BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

acovic2
Postovi: 380
Pridružen/a: 26 avg 2014, 20:12
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la acovic2 » 07 mar 2015, 00:16


:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Bravo Damire.
"A tko sluša mene, bezbrižan ostaje i spokojno živi bez straha od zla."

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 10 mar 2015, 16:02

Cestitke Damiru i samo ovako neka nastavi, cini mi se da ce i on biti na Redzovicevoj manifestaciji krajem Marta.

Sta ocekujete od nasih boraca na FFC7?

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 11 mar 2015, 14:24

Polo je napisao/la:Cestitke Damiru i samo ovako neka nastavi, cini mi se da ce i on biti na Redzovicevoj manifestaciji krajem Marta.

Sta ocekujete od nasih boraca na FFC7?
tomo je malo u nezgodnoj situaciji prvo svabo bez razloga otkaze sada rakic izmisli glupost i otkaze... fol mu prijetili da ce ga ubiti u sarajevu... lol. moguce jedino ako se bavi kriminalom pa ne smije zbog nekog doci ovdje ali to je njegov problem a ne problem sarajeva. sad se mora boriti protiv bugarina koji ima desetak pobjeda u nizu i dosta je dobar grappler zato bi tomo trebao sto vise da pokusa zadrzati borbu u stand up-u i pokusati nokautirati protivnika. po meni mu je to najbolja taktika. svaka cast i orsatu zovki naruzio je ove "austrijance" i rekao da su im vrata ffc-a zatvorena. realno jedini razlog moze biti da ga je uplasio tomin izgled i da se boji dopinga al da je to u pitanju sigurno bi rekao to a ne izmisljao neke prijetnje tako da sto se mene tice rakic se uplasio i sakrio u neku rupu tamo u becu :D

sto se tice prognoza to je tesko reci, dzevad se dobro spremio kaze orsat da nije bio dugo u ovako dobroj formi i ocekujem ako bar izdrzi do sudijske odluke da ce dobiti pobjedu nesto slicno kao protiv onog grka, s tim da ej munoz mnogo opasniji i jako nezgodan protivnik mada znao se razmahati pa ocekujem da ga dzevad bar jednom pogodi nekom bombom.

i od mehica ocekujem slicno jest da je podbacio u nekim od posljednjih meceva al ipak ovdje pred svojim navijacima ocekujem da odradi dobru borbu. cikotic je ipak manje ime od njega ali koliko znam osvajao je neke titule u amaterskoj konkurenciji pa cemo vidjeti koliko to vrijedi svakako u pitanju je perspektivan borac i pobjeda protiv mehica bi mu bila odskocna daska za napad na vrh ffc-a

za emkica ne znam sta bi rekao ocekivao sam vise od njega ima dosta potencijala, ovog chuba sam gledao par puta i bio je impresivan mozda sam ja samo gledao te meceve u kojima ga je islo al ne bi me cudilo da emkic izgubi ako ne bude pazljiv, mada bi ma njegova pobjeda i najvise obradovala na ovom kick box dijelu.

krusic trenira sa poturkom ako se ne varam pa i on dođe ko naš :D ja bi ovdje dao prednost marjanovicu zbog iskustva, on je jedan od rijetkih nasih boraca koji se bori fino takticki.

od dzenana ocekujem poraz kao i uvijek. iskreno nisam ni znao da se ovaj strahinja bori u kick boxu ja sam ga gledao par puta u mma-u i nije bio bas impresivan al dzenan je gubio kako on kaze i od muzicara :D
salu na stranu mislim da su mu ovaj put nasli protivnika kao u no limitu tj. nekog koga bi trebao lako pobjediti...

sto se tice mma dijela vec sam pisao o tomi ako bude georgijev nezgodan u parteru kao sto ja mislim da ce biti morace se tu paziti itekako al ja se nadam da ce tomo doci do pobjede nokautom.

ovaj skoko ima potencijala i mlad je borac i solidan i na parteru i u stand upu al mislim da u ljubuskom ne moze jos puno napredovati i da bi trebao otici u hrvatsku da trenira. prodanovic je isto pocetnik manje vise ali dosta opasan grappler i mislim da bi mogao doci do pobjede na submission kao i u zadnje dvije borbe koje sam gledao.

