UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
84
63%
Jon Jones
37
28%
GSP
10
8%
neko drugi (navest tko)
2
2%
 
Ukupno glasova: 133

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la CashMan » 13 nov 2017, 22:10

@escobar sve je to istina, ali realno je jedini koji moze dobiti ovog ludjaka :D ostalo je posutao

@dzoni mislim da je white i najavio da je treci mec najvjerovatniji od svih ostalih koji se spominju
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Dzoni » 13 nov 2017, 22:14

I bilo bi najpostenije.

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la work » 13 nov 2017, 22:30

Conor je kita sto se tice borilackih vjestina.

Ima mentalnu snagu, to ga je do sada izvadilo u jedinoj borbi sa ozbiljnijim protivnikom, citaj Aldo. Divizija mu je generalno smece zivo.

Ljudi se ibrete nesto oko Diaza, Diaz je prosjek cisti, samarao ga ko je stigao u njegovoj diviziji.(Druga je prica sto je covjek onako osebujan i neki ce reci simpatican)
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 13 nov 2017, 22:40

escobarpablo je napisao/la:
CashMan je napisao/la:
escobarpablo je napisao/la:Nurmagomedov bi prošao gore od Alvareza protiv McGregora.
Izvini, ali Alvarez i Khabib ne mogu u istu rečenicu.
Istina, ali ljudi precjenjuju Khabiba, vidjet ćemo kako će proći protiv death kickova Barbose. Na podu Conor nema šanse protiv Khabiba, ali borba počinje u stand up-u, ma šta mislili Conora uopšte nije lako oboriti na zemlju (opet izuzetak preniski Mendes :urnebes: ).
Ja sam uvijek gotivio khabiba kao i vecinu ruskih boraca ali ne bi nista prognozirao takav je sport da precizan udarac u pravo vrijeme uvijek moze rijesiti mec a connor dok ga cardio ne izda svakoga moze pogoditi. Po meni obojica imaju šansi khabib ako bi mogao izdržati par udara i doći do klinca bi vjerovatno imao lagan posao al svi znaju da ce on upravo to pokušati jer u stand upu ne moze nista protiv connora.
Al najtragicnije je od svega je sto niko nikad nije pohvalio truhilla na kojem je khabib oborio rekord u rušenjima pa lik je oko 20 puta bio srušen i ustajao ne znam odakle mu volja hahaha
Šalu na stranu connor se nikada nije borio protiv takvog grapplera svaka cast mendesu al on je premalen za connora, druga stvar je da je mcgregor osvojio 3-4 pojasa u karijeri i nikad ih nije branio, nek se desi jedna od te dvije stvari i ok. Nek ne ide na welteraše dok drzi pojas u lakoj.
@work pametan je connor znao je on odma pd pocetka zasto alda proziva, znalo se da je njegova vladavina pri kraju, od ovih boraca koje je on pobjedio treba istaci hollowaya to je po meni najbolji kojeg je connor pobjedio. A vidjelo se i po tome sto je max napravio nakon poraza od connora.
Al evo sta je connor ovako mrtvu temu je probudio jer je napao sudiju u bellatoru
You are someone else I am still right here

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la tyler durden » 13 nov 2017, 22:58

Dana White je najavio da je Ferguson sljedeca borba za Mcgregora.

Jaoo kako ljudi mijenjate pricu , nakon sto je Mcgregor dobio Alda.
Pa Aldo je neprikosnoven bio, cak ste prognozirali totalno drugaciji ishod.

Mcgregor je odlican bokser za mma scenu , i to je ono sto on koristi. Popravio je grappling i jiu jitsu u zadnje vrijeme, sto se moglo vidjet u borbi sa Alvarezom gdje ga ovaj nije mogao srusit ,iako mu je bolja strana grappling.
Pricat da je kita sto se tice borilackih vjestina moze sam laik. Lik koji ima 21-3.
Jos reci da je lw divizija smece. Strasno :D
uz ww i mw , jedina divizija koja ima dubinu neku i koja je zanimljiva.

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la work » 14 nov 2017, 00:54

@fera Max je tada bio jos dijete, sad je puno kompletniji borac. Borba protiv Alda nije nikakav pokazatelj kvalitete, nesto tipa Rahman-Lewis I, mada je istina da je Aldo sve teze cut-ao.

@tyler, par stvari:
- govorio sam o featheru, medjutim nije ni lw nista bolji sada, nabijem ja diviziju gdje je Alvarez imao pojas
- generalno je UFC u zescem kurcu, smjena generacija je prosla katastrofalno jos ih je Bones zesce zajebao.
- jedino Bantam lici na nesto sa aspekta MMA i Mighty suvereno vlada. Sampioni su goli **** od Conora, preko Woodleya, Bispinga :D(bivsi), Miocica :D :, a i DC-u je bolje da ode u komentatore.
- Dana je na vakat ovo prodao

Nemoj ziv bio, pravit se pametan i nekog nazivati laikom, kad nemas pojma ni sa kim pricas, a ocigledno nemas ni dovoljno staza obzirom na komentare. Produzi dalje.
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 14 nov 2017, 00:56

tyler durden je napisao/la:Dana White je najavio da je Ferguson sljedeca borba za Mcgregora.

