Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la STEVIE » 01 jul 2011, 23:02

kakav god da je, ovaj haye barem ima muda i sto rece neko covjek lud ko' struja. s takvim bokserima nikad nije dosadno. a klicko je sav "naopak" jednostavno dosadan tip nekakav mr. goodguy, prvo pokusava da izglumi dobrotu tamo na pressici prije mjesec-dva pa ga haye verbalno izlevati i ispade na kraju garib. onda okrenu taktiku pa ko' pokusava uzvratiti verbalno putem youtubea i slicni s-ranja al' nije to to.. nije ni cudo da vecina van njemacke/ukrajine simpatise hayea.

ps: citam da je vec stiglo par hiljada engleza u hamburg, ocekuje se odlicna podrska hayeu sutra na stadionu hsv-a
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la skyisthelimit » 01 jul 2011, 23:12

geronimo je napisao/la:
skyisthelimit je napisao/la:ali kad su se docepali pojasi protiv samih levata se bore
Vjerovatno Haye-a ne smatraš levatom, sutra ćemo vidjeti jel cuko laj'o zato što je gladan ili iz navike.
Ostalo ne bih komentarisao.

ne smatram Haye-a levatom jer nije imao priliku da se bori sa nedodirljivom bracom, a i pored toga ima samo jedan poraz, a samo 2 meca od 25 pobjeda nije zavrsio sa K.O.-om...Braca su Haye-a izbjegavali zbog toga me ne cudi britanceva brbljivost

p.s. Haye ne laje bezveze, to ce i dokazati sutra
EDIT: @skyisthelimit bi li se ti bio sa svojim bratom? I na kraju sta bi dobili sa tim? Jedan od njih dvojice bi drzao 5 titula.
Mogao je Holyfield se biti protiv smotanog Valueva, ali bi ga bilo koji Klicko nalomio u ovim godinama.
posao je posao, emocije ostavi na stranu i ukrsti rukavice..Pa tim mecom bi ako nista dobili najjaceg, a ne ovako imamo dvojicu najjacih...malo sam pretjerao za Holyfielda ali ipak treba mu odati priznanje jer i dalje je aktivan i dalje pobjedjuje
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Principatus » 01 jul 2011, 23:28

Jos kad vidim ove fanove iz Engleske na slici vrate mi se ne tako stara sjecanja.
Englezi aka sredicemo vas, unistiti sa 5:0 a na kraju budemo silovani sa 4:1... Tako ce i ovdje biti. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la T-MAC » 01 jul 2011, 23:43

Bilal je napisao/la:Boks nije boks zbog Valueva, a ne zbog brace Klicko. Znamo svi ko su Tyson i Holyfield. Poslije njih je dosao Lewis, a onda braca Klicko. I Vladimir (cini mi se) je pokazao da je jaci od Lewisa. Dok, s druge strane, pojma nemam odakle se pojavio onaj Valuev. Koga je on dobijao? Dodje mu Dedica Holyfield sa, cini mi se, 47 godina i namlati ga. I naravno sudije mu ukradu pobjedu. Mislim da Haye upravo drzi ovu verziju koju je drzao Valuev. Osim starog Holyfielda, ja ne znam koji se jos dobar borac borio u toj verziji u zadnje vrijeme.
A sta fali da sve titule drze braca Klicko. Koda neko mora imati titulu da bi se borio sa njima. Nemora vazda biti mec za ujedinjenje verzija. Moze neko doci i bez titule i izazvati jednog od brace, ali problem je sto takvih nema.

EDIT: @skyisthelimit bi li se ti bio sa svojim bratom? I na kraju sta bi dobili sa tim? Jedan od njih dvojice bi drzao 5 titula.
Mogao je Holyfield se biti protiv smotanog Valueva, ali bi ga bilo koji Klicko nalomio u ovim godinama. ;)
upravu si..lewis je tada imao veliku srecu i pomoc sudija...da nije prekinuo mec,vladimir bi vec tada dobio titulu..

a sto se tice valueva,mislim da je dobio titulu za ''zelenim stolom''..chagajev se nije mogao boriti ni braniti titulu radi hepatitisa...mislim da je ovakav scenarij bio..pa je ovaj dobio titulu..holyfield je dosao i naravno pobjeda mu je ukradena,jer nije uspio oboriti onog gorostasa..i haye da ga nije uzdmrao u zadnjoj rundi nebi pobjedio..opet bi titula ostala kod valujeva..al haye je iskoristio svoju brzinu i nesposobnost valujeva..i dobio mec i titulu..

i ubjedzen sam da klicko sutra dobija mec...klicko je duplo brzi i duplo bolji borac od valujeva i toga bi haye trebao biti svjestan...
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la SaltCityAttack » 02 jul 2011, 04:16

