Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
scorpion
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la scorpion » 01 jul 2011, 14:06

Ted Mosby je napisao/la:To Lewisu, nek si ukazao na problem. Ovako je u subotu i McKleen trebao Sturma pobijediti

BIVŠI boksački šampion, 45-godišnji Britanac Lennox Lewis, tvrdi da će subotnji meč između Vladimira Klička i Davida Hayea u Hamburgu suditi Kličkov čovjek.

Genaro Rodriguez ime je suca u ringu kojeg je Haye (30) pokušavao neuspješno maknuti s te dužnosti tijekom dvoboja koji se sutra (subota) održava na hamburškoj Imtech Areni. Riječ je o sucu koji je dosad mlađem Kličku (35), prvaku po IBF, WBO i IBO verzijama, sudio čak četiri meča, uz činjenicu da je još dva sudio njegovu starijem bratu Vitaliju (40).

"Da je meni u moje vrijeme sudio sudac koji je mom suparniku u ringu sudio u četirima mečevima, definitivno bih uložio prigovor", rekao je Lewis za The Sun dodavši:

"Štoviše, često sam se žalio jer mi se nešto slično redovito događalo. Znao sam tada koliko sam često bivao hendikepiran sudačkim postavama."

Prisjetio se tako slavni šampion svog prvog meča s Evanderom Holyfieldom u Madison Square Gardenu, kada je "opljačkan" remijem premda su svi analitičari bili složni da je zaslužio pobjedu.

"Haye bi, želi li biti veliki šampion poput mene, morao imati "svoje" suce. Kako to ovom prilikom neće biti slučaj, morat će nokautirati Vladimira. Njegova je pobjeda jedino tako izvjesna. Kličko ima sjajnog trenera u Mannyju Stewardu. Ima, međutim, i sjajne suce u svom kutu."

"Moje mi srce kaže da će David pobijediti. No, glava mi govori da će pobjednik ipak biti Vladimir. Nažalost, to je tako. Kad ideš na tuđi teritorij, moraš uistinu deklasirati protivnika da bi ga dobio. Drugim riječima, David mora završiti borbu prije isteka 12. runde."

"Poseban je problem sudac u ringu, koji ne bi smio dopustiti Kličkovo ležanje na Hayeu. To je greška koju su si protiv Klička dozvoljavali mnogi boksači. Haye si ne smije dopustiti da se Kličko naslanja na njega, da ga guši, nagurava i umara. Znam da će to pokušati raditi i da će mu Steward baš to sugerirati."

"Sudac bi trebao razdvajati boksače u takvim situacijama. Ne bi smio dopuštati takvo kršenje pravila."

"No, David je prilično pametan momak. Zna da si ne može dopustiti da se bilo tko naslanja na njega. Ima dosta snage da se kreće uokolo. To mora činiti. Sve će ga ostalo "isušiti". Naslanjanje i naguravanje bit će vrlo važan faktor u ovoj borbi i Haye si to ne smije dopustiti."

Već je ranije Lewis izjavio da je Haye jedini boksač koji može pobijediti braću Kličko. Sada je rekao da mu se sviđa način kojim njegov sunarodnjak vrijeđa Ukrajinca.

"Haye je Muhammad Ali našeg doba. Govori prljavo i izaziva verbalno svoje suparnike baš kao što je radio Ali. Pozorno pratim što izjavljuje i moram priznati da to čini uistinu vrlo dobro. Nitko nikad nije Vladimiru govorio takvim pogrdnim rječnikom. Premda načelno tvrdi da ga to ne smeta, ne bih se zakleo. Vjerujem da mu Haye pokušava ući u glavu, opteretiti ga i učiniti nesigurnim."
ZVALJO, ti si se nasao prozivati Adnana :evil:
Vjerovatno je to kompleks sto ti Crocopa svi redom sutaju s kim god se nadje u ringu zadnje 2 godine :lol: :lol: :lol:
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la sef_mafije » 01 jul 2011, 14:19

da će ga Vladimir našminkat, kad dodje kuci da žena misli da joj je komsija došo :D
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

slatkis86
Postovi: 57
Pridružen/a: 21 dec 2010, 22:44
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la slatkis86 » 01 jul 2011, 14:51

ja navijam za heya :mrgreen: lik je lud ko struja i nadam se da ce dosadnom klicka prebit ko vola
Zadnja izmjena: slatkis86, dana/u 01 jul 2011, 17:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Dylan Dog » 01 jul 2011, 15:00

