Kečeri

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Sarmelino » 15 nov 2017, 13:47

MElloo je napisao/la: Pratimo @Dex i ja s foruma :D Ma to je prije bilo mnogo mnogo popularnije nego danas
Jesu li i dalje PG rated? :mrgreen:
Vidim ovo sastavili se oni iz Shielda opet :D
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: RE: Re: Kečeri

Post Postao/la MElloo » 15 nov 2017, 14:03

Sarmelino je napisao/la:
MElloo je napisao/la: Pratimo @Dex i ja s foruma :D Ma to je prije bilo mnogo mnogo popularnije nego danas
Jesu li i dalje PG rated? :mrgreen:
Vidim ovo sastavili se oni iz Shielda opet :D
Jest i veci je shit nego ikad :D samo pogledam ppv a i to ne svaki
Shvatili da Roman jedino dobija reakcije od publike kad je Shield pa ga vratili
Njpw je sad broj 1 u svijetu wrestlinga cak je i Chris Jericho otisao tsmo

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: Kečeri

Post Postao/la Sarmelino » 15 nov 2017, 14:07

MElloo je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
MElloo je napisao/la: Pratimo @Dex i ja s foruma :D Ma to je prije bilo mnogo mnogo popularnije nego danas
Jesu li i dalje PG rated? :mrgreen:
Vidim ovo sastavili se oni iz Shielda opet :D
Jest i veci je shit nego ikad :D samo pogledam ppv a i to ne svaki
Shvatili da Roman jedino dobija reakcije od publike kad je Shield pa ga vratili
Njpw je sad broj 1 u svijetu wrestlinga cak je i Chris Jericho otisao tsmo

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Vidio sam počeli su i oni te japance dovodit,gotivan je Jericho bio kad sam to aktivno pratio a ni bend mu nije loš :mrgreen:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la FoSte95 » 23 jan 2018, 15:35

boga vam bore li je još Cena, Ray Misterio, Randy Orton joj kad se sjetim kao mali ludovao za tim
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la MElloo » 23 jan 2018, 22:24

FoSte95 je napisao/la:boga vam bore li je još Cena, Ray Misterio, Randy Orton joj kad se sjetim kao mali ludovao za tim
Bore orton i cena ali ono ponekad budu ponekad ne. Misteriu doktori wwea ne daju pa se on bori po meksiku

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la MElloo » 28 jan 2018, 22:20

Sarmelino je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ako ce ko gledati Royal Rumble veceras bujrum bice i chat pored streama
http://prohrvanje.com/pro-hrvanje-network/
Chris Benoit br.30
:lol: :lol:
Chris Benoit from the Heavens!

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Sarmelino » 28 jan 2018, 22:20

MElloo je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ako ce ko gledati Royal Rumble veceras bujrum bice i chat pored streama
http://prohrvanje.com/pro-hrvanje-network/
Chris Benoit br.30
:lol: :lol:
Chris Benoit from the Heavens!
Pravi undertaker :zviz:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la AjsKjub » 31 jan 2018, 03:58

Predlažem da pogledate Nakamura-Styles sa WK10 za IWGP IC titulu. Da otprilike vidite šta možete očekivati, jer WWE ima široku listu zabranjenih poteza.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la AjsKjub » 22 feb 2018, 13:36

Ništa ozbiljno. :) Malo zayebancije, da se prisjetimo starih dana i našeg forum feuda. :mrgreen:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la MElloo » 22 feb 2018, 13:38

AjsKjub je napisao/la:Ništa ozbiljno. :) Malo zayebancije, da se prisjetimo starih dana i našeg forum feuda. :mrgreen:
jesi ti to sa owf :mrgreen:

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Harika » 27 jan 2019, 18:44

Gdje se moze gledat royal rumble?
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

ProHrvanje1
Postovi: 5
Pridružen/a: 21 feb 2020, 10:22
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la ProHrvanje1 » 21 feb 2020, 18:27

Pozdrav ekipa, imamo novi podcast pa bacite uho :D


ProHrvanje1
Postovi: 5
Pridružen/a: 21 feb 2020, 10:22
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la ProHrvanje1 » 08 apr 2020, 13:28

Novi podcast vezan uz WrestleManiju 36!