inace nastupice i laszlo senyei mozda i najveca nada ffc-a i "lovac na hrvate" covjek ima samo 3 meca i sva tri je slavio protiv ponajvecih hrvatskih nada u svojoj kategoriji ali sad je pravi test za njega da vidimo kako ga ide protiv njemca :D znaci ovo je covjeku prvi mec u karijeri da se ne bori protiv hrvata s tim da treba istaci da je ovaj njemac totalni anonimus i pocetnik u mma svijetu al do prosle godine je i senyei to bio. ako ne bude iznenađenja ocekujem pobjedu mađara za povratak nakon onih zdravstvenih problema i valjda mu opet nece pritisak skociti pred borbu pa da se otkaze kao prosli put kad je trebao nastupiti u ffc-u

eto to je to :D doduse ja obicno fulim sa prognozama jer ovi borilacki sportovi su dosta nepredvidivi
You are someone else I am still right here

SempreJuve
Postovi: 226
Pridružen/a: 12 feb 2012, 10:57
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la SempreJuve » 12 mar 2015, 22:40

Znal neko imal prenos sutra??

Avatar
Ljiljani87
Postovi: 1511
Pridružen/a: 14 jun 2014, 23:10
Lokacija: Puerto Vallarta
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Ljiljani87 » 13 mar 2015, 09:45

SempreJuve je napisao/la:Znal neko imal prenos sutra??

Ima na Fight Channelu
1921 !
05.06.1998

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la barbarez » 13 mar 2015, 12:38

Nista OBN ili face tv. Ima li taj fight chanel negdje na netu,
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
Ljiljani87
Postovi: 1511
Pridružen/a: 14 jun 2014, 23:10
Lokacija: Puerto Vallarta
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Ljiljani87 » 13 mar 2015, 12:44

ko ima Telemah d3go , na 84 je fight kanal
1921 !
05.06.1998

master44
Postovi: 875
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:48
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la master44 » 13 mar 2015, 20:29

Ima li ko kakav drugi stream, ovaj stopa :(

tower936
Postovi: 36
Pridružen/a: 21 jan 2015, 15:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la tower936 » 13 mar 2015, 22:20

kad se Poturak bori?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7879
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la *p!p!t@* » 14 mar 2015, 00:17

Ubio ga Dževdo strpljenjem. :mrgreen:

Primio dva udarca nakon stopiranja borbe i uzeo pobjedu. Inače odavno gori kickbox meč nisam gledao. :roll:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 15 mar 2015, 15:45

Evo i ja da napisem nesto o FFC7 onako solidni event jeste da je po prvi puta u SA nakon 2 otkazivanja. BH MACHINE dosao do pobjede slicnoj onom Grku kako je gore prijatelj i najavio eto pogodio je ono na bodove ni tamo ni vamo vrlo losa borba po meni i Dzevad bi mogao agresivnije da ulazi u meceve to kao da je izgubio.

Mehic pokazao srce steta sto je u 1 rundi nasjeo ali trudio se i zelio je pobjedu, Emkic solidan i ovo mu je ja mislim isto jedan od rijetki meceva da je sa ljevakom kao on. Dzenan ispao zbog povrede ma da mi je ono djelovalo sumnjivo pravo pri tome da ono sto je pokazao isto nista nije bilo posebno. Marjanovic se povratio iz mrtvih da se kaze Kruscic je napadao i sigurno imao sve u svojim rukama ali trenutak nepaznje se desi i zavrsi na podu.

MMA

Od Tome sam isto ocekivao nekako vise agresivnosti nego mozda je bilo i treme jer se puno ocekivalo od njega uz to i protivnik sasvim treci kojeg nije ocekivao i nije se spremao ma da mogu reci da je kondiicono za razliku od prosleg nastupa napredovo maksimalno i u stojci vidi se da je trenirao sa Cro Copom i Pokrajcem.

Seneyi borac pravi i ako je onaj Svabo bio bolji tokom borbe ali ga zavrsi pravo. Ovi ostali nemam nesto koga izdvojiti isto sve mladi borci koji jos nadolaze.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 16 mar 2015, 13:24

dzenan legenda :D fol se povrijedio a malo poslije toga hoda po dvorani vidi se da mu nije nista :D

dzevad je bio solidan mada moze se reci da je i munoz sam sebe pobjedio onim prljavim potezom na kraju. meni se svidjelo kako se dzevad branio par low kickova je blokirao odlicno mislio sam ad ce munoz nogu slomiti :D u svakom slucaju cestitke dzevadu.
drago mi je da je emkic dosao do pobjede a mehic... sta reci nazalost covjek koji baca samo jedan udarac... treba malo prosiriti svoj arsenal ili se prebaciti na box mlad je jos ima vremena za njega.