Mike Tyson-"Haye neće izdržati dvije runde u ringu s Kličkom"
David Haye-"Želim se potući s tim ruskim kretenima što prije"
Vladimir Klicko-"Njegovo lice će biti unakaženo i kada završim s njim izgledat će poput pizze"
slika
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qe-Z7QN_ ... r_embedded[/youtube]

slika

Haye,pokazi tim rusima ko je gazda!
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la T-MAC » 01 jul 2011, 15:10

slatkis86 je napisao/la:ja navijam za heya :mrgreen: lik je lud ko struja i nadam se da ce ubit dosadnom klicka prebit ko vola
sta si ovo rek'o.... de pojasni malo,popravi recenicu :mrgreen:

jos malo vise od 24 sata do ovog spektakla..kako bi volio da ga klicko razbije i uzme mu ovu titulu..uhhhh 8-)
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la rebonja » 01 jul 2011, 15:37

T-MAC je napisao/la:
slatkis86 je napisao/la:ja navijam za heya :mrgreen: lik je lud ko struja i nadam se da ce ubit dosadnom klicka prebit ko vola
sta si ovo rek'o.... de pojasni malo,popravi recenicu :mrgreen:

jos malo vise od 24 sata do ovog spektakla..kako bi volio da ga klicko razbije i uzme mu ovu titulu..uhhhh 8-)

Razbiće ga nego šta. :)

Kličko bog ringa.

slatkis86
Postovi: 57
Pridružen/a: 21 dec 2010, 22:44
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la slatkis86 » 01 jul 2011, 17:40

T-MAC je napisao/la: sta si ovo rek'o.... de pojasni malo,popravi recenicu :mrgreen:
hvala..ispravljeno :mrgreen:

BOKS je vrlo sebičan i egocentričan sport. Iskreno, uopće mi nije bitno što drugi ljudi o meni misle. **** mi se!" odgovorio je britanski boksač David Haye na pitanje o svojim neprimjerenim izjavama.

Svjetski prvak po WBA verziji je dao intervju Sunu uoči sutrašnjeg meča za objedinjenje svjetskih titula, koji protiv Ukrajinca Vladimira Klička (prvak po WBF, WBO i IBO verzijama) boksa na hamburškoj Imtech Areni pred 55 tisuća gledatelja, za koje je pripremio posebnu provokaciju:

"U Hamburgu ću izaći u majici engleske nogometne reprezentacije. Nema sumnje da će me preko 50 tisuća navijača izviždati. No, kad razvalim Kličkovu glavu na komade ispratit će me sa stadiona pljeskom. Morat će priznati da sam zasluženi svjetski prvak."

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Ted Mosby » 01 jul 2011, 17:43

Ajde Haye, pobijedi ovog morona Klička pa da se cijeli Otok tobom ponosi, sutra do pobjede
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Dylan Dog » 01 jul 2011, 17:45


U subotu ćete vidjeti najbržeg, najhitrijeg i najjačeg Davida Hayea dosad. Treniram neprestano od siječnja. Pazio sam na sve i sve se poklopilo idealno. Apsolutno sam na vrhuncu forme. Utreniravao sam baš sve: više kretanja, brzinu udarca, volumen udarca, defenzivno kretanje.

Borio sam se već protiv visokog protivnika, Nikolaja Valujeva. Kličko nije tako visok ali je zato puno brži od Rusa. Moram boksati najbolji meč u životu. No, ne vidim načina kako bi Kličko mogao izdržati 12 rundi u ringu sa mnom u ovakvoj formi. Nema šanse u milijun godina.

Svejedno, i njemu je, kao i meni, ovo borba života. Očekujem ga u vrhunskom izdanju. Očekujem festival udaranja.

[youtube][/youtube]


David Haye jedan je od nas!
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Ted Mosby » 01 jul 2011, 17:51

Pa da je Sturm boksao bilo gdje drugo izgubio bi, njegova televizija radila prijenos pa u stankama između rundi samo prikazivala njegove udarce, svi smo vidjeli da je Irac na kraju 12.runde slavio( a ko i ne bi nakon onakvog sjajnog boksa ) i bio je uvjeren u svoju pobjedu. Nadam se revanšu pa ako je Sturm kako vi tvrdite "pravi Šampion" neka to dokaže i nokautira Irca.