Traje čak 2 i pol sata, ali to je zato što su nas bila četvorica u postavi. Vedran, Alen, Edi i poseban gost za ovu priliku, Luka iz Reboota. Poslušajte!


ProHrvanje1
Postovi: 5
Pridružen/a: 21 feb 2020, 10:22
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la ProHrvanje1 » 25 nov 2021, 19:55

Novi podcast - AEW Full Gear!


Avatar
Lumis
Postovi: 403
Pridružen/a: 05 mar 2022, 14:25
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Lumis » 11 mar 2022, 18:23

Da li neko prati kecere, Aew Dynamite, WWE i druge promocije?
Zadnja izmjena: Lumis, dana/u 14 mar 2022, 14:50, ukupno mijenjano 2 puta.
I am Lumis, EC3s younger brother

Avatar
Lumis
Postovi: 403
Pridružen/a: 05 mar 2022, 14:25
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Lumis » 13 mar 2022, 00:01

Da li neko na ovom forumu prati kecere WWE ili AEW?
I am Lumis, EC3s younger brother

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la LegendKiller » 13 mar 2022, 00:20

Lumis je napisao/la:
13 mar 2022, 00:01
Da li neko na ovom forumu prati kecere WWE ili AEW?
ja povremeno pogledam kada naleti šta na youtube ili na nekoj fb stranici koju pratim (od wwe je i nastao moj nik). To sam počeo pratiti još u srednjoj, sada već ušao u 30te tako da ne pratim baš ono, ali eto ostala mi je neka navika da pogledma s vremena na vrijeme.
WWE pada baš, počeli su sa reciklažom istrošenih ljudi kao Lesnar ili Stev Austin, još samo da Hogena vrate. Međutim ti stari privlače Amere još uvijek tako da WWE to donosi profit, slabo stvaraju nove ljude. Prime nekoga u Hall od Fame, pa ga vrate u roster da i dalje trune po ringu, krajnost nelogičnost ali eto.
Dobili su jaku konkurenciju u vidu AEW. Tačnije po prvi puta u zadnjih 30 godina da imaju konkurenta i to baš jakog, Toni Kan ima novac, uz njega je Chris Jericho, dakle AEW ima novac i ideje, tako da vrlo brzo mogu preteći WWE.

Avatar
Lumis
Postovi: 403
Pridružen/a: 05 mar 2022, 14:25
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Lumis » 13 mar 2022, 00:27

LegendKiller je napisao/la:
13 mar 2022, 00:20
Lumis je napisao/la:
13 mar 2022, 00:01
Da li neko na ovom forumu prati kecere WWE ili AEW?
ja povremeno pogledam kada naleti šta na youtube ili na nekoj fb stranici koju pratim (od wwe je i nastao moj nik). To sam počeo pratiti još u srednjoj, sada već ušao u 30te tako da ne pratim baš ono, ali eto ostala mi je neka navika da pogledma s vremena na vrijeme.
WWE pada baš, počeli su sa reciklažom istrošenih ljudi kao Lesnar ili Stev Austin, još samo da Hogena vrate. Međutim ti stari privlače Amere još uvijek tako da WWE to donosi profit, slabo stvaraju nove ljude. Prime nekoga u Hall od Fame, pa ga vrate u roster da i dalje trune po ringu, krajnost nelogičnost ali eto.
Dobili su jaku konkurenciju u vidu AEW. Tačnije po prvi puta u zadnjih 30 godina da imaju konkurenta i to baš jakog, Toni Kan ima novac, uz njega je Chris Jericho, dakle AEW ima novac i ideje, tako da vrlo brzo mogu preteći WWE.
Ne znam koliko pratis NXT ali Bron Breakker je zvijezda a i Gable Stevenson iako jos nije debitovao bi trebao biti odlicno pojacanje i buducnost kompanije. AEW je nesto najbolje sto se desilo u wrestlingu u protekloj deceniji ali i oni imaju isti problem ne mogu da "stvore" mainstream zvijezde tako im gledanost stagnira. Ni CM Punk ni Bryan Danielson in nisu puno pomogli. Popularnost wrestlinga je u padu zato su i dalje HOF najveca atrakcija.
I am Lumis, EC3s younger brother

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la LegendKiller » 13 mar 2022, 00:49

