Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la STEVIE » 03 jul 2011, 13:49

zasluzena pobjeda "lurcha" iz ukrajine. haye totalno podbacio pre-losa taktika i onda se zali na slomljen prst na nogi nakon meca, cista glupost
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la neutralan__ » 03 jul 2011, 16:56

slika
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 jul 2011, 17:10

ahahaha izvlakuse sad odjednom prst, a dan dva prije laje ko cuko :)... pa ne moze tako ispadas ko curica :)...... dobro je neko napisao on je dobar za avlije nekom jer strasno dobro laje, a slabije udara
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 jul 2011, 17:16

bear grylls je napisao/la: ima izazivaca samo treba malo bolje trazit.

ovaj da se bori sa Klickom?... ma rodjak suvise je nizak podero bi ga ovaj i nebi mu mogao prici...podero bi ga Klicko lagano...pa vidio si da ni Haye nije mogao da pridje Klicku, a da ne govorim za ovog i ako vidim da dobro udara.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Balon
Postovi: 3010
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Balon » 03 jul 2011, 17:31

boks je otisao u pm onog momenta kad je Lewis otisao u penziju jer je od ovih preostalih jedino on mogao parirati braci Klitschko, od tada se nije pojavio nijedan dostojan protivnik, vecini jednostavno fali visina da bi uopste dosli u blizinu njih dok ovi ubijaju sa jabom iz daljine i tako sistematski unistavaju protivnike

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 jul 2011, 19:09

pa eto sad ce braca otici ipak stari su, pa ce Haye vladati par godina dok i on ne ode .

Vitali Klickov je u onoj borbi protiv Lewisa bio bolji, ali je izgubio jer su doktori prekinuli mec zbog krvarenja arkade ebiga....steta sto mu je rano pukla arkada, jer zaista je bio bolji u toj borbi.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la el-fighter » 03 jul 2011, 19:42

KLičko je sinoć zasluženo slavio. Haye se pokazao dobar ali samo na jeziku. Poslije onoliko pričanja pribojavao sam se za Kličkovu pobjedu, ali on je ostao dosljedan i psihički veoma jak te rutinski pobjedio. Haye ga je cijelu borbu izazivao sa onim svojim smiješkom i spuštenim gardom. Pokušavao je da ga natjera na grešku, ali je Kličko maestralno odradio posao i zasluženo slavio.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la geronimo » 03 jul 2011, 20:06

SaltCityAttack je napisao/la: Vitali Klickov je u onoj borbi protiv Lewisa bio bolji, ali je izgubio jer su doktori prekinuli mec zbog krvarenja arkade ebiga....steta sto mu je rano pukla arkada, jer zaista je bio bolji u toj borbi.
Samo da dodam da ga je Lewis stalno "kljucao" po toj povredi. Reklo bi se da je ciljano išao da se meč prekine.
Lenoxa izuzetno cijenim, nekako mi njegovo odsustvo najviše nadostaje u svijetu boksa.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la bear grylls » 03 jul 2011, 20:47

znam da nema veze sa ovom dvojicomal evo jedan video kad je poludi tyson od udaraca glavom holyfielda i on objasnjava i neznam sto niko nekomentaise na temi mma kad je neka velika borba ko na ovoj svi su se aktivirali-

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la SarajlijaTM » 03 jul 2011, 21:10

bear grylls je napisao/la: znam da nema veze sa ovom dvojicomal evo jedan video kad je poludi tyson od udaraca glavom holyfielda i on objasnjava i neznam sto niko nekomentaise na temi mma kad je neka velika borba ko na ovoj svi su se aktivirali-
ovo su borbe bile,ovo je bio pravi boks,a ne ovaj cirkus koji braca klicko prave od boksa,ne kazem da je haye bo bolji,ali profi boksu je mogao donijeti veca uzbudjenja nego kako neko rece"sahista klicko".cuj moderni boks,ma da ne kazem sta ja na taj moderni boks.zato je tayson za izgubljenu borbu prije dobivako kesa ko ova dvojica zajedno,zato sto su bokseri imali damu i sto je to bilo to sto se trazi
svi hvalite klicka,jel taj svjetski sampion poveza dva udarca sinoc,na faci je imao prepadnutu grimasu,sta ce reci mami koja mu ne da da se bije s bartom ako izgubi pojaseve,a s druge strane onaj horoz skakuce,da je jos znao pola udarati koliko eskivira klicko bi bio mljeveno mese
iskreno nadam se revansu i da ce ga haye samljeti,iskreno ni on mi nije drag,ali ova dvojica unistise supertesku kat.
sinoc su 100x bile ljepse uvodne borbe nego glavna

i da nas kloc baho pusti reklame kod proglasenja,e nek ste vala bas zaradili klosari jedni

izvinjavam se unaprijed ako mi je koja ruzna rijec pobjegla ili sta slicno

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la T-MAC » 03 jul 2011, 23:15

SarajlijaTM je napisao/la: ovo su borbe bile,ovo je bio pravi boks,a ne ovaj cirkus koji braca klicko prave od boksa,ne kazem da je haye bo bolji,ali profi boksu je mogao donijeti veca uzbudjenja nego kako neko rece"sahista klicko".cuj moderni boks,ma da ne kazem sta ja na taj moderni boks.zato je tayson za izgubljenu borbu prije dobivako kesa ko ova dvojica zajedno,zato sto su bokseri imali damu i sto je to bilo to sto se trazi
svi hvalite klicka,jel taj svjetski sampion poveza dva udarca sinoc,na faci je imao prepadnutu grimasu,sta ce reci mami koja mu ne da da se bije s bartom ako izgubi pojaseve,a s druge strane onaj horoz skakuce,da je jos znao pola udarati koliko eskivira klicko bi bio mljeveno mese
iskreno nadam se revansu i da ce ga haye samljeti,iskreno ni on mi nije drag,ali ova dvojica unistise supertesku kat.
sinoc su 100x bile ljepse uvodne borbe nego glavna

i da nas kloc baho pusti reklame kod proglasenja,e nek ste vala bas zaradili klosari jedni

izvinjavam se unaprijed ako mi je koja ruzna rijec pobjegla ili sta slicno
ne znam zasto toliko govorite da braca unistise tesku kategoriju...shvatite da nema vise tysona lenoxa i ostalih..drugo vrijeme..nisu braca nikome krive sto nemaju dostojnog protivnika.. ;)
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Admir_Sa » 03 jul 2011, 23:16

T-MAC je napisao/la:
SarajlijaTM je napisao/la: ovo su borbe bile,ovo je bio pravi boks,a ne ovaj cirkus koji braca klicko prave od boksa,ne kazem da je haye bo bolji,ali profi boksu je mogao donijeti veca uzbudjenja nego kako neko rece"sahista klicko".cuj moderni boks,ma da ne kazem sta ja na taj moderni boks.zato je tayson za izgubljenu borbu prije dobivako kesa ko ova dvojica zajedno,zato sto su bokseri imali damu i sto je to bilo to sto se trazi
svi hvalite klicka,jel taj svjetski sampion poveza dva udarca sinoc,na faci je imao prepadnutu grimasu,sta ce reci mami koja mu ne da da se bije s bartom ako izgubi pojaseve,a s druge strane onaj horoz skakuce,da je jos znao pola udarati koliko eskivira klicko bi bio mljeveno mese
iskreno nadam se revansu i da ce ga haye samljeti,iskreno ni on mi nije drag,ali ova dvojica unistise supertesku kat.
sinoc su 100x bile ljepse uvodne borbe nego glavna

i da nas kloc baho pusti reklame kod proglasenja,e nek ste vala bas zaradili klosari jedni

izvinjavam se unaprijed ako mi je koja ruzna rijec pobjegla ili sta slicno
ne znam zasto toliko govorite da braca unistise tesku kategoriju...shvatite da nema vise tysona lenoxa i ostalih..drugo vrijeme..nisu braca nikome krive sto nemaju dostojnog protivnika.. ;)
Apsolutno tacno. Nek dodje slobodno neki novi Tajson, neka ih razvali kraj price. Dok ne dodje oni su najbolji po svemu i tacka
nema potpisa

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 jul 2011, 07:44

SarajlijaTM je napisao/la: ovo su borbe bile,ovo je bio pravi boks,a ne ovaj cirkus koji braca klicko prave od boksa,ne kazem da je haye bo bolji,ali profi boksu je mogao donijeti veca uzbudjenja nego kako neko rece"sahista klicko".cuj moderni boks,ma da ne kazem sta ja na taj moderni boks.zato je tayson za izgubljenu borbu prije dobivako kesa ko ova dvojica zajedno,zato sto su bokseri imali damu i sto je to bilo to sto se trazi
svi hvalite klicka,jel taj svjetski sampion poveza dva udarca sinoc,na faci je imao prepadnutu grimasu,sta ce reci mami koja mu ne da da se bije s bartom ako izgubi pojaseve,a s druge strane onaj horoz skakuce,da je jos znao pola udarati koliko eskivira klicko bi bio mljeveno mese
iskreno nadam se revansu i da ce ga haye samljeti,iskreno ni on mi nije drag,ali ova dvojica unistise supertesku kat.
sinoc su 100x bile ljepse uvodne borbe nego glavna

