Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 jul 2011, 00:50

L-Train je napisao/la:

halo,nije to bitno,ako su ono za tebe udarci onda vjerujem da nikad prije nisi gledao boks :?
care ja sam se u ratu i poslije rata i bavio boksom ako bas hoces da znas ...jer jedino se to i moglo trenirat kod nas u Tuzli za tadansji Zmaj OD Bosne ... znam ja dobro sta je i kako je, ali bez obzira aktivni i slabi udarci se pikaju i u tome je Klicko i uspjeo ...ni ovaj njeg anije udarao jako imao je jedan ili dva cistija udarca, dok je i Klicko imao takvih sigurno vise u ovoj borbi
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Lishche
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 maj 2008, 08:21
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Lishche » 03 jul 2011, 00:50

Titova-Juga je napisao/la:
Lishche je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la:Ne daj mi Bože više gledati "braću" kako sistematski uništavaju ovaj nekada jako zanimljivi sport . . . :roll:
Braća su bokseri po "udžbeniku".... To što je konkurencija nikad lošija nije njihov problem...

Nabijem ja takav udžbenik na neku stvar...
Ti nemaš blage veze šta je to boks...
http://www.powerplaymanager.com/r219458

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Titova-Juga » 03 jul 2011, 00:50

amertiger je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la: Vidi ovo, ja nisam niti imao favorita u ovom mecu, htio sam samo gledati dobar boks, ali ovakvo bodovanje sudaca na kraju je sramotno za boks i sport opcenito a vi pricajte sta hocete.
Izvini da te pitam, znas li kako se boduje u boksu??? Cisto informativno da vidim vrijedil sa tobom ulaziti u konverzaciju???


Ne znam, ja sam blećak za ovaj sport da bih ga uopće i gledao, pa stoga odustajem.
Žao mi je što ne mogu nastaviti razgovor sa veličinom kao što ste to vi što se ovog sporta tiče.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la skyisthelimit » 03 jul 2011, 00:51

Pasodzigera je napisao/la:
Lishche je napisao/la:Smješniji od britanca su samo ova ekipa koja je došla sa pričom kako je Kličku nešto namješteno, i kako je on loš bokser i slab prvak...
Nije Klicko los prvak,ali velicanje Klicke i poredjenje sa Tysonom,Lennoxom,Holyfieldom,Alijem,Foremanom je presmjesno.Pa koje su protivnike ovi bokseri imali,kakve su samo meceve pruzali. I jos jednom,onako otvorenog garda Haye sto je bio,a ovaj nije u stanju ni da ga pogodi,halo ba 3 pojasa do ovog meca imao.Cim je naletio na jaceg protivnika ,odma borba neizvjesna.

slazem se u svemu, samo da je Haye bio agresivniji letio bi mladji brat,

i meni je fkt smjesno da ga nije mogao nokautirati, a ovome gard otvoren...Pa zamislite sta bi mu samo Tyson uradio :roll:
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Devil » 03 jul 2011, 00:51

Klitscho je "igrao" koliko mu je dovoljno.Zasto bi se on pravio mangup i ganjao izazivaca kad moze ziheraski da privede mec kraju i uzme titulu.Haye je morao kada je vec krenuo sa spustenim gardom i takvom taktikom krenuti mnogo mnogo ostrije,da li on ima snage da napada Klitschka u to necu da ulazim,ali je za pobedu morao mnogo bolje.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Titova-Juga » 03 jul 2011, 00:53

Lishche je napisao/la:
Ti nemaš blage veze šta je to boks...

Čim braća odu u penziju a mene eventualno i dalje bude zanimao ovaj sport, Vama ću se obratiti da mi objasnite šta je to boks.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Admir_Sa » 03 jul 2011, 00:54

Devil je napisao/la:Klitscho je "igrao" koliko mu je dovoljno.Zasto bi se on pravio mangup i ganjao izazivaca kad moze ziheraski da privede mec kraju i uzme titulu.Haye je morao kada je vec krenuo sa spustenim gardom i takvom taktikom krenuti mnogo mnogo ostrije,da li on ima snage da napada Klitschka u to necu da ulazim,ali je za pobedu morao mnogo bolje.
devil zna
nema potpisa

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la geronimo » 03 jul 2011, 00:54

Pasodzigera je napisao/la: Ma krivo mi zemljace sta urdise od boksa,Haye barem unio neku zivosti,a Klicko ko neka mrtva kobila.
Ne smiješ tako gledati. :)
Zna frajer u čemu je jak, to mu donosi prednost (pobjede, slavu , lovu) i zašto bi glumio Beneša da bi neke tamo zadovoljio sa uličarskim načinom borbe.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Dylan Dog » 03 jul 2011, 00:56

