UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
86
63%
Jon Jones
37
27%
GSP
11
8%
neko drugi (navest tko)
2
1%
 
Ukupno glasova: 136

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la AndreWilliams » 01 avg 2017, 01:50

MocMahale444 je napisao/la:Meni nesto bješe žao DC-a kad je bio poceo cmizdriti, veli nije mi vise rival izgubio sam dvije borbe.

Jon se udara ko nikad prije, 4 puta dnevno treniranje dovodi do toga.
DCija smo vjerovatno zadnji put gledali u oktagonu. Tuzno :( Obecavao je trilogiju i izgledao dobro prve dvije runde, ali Jon je najveci mma borac svih vremena.
Nije mi jasna frka oko Woodlya. Svo ono zvizdanje je bas bzvz. Nokautirao Robija, