MLB (baseball)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 okt 2017, 00:10

A šta će brisat cojek došao na temu MLB a nije je ni pratio kad su Cubsi uzimali lik pisao kako je glup sport i td .. sad odjednom ono navija nešto i onda još na temi MLB kaže hladno najsportski grad Houston koga ba boli ćuna za tim , a da makar imaju kakve titule pa da čovjek mu čestita. Ali 1/2 finale i to Hahahaha .. i sad je in na mene ljut boze sačuvaj

Nego Goo Astros !!
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 28 okt 2017, 00:08

Veceras nastavit pohod ka tituli, a buhe u buharu
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 okt 2017, 08:02

Ne budi coban balo balavi .. bez obzira sto imaju navijača poput tebe ipak navijamo za Astrose
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 28 okt 2017, 10:58

Ma idemo zavrsit ovo kuci, ne zna se ko bolje igra jebga kad imamo 5 superstara u ekipi :opaopa:

Buhari u buhari pishh
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la andro234 » 28 okt 2017, 13:00

alemsa je napisao/la:Ma idemo zavrsit ovo kuci, ne zna se ko bolje igra jebga kad imamo 5 superstara u ekipi :opaopa:

Buhari u buhari pishh
Tesko cete 4 puta zaredom uzet Dodgere, danas im je Wood SP koji je odlican ove sezone, a u 5. je opet Dallas vs Kershaw tako da otici sa 3-2 u LA ce biti odlicno.
SaltCityAttack je napisao/la:Ne budi coban balo balavi .. bez obzira sto imaju navijača poput tebe ipak navijamo za Astrose
I ti se bezveze hvatas za Alema, vidis da je zeljan parade u Houstonu :D

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 28 okt 2017, 14:34

andro234 je napisao/la: Tesko cete 4 puta zaredom uzet Dodgere, danas im je Wood SP koji je odlican ove sezone, a u 5. je opet Dallas vs Kershaw tako da otici sa 3-2 u LA ce bitiAstrose

Tesko jest ali ovo je Houston buraz, tako da je vrlo moguce, jer se dominacija nastavlja, ne znaju ovi sta ih je snaslo jos. Kershaw jeste beton nea sta, ali vidjet cemo
andro234 je napisao/la: I ti se bezveze hvatas za Alema, vidis da je zeljan parade u Houstonu :D
:rol: :ljepota: kakav on i kontanje kralju, buhara i to ti je to
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 okt 2017, 18:30

vidiš nije stvar parade ima on tamo korida i bikovi to im je parada broj 1 ... nego ja i ova kelja vodimo ljubav ovako pomalo
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 okt 2017, 21:56

a sto se tice ko je grad najsportski u americi pa jel moguce da je Houston tek 24ti , a Chicago drugi svih vremena

https://fansided.com/2016/08/16/ranking ... s-2016/29/


sto reko moj bivsi drug fakti :)

Houston isn’t a bad sports town. There are moments when it is a great one, in fact. But those moments are heavily dependent on teams putting a winning product on the field. If a losing team shows up, the fans historically don’t show up.

The culture is developing, though, and it’s largely due to the slow restoration of downtown Houston as the place to be for sports fans. We’ll never have the same unique traits as, say, Chicago or New York, but we’re developing our own.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 28 okt 2017, 22:24

Ti neas bas sposobnost kontanja, niko ne govori all time. Ove sezone nea ni jednog tima iz Houstona da je smece, da ga narod pisha, tankira za nake pikove, dok ga prskaju po faci. Houston i Boston ove sezone, jos je Houston bolji u 3 od 4 sporta ako racunas i Mls, ove sezone.

P.S. I LA nije los sa Dodgers, Rams i Clippama. Ali to je malo veca matematika da ti to skontas
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 okt 2017, 23:59

alemsa je napisao/la:Ti neas bas sposobnost kontanja, niko ne govori all time. Ove sezone nea ni jednog tima iz Houstona da je smece, da ga narod pisha, tankira za nake pikove, dok ga prskaju po faci. Houston i Boston ove sezone, jos je Houston bolji u 3 od 4 sporta ako racunas i Mls, ove sezone.

P.S. I LA nije los sa Dodgers, Rams i Clippama. Ali to je malo veca matematika da ti to skontas
Aleme ja pričam za ono sto si sve pricao na fb i td ali nema veze ne bih vise po forumu se peglao nije uredu idemo dalje neka Astrosi osvoje
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la alemsa » 29 okt 2017, 00:00

SaltCityAttack je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Ti neas bas sposobnost kontanja, niko ne govori all time. Ove sezone nea ni jednog tima iz Houstona da je smece, da ga narod pisha, tankira za nake pikove, dok ga prskaju po faci. Houston i Boston ove sezone, jos je Houston bolji u 3 od 4 sporta ako racunas i Mls, ove sezone.