i da nas kloc baho pusti reklame kod proglasenja,e nek ste vala bas zaradili klosari jedni

izvinjavam se unaprijed ako mi je koja ruzna rijec pobjegla ili sta slicno
\\kakav bolan cirkus prave od boksa?...pa jedan je io cak bolji i od Lewisa i izgubio je samo zato sto mu se arkada lakse razbila i sto mu nisu dozzvolili da nastavi... naravno i trebali su prekinuti zbog onolikog krvaranje, ali u borbi je covjek bio dosta bolji i sigurno je bila njegova borba... drugo toliko nokauta ljudi imaju i njihov box ne valja nigdje veze :)...ljudi ba doktori skolovani bokseri koji nisu krkani i na kraju kraje mirnisu i nelaprdaju kao mnogi...pa ako je iko sjebo boks to je Haye...pa covjek je lajo na sve strane i pricao o Klickovu i njegovom stilu, a covjek ga je koliko toliko napadao dok ovaj nije ni pokusao da napadne ga sto je presmjesno od covjeka koji je toliko lajao i prozivao covjeka zbo nacina boksa kakav vodi Klickov....ma lik je sinoc u 35 godini pokazo da je jos uvjek gazda i da ovaj treba jos 2-3 godine cekati pa da pokusa mu uzeti titulu, jer tad ce barem malo izgubiti na snazi ovaj, dok Haye mora dobiti na tezini
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Titova-Juga » 04 jul 2011, 12:40

"NIJEDAN nije zaslužio pobjedu. Broj udaraca koji su razmijenili je porazan: 10-15 po rundi, dok je Mike Tyson imao 100-tinjak, koliko su oni napravili u cijelom meču", komentirao je Leonard Pijetraj, izbornik hrvatske boksačke reprezentacije, za Index meč Haye - Kličko.

"Bilo je previše respekta s obje strane. Haye je nakon meča otkrio da je ozlijedio nogu, ali mi tijekom meča nije tako djelovao, mislim da je prije riječ o prevelikoj opreznosti."

"Pratite druge kategorije, u teškoj nema pravih boksača"

Cijela Engleska, Ukrajina, ali i ostatak Europe netremice su pratili meč, koji je trebao biti propaganda boksa, a na kraju se pretvorio u suprotno?

"Teška kategorija je u krizi. Braća Kličko nemaju pravih protivnika, ali to nije njihova krivnja, oni su svoje odradili i dali maksimum. Treba pratiti druge kategorije, jer u teškoj jednostavno nema pravih boksača. Već godinama je kriza teške kategorije u kojoj braća Kličko vladaju dosta lošim boksom.

Kada bi se barem našao protivnik koji bi bio dostojan izazivač, onda bi i njih natjerao da uzvrate jednako ili da izgube, ali barem boksajući atraktivno. Braća Kličko su zaslužni što je u Europi od boksa napravljen megaspektakl, ali nemaju konkurenata."

Boks znači nasušno treba ono što se dogodilo tenisu: Pojava Nadala i Đokovića, koji će prekinuti dosadni vladavinu Federera?

"Upravo to! Za smjenu i stasanje nove generacije, a to se obično dešava protokom olimpijskog ciklusa ili pet godina, potrebno je vrijeme. Vrhunski, teškaški boks prolazi kroz sušno razdoblje i zato je vladavina braće Kličko prerasla u dosadu. Ne zaboravimo da se to događalo i s Tysonom, pa zatim Lewisom, ali su njih naslijedile mlade zvijezde, koje su stasale i suprotstavile im se.

Međutim, na trenutnom primjeru vidimo i još jednu specifičnost boksa u odnosu na spomenuti tenis koja pokazuje koliko je to surov sport i da na vrhu ima mjesta samo za njih nekoliko: Od tenisa živi i onaj koji je 100. na ATP ljestvici, a u boksu je 100. na svijetu - gladan."

"BIo sam za Hayea jer nisam želio da se to pretvori u još jednu dosadnu Kličkovu dominaciju"

Internetski forumi puni su bijesnih kometara ljubitelja boksa koji misle da ste kao stručni televizijski komentator bili Hayeov navijač tijekom prijenosa?