STEVIE je napisao/la:kakav god da je, ovaj haye barem ima muda i sto rece neko covjek lud ko' struja. s takvim bokserima nikad nije dosadno. a klicko je sav "naopak" jednostavno dosadan tip nekakav mr. goodguy, prvo pokusava da izglumi dobrotu tamo na pressici prije mjesec-dva pa ga haye verbalno izlevati i ispade na kraju garib. onda okrenu taktiku pa ko' pokusava uzvratiti verbalno putem youtubea i slicni s-ranja al' nije to to.. nije ni cudo da vecina van njemacke/ukrajine simpatise hayea.

ps: citam da je vec stiglo par hiljada engleza u hamburg, ocekuje se odlicna podrska hayeu sutra na stadionu hsv-a
koja vecina simpatise njega pored Klickova?... ma moze njega Haye pobjedit, ali on nikad nece biti Klicko.....ma daj Klicko se sa njim bori 35 mu godina i opet ce ga slozit :)...sto ga ovaj nije smjeo izazvati prije 3-4 godine?... pa nije imao muda ko danas cekao da covjek udje u 35 godinu ahahahha...eto kolika on muda ima i opet ce ga covjek polomit jer levat laje i glumi facu.... ja zuivma gledati kako takvi padaju, a nadam se da ce jedva napustiti ring sutra navecer :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Dylan Dog » 02 jul 2011, 04:25

slika

Hajde Davide,ucini to za kraljicu!
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la secer » 02 jul 2011, 13:39

geronimo je napisao/la:Ubit će ga k'o vola u kupusu!!!
vjerovatno. vladimir je visociji, jaci, bolji bokser(poslije alija najbolji tehnicar u teskoj), iskusniji...
problem je sto u teskoj kategoriji jedan udarac moze odluciti pobjednika tako da ne treba iskljucivati mogucnost tog ´lucky punch-a´.
sto se mene tice, do ovog meca nije trebalo ni doci, barem ne pod ovakvim okolnostima jer svaki ekspert zna ko je br. 1 u teskoj kategoriji(dejvid i vladimir to nisu). jbg., lova vlada.
Boks nije boks zato što nema pravih izazivača, a ne zbog braće Kličko
to je to. braca klicko nisu krivi sto su im prvi izazivaci najobicnije vrece.

sto se tice hej-a, pa taj i nije pravi teskas. on je dosao iz nezanimljivog kruzera(nezanimljiv u zadnjih 10-ak g. zbog nedostatka kvalitetnih boksera). u teskoj je imao 3 - 4 meca protiv davno potrosenih boksera i jadnog valujeva koji ni sam ne zna kako je dobio titulu.
jedina davidova prednost je u tome sto mladji klicko nema bas neko srce(izbio mu ga kori sanders), tj. pocinje se gubiti ako se mec ne odvija onako kako je ocekivao.
pa kad su najjaci sto ne bi jedan protiv drugog, pa bi onda vidjeli pravog izazivaca
Holyfield bi i u 46 godini ih razvalio
Braca su unistila boks, sa svojim (ne)boksanjem
Braca su Haye-a izbjegavali
:lol:
idi gledaj crtani, ziv bio.
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la STEVIE » 02 jul 2011, 13:51

danas je d-day za haye, naprijed legendo!
Having demolished Welshman Enzo Maccarinelli in two easy rounds at South London’s O2 Arena, it was reported that undisputed cruiserweight champion of the world, David Haye, had simply walked home from the bout.

“I don’t know where that story came from,” Haye tells FourFourTwo in his swanky West End gym. “I didn’t get out of there until five in the morning; there was no way I was walking home.”

Where this particular round of Chinese whispers stemmed from, it’s fair to say, was the knowledge that the fight had taken place in Greenwich, just an uppercut away from the mean streets on which Haye was raised.

“I grew up in a rough place called Long Lane. I was born in London Bridge and went to school in Rotherhithe. I was a Bermondsey boy so football-wise it was always going to be Millwall for me. There were kids at my school who supported Barcelona or Brazil! Barcelona! They couldn’t even tell you where it was on a map.”

More attuned to local geography than his schoolmates and with two pushy uncles urging him on, Haye made his way to the notorious Den on Cold Blow Lane, not a place for the faint hearted. “It was an intimidating place,” says Haye. “All barbed wire and corrugated iron. I loved it, though. I liked the whole thing, all the swearing. It was a little tense. And I loved that it was my local club.”

Before Haye was 10, Millwall were promoted to the old First Division. “That 1988 team were great. Teddy Sheringham and big Tony Cascarino up front. Sheringham was brilliant even back then, and with Terry Hurlock doing all the dirty work behind him, he got loads of goals. Terry Hurlock. What a nasty piece of work. Fantastic.”