P.S. I LA nije los sa Dodgers, Rams i Clippama. Ali to je malo veca matematika da ti to skontas
Aleme ja pričam za ono sto si sve pricao na fb i td ali nema veze ne bih vise po forumu se peglao nije uredu idemo dalje neka Astrosi osvoje
Ja sam to napisao neki dan, pa si srocio post gdje te niko pomeno nije, pominjes all time, nake liste, titule, nidje veze i dalje nastavljas, sve sto sam rekao ti pishe gore, to je fakt
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 okt 2017, 01:23

Ja sam ti rekao odavno ti dobro zns šta pišeš .. nije bitno vise uzmite WS slavi uživaj i to je to .. neću ja zbog tvog razmišljanja zamrzit sport..hoću da gledam uživam to sto ti u uspjehu svoje ekipe vise voliš sto nije moja uspjela to je tvoj problem .. ja sto sam rekao rekao sam da pišeš na fb , ponekad ovdje ali ponekad o svojim ekipama blago rečeno kao da su osvojili nešto posebno o Rocketsima koji eto u skorije vrijeme nisu ništa uspješni od Bullsa... jedino sto imaju neku viziju u odnosu na nas koji je nismo imali i ne znam da li je uopste imaju .. da je imaju onda bi tankirali
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la kad_kako » 29 okt 2017, 16:50

Astrosi su izgubili moje simpatije zbog onog rasiste u ekipi im. Jos lik igra i dalje kao da nista nije bilo. Ovi Houston timovi puni rasista. Svasta.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la andro234 » 29 okt 2017, 20:49

kad_kako je napisao/la:Astrosi su izgubili moje simpatije zbog onog rasiste u ekipi im. Jos lik igra i dalje kao da nista nije bilo. Ovi Houston timovi puni rasista. Svasta.
Suspendiran je ali tek na pocetku sljedece sezone na 5 utakmica.
Po meni glupost sto je napravio ali ne znaci da je rasist vjerojatno vise iz zajebancije ne uzimam ga za ozbiljno s obzirom kakvu frizuru ima :lol: :lol:

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la kad_kako » 29 okt 2017, 21:45

Ma znao je on dobro. Cuj suspendovan u regularnoj sezoni. Hahaha. Kakvo navlacenje.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 30 okt 2017, 10:51

Mislio sam da ne može bolje od one druge tekme, kad ono :tokralju:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la andro234 » 30 okt 2017, 14:48

Ja mislio bit ce pravi duel pitchera kad ono rapsodija :D

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 30 okt 2017, 15:21

andro234 je napisao/la:Ja mislio bit ce pravi duel pitchera kad ono rapsodija :D
Kad ono HR derbi :mrgreen:

Morton zasad najbolji pitcher, Verlander isto dobar u onoj drugoj, Kershaw prvu super, sinoć se izvuče iz onog prvog inninga i onda u 5 puče. Peacock drži bullpen Astrosa, a Jansen već drugi blown save, nije imao za sezonu toliko, a i Giles nije puno bolji :crazy:

Već se žale na lopte, kažu da ne mogu bacati slidere jer su drugačije u odnosu na one iz sezone :hmmmmm:

slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la andro234 » 30 okt 2017, 15:58

rio_Ferdy88 je napisao/la:
andro234 je napisao/la:Ja mislio bit ce pravi duel pitchera kad ono rapsodija :D
Kad ono HR derbi :mrgreen:

Morton zasad najbolji pitcher, Verlander isto dobar u onoj drugoj, Kershaw prvu super, sinoć se izvuče iz onog prvog inninga i onda u 5 puče. Peacock drži bullpen Astrosa, a Jansen već drugi blown save, nije imao za sezonu toliko, a i Giles nije puno bolji :crazy:

Već se žale na lopte, kažu da ne mogu bacati slidere jer su drugačije u odnosu na one iz sezone :hmmmmm:
slika
Verlander je odlican bi samo 2 hita dozvolio on je jedini od AS pitchera bio na tom nivou, Jansen jucer dobar onda na 2 outa pogodi Mccana u ruku i tu su izgubili utakmicu.
Kershaw me cudi jedan od najboljih pitchera ikad uzimajuci regularnu sezonu da ima ovoliko losih partija u PO.
Moguce da i promjena loptica ima utjecaj lose partije pitchera, bas je puno ovih 3-4 run inninga u seriji.
Kako sutra starta Verlander mislim da uzimaju Astorsi i da je ovo bila ona utakmica koju su Dodgersi morali uzet.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: MLB (baseball)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 nov 2017, 13:16

Game 7 :njanjanja:

3 put u zadnje 4 god, Royalsi partibrejkeri :thumbdown:

Napokon pravi duel pitchera, Verlander skoro pa savršen 5 inninga, malo opuštanje u 6 i to je dovoljno za pobjedu, Hill dobar isto, na kraju bullpen Dodgersa odradio posao, Jansen napokon zatvorio i to 6 out. Kershaw i Kuechel spremni da ulete iz bullpena u zadnjoj :salut:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.