BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
diego_TM
Postovi: 764
Pridružen/a: 07 feb 2009, 19:23
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la diego_TM » 12 jul 2010, 10:32

tanzla je napisao/la:Dobar je Haris, ja sam gledao jednu njegovu borbu, kad je patosirao nekog ćelu, zvonilo je u krugu od 2 kilometra kad je sjevnuo high kick. :D Još je momak obrazovan, mislim da je završio fax, kulturan, o sebi pri sebi. Jel mu i dalje kondicioni trener Erduan Kafedžić, profesor sporta u IV gimnaziji? I znaš li ima li on kakvih borbi uskoro?

Pozdrav.
još je na faxu a Erduan Kafedžić Nane mu je trener još uvijek a imaće u julu borbu ja mislim na korčuli ali nisam 100% siguran znam da je govorio da će imati i da se za to takmičenje sprema tako da neće učestvovati na OFC
1. Željo
2. Liverpool
3. Napoli, Borussia Dortmund, Real Madrid

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la tanzla » 17 jul 2010, 11:36

@diegoTM
Nane je meni bio profesor ;)

Kick box
Adnan Redžović svjetski prvak u WKA verziji

U glavnom meču večeri na borilačkoj manifestaciji pod nazivom "Noć gladijatora" Redžović je u areni Doma mladih u KSC Skenderija, pred oko 1.000 gledalaca, savladao Belgijanca Sebastiana van Thielena. Iako su sva trojica sudija dala prednost našem borcu, meč je do samog kraja bio neizvjestan, a Belgijanac je u tri runde čak bio i bolji.

Tridesettrogodišnji Redžović višestruki je prvak BiH u boksu, kick boxu i ful kontaktu. U 36 profesionalnih mečeva ostavrio je 30 pobjeda. U martu prošle godine također u areni Doma mladih osvojio je naslov evropskog prvaka u teškog kategoriji u WKA verziji, a 2003. godine u Sarajevu bio je pobjednik u K-1 turnira, kada je osvojio titulu "Kralj Koloseuma". Učesnik je svjetskih i evropskih prvenstvima u kick boxu na kojim za reprezentaciju naše zemlje osvajao medalje.

U drugom meču večeri u borbi za titulu evropskog prvaka u teškoj kategodiji u WKA verziji Zeničanin Muamer Tufekčić nakon pet rundi savladao Mađara Gyorgyja Mihalika, jednoglasnom odlukom sudija. :D

U šest uvodnih K1 i MMA borbi, koje su trajale po tri runde, publika je imala priliku da vidi zanimljive mečeve sa borcima iz šest zemalja.

U K-1 borbama od bh. takmičara najviše su istakli Mesut Selimović, koji je zasluženo savladao iskusnog turskog borca Omera Pekina, Fahrudin Mahmić pobjedom nad Slovencem Dejanom Mađarevićem, te mladi Sarajlija Enko Aličić.

Naš najbolji ultimate fight borac Denis Stojnić, ostvario spektakularnu i efektnu pobjedu nad Sašom Lazićem iz Srbije nakon samo 20-ak sekundi meča :D , kao Ajlin Ahimć iz Hrvatske, savladavši već u na startu Dragoslava Radića iz Srbije.

Uspješan organizator ove sportske manifestacije bio je Klub borilačkih sportova "Gladijator" iz Sarajeva.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la tanzla » 17 jul 2010, 16:06

[youtube][/youtube]
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Strauss
Postovi: 982
Pridružen/a: 19 apr 2010, 13:41
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la Strauss » 18 jul 2010, 00:26