Cek,ja koji sam mozda i najveci fan Hayea ovdje,koji sam aktivno navijao tokom cijele borbe,koji sam totalno subjektivan ovdje,vidim i smjesno mi da neko prica da je Haye zasluzio pobjedu :D
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

amertiger
Postovi: 1342
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la amertiger » 03 jul 2011, 00:56

Titova-Juga je napisao/la:
amertiger je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la: Vidi ovo, ja nisam niti imao favorita u ovom mecu, htio sam samo gledati dobar boks, ali ovakvo bodovanje sudaca na kraju je sramotno za boks i sport opcenito a vi pricajte sta hocete.
Izvini da te pitam, znas li kako se boduje u boksu??? Cisto informativno da vidim vrijedil sa tobom ulaziti u konverzaciju???


Ne znam, ja sam blećak za ovaj sport da bih ga uopće i gledao, pa stoga odustajem.
Žao mi je što ne mogu nastaviti razgovor sa veličinom kao što ste to vi što se ovog sporta tiče.
Da znas imalo o boksu ne bi pricao nebuloze da je Haye zasluzio pobjedu. Zar su one NEUTRALNE sudije iz USA (prije na strani Haye nego Klicka) bodovale na onaj nacin??? Znas li sta je kontrola ringa??? Znasi li sta je konstanta aktivnost??? Ja sam lajik za boks, ali ipak znam neke osnovne stvari koje ti izgleda moras jos nauciti.
Zadnja izmjena: amertiger, dana/u 03 jul 2011, 00:56, ukupno mijenjano 1 put.
Mes Que Un Club

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Imp » 03 jul 2011, 00:56

Pasodzigera je napisao/la:
geronimo je napisao/la:
Pasodzigera je napisao/la:Covjek koji ima 3 titule,ne moze da udari boksera otvorenog garda 12 rundi.Da je neko boksao ovako kao Haye protiv ove navedene trojice,ne da bi bio na podu,nego bi
...mu odgrizao uho. :D
Šta'š jarane, došlo tako vrijeme, takvi bokseri trenutno vladaju.
Ja isto, kao i @admir, žalim za starim vremenima, ali nije to tema ove emisije.
Ma krivo mi zemljace sta urdise od boksa,Haye barem unio neku zivosti,a Klicko ko neka mrtva kobila.
Ma nije ni Haye unio neke zivosti vrijedne spomena, sastale se 2 mrtve kobile :)

Avatar
L-Train
Postovi: 18146
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la L-Train » 03 jul 2011, 00:57

SaltCityAttack je napisao/la:
L-Train je napisao/la:

halo,nije to bitno,ako su ono za tebe udarci onda vjerujem da nikad prije nisi gledao boks :?
care ja sam se u ratu i poslije rata i bavio boksom ako bas hoces da znas ...jer jedino se to i moglo trenirat kod nas u Tuzli za tadansji Zmaj OD Bosne ... znam ja dobro sta je i kako je, ali bez obzira aktivni i slabi udarci se pikaju i u tome je Klicko i uspjeo ...ni ovaj njeg anije udarao jako imao je jedan ili dva cistija udarca, dok je i Klicko imao takvih sigurno vise u ovoj borbi
eh sad dolazimo do toga da su nazalost vecinom bili ovaki "udarci",a pravi boks je izostao.Ja se slazem da je Klicko zasluzeno pobjedio,ali slazem se i sa mnogim forumasima da je danasnji boks mrtvi ku.rac.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Titova-Juga » 03 jul 2011, 00:58

amertiger je napisao/la:
Da znas imalo o boksu ne bi pricao nebuloze da je Haye zasluzio pobjedu. Zar su one NEUTRALNE sudije iz USA (prije na strani Haye nego Klicka) bodovale na onaj nacin??? Znas li sta je kontrola ringa??? Znasi li sta je konstanta aktivnost??? Ja sam lajik za boks, ali ipak znam neke osnovne stvari koje ti izgleda moras jos nauciti.

Normala tebra, ti si moj idol bola :lol: .