Did Haye ever dream of joining his heroes out there? “I loved playing football but I was banned from playing,” he laughs. “I broke three people’s legs and one ankle – and they were on my team. We were training! The parents had a word and got me banned. I wasn’t dirty, I just went in a little hard. When I was 13, I was 6ft 3in and 12 stone. I was so much bigger and stronger than the other kids that when I went in for tackles you’d hear bones cracking!”

Millwall actually led the First Division (albeit for a matter of hours) in 1988 and stayed up for two seasons before dropping back down and missing the Premier League gravy train. Not that it worries Haye too much. To him the game has become soft, its stars too pampered. “I’d like to start a campaign to change the rules. For me the sport is almost non-contact and that’s a shame.

“What’s frustrating is seeing these athletic, powerful men, 13 or 14 stone of muscle, rolling on the floor like little bitches. What the hell is that? Aren’t they embarrassed that you’ve got 50,000 people watching you roll around like that? It’s accepted now but I reckon they should take a leaf out of boxing’s book and actually count the player off the floor. If you’re down for 10 seconds, you have to go off. Watch it stop!”

An understandable argument from a hard man brought up on hard football. Spoilt players rolling around the Old Den’s turf certainly would not have been tolerated. “It wasn’t a place for fairy footballers. It was a scary place – the reputation it got was fully deserved.

“A lot of the Millwall fans follow me and yeah, they can be a rowdy lot. Bermondsey is a notoriously tough area. I’ve been fighting since I was a kid – you had to be able to. I grew up on the 18th floor of a council estate. You had to be able to look after yourself.”

But did, as tabloid rumours suggest, a young David Haye ever throw punches in anger in the name of Millwall FC? “Me, a hooligan? No, never! Don’t get me wrong, as a youngster I loved a tear up and there were plenty of incidents in the area, just not at football.”

Today Haye spends much of his time in Cyprus but when he’s in town, he can often be found at the New Den. “I’m going down there when I next get the chance to show off the new belt I picked up when I beat Enzo Maccarinelli.

So many of the fans that came to the O2 were Millwall fans. On the Friday before my fight, Millwall had gone to Swansea and won so me facing Maccarinelli was another South London vs Wales clash and we came out on top again.”

Still, there’s a hint of wistfulness as Haye considers the way Millwall has changed. “In the 1990s the club took a lot of steps to clean up its image and now they have a lovely stadium and it is a good, modern place to watch football. I guess it couldn’t keep going the way it was at the old Den, could it? But there’s still a slight old Millwall mentality about the place and if you wanted to kick off at our place then you’d be in trouble.”

Not many fancy a scrap at the New Den, but Haye does. First he plans to win the world heavyweight title, then it’ll be back to Millwall. “A world heavyweight title fight at the New Den. That’s a real ambition of mine.

It’s not Cold Blow Lane, but it’ll do.”
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la SaltCityAttack » 02 jul 2011, 14:03

STEVIE je napisao/la:danas je d-day za haye, naprijed legendo!

ja legende koja po prvi put dolazi u situaciju da se bori za prvaka u svim kategorijama i to u svojoj 30godini izaziva borca od 35-36 godina ..Klickov je velikan ovog sporta naspram Hayea to svi dobro znamo :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Dylan Dog » 02 jul 2011, 14:05

Haye je najavio da nakon sto prebije Vladimira,njegov brat je sledeci s kojim se zeli potuci :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Edin TM87 » 02 jul 2011, 14:23

Jel ga vrijedjo na pressici? :mrgreen:

GO HAYE!


ps gdje ima prijenos?
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Bilal » 02 jul 2011, 14:25

Dylan Dog je napisao/la:Haye je najavio da nakon sto prebije Vladimira,njegov brat je sledeci s kojim se zeli potuci :mrgreen:
Ma koga ce on prebiti? Moze samo boksersku vrecu, ko nas Buharalija :lol:

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la tanzla » 02 jul 2011, 14:31

Licno ne volim Vladimira, pickast mi je njegov stil borbe, pravi katanaco, ali donosi rezultat, a to je ono sto se na kraju broji. Nema odavno pravih teskasa, i boks ce nazalost propasti. Volio bih da Haye pobijedi, ali tesko, cini mi se da je on obicni lajavac koji se malkice usr'o od straha pa sad mlati praznu slamu.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Dylan Dog » 02 jul 2011, 14:37

MOŽE LI HAYE ZAUSTAVITI VLADIMIRA ?

Napokon je na red došla i ova borba.Okršaj za naslov ujedinjenog svjetskog prvaka teške kategorije u kojoj je na jednoj strani Vladimir Klitschko (IBF,WBO,IBO) a na drugoj David Haye (WBA).

Posljednjih godina zaboravili smo šta znači prava žestoka,spektakularna borba u teškoj kategoriji kao što je to bilo nekada.Krivci za to su braća Klitschko koja drže četiri pojasa svjetskog prvaka.Braća Klitschko dominiraju, ali i pažljivo biraju protivnike od kojih su neki u ringu ličili na bolje sparing partnere.Srećom, pojavio se Hayemaker,

David Haye koji je za kratko vrijeme došao u situaciju da se bori za veliki naslov.Haye je stigao do vrha iz lakoteške kategorije gdje je bio prvak u tri verzije WBA,WBC,WBO. Od 2002.godine Haye je u ringu i do sada ima tek jedan poraz u 26 borbi.Svojim ponašanjem i stilom Haye privlači medije kao magnet, za ovu borbu se priprema već duže vremena, prijeti

''Vladimir je stvoren bokser za mene, ne voli žestoku borbu, tučnjavu, ja takve protivnike obožavam, takve jedem za doručak'' u svom stilu je najavio Haye večerašnji okršaj.

Vladimir na drugoj strani poručuje:

''Mog brata pamte kao boksera iz meča protiv Lenoxa Lewisa, nadam se da će mene pamtiti iz ovog protiv Hayea.''


Većina bivših svjetskih prvaka daje prednost Ukrajincu koji je čak 14 kilograma teži i koji je sedam centimetara viši od Hayea.Borba privlači ogromnu pažnju, prva je nakon 1999.godine i okršaja Lewis - Holyfield kada su na stolu bila također četiri pojasa. Borba će se održati u Imtech-Areni u Hamburgu a kompletan spektakl težak oko 50 miliona funti.


slika
slika
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Pasodzigera » 02 jul 2011, 14:39

Iskreno se nadam da ce Haye pobjediti,jer popeli su mi se Klicke na onu stvar,kao oni nepobjedivi. Njihovi protivnici su nidje veze,vec godinama.Prihvatali su borce samo nize za glavu i kilazom lakse od njih.Ovaj boks vec odavno ne lici na nesta spektakularno,jer pravog boksera i nema. Od odlaska Holyfielda ,Tysona i Lennoxa,to vise nije to.A Klicke su mi najodvratniji bokseri otkako pratim ovaj sport. Sta mi najgore pada je to da su se na SAT1 poceli porediti sa Muhamedom Alijem,tugo moja ,koja bruka,porediti se sa najvecim bokserom svih vremena. Tuga! Zato se nadam pobjedi Haye-a,da bar malo bude promjene u ovom dosadnom boksu,otkako su Klicke na tronu.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la doe78 » 02 jul 2011, 14:41

SaltCityAttack je napisao/la:
STEVIE je napisao/la:danas je d-day za haye, naprijed legendo!

ja legende koja po prvi put dolazi u situaciju da se bori za prvaka u svim kategorijama i to u svojoj 30godini izaziva borca od 35-36 godina ..Klickov je velikan ovog sporta naspram Hayea to svi dobro znamo :)

zove ih 3 godine ali ga izbjegavaju...pojeda haye veceras,klicko je nepokretni robot..Samo da sudije ne sjebu kao prosle sedmicu,kada su feliksu poklonili pobjedu,,,

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Pasodzigera » 02 jul 2011, 14:42

Edin TM87 je napisao/la:Jel ga vrijedjo na pressici? :mrgreen:

GO HAYE!


ps gdje ima prijenos?
Imas na TV1 (bosanska) i na SAT1 (njemacka)
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la GunnerS » 02 jul 2011, 14:43

U koliko je ovaj meč ?! I dal' će ga prenositi na BHT1 ili FTV ili će samo Nov@ raditi prijenos ?!

EDIT, hvala ti :D
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Bilal » 02 jul 2011, 14:44

doe78 je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:
STEVIE je napisao/la:danas je d-day za haye, naprijed legendo!

ja legende koja po prvi put dolazi u situaciju da se bori za prvaka u svim kategorijama i to u svojoj 30godini izaziva borca od 35-36 godina ..Klickov je velikan ovog sporta naspram Hayea to svi dobro znamo :)

zove ih 3 godine ali ga izbjegavaju...pojeda haye veceras,klicko je nepokretni robot..Samo da sudije ne sjebu kao prosle sedmicu,kada su feliksu poklonili pobjedu,,,
Evo ga, jos jedanslika

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Dylan Dog » 02 jul 2011, 14:44

Da li ce Tk uzeti signal od tv1 zna li ko,rade to pocesto u zadnje vrijeme kad su sportski prenosi :roll:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.