Supetar Fight Night 3

slika

Nakon toga je usljedila borba za naslov prvaka Evrope u tajlandskom boksu do 75 kg između prvaka Harisa Ćutuka iz BiH i Adila Osmanija iz Austrije. Oba borca su djelovali dosta dobro pripremljeni, i ritam nije bitno padao od početka do kraja. Ćutuk je u prve 4 runde uspio stvoriti bodovnu prednost, ali, izazivač je u zadnjoj krenuo snažno naprijed, što je trebao učiniti i ranije. Dva suca su borbu proglasili neriješenom, jedan je dao prednost prvaku, tako da je pojas ostao u rukama Harisa Ćutuka.

slika
H. Ćutuk - A. Osmani

Još jedan prvak 8-)

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la tanzla » 18 jul 2010, 14:55

[youtube][/youtube]


Svaka čast Ćutuku.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

makro
Postovi: 1
Pridružen/a: 22 jul 2010, 11:49
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la makro » 22 jul 2010, 11:53

Pozz ljudi... Evo klip na youtube sto sam napravio Stojnic Highlihts evo pogledajte .... :)

http://www.youtube.com/watch?v=75SlwZLH_QM

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la tanzla » 22 jul 2010, 16:24

makro je napisao/la:Pozz ljudi... Evo klip na youtube sto sam napravio Stojnic Highlihts evo pogledajte .... :)

[youtube][/youtube]
Bravo majstore. Samo promjeni menice, treba menace. Svaka čast.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Strauss
Postovi: 982
Pridružen/a: 19 apr 2010, 13:41
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la Strauss » 26 jul 2010, 01:28

WFC 11 LIVE ! PPV za 5 eura

[youtube][/youtube]

World Freefight Challenge 31. jula u Sloveniji (Portorož) održat će priredbu pod nazivom WFC 11 – Bash at the Beach. PPV za ovaj event možete kupiti za samo 5 eura i gledati ga iz naslonjača zadnju subotu u ovome mjesecu, u 9 sati navečer na http://wfc.24ur.com

Jedna od borbi koja garantuje vatromet biti će sraz teškaša, Muamera Tufekčića iz Bosne i hrvatskoga borca Igora Jurkovića, koji se bore po K-1 pravilima.

"Moj protivnik je nadolazeća kickboxing nada Bosne i Hercegovine", rekao je Jurković za http://www.wfc.si . "Nadam se da ću pružiti dobar otpor i pobijediti. Znam da je on kondicijski jako spreman i da dobro udara. Strategija mi je da kontrolišem sredinu ringa i dominiram".

Muamer zna kakav ga protivnik čeka.

"Treniram punim intenzitetom već dva mjeseca", rekao je Tufekčić. "Znam da je Igor lijevak, ima dobar rad nogu, miran je i jak borac. Dat ću svoj maksimum da dignem publiku na noge".

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la tanzla » 03 avg 2010, 16:52

Dobio ovo Jurković odlukom sudija?
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Strauss
Postovi: 982
Pridružen/a: 19 apr 2010, 13:41
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la Strauss » 09 avg 2010, 22:34

Ultra Fighting Championship
October/31/2009
Gallerija Hotel/Subotica/Serbia

Adis Dedovic - Vladimir Cvoliga

[youtube][/youtube]

klasa
Postovi: 15
Pridružen/a: 15 avg 2010, 21:43
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la klasa » 18 avg 2010, 01:17

eee raja gledao sam na treningu ovog balijagica stvaarno je momak prejak nemam rijeci bez zezancije ba moglo bi nesto biit od njega u oarteru je zvjer

Avatar
Strauss
Postovi: 982
Pridružen/a: 19 apr 2010, 13:41
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la Strauss » 11 dec 2010, 15:13

Uze bogami Alistair K-1 WGP. Sretno pravo, ni sa jednim od tri najbolja K1 borca se nije susreo :twisted:

[youtube][/youtube]

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la Dylan Dog » 11 dec 2010, 15:16

Strauss je napisao/la:Uze bogami Alistair K-1 WGP. Sretno pravo, ni sa jednim od tri najbolja K1 borca se nije susreo :twisted:

[youtube][/youtube]
Najbolji borac danasnjice..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la tanzla » 16 mar 2011, 15:32

Na rajvosa-x ima opsiran intervju sa Berinom Balijagicem. Pa opletite. :D
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la Zagor » 18 mar 2011, 22:37

Razbi Dževad ovog Rumuna -3:0- ! 8-)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la tanzla » 18 mar 2011, 23:37

Sta je sa Dzenom Poturkom, jel' se on borio? Nisam vise mogao da slusam ovog komentatora, zlo mi doslo.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
adis.p
Postovi: 2326
Pridružen/a: 04 avg 2010, 13:32
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la adis.p » 19 mar 2011, 01:17

tanzla je napisao/la:Sta je sa Dzenom Poturkom, jel' se on borio? Nisam vise mogao da slusam ovog komentatora, zlo mi doslo.
Ma uletio mu neki grmalj, i visociji i nabijeni od njega, Dzenan ga krenuo par puta udarit, al se odbio samo takoo....i napustio borbu, nije se vise htio borit... :D :D
ZABORAVITI NECEMO , OPROSTITI NEMOZEMO
....:::::...SREBRENICA 11.07.1995...:::::......

mma_hz
Postovi: 10617
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la mma_hz » 24 mar 2011, 23:48

tanzla je napisao/la:Na rajvosa-x ima opsiran intervju sa Berinom Balijagicem. Pa opletite. :D
dobar je momak pravo ono kao osoba hehehe treniram sa njim u Pretorian klubu ..Momak je prejak a sto je najvaznije trenira ozb i redovno i bice nesto od njega samo da uzme ovaj mec u Becu i ode on hehehe :D :D
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Strauss
Postovi: 982
Pridružen/a: 19 apr 2010, 13:41
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la Strauss » 09 apr 2011, 16:04

Napokon njegova kakva takva borba. A i da vidimo to cudo o njegovoj pripremljenosti.

U Sarajevu zagrijavanje za Moskvu

Denis Stojnić za idući mjesec ima zakazane dvije borbe. Sarajevski nastup na turniru Adnana Redžovića 13. maja bit će zagrijavanje za moskovski spektakl u organizaciji "M1 Globala" krajem mjeseca.

- Dobio sam poziv da nastupim 28. maja. Borit ću se protiv Dubrovčanina Mate Peraka. Siguran sam u pobjedu, treniram tri puta dnevno i nikada nisam bio u boljoj formi.

Protivnik je težak stotinjak kilograma, dobar je u džudu, ali neće imati šansi. Nikada nisam bio ozbiljniji kada je riječ o treninzima i pripremama - poručio je Stojnić iz Holandije.

mma_hz
Postovi: 10617
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la mma_hz » 14 apr 2011, 21:25

Strauss je napisao/la:Napokon njegova kakva takva borba. A i da vidimo to cudo o njegovoj pripremljenosti.

U Sarajevu zagrijavanje za Moskvu

Denis Stojnić za idući mjesec ima zakazane dvije borbe. Sarajevski nastup na turniru Adnana Redžovića 13. maja bit će zagrijavanje za moskovski spektakl u organizaciji "M1 Globala" krajem mjeseca.

- Dobio sam poziv da nastupim 28. maja. Borit ću se protiv Dubrovčanina Mate Peraka. Siguran sam u pobjedu, treniram tri puta dnevno i nikada nisam bio u boljoj formi.

Protivnik je težak stotinjak kilograma, dobar je u džudu, ali neće imati šansi. Nikada nisam bio ozbiljniji kada je riječ o treninzima i pripremama - poručio je Stojnić iz Holandije.
valjda Maro Perak ... bice to dobar mec ..jak je Maro al vidjecemo...mada mislim da je to jos jedna stojniceva ubleha u nizu!!!
Zadnja izmjena: mma_hz, dana/u 11 maj 2011, 21:08, ukupno mijenjano 1 put.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.