"On je meni u pojedinim trenucima meča izgledao kao da pogađa puno bolje, iako je previše bio u defenzivi. Sigurno sam bio malo pristran i želio da Haye bude bolji, ali samo kako bi on tako iz Klička najbolje i jer sam uvijek na strani slabijeg. Želio sam da se ne to ne pretvori u još jednu dosadnu dominaciju Klička. Na kraju ni jedan, ni drugi nisu zaslužili pobjedu. Kličko je sigurno bio ofenzivniji, ali je to pokazivao samo svojim kretnjama, a ne udarcima, iako sam svaki njegov napad pohvalio. Moj interes nije bio da pobijedi jedan ili drugi, nego da pobijedi boks. Uostalom, Kličko je moj dobar prijatelj s kojim su se moji boksači pripremali, ali nisam 'navijao' za njega, nego za suparnika."

Za koga su navijali suci. Možete li našim čitateljima koji nisu toliko upućeni u boks razjasniti bodovanje suparnika?

"Suci subjektivnim dojmom donose procjenu o pobjedniku runde. Situacija je prije svake runde 10:10. Pobjednik runde dobiva 10 poena, poraženi 9. Na kraju se zbrajaju bodovi iz svih rundi. Ukoliko u rundi dođe do odbrojavanja, onaj koji završi "na podu" dobiva još jedan poen manje. Ako se boksaču odbrojava dva ili tri puta, na kraju runde ima i toliko bodova manje. Sudac može boksaču javnom opomenom oduzeti bod. Na primjer, Kličko je dobio kazneni bod. "

"U Americi bi borba bila proglašena neodlučenom, ali u Europi je Kličko previše jak"

Broj udaraca koji su razmijenili stvarno je porazan?

"Potpuno. 10-15 udaraca po rundi, dok je Mike Tyson imao 100-tinjak po rundi, koliko su oni napravili u cijelom meču! Moja želja je bila da Haye pokaže ono o čemu je toliko pričao, odnosno tražio sam ono čega nije bilo da ljudima dočaram kako bi taj meč bio što zanimljiviji. U nekim trenucima sam bio pristran, ali ne nerealan. Nekoliko sam rundi "dao" Hayeu, ali ne zaboravimo da je bila jedna javna opomena za Klička, gdje je on izgubio dvije runde i po tome sam zaključio da bi suci mogli prevagnut na stranu Hayea, koji je također nekoliko puta dobro pogodio. Kličko je s druge strane, dosta promašivao."

Cijela gromoglasno najavljivana bitka je bila promašaj. Toliko paljenja atmosfere, prije svega u Hayeovoj režiji, a na kraju - kamilica?

"To je najbolja ocjena. Borba nije bila dostojna velikog spektakla koji ju je pratio i svih tih titula i pojasa i da je bila u Americi bila bi proglašena neodlučenom.Međutim, Kličko u Europi ima preveliki autoritet, njegova organizacija je radila meč i on je to dobio.

Što se tiče Hayeovog ponašanja, on je nepoznat van boksačkog svijeta i njegovo ime nije dovoljno da bi se napravio ovakav spektakl. Zato se prije meča ponašao kao što smo vidjeli, jer bi inače bio samo još jedan Englez koji boksa s Kličkom i takvim nastupom ispunio je svoju zadaću. Bio je negativan i antipatičan, ali je medijski odlično odradio što je potrebno da se stvori megaspektakl."

"Haye je govorio kao pred uličnu tučnjavu, ali nije bitno što je rekao na vaganju ili u tabloidima, nego što je pokazao u ringu"

Haye je pokazao da je mnogo bolji šoumen nego boksač?

"Njegovo ponašanje prije dvoboja u ringu je mač s dvije oštrice, jer tako je na sebe navukao ogroman pritisak i očekivanja, kojima očigledno nije bio dorastao, ali je žalosno što i Kličko nije više dao. Haye se verbalno mogao ponašati kao da najavljuje uličnu tučnjavu, ali boks je sport u kojem mu je s druge strane u ringu kao suparnik stajao vrhunski sportaš. Tako da više nije bilo bitno što je rekao na vaganju ili u tabloidima, nego što je pokazao u ringu. Kao što smo vidjeli, Hayeu se sa sportskog aspekta to nije isplatilo, ali s financijskog je, jer je provokativnim ponašanjem sigurno zaradio koji milijun više."

Ima li išta dobro nakon bljutavog okusa koji je ostavio siromašni meč u Hamburgu?