Jaoo kako ljudi mijenjate pricu , nakon sto je Mcgregor dobio Alda.
Pa Aldo je neprikosnoven bio, cak ste prognozirali totalno drugaciji ishod.
Ako se meni obracas slobodno se vrati pogledaj pisao sam davno da ocekujem da aldo izgubi pojas i prije borbe protiv connora(strana 85. u septembru 2014.). Naravno da sam se navijacki nadao da ce aldo pobjediti, pa navijao sam cak i za jeb.enog floyda protiv connora jer lika ne podnosim nikako. Ja volim prije nego sto nesto napisem provjeriti cinjenicno stanje pa bi bilo lijepo da i ti to uradis naredni put prije nego sto nesto budes tvrdio.
You are someone else I am still right here

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Denno » 15 nov 2017, 20:37

Kad vec pricate o toj kategoriji, mislim da nas uskoro ocekuje odlican mec, Eddie Alvarez protiv Justin Gaethje. Ovaj drugi je jos uvijek relativno nov u UFC, al dosta dobar i brutalan borac, dobio je sansu da skrene paznju na sebe i nama svima koji to pratimo pruzi spektakl :salut:
embrace the chaos

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 587
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la AndreWilliams » 15 nov 2017, 23:59

Nate u full kampu. Ferguson???

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 16 nov 2017, 01:09

AndreWilliams je napisao/la:Nate u full kampu. Ferguson???
A spominje se i woodley mada bi ja vise volio vidjeti borbu s fergusonom.
Mislim da ce gaethje razbiti alvareza gledao sam ga u wsof malo je reci da nije normalan. Samo je pitanje koliko ce mu tijelo izdržati jer svaka mu je borba rat.
Dosli su u ufc iz wsofa jos 2 prvaka ovaj moraes sto je pobjedio sad dodsona i branch kojeg je rockhold lagano riješio izgleda da je s razlogom justin i tamo bio najveca zvijezda.
You are someone else I am still right here

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 587
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la AndreWilliams » 16 nov 2017, 01:28

fera je napisao/la:
AndreWilliams je napisao/la:Nate u full kampu. Ferguson???
A spominje se i woodley mada bi ja vise volio vidjeti borbu s fergusonom.
Mislim da ce gaethje razbiti alvareza gledao sam ga u wsof malo je reci da nije normalan. Samo je pitanje koliko ce mu tijelo izdržati jer svaka mu je borba rat.
Dosli su u ufc iz wsofa jos 2 prvaka ovaj moraes sto je pobjedio sad dodsona i branch kojeg je rockhold lagano riješio izgleda da je s razlogom justin i tamo bio najveca zvijezda.
Da, sad sam i ja vidio da je izgleda Woodley. Gaethje vs Michael Johnson je borba godine.

Diaz bi pobjedom protiv Fergusona bio legitiman izazivac Connoru, a Khabib i Ferguson bi bila borba za izazivaca, pod uslovom da Khabib prvo rijesi Barbozu. Sve u svemu, zanimljivo.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 16 nov 2017, 11:48

Mene kod brace diaz nervira sto se rijetko bore pa da nate kojim slucajem osvoji taj pojas mogu misliti koliko bi para trazii i sta bi radio al kad moze connor moze i on hehe
You are someone else I am still right here

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Denno » 16 nov 2017, 14:35

Nathan ima govornu manu i to mu pomaze poprilicno, ne mori mnogo :lol: .
Mislim da zasluzuje trecu borbu protiv Connora u slucaju pobjede protiv narednog protivnika. Popularniji je i donosi vise novca od bilo kojeg aktuelnog izazivaca, a imaju i 'historiju', dobio ga je prvu borbu, drugu ga je Irac prebio u standu, al je Irac ipk tu borbu zavrsio na podu. Da je 20 sek duze trajao taj mec Nathan bi i dalje bio legitimni vlasnik pojasa :kafa:
embrace the chaos

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 nov 2017, 23:54


Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 23 nov 2017, 21:47

fera je napisao/la:Mene kod brace diaz nervira sto se rijetko bore pa da nate kojim slucajem osvoji taj pojas mogu misliti koliko bi para trazii i sta bi radio al kad moze connor moze i on hehe
Istina, al' imaju po glavi preko 30 borbi - na izalazu iz sporta normalna stvar da ce pregovarati. Sada su svi pametniji zbog njih, čuvaju se i bore maksimalno 2 3 puta godišnje a više plaćeni nego stoktonci... Sage :D

slika
UH VAI MORRER

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 23 nov 2017, 23:18

Ok je po meni da se bore 2-3 puta godisnje ali mi je zao kad se borci koji nemaju problema s povredama bore jednom u 2-3 godine.
Nije lose ovo, malo previše ovih iz poluteške.
Mislim da ce rampage proci sonnena a ovo ostalo za sad tesko je nesto prognozirati.
You are someone else I am still right here

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Denno » 02 dec 2017, 17:11

Jose Aldo&Justin Gaethje :salut:
#UFC218
embrace the chaos

sz21
Postovi: 204
Pridružen/a: 15 jan 2015, 16:12
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la sz21 » 02 dec 2017, 23:18

imal ko kakav dobar link za UFC
" Jednom ZELJEZNICAR uvijek ZELJEZNICAR, to je tako " I.O
51%

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la branimir85 » 03 dec 2017, 00:20

sz21 je napisao/la:imal ko kakav dobar link za UFC
https://www.reddit.com/r/MMAStreams/com ... 1000pm_et/
evo pa biraj
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

sz21
Postovi: 204
Pridružen/a: 15 jan 2015, 16:12
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la sz21 » 03 dec 2017, 00:24

branimir85 je napisao/la:
sz21 je napisao/la:imal ko kakav dobar link za UFC
https://www.reddit.com/r/MMAStreams/com ... 1000pm_et/
evo pa biraj
Hvala
" Jednom ZELJEZNICAR uvijek ZELJEZNICAR, to je tako " I.O
51%

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.