The Ring (sve o boksu)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Ko je po vama najbolji "teškaš" danas?

Joshua
31
24%
Wilder
9
7%
Fury
75
58%
neko drugi
14
11%
 
Ukupno glasova: 129

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la jelle » 30 apr 2017, 00:17

Lillard je napisao/la:@forster

Al koliko su česti takvi mečevi, pogotovo u ovoj kategoriji?? Ne možeš ovdje mlatit nekoga 7 rundi pa mu zadat KO u 8oj. Jedan pravi udarac i ovaj se syebe jbg.
Pa kako roki balbou mlate 10 rundi , pa onda on poludi u 11 toj :urnebes:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Chinaglia » 30 apr 2017, 00:17

Marsal je napisao/la:Ajde Wladimire oko moje, skupi snage, motiva i želje i revanširaj mu se!
revansirao bi mu se k moj, ne bi Joshua cekao 11 rundu :kafa:

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17770
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la akisarajevo92 » 30 apr 2017, 00:17

moram ponovo staviti onaj aperkat :tokralju:



ovdje trenutno ima snimak za one koji nisu gledali ili zele ponovo :mrgreen:
Don't believe the hype.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 30 apr 2017, 00:17

Ik17 je napisao/la:Sluša li ko ovog idiota na RTL-u, kaže nije bilo za prekinuti :wtf:
Pa upravu je, vise je bila prva situacija za prekinuti nego druga ili treca.

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la CashMan » 30 apr 2017, 00:18

ASD je napisao/la:Nije ovdje stvar jednog udarca, jednostavno je Klitschko lose usao u 2 runde i tu ga je Joshua uhvatio, sto se tice kompletnog meca da Joshua nije tako krenuo izgubio bi na bodove, bar se nadam da je tako jer je bio u vecini rundi totalno neaktivan.
Dvojica sudija imala prednost Joshue na karticama, jedan dao Kličku.

Sve u svemu, strašan meč koji je vratio nadu teškoj katgoriji. Najbolja borba u posljednih 10-15 godina...
:thumbup:
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la tuzlak1987 » 30 apr 2017, 00:19

Braca su me nervirala svo ono vrijeme dok su pobjedjivali, ali sada mi se nekako srce slomilo kada je Klicko pao i izgubio ovaj mec. Trebao je se povuci kao brat bez da dozivi ove poraze..

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la joker90 » 30 apr 2017, 00:19

wobly92 je napisao/la:Ovi stručnjaci na RTL-u samo što nisu zaplakali od muke što im je ljubimac podudlao.
Idi starohane dosadni u penziju. Dobro je pa je zadnji meč odradio kvalitetno, ali našamarao ga Anthony...a i zaslužio je, kako se momak pripremao...i što reče sam, "samo ću biti još bolji"...gledaćemo ga i uživati u normalnom tj. napadačkom boksu još dugo akobogda.
Ne bi mu brat onako meč komentarisao ko ovi levati! :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
jestamaji
Postovi: 16499
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la jestamaji » 30 apr 2017, 00:19

biće jako interesantno hoće li se kličko odlučiti na revanš

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 30 apr 2017, 00:20

jestamaji je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:de ba @jelle, do tog aperkata je bio meč bare bare

ja govorim o cijelom meču koji je bio apsolutno izjednačen ne o zadnjoj minuti
Bio je, ali je Vlad bio u prednosti dovoljnoj da dobije na bodove, zato je AJ i krenuo u napad. Vraćao se rundu po rundu, nakon onog poda sredinom borbe, znao je da mora više da bi barem imao šansu da dobije na bodove.
da, napao je ko mahnit u jedanaestoj, vjerovatno su mu rekli da je iza ili da je knap na scorecardu. i sam je klimao glavom na kraju desete.

upalilo je, ali tako nešto ne upali uvijek, ponekad se dese da borac na pola runde ostane bez snage kad onako navali. srećom je pogodio onaj aperkat i to je bilo to
Iskusnom borcu se to nije smjelo desiti, usao je neoprezno u rundu, a cilj mu je bio samo nedoziviti knock-out.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la SlevinKelevra » 30 apr 2017, 00:20

Marsal je napisao/la:Ne znam za vas, ali ja odmah sutra gledam reprizu uz kokice i komentatore koji nisu očajni.

Kakav boks, još sam pod dojmom!
Ja cu skinuti pa sutra... Ali, RTL :rol: Hvala im za prenos, ali Mavrovic i ova dvojica u studiju :rol: Objektivnija je ukrajinska TV ja mislim :urnebes:

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Pivopija » 30 apr 2017, 00:20

akisarajevo92 je napisao/la:moram ponovo staviti onaj aperkat :tokralju:



ovdje trenutno ima snimak za one koji nisu gledali ili zele ponovo :mrgreen:
Izuo ga iz cipela.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la LEO10 » 30 apr 2017, 00:21

ASD je napisao/la:
Ik17 je napisao/la:Sluša li ko ovog idiota na RTL-u, kaže nije bilo za prekinuti :wtf:
Pa upravu je, vise je bila prva situacija za prekinuti nego druga ili treca.
Nema prekidanja dok glava ne odpadne :nene: :tokralju:
☆Leo Messi☆
☆Roger Federer☆

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Pantarei79 » 30 apr 2017, 00:21

Ma Kličko je večeras morao boksati puno aktivnije nego protiv onih levata sa kojima je prije boksao, inače sa onako pasivnom borbom nebi dočekao 3.rundu.
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17770
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la akisarajevo92 » 30 apr 2017, 00:21

Pivopija je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:moram ponovo staviti onaj aperkat :tokralju:



ovdje trenutno ima snimak za one koji nisu gledali ili zele ponovo :mrgreen:
Izuo ga iz cipela.
slika

slika

slika
Don't believe the hype.

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Forster » 30 apr 2017, 00:22

Lillard je napisao/la:@forster

Al koliko su česti takvi mečevi, pogotovo u ovoj kategoriji?? Ne možeš ovdje mlatit nekoga 7 rundi pa mu zadat KO u 8oj. Jedan pravi udarac i ovaj se syebe jbg.
Joshua protiv Breazeala ili Whytea, Kličko u većini pobjeda nokautom, to je čista dominacija koja potraje nekoliko rundi, dok ga ne riješi.

@jelle ostavi se ti Balboe, pogledaj neke mečeve, ostavi na stranu što si navijao za AJa, pročitaj malo stručnih pogleda ne neke mečeve :thumbup:
Niko ne govori da će neko poluditi u takvom trenutku, nema tog čovjeka koji se može vratiti iz takve situacije, nego se govori o tome da je izjednačen meč kroz 10 rundi, riješio jedan udarac, onaj na početku 11te runde.
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 30 apr 2017, 00:23

CashMan je napisao/la:
ASD je napisao/la:Nije ovdje stvar jednog udarca, jednostavno je Klitschko lose usao u 2 runde i tu ga je Joshua uhvatio, sto se tice kompletnog meca da Joshua nije tako krenuo izgubio bi na bodove, bar se nadam da je tako jer je bio u vecini rundi totalno neaktivan.
Dvojica sudija imala prednost Joshue na karticama, jedan dao Kličku.

Sve u svemu, strašan meč koji je vratio nadu teškoj katgoriji. Najbolja borba u posljednih 10-15 godina...
:thumbup:
Prednost Wembleya i uzdaha 90000 gledalaca, Joshua zamahne, publika kaze ooh, sudije boduju.
Djelovao je neaktivno i nije smio to dobiti nikako (na bodove).

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la jelle » 30 apr 2017, 00:24

Forster je napisao/la:
Lillard je napisao/la:@forster

Al koliko su česti takvi mečevi, pogotovo u ovoj kategoriji?? Ne možeš ovdje mlatit nekoga 7 rundi pa mu zadat KO u 8oj. Jedan pravi udarac i ovaj se syebe jbg.
Joshua protiv Breazeala ili Whytea, Kličko u većini pobjeda nokautom, to je čista dominacija koja potraje nekoliko rundi, dok ga ne riješi.

@jelle ostavi se ti Balboe, pogledaj neke mečeve, ostavi na stranu što si navijao za AJa, pročitaj malo stručnih pogleda ne neke mečeve :thumbup:
Niko ne govori da će neko poluditi u takvom trenutku, nema tog čovjeka koji se može vratiti iz takve situacije, nego se govori o tome da je izjednačen meč kroz 10 rundi, riješio jedan udarac, onaj na početku 11te runde.
Ovdje su dva podjednaka borca...i sta si ti ocekivo da ce neko dominirat 7-8 rundi :clap:

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Ziggs » 30 apr 2017, 00:24

Imao ga je Joshua na samom početku, izvuče se stari lisac. Onda ga KO Kličko i mislim da je sudija bio u teškoj dilemi da svira kraj meča. Joshua pri sebi nije bio nikako, ali eto izdržao je ono sekunde su odlučivale. Vidiš da je klasa lik kada se digao poslije onakvog udarca. Na kraju, zadnje dvije runde demolirao Klička.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la bombaysaphire » 30 apr 2017, 00:25

:bih: Klasični BOŠNJO mentalitet, bolje s razumije u svaki sport o ljudi koji su s bavili ili aktivno bave tim sportom... Jesu navijali za Klička, ali su i objasnili kako je Kličko eskivirao udarce tj. bio u borbi... Plus je bila 11 runda...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la kobe24 » 30 apr 2017, 00:25

Tacno da sam krupan i jak ko ovaj Joshua, otisao bih sutra medju sacicu Manijaka na Tusnju i pomlatio ih za pola minuta, da im vise nikad ne padne na pamet da dodju dole. :mrgreen: :lol:
Btw, sve cestitke Anthonyju. Nadam se da ce se ona budala od Furyja dozvati i vratiti u ring u pravom smislu te rijeci. Svi prizeljkujemo okrsaj britanskih gorila, inace ce bez toga box otici u onu stvar. Svaki respekt za Vladimira, bez imalo dvojbe ce ostati upamcen kao jedan od najvecih ikad.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.