Koliko ja znam Kličko je dugo odgađao ovaj meč, sutra ćemo vidjeti pravu sliku ovog dvojca
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la STEVIE » 01 jul 2011, 19:11

haye mu se uvukao ispod koze, cova se slatko smije a rus majmun ljuto gleda :)
slika
slika

:lol:
slika
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Monolog » 01 jul 2011, 19:22

David Haye will be the first man to pull on the new England Away strip when he walks to the ring to face Wladimir Klitschko.
Iskren da budem, mislim da će ovo Kličko dobiti. Naravno da će Lewis stati na Hayeovu stranu (apsolutno razumljivo), te da će ovako bildati svakako užarenu atmosferu pred vrlo važan meč. No, Kličko je Kličko. Koliko god mi bio antipatičan, ne mogu mu na osnovu toga oduzeti ulogu favorita. Sutrašnju borbu ću gledati i nadam se da zbog toga neću zažaliti (dakle, da će pomenuti dvojac napraviti pravi spektakl).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la geronimo » 01 jul 2011, 21:05

STEVIE je napisao/la:haye mu se uvukao ispod koze, cova se slatko smije a rus majmun ljuto gleda :)
Neko ni to neće moći za nešto više od 24 sata. ;)
Monolog je napisao/la: Iskren da budem, mislim da će ovo Kličko dobiti.
Ubit će ga k'o vola u kupusu!!!
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la silenT » 01 jul 2011, 21:26

[youtube][/youtube]
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Bilal » 01 jul 2011, 21:49

Vidi sto ovi bosanski "otocani" navijaju za ovog prlju. Kako ce ga samo razbit klicko. Vratice se kuci ispeglane face :mrgreen:

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la skyisthelimit » 01 jul 2011, 22:09

i ja navijam za Haye-a...Bracu Klitcshko ne mogu, otkad su oni poceli vladati boks nije boks, jedan drzi tri titule, a drugi jednu, sutra kad bi Haye izgubio i svoju titulu onda su sve najbolje verzije mislim kod brace, a njima dvojici ne pada na pamet da se bore jedan protiv drugoga..Zato za spas boksa, Haye do titule u 4 verzije
15.10 - 15.06 ...

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la geronimo » 01 jul 2011, 22:32

Što da titule dijele dvojica boksera kad ih/je može imati jedan bokser.
Spas boksa je u Davidu. :lol:

Boks nije boks zato što nema pravih izazivača, a ne zbog braće Kličko.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la skyisthelimit » 01 jul 2011, 22:50

geronimo je napisao/la:Što da titule dijele dvojica boksera kad ih/je može imati jedan bokser.
Spas boksa je u Davidu. :lol:

Boks nije boks zato što nema pravih izazivača, a ne zbog braće Kličko.
pa kad su najjaci sto ne bi jedan protiv drugog, pa bi onda vidjeli pravog izazivaca
hajd sto izbjegavaju jedan drugog ali kad su se docepali pojasi protiv samih levata se bore

Holyfield bi i u 46 godini ih razvalio, mada ne bi mu bilo dovoljno za titulu bez K.O.-a..znamo koliko je namlatio onog ruskog diva pa nista..

Braca su unistila boks, sa svojim (ne)boksanjem :roll:
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Bilal » 01 jul 2011, 22:54

Boks nije boks zbog Valueva, a ne zbog brace Klicko. Znamo svi ko su Tyson i Holyfield. Poslije njih je dosao Lewis, a onda braca Klicko. I Vladimir (cini mi se) je pokazao da je jaci od Lewisa. Dok, s druge strane, pojma nemam odakle se pojavio onaj Valuev. Koga je on dobijao? Dodje mu Dedica Holyfield sa, cini mi se, 47 godina i namlati ga. I naravno sudije mu ukradu pobjedu. Mislim da Haye upravo drzi ovu verziju koju je drzao Valuev. Osim starog Holyfielda, ja ne znam koji se jos dobar borac borio u toj verziji u zadnje vrijeme.
A sta fali da sve titule drze braca Klicko. Koda neko mora imati titulu da bi se borio sa njima. Nemora vazda biti mec za ujedinjenje verzija. Moze neko doci i bez titule i izazvati jednog od brace, ali problem je sto takvih nema.

EDIT: @skyisthelimit bi li se ti bio sa svojim bratom? I na kraju sta bi dobili sa tim? Jedan od njih dvojice bi drzao 5 titula.
Mogao je Holyfield se biti protiv smotanog Valueva, ali bi ga bilo koji Klicko nalomio u ovim godinama. ;)

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la geronimo » 01 jul 2011, 23:01

skyisthelimit je napisao/la:ali kad su se docepali pojasi protiv samih levata se bore
Vjerovatno Haye-a ne smatraš levatom, sutra ćemo vidjeti jel cuko laj'o zato što je gladan ili iz navike.
Ostalo ne bih komentarisao.
Vom Jäger zum Gejagten

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.