A dobro AEW je tek počeo tako da će im trebati vremena da stvore zvijezde, i WWE je trebalo vremena da stvore prave zvijezde, na dobrom su putu, uzeli su par odstranjenih iz WWE poput Punka i Danielona mada oni ni u WWE nisu bili baš sami vrh. Jericho, Punk, Danielson, vidim došao im je i Regal, uz njih i sa Kanovim parama će iskočiti neko, mada oni prvo moraju dostići gledanost WWE pa da stvaraju zvijezde. AEW daje šansu da se dokažu. WWE fura samo gotov proizvod i zato je baš u padu, Orton i Cena su im zadnje zvijezde koje su stvorili, ovo zadnjih 10 godina niko niko toliko iskočio. Roman im je prvak i top sada, ali ga raja ne voli jer se gura previše.
Ne pratim NXT ali sve što im je došlo iz Nxt su uništili, slabo ko im je tu ostao da nešto vrijedi u zadnjih 5 godina, upravo zbog reciklaže starih i guranja nekih kao Roman (negdje sam čitao 2 godine prvak), teško će ko nešto napraviti kada je takva situacija. Ipak je wresling "skript", a da bi neko postao top mora biti u "skriptu". Vins je ostario nema više sposobnosti da vidi ko bi mogao biti zvijezda pa da ga gura u "skript". Triple H nije tako sposoban, a i bolestan je.

Avatar
Lumis
Postovi: 403
Pridružen/a: 05 mar 2022, 14:25
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Lumis » 13 mar 2022, 10:56

LegendKiller je napisao/la:
13 mar 2022, 00:49
A dobro AEW je tek počeo tako da će im trebati vremena da stvore zvijezde, i WWE je trebalo vremena da stvore prave zvijezde, na dobrom su putu, uzeli su par odstranjenih iz WWE poput Punka i Danielona mada oni ni u WWE nisu bili baš sami vrh. Jericho, Punk, Danielson, vidim došao im je i Regal, uz njih i sa Kanovim parama će iskočiti neko, mada oni prvo moraju dostići gledanost WWE pa da stvaraju zvijezde. AEW daje šansu da se dokažu. WWE fura samo gotov proizvod i zato je baš u padu, Orton i Cena su im zadnje zvijezde koje su stvorili, ovo zadnjih 10 godina niko niko toliko iskočio. Roman im je prvak i top sada, ali ga raja ne voli jer se gura previše.
Ne pratim NXT ali sve što im je došlo iz Nxt su uništili, slabo ko im je tu ostao da nešto vrijedi u zadnjih 5 godina, upravo zbog reciklaže starih i guranja nekih kao Roman (negdje sam čitao 2 godine prvak), teško će ko nešto napraviti kada je takva situacija. Ipak je wresling "skript", a da bi neko postao top mora biti u "skriptu". Vins je ostario nema više sposobnosti da vidi ko bi mogao biti zvijezda pa da ga gura u "skript". Triple H nije tako sposoban, a i bolestan je.
MJF i Wardlow mislim da su oni najblize tome da postanu mainstream zvijezde pogotovo ovaj prvi. Dobra stvar je sto je Tony kupio Ring of honor promociju s obzirom na njihovu historiju i da su skoro sve najvece zvijezde njihov produkt od CM Punka, Bryana, Rollinsa, KO i drugi su tu poceli karijeru. Za razliku od Vince vuce dobre poteze mada su i oni poceli gomilati roster. Uskoro uvode trios titulu a dio rostera ce prebaciti na ROH show koji ce isto biti na TBSu pa ce tako rijesiti taj problem. To je tacno Roman je prvak vec skoro dvije godine ali ga ne mrze fanovi kao sto su ranije od kad je postao heel i Paul Heyman mu je menadjer. Vince radi gluposti trebao je imati mec na WrestleManiji ove godine pa je odustao u zadnji tren, svom sinu je dao otkaz, svjesno je unistio Triple H ov Nxt zbog toga sto su imali slabiju gledanost od AEW i otpustio mu je sve najblize saradnike Regal je jedan od njih.
Zadnja izmjena: Lumis, dana/u 14 mar 2022, 14:51, ukupno mijenjano 2 puta.
I am Lumis, EC3s younger brother

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.