A da te pitam nešto, ovako ko "objektivnog" navijača PliČka.
Jesi gledao meč protiv Holyfielda ?!
Zadnja izmjena: Titova-Juga, dana/u 03 jul 2011, 00:58, ukupno mijenjano 1 put.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Pasodzigera » 03 jul 2011, 00:58

geronimo je napisao/la:
Pasodzigera je napisao/la: Ma krivo mi zemljace sta urdise od boksa,Haye barem unio neku zivosti,a Klicko ko neka mrtva kobila.
Ne smiješ tako gledati. :)
Zna frajer u čemu je jak, to mu donosi prednost (pobjede, slavu , lovu) i zašto bi glumio Beneša da bi neke tamo zadovoljio sa uličarskim načinom borbe.
Nema Benesa svijet,nije je.bavo zivu silu ni duplo vece protivnike,a otvorenog garda cijeli zivot.
Ali kako god,razocaran sam u boks,otkako su Klicke na tronu,a zao mi sto ih moram jos godinama trpiti,Bog sami zna koliko dugo cemo vidjeti nekakav spektakularan mec svijetskih sampiona. Haye mi je dao neku nadu,ima neku zivost,pokretljivost.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

amertiger
Postovi: 1342
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la amertiger » 03 jul 2011, 00:59

I da treba spomenuti ono jadno bacanje Haye svaki put kad dodje do klinca, na kraju mu je sudija vratio, ali i ono dovoljno pokazuje o njegovom karakteru. A sto ste tice boksa Klicko nije neki velemajsotr u prodjenju sa onima koji su to bili prije 15,20 godina ali za ovog Haye je doktor
Mes Que Un Club

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Admir_Sa » 03 jul 2011, 00:59

Haye je unio živost samo trceci u ringu vishe, jer je logicno laksi. Nikakve on incijative ni u pokusaju nije imao, tako da ne kontam tu zivost nikako

On je jednostavno trebao nakon 5-6 rundi krenuti na sve ili nishta, potuci se momacki i onda bi vidjeli. Ako bi Klicko odugovlacio naslanjanjem, onda bi se moglo pricati o nekon incijativi ili tome da je Haye bolji, a ovako je englez ostao
haman nedorecen, Klicko ga doktorski odradio i kraj price
nema potpisa

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la bear grylls » 03 jul 2011, 01:01

ali fanovi hayea moraju priznati da je izgledao poprilicno izgubljeno borac koji je nizi ulazi unutra i kratkim kroseima i aperkatima unistava protivnika a on se borio kao protiv valueva nekim kruzenjem direktima i bacanjem nekih divljih krosea to moze proci protiv onog mutanta koji se jedva krece. Stvarno smijesni pokusaji nekog nokauta neke eskivaze lijepe za oko ali beskorisne ako posloje toga ne slijedi kontra par kombinacija il nesto.

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Pasodzigera » 03 jul 2011, 01:01

Dylan Dog je napisao/la:Cek,ja koji sam mozda i najveci fan Hayea ovdje,koji sam aktivno navijao tokom cijele borbe,koji sam totalno subjektivan ovdje,vidim i smjesno mi da neko prica da je Haye zasluzio pobjedu :D
Nije nijedan zasluzio pobjedu,njih bi Tyson pogledom pojeo.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

amertiger
Postovi: 1342
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la amertiger » 03 jul 2011, 01:02

Titova-Juga je napisao/la:
amertiger je napisao/la:
Da znas imalo o boksu ne bi pricao nebuloze da je Haye zasluzio pobjedu. Zar su one NEUTRALNE sudije iz USA (prije na strani Haye nego Klicka) bodovale na onaj nacin??? Znas li sta je kontrola ringa??? Znasi li sta je konstanta aktivnost??? Ja sam lajik za boks, ali ipak znam neke osnovne stvari koje ti izgleda moras jos nauciti.

Normala tebra, ti si moj idol bola :lol: .

A da te pitam nešto, ovako ko "objektivnog" navijača PliČka.
Jesi gledao meč protiv Holyfielda ?!
E pa vidis, prvo moras znati da ja apsolutno nisam navijac brace Klicno cak sta vise uvijek sam navijao za njihove izazivace i veceras sam bio na strani Haye kad je pocelo ali tokom borbe sam zakljucio da taj momak nije ni sekunde zasluzio titulu.

A sto se tice meca sa Holyfieldom tu se apsolutno slazem da je Holyfielda pokraden i da je zasuluzio pobjedu.
Ali mi veceras pricamo o mecu Klicko - Haye a ne Klicko - Holyfielda

I naravno ovo vodi do zakljucka da si ti jedan od onih koji je "objektivan" ali iz sveg srca zeli poraz brace Klicko.
Mes Que Un Club

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Imp » 03 jul 2011, 01:02

amertiger je napisao/la:I da treba spomenuti ono jadno bacanje Haye svaki put kad dodje do klinca
da stvarno je jadno, ali isto tako je jadno i ono klickovo grljenje i vjesanje...

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.