"Bilo bi dobro da je Haye dobio jer onda bi mogao tražiti i meč protiv Vitalija, ali i ovako je na kraju ispalo nešto pozitivno - Haye nije deklasiran i to je jako bitno za budućnost boksa, da imamo još jednog u igri. Jer da je njega Kličko nokautirao u prvoj rundi, Haye bi bio maknut u stranu i više nikad ne bi imao nikakvu šansu."
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Dylan Dog » 05 jul 2011, 00:51

"VLADIMIR KLIČKO je najbolji boksač na svijetu", priznao je britanski teškaš David Haye nakon poraza od Ukrajinca u Hamburgu te zamolio za revanš; iz Kličkova tabora zasad ne žele niti čuti.

"Želim revanš ali loptica je trenutačno na njegovoj strani. Kada bude spreman za sljedeću veliku bobu, može mi se javiti. Ako se želi boriti protiv lakših suparnika, neka pita nekog drugog. Mislim da ga mogu pobijediti", rekao je David Haye u izjavi za britansku sportsku radijsku postaju Talk Sport. Kličko mu je odgovorio preko Sky Sportsa: "Odlučio sam: Haye mi trenutačno nije opcija za suparnika."

Za Sky Sports 30-godišnji je pak Britanac, donedavni svjetski prvak po WBA verziji, dao ponizni intervju nakon razočaravajuće predstave u subotu navečer, tijekom koje Klička, vlasnika svjetskih naslova po WBF, IBO WBO verzijama, nije niti jednom ozbiljnije napao, a kamoli udario. Premda niti Ukrajinac nije bio nešto naročito uvjerljiviji, Haye mu prizna da je bio bolji:

"Moj ego i ponos pate više od bilo čijeg drugog. Možete živjeti s fizičkom boli, no ona emotivna je teža za podnijeti. Znate kakav sam ja uoči borbi: previše brbljam. Obično brbljam ali i odradim posao u ringu. U subotu navečer nisam ga odradio i zbog toga sam strašno razočaran i uznemiren. Osjećam se kao da sam iznevjerio ljude: sebe samog, moju obitelj, navijače, baš sve"

"Moj slomljeni nožni palac nije opravdanje za ishod meča. Ishod meča posljedica je činjenice da je on meni zadao više udaraca nego ja njemu. Suci su to vidjeli i pobijedio je na bodove. Mislim da nisam bio na svom maksimumu i da bih, da se nisam ozlijedio, mogao biti brži i opasniji.Vidio sam prilike za udarce koje obično koristim. Sada nisam mogao. Je li slomljeni palac napravio razliku? Ne znam. Možda i jest. Možda nije. Tko zna? Nećemo to nikad saznati. Jedina šansa da saznamo jest da se opet borim protiv njega sasvim zdrav", rekao je Haye.

Prst na nozi Britanac je slomio tri tjedna prije meča. Kaže da to nije želio otkriti da ne pokvari atmosferu. Odustajanje također, kaže, nije dolazilo u obzir. Novinari su ga pitali namjerava li se i dalje umiroviti kao što je nagovještavao:

"Govorim od desete godine života da ću se miroviti prije 31. rođendana. Proslavit ću ga 13. listopada. Sada je, međutim, do tog trenutka preostalo stotinjak dana. Ja se nadam da će se Kličko predomisliti i prihvatiti moj poziv na revanš. Činio je to već ranije. Govorio je da se nikad neće boriti protiv mene pod određenim uvjetima, istima pod kakvima smo se borili u subotu. Borba se dogodila. Zašto? Zbog novca. U boksu uvijek kažu da su dolari ono što ima smisla. Kada postane svjestan da će zaraditi najviše bude li se opet borio protiv mene, možda mi se obrati", istaknuo je.

Za vjerovati je da ćete priliku za revanš, dobijete li je uopće, dobiti nakon 13. listopada, dakle nakon 31. rođendana. Umirovljenje ili nastavak karijere?, pitali su Hayea.

"Morat ću o tome razmisliti. Nadam se barem da ćemo dogovor, ukoliko ga postignemo, postići prije tog datuma. No, prosjaci ne mogu birati. U idealnoj situaciji dogovorili bismo termin prije 31. rođendana i onda bih se barem okvirno držao plana umirovljenja. Nakon toga, ne znam. Opet, obećao sam ja štošta toga i prekršio. Obećao sam da ću puno toga učiniti u subotu u ringu, pa nisam. Volio bih dobiti priliku ponovno izazvati Vladimira i pokušati mu odzeti titule koje sada zasluženo drži. Kao izazivač, ako bih dobio priliku, prilično sam siguran da bih puno toga napravio drukčije", za kraj će.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la STEVIE » 06 jul 2011, 22:59

:lol: :lol: :lol:
[youtube][/youtube]
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la secer » 07 jul 2011, 09:56

:lol: :lol: :lol:
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.