Odbojka (muškarci)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14557
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la alan_kardec » 18 jul 2015, 17:52

Odbojkaši u finalu!! Pobjeda protiv Amera u strašnom meču 3:2. Vodili smo 2:0, imali meč loptu u trećem setu, Ameri su stigli na 2:2, imali 9:6 i 11:8 u petom setu, veliki povratak i servisima Okolića idemo u finale. Kakav ples Uroša Kovačevića nakon asa Okolića za 14:12. :urnebes:

4 izgubljena finala :crazy: . Kad se sjetim 2007. ili 2008. puna Arena, vodimo 2:0 protiv Brazila i izgubimo 3:2 u finalu. Ajmo sad do kraja.


Arogancija američkih odbojkaša :sick: kakva se još može vidjeti samo kod dream teama i španskih košarkaša.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la marconato » 18 jul 2015, 17:53

Srbija je u finalu :!: Pali su i Ameri, nakon velike borbe i u 5 setova...Bravo momci :thumbup:

edit: alan brzi... :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la djoleprijedor » 19 jul 2015, 14:43

Danas velika prilika za Tozla u SL.Mislim,red bi bio nakon 4 srebra :)
Što se mene tiče,nek i ova ide u 5 set,al da mi dobijemo na kraju. :kralj:
Daće bog da Grbić krene u žetvu Trofeja,a da bog da i prestigne Legendu,Gajića ;)
Mens sana in corpore sano.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14557
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la alan_kardec » 19 jul 2015, 19:25

**** ga izgubismo i peto finale, bez ispaljenog metka. :lolno:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la djoleprijedor » 19 jul 2015, 20:46

Zaslužen poraz.Šteta.Pogodnijeg protivnika u finalu zadugo nećemo imati.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la MaGiCa » 19 jul 2015, 21:13

Srbija nema ni vrhunskog tehnichara, ni libera, a ni primacha. Mladi Jovovic mozhe da digne samo kada je sve OK, chim prijem nije dobar - on se raspada. Libera su nam kritichna - mora se naci neko drugi ako se hoce na OI bez da to bude turistichki. Od 4 primacha koje imamo - niti 1 nije kompletan da ima i prijem i napad. :facepalm:

Da igraju odbojku samo korektori i blokeri, nashi bi bili svetski prvaci ko od shale, ali...

Ali, veliki je ovo uspeh, tim pre shto su savladani Ameri koji su ovde bili najjacha ekipa. @rio_Ferdy88 je verovatno josh uvek na aparatima. :lol:

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la Admir_Sa » 19 jul 2015, 23:12

Sta kažeš na odbojkasice, u ključnom meču Terzić izvodi šaren sastav, a njemicama nizasta nije trebalo. Ili final 6 nije bio cilj
nema potpisa

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la MaGiCa » 19 jul 2015, 23:26

Admir_Sa je napisao/la:Sta kažeš na odbojkasice, u ključnom meču Terzić izvodi šaren sastav, a njemicama nizasta nije trebalo. Ili final 6 nije bio cilj
Shtetochina. Klasichna. Ima Ferrari u rukama, a on ga vozi kao seljak shto tera kombajn. :facepalm:

Da su Grbicu mushki ekvivalenti Terzicevih igrachica na raspolaganju - pa tu bi bronza na bilo kom takmichenju bila 1 neuspeh. Ali, dozhivotni padishah Borichic, koji odluchuje o svemu u srpskoj odbojci, je umeo da smeni Gajica ili Travicu - ali shtetochinu voli kao da mu je sin rodjeni.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la Admir_Sa » 20 jul 2015, 18:25

i kao zadovoljni sa trećim mjestom na onim igrama u bakuu, a realno finale se moralo igrati
nema potpisa

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la MaGiCa » 21 dec 2015, 23:01

slika

1966-2015

:cry:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la DANTES » 22 dec 2015, 10:41

slava mu
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14557
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la alan_kardec » 22 dec 2015, 16:25

DANTES je napisao/la:slava mu
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14557
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la alan_kardec » 05 jan 2016, 22:56

Poraz na otvaranju evropskih kvalifikacija za Olimpijadu. Poljska dobila 3:1. Imali smo ih u četvrtom setu, vodili 11:6, gubili 19:16, vratili se na 20:20 i zasrali sve. Sutra protiv domaćina Njemačke, ako izgubimo pozdravljamo se sa Riom.
Biće užasno teško i ako pobijedimo sutra jer nas u grupi čekaju još Belgijanci, a u polufinalu vjerovatno ili Rusi ili Francuzi iz druge grupe. Samo pobjednik turnira ide na Olimpijadu, 2. i 3. idu u svjetske kvalifikacije koje se igraju nekad ljetos.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la DANTES » 06 jan 2016, 19:48

ništa od OI nakon toliko godina propuštamo jedne. šteta, ali nismo ni zaslužili. prosto nismo bili spremni ni psihički ni fizički. od poljaka i njemaca smo izgubili na silinu i brzinu koje nemamo. nikad mi nismo bili fizički top, ali smo bar bili tehnički opasni. sad nemamo niti jedno. nekako smo malo zaostali za promjena u ovom sportu, a poznati smo bili kao avangardni. jovović je očajan tehničar, brđović je bolji mnogo ali opet čak i kad digne savršenu petrić, ivović i kovačević gađaju najvišeg u bloku
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la Kawhi » 10 jan 2016, 17:17

Kakav meč i pobjeda Poljske danas. Iako sam navijaoi za Poljake šteta za Njemce što ne idu na OI odigrali su odličan turnir. Vidim Francuzi bez puno problema sada vode protiv Rusa. Preuzimaju primat u još jednom sportu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la DANTES » 10 jan 2016, 18:30

Kawhi je napisao/la:Kakav meč i pobjeda Poljske danas. Iako sam navijaoi za Poljake šteta za Njemce što ne idu na OI odigrali su odličan turnir. Vidim Francuzi bez puno problema sada vode protiv Rusa. Preuzimaju primat u još jednom sportu.

brutalni su. Tili im je donio timski duh. Ngapet, Ruzije, Le Ru, Le Gof, Tili. :tokralju:

mada nije lako dobiti jednu ekipu dva puta u malom razmaku ja mislim da to oni mogu. da je rusima mašina muserski uz sjajnog kljuku, tetjuhina, voloviča i ašefa, te verbova svašta bi bilo. ovako francuzi u 4 seta. i ovo pišem i sjetim se da je meč u toku. kad tamo rusi vode 2-1. nikad nije lako dobiti jedan tim 2 puta zaredom. budemo vidjeli šta slijedi
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la Kawhi » 10 jan 2016, 19:06

DANTES je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Kakav meč i pobjeda Poljske danas. Iako sam navijaoi za Poljake šteta za Njemce što ne idu na OI odigrali su odličan turnir. Vidim Francuzi bez puno problema sada vode protiv Rusa. Preuzimaju primat u još jednom sportu.

brutalni su. Tili im je donio timski duh. Ngapet, Ruzije, Le Ru, Le Gof, Tili. :tokralju:

mada nije lako dobiti jednu ekipu dva puta u malom razmaku ja mislim da to oni mogu. da je rusima mašina muserski uz sjajnog kljuku, tetjuhina, voloviča i ašefa, te verbova svašta bi bilo. ovako francuzi u 4 seta. i ovo pišem i sjetim se da je meč u toku. kad tamo rusi vode 2-1. nikad nije lako dobiti jedan tim 2 puta zaredom. budemo vidjeli šta slijedi
Iznenađenje. Maestralna igra Rusa u zadnja 3 seta. :tokralju: Ašev i Mihajlov. :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la DANTES » 10 jan 2016, 19:26

i mene su iznenadili ali alekno je to. vidi se koliko im Je falio
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la Paradajz » 11 jan 2016, 11:38

Sto se nas tice, i laik bi izvalio sta nama fali, pored prirodnog afiniteta za atletiku koji sada dominira, prijem. Ni Miljkovic u najboljoj formi nam ne bi pomogao, ustvari on nas je i gurao van proseka svih onih godina kada su se Vanja i Kvisko povukli, on i Nikola, nema ni Mijica koji je bio strasan osigurac. Sve vreme nam je najpotentniji scorer u poslednjih 10 godina svetske odbojke maskirao cinjenicu koliko los prijem imamo, kao i naravno otac igre Nikola, a koliko je zapravo onaj Nikola Kovacevic i ostatak druzine obican prosek, jbg 100 godina nemamo prijem, i nista se po tom pitanju ne radi.

Ovaj mali Atanasijevic je dobar, ali i dalje nekonstantan da bi mogao biti lider. Jedino klasno ime u timu je Podrascanin, ali srednji bloker/bloker rola nema toliko jak uticaj na igru, koliko prijem i dizaci, a mi bas to nemamo. Dodas na to manjak atletike, i tu smo gde treba da budemo.

Ne krivim nista Nikolu za ovo, mada i on priznaje gresku kako nismo delovali borbeno, i tacno je to. On je uvek bio cool guy, totalna suprotnost Vanji, hladan kao spricer, i mozda nije za ovu rolu trenera, ali jbem li ga, boljeg strucnjaka 99% nemamo i treba ga podrzati maksimalno.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Odbojka (muškarci)

Post Postao/la DANTES » 11 jan 2016, 13:50

@paradajz slažem se. mada opet ja sam za nekog ko gajić ili vuković da malo raspale vatru na TO
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.