tomo je bio ok umorio se na kraju pa je bilo malih problema ali fina pobjeda. njemu treba jos iskustva da zna sam osjetiti kad je uzdrmao protivnika pa krenuti da ga zavrsi ali u onih par puta kad je ekslodirao trebao je jos malo produziti napad i zavrsiti kamenog :D

sve usvemu fin event i napokon u sarajevu ffc da gledamo. mislim da su i zovko i kompanija zadovoljni
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 16 mar 2015, 23:26

fera je napisao/la:dzenan legenda :D fol se povrijedio a malo poslije toga hoda po dvorani vidi se da mu nije nista :D

dzevad je bio solidan mada moze se reci da je i munoz sam sebe pobjedio onim prljavim potezom na kraju. meni se svidjelo kako se dzevad branio par low kickova je blokirao odlicno mislio sam ad ce munoz nogu slomiti :D u svakom slucaju cestitke dzevadu.
drago mi je da je emkic dosao do pobjede a mehic... sta reci nazalost covjek koji baca samo jedan udarac... treba malo prosiriti svoj arsenal ili se prebaciti na box mlad je jos ima vremena za njega.

tomo je bio ok umorio se na kraju pa je bilo malih problema ali fina pobjeda. njemu treba jos iskustva da zna sam osjetiti kad je uzdrmao protivnika pa krenuti da ga zavrsi ali u onih par puta kad je ekslodirao trebao je jos malo produziti napad i zavrsiti kamenog :D

sve usvemu fin event i napokon u sarajevu ffc da gledamo. mislim da su i zovko i kompanija zadovoljni
Onaj KAMENI je iskusniji i to je pokazao bas i branjenjem svojim tokom cjelog meca interesatno da se covjek samo povlacio i bacao po neki udarac.

A Dzenan haha nasmija me pa ne znam jel covjek misli da smo svi naivni koji gledamo ili nemamo vid ono je ocigledno bio show nije mu se tuklo dalje a najverovatnije se bojao izgubiti pred svojom publikom. Mehic je mlad i po meni vrlo malo radi s nogama sto je sigurno negativno i mana i kroseje baca nekad vidljivo iz aviona ili to treba uvesti u kombinaciji a ne odjednom.
Kod Dzevada mi se nije svidjelo sto je par puta bacao highkick bez ikakve pred kombinacije da to prekrije vec kao ono pocetnik a imajuci u vidu da ima 20godisnje iskustvo.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 17 mar 2015, 11:30

to je mehic i pokupio od dzevada ja mislim. mora se udarac zamaskirati nekom kombinacijom ne mozes samo jake udarce bacati... mozes ako si mark hunt il roy nelson al mehic to nije.
You are someone else I am still right here

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la sajo10 » 17 mar 2015, 18:58

slika
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

noDi1
Postovi: 11
Pridružen/a: 23 mar 2015, 16:57
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la noDi1 » 07 apr 2015, 18:27

tako to rade majstori :)

mma_hz
Postovi: 10549
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la mma_hz » 18 apr 2015, 11:12

Jel Stojke placa za ove clanke o njemu i njegovim LAZIMA,ili na lijepe oci sve dobija kao ovaj na klixu...jbt koji majmun moras biti pa njemu nesto povjerovati...u izvrsnoj formi sa 120 kila na 180 cm visine
majko moja...
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 18 apr 2015, 11:51

mma_hz je napisao/la:Jel Stojke placa za ove clanke o njemu i njegovim LAZIMA,ili na lijepe oci sve dobija kao ovaj na klixu...jbt koji majmun moras biti pa njemu nesto povjerovati...u izvrsnoj formi sa 120 kila na 180 cm visine
majko moja...
denis je jedini nas borac koji je dogurao do ufc--a i tu se borio protiv caina to nije malo i zbog toga ima jos uvijek taj medijski prostor a ja vise i ne citam sta on najavljuje... mislim u pravu je on nema kod nas podrske od strane drzave ni za sta al evo orsat zovko je bio raspolozen da posluje sa njim pa nije ni to uspjelo. a da je kod nas teska situacija sto se tice borilackih sportova pokazuje ti i cinjenica da je najbolja i najozbiljnija organizacija u regionu ffc jedva nekako uspjela organizovati event u sarajevu, a ima dosta raje koji to vole i vidjelo se i po odlicnoj posjeti tad. nemoj misliti da ja opravdavam denisa to mi nije namjera.
sto se denisa tice ja mislim da je najveci problem kod njega sto nema motivacije jer on je materijalno vrlo dobro situiran i njemu ovo dođe kao rekreacija ako se uspije ugovoriti neka borba dobro je a ako ne onda jos bolje :D

