The Ring (sve o boksu)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Ko je po vama najbolji "teškaš" danas?

Joshua
31
24%
Wilder
9
7%
Fury
75
58%
neko drugi
14
11%
 
Ukupno glasova: 129

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Admir_Sa » 30 apr 2017, 00:26

tuzlak1987 je napisao/la:Braca su me nervirala svo ono vrijeme dok su pobjedjivali, ali sada mi se nekako srce slomilo kada je Klicko pao i izgubio ovaj mec. Trebao je se povuci kao brat bez da dozivi ove poraze..
Ovo je bas muski poraz bio, nije ovo nikakva sramota. Pripremio se strahota ziva, boksao ravnopravno 10 rundi, sitnice odlucile, malo bolji pobjedio i to je sve sport. Ako se povuce puno vise ce ostati upamcen po titulama i pobjedama nego po ovom porazu.
nema potpisa

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la CashMan » 30 apr 2017, 00:27

ASD je napisao/la:
CashMan je napisao/la:
ASD je napisao/la:Nije ovdje stvar jednog udarca, jednostavno je Klitschko lose usao u 2 runde i tu ga je Joshua uhvatio, sto se tice kompletnog meca da Joshua nije tako krenuo izgubio bi na bodove, bar se nadam da je tako jer je bio u vecini rundi totalno neaktivan.
Dvojica sudija imala prednost Joshue na karticama, jedan dao Kličku.

Sve u svemu, strašan meč koji je vratio nadu teškoj katgoriji. Najbolja borba u posljednih 10-15 godina...
:thumbup:
Prednost Wembleya i uzdaha 90000 gledalaca, Joshua zamahne, publika kaze ooh, sudije boduju.
Djelovao je neaktivno i nije smio to dobiti nikako (na bodove).

Apsolutno dijelim mišljenje. Dugo godina sam u ovim borilačkim sporotovima i po nekoj mojoj kartici 96:95 za Klička je bilo do 11. runde. Vjerovatno bi 11. i 12. runda okrenule da je ostao Vlad na nogama.

Eh sad je red da neko dobije onu nesreću i prevaru od borca Wildera...
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Chinaglia » 30 apr 2017, 00:27

tuzlak1987 je napisao/la:Braca su me nervirala svo ono vrijeme dok su pobjedjivali, ali sada mi se nekako srce slomilo kada je Klicko pao i izgubio ovaj mec. Trebao je se povuci kao brat bez da dozivi ove poraze..
meni je bilo zao kada je Wladimir izgubio od Furyja, iako sam htio da izgubi, jednostavno mi je brace bilo preko qrca jbg i kako tuku konobare, al odmah poslije sam shvatio kakvu sam gresku napravio, jer Fury, ni kao bokser, ni kao licnost, ne djeluje kao neko ko zasluzuje pobjedit takvog sampiona

sada mi nije zao, jer je Joshua pojam boksera za Furyja i neko u cijim borbama mozes istinski uzivat, njegovo vrijeme je doslo i slijede godine i godine njegove dominacije, sto mi je mnogo drago

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Forster » 30 apr 2017, 00:28

@jelle opet ne čitaš kako treba, niko nije očekivao dominaciju nekog od dvojice, ti si prvi napisao da ga je isprebijao k'o mačku, što nije ni blizu realnosti. To prebijanje ko mačku je Kličko protiv Puleva, AJ protiv Moline :thumbup:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la arelinho » 30 apr 2017, 00:28

Admir_Sa je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Braca su me nervirala svo ono vrijeme dok su pobjedjivali, ali sada mi se nekako srce slomilo kada je Klicko pao i izgubio ovaj mec. Trebao je se povuci kao brat bez da dozivi ove poraze..
Ovo je bas muski poraz bio, nije ovo nikakva sramota. Pripremio se strahota ziva, boksao ravnopravno 10 rundi, sitnice odlucile, malo bolji pobjedio i to je sve sport. Ako se povuce puno vise ce ostati upamcen po titulama i pobjedama nego po ovom porazu.
+1 za oba posta. Malo mi je bilo tužno vidjeti kada pade, ali on je ipak veliki šampion. :salut: :salut:

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la anonymousHD » 30 apr 2017, 00:30

Da ne bi neki padobranac uletio i rekao da ih poredim, ne, samo slike, zanimljivo mi. :D

slika

Avatar
L-Train
Postovi: 18275
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la L-Train » 30 apr 2017, 00:30

Kakvo plakanje ove dvojice na rtlu :rol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la jelle » 30 apr 2017, 00:30

Forster je napisao/la:@jelle opet ne čitaš kako treba, niko nije očekivao dominaciju nekog od dvojice, ti si prvi napisao da ga je isprebijao k'o mačku, što nije ni blizu realnosti. To prebijanje ko mačku je Kličko protiv Puleva, AJ protiv Moline :thumbup:
ostao/la jestamaji » 29 apr 2017, 22:58

mene su obojica iznenadili, kličko pozitivno, joshua negativno.
ja sam očekivao da ga prebije ko mačku, a dobio ga je zahvaljujući jednom udarcu

ali bolje je ovako, za boks je bolje!

Pa de vrati se malo...ja sam sarkasticno reko da ga je isprebijo ko macku na neci citat ...pa sam sarkasticno rekao da ga i jest isprebijao ko macku tj, da ga je baco na pod 3 puta sto nije nikom uspjelo u zadnji 15 god....
Zadnja izmjena: jelle, dana/u 30 apr 2017, 00:33, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 30 apr 2017, 00:31

Ali svaka cast Joshui za ono dizanje i za ulaz u ovu 11.rundi, tu je psihicki pokazao da je šampion.

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la BigDaddy » 30 apr 2017, 00:33

jestamaji je napisao/la:biće jako interesantno hoće li se kličko odlučiti na revanš
naravno da ce biti revans. u ugovoru ima zagarantovan revans. osim toga, eventualni revans bi bio najveci money-fight u teskoj kategoriji od lewis vs tyson, nisu ludi da nam to ne serviraju :stop: svi su odusevljeni ovom borbom i svi jedva cekaju revans, mislim da bi pay-tv gledanost bila jos duplo veca. tyson fury se bori sa sasvim drugim problemima i trenutno od njeg ne mozemo ocekivati normalnu borbu.

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 30 apr 2017, 00:38

U revansu Klitschko nema sta traziti, godinu je stariji, a Joshua ima iza sebe pobjedu nad velikim sampionom gdje je stekao neophodno iskustvo.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la jestamaji » 30 apr 2017, 00:38

BigDaddy je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:biće jako interesantno hoće li se kličko odlučiti na revanš
naravno da ce biti revans. u ugovoru ima zagarantovan revans. osim toga, eventualni revans bi bio najveci money-fight u teskoj kategoriji od lewis vs tyson, nisu ludi da nam to ne serviraju :stop: svi su odusevljeni ovom borbom i svi jedva cekaju revans, mislim da bi pay-tv gledanost bila jos duplo veca. tyson fury se bori sa sasvim drugim problemima i trenutno od njeg ne mozemo ocekivati normalnu borbu.
ne znam, kličko mi nije zvučao kao neko ko oće revanš :mrgreen:

vidjećemo

Avatar
Rajaz
Postovi: 13343
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Rajaz » 30 apr 2017, 00:41

Strašan meč :tokralju:

Kličko dokazao da ima šampionsko srce i damu do poda :tokralju:

Nejasno je kako Joshua koji je u 5-toj jedva gledao izvuče ovo na kraju :tokralju:


Pitanje za stručnjake ovdje,

da li bi ovaj čovjek imao šanse protiv Britanca ?

slika

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la joker90 » 30 apr 2017, 00:42

Nek se Vladimir povuče, revanš mu ništa dobrog donio ne bi, gledajući čisto bokserski. Jedino cash.. :zviz:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la CashMan » 30 apr 2017, 00:45

Rajaz je napisao/la:Strašan meč :tokralju:

Kličko dokazao da ima šampionsko srce i damu do poda :tokralju:

Nejasno je kako Joshua koji je u 5-toj jedva gledao izvuče ovo na kraju :tokralju:


Pitanje za stručnjake ovdje,

da li bi ovaj čovjek imao šanse protiv Britanca ?

slika

Čovjek koji nema nikakve bokserske tehnike. Jednostavno, završi posao jednim strašnim udarcem. Artur Szpilka je izmlatio osam rundi, a ovaj u 9. jednim udarcem završi sve.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la BigDaddy » 30 apr 2017, 00:45

jestamaji je napisao/la:ne znam, kličko mi nije zvučao kao neko ko oće revanš :mrgreen:

vidjećemo
normalno, bio je razocaran. kad se ujutru naspava, jedva ce docekat da potpise revans :mrgreen: nema sta izgubit, ako opet bude porazen nece mu niko zamjerit i moze se lagano povuci iz svijeta boksa. al ako dobije, uci ce u legendu.

velika steta sto nismo imali priliku da gledamo vitalyja protiv joshue, mislim da bi on mladom englezu pokazao ko je babo :kafa:

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 30 apr 2017, 00:50

BigDaddy je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:ne znam, kličko mi nije zvučao kao neko ko oće revanš :mrgreen:

vidjećemo
normalno, bio je razocaran. kad se ujutru naspava, jedva ce docekat da potpise revans :mrgreen: nema sta izgubit, ako opet bude porazen nece mu niko zamjerit i moze se lagano povuci iz svijeta boksa. al ako dobije, uci ce u legendu.

velika steta sto nismo imali priliku da gledamo vitalyja protiv joshue, mislim da bi on mladom englezu pokazao ko je babo :kafa:
Joshua bi protiv Vitaliya izgubio u trecoj rundi, tj.prvoj rundi u kojoj je krenuo.
Wlad od prije 5 ili 6 godina bi imao vise snage i siline, u nekim rundama se Joshua bio predao ali Wlad nije imao snage da zavrsi, ili bi ovo dobio na 12 rundi jer nebi pustio mladom Joshui da ga dobije na faktor iznenadjenja.

Avatar
L-Train
Postovi: 18275
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la L-Train » 30 apr 2017, 00:55

Opet pogledam 11 rundu,kada ga je stjerao u kut ostalo je vise od 40 sekundi,Klitcko u tim momentima jedva drzi ruke iznad i bukvalno sluzi kao vreca Joshui i ona dva papka kazu nij trebo prekinuti mec,ostalo je jos malo i mogo je izdrzati?,eh sad da li je moguce da neko ko se bavio boxom kaze da bi kao krpena lutka u uglu Klicko izdrzao jos 40 sekundi onakvih udaraca,nevjerovatno :facepalm: da je sudac pustio mogli su samo lijes na kraju za Klicka donjeti i prouciti mu fatihu.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13343
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Rajaz » 30 apr 2017, 00:57

CashMan je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Strašan meč :tokralju:

Kličko dokazao da ima šampionsko srce i damu do poda :tokralju:

Nejasno je kako Joshua koji je u 5-toj jedva gledao izvuče ovo na kraju :tokralju:


Pitanje za stručnjake ovdje,

da li bi ovaj čovjek imao šanse protiv Britanca ?
slika

Čovjek koji nema nikakve bokserske tehnike. Jednostavno, završi posao jednim strašnim udarcem. Artur Szpilka je izmlatio osam rundi, a ovaj u 9. jednim udarcem završi sve.
Wilder nema nikakve boserske tehnike ili ? :mrgreen:

Stvarno nisam pratio pa pitam. Znam samo da je bila priča kako postoji mogućnost da se sastanu jedan s drugim i ništa više. Ovaj ima 38-0 score, od toga 37 nokauta. Valjda i to nešto govori. Plus viši je od Joshue.

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la branimir85 » 30 apr 2017, 00:57

na kraju ne ispade kamilica :mrgreen: ,AJ :salut: Klitschko :salut: sjajna priredba za ovu plemenitu vještinu,iako je ispočetka dijelovalo na još jedan nahypan meč,ispade odličan :clap:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.