fantastican je na klasicima ove sezone :D
tekst bi ti procitalo 5 ljudi ovdje mozda 10 najvise :mrgreen:
stavim kratki uvod :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.