samo jos jedan komentar u vezi ffc-a onaj sinocnji njihov event u ljubljani me bas iznervirao. odavno nisam vidio gore i pristrasnije sudije pored ringa pa cak i veoma subjektivni komentatori su u par navrata potvdili da su neki borci koji nisu iz hrvatske i slovenije pokradeni. u mma dijelu je petrak reagovao i sprijecio veliku sramotu i krađu maksimovica protiv hrvatske nade pejica gdje su sudije dale pobjedu pejicu a petrak to ponistio i proglasio mec nerijesenim mada po meni je maksimovic zasluzio pobjedu tako da sigurno ni taj nerijeseni ishod nije pravedan ali eto sprijecena je veca krađa. ako nastave ovako pasce im u vodu dosta dobrog sto su do sad uradili.
You are someone else I am still right here

mma_hz
Postovi: 10549
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la mma_hz » 18 apr 2015, 12:21

fera je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Jel Stojke placa za ove clanke o njemu i njegovim LAZIMA,ili na lijepe oci sve dobija kao ovaj na klixu...jbt koji majmun moras biti pa njemu nesto povjerovati...u izvrsnoj formi sa 120 kila na 180 cm visine
majko moja...
denis je jedini nas borac koji je dogurao do ufc--a i tu se borio protiv caina to nije malo i zbog toga ima jos uvijek taj medijski prostor a ja vise i ne citam sta on najavljuje... mislim u pravu je on nema kod nas podrske od strane drzave ni za sta al evo orsat zovko je bio raspolozen da posluje sa njim pa nije ni to uspjelo. a da je kod nas teska situacija sto se tice borilackih sportova pokazuje ti i cinjenica da je najbolja i najozbiljnija organizacija u regionu ffc jedva nekako uspjela organizovati event u sarajevu, a ima dosta raje koji to vole i vidjelo se i po odlicnoj posjeti tad. nemoj misliti da ja opravdavam denisa to mi nije namjera.
sto se denisa tice ja mislim da je najveci problem kod njega sto nema motivacije jer on je materijalno vrlo dobro situiran i njemu ovo dođe kao rekreacija ako se uspije ugovoriti neka borba dobro je a ako ne onda jos bolje :D

samo jos jedan komentar u vezi ffc-a onaj sinocnji njihov event u ljubljani me bas iznervirao. odavno nisam vidio gore i pristrasnije sudije pored ringa pa cak i veoma subjektivni komentatori su u par navrata potvdili da su neki borci koji nisu iz hrvatske i slovenije pokradeni. u mma dijelu je petrak reagovao i sprijecio veliku sramotu i krađu maksimovica protiv hrvatske nade pejica gdje su sudije dale pobjedu pejicu a petrak to ponistio i proglasio mec nerijesenim mada po meni je maksimovic zasluzio pobjedu tako da sigurno ni taj nerijeseni ishod nije pravedan ali eto sprijecena je veca krađa. ako nastave ovako pasce im u vodu dosta dobrog sto su do sad uradili.
Normalno brate da nema kad je Stojke i slicni njemu izmuzli hiljade i hiljade od drzave..nove generacije nmg marke da namaknu od pojedinih firmi jer su ih Stoje i slicni njemu (ponavljam) izvarali direktore firmi i gazde..pa sada ne vjeruju ni postenim sportistima..
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 23 apr 2015, 13:52

Najavljen je ovaj BFC2 i raduje me da bude jos jedan evant u nasoj drzavi opet naravno u Sarajevu i ako je na onom prvom bilo dosta da kazem pocetnika i amaterski meceva jer jednostvano ti borci su najeftinij i cak su se neki mozda borili i dzabe samo da dobiju koju minutu na FACETV.
Denis sam vidjeo negdje na internetu da je u treningu kod Martijna de Jonga Holandjanina koji je radio cardio i fizicke treninge sa mnogim borcima iz Glory-a. Covjek ima uslove znaci finasijski je neovisan i tako steta sto se ozbiljnije ne bavi sportom. Mislim da mu nije trebala prica u vezi Bellatora i Glory-a da ce imati i tamo jednu borbu po k-1 pravilima sto po meni i nebi bilo los imajuci u vidu da je on vise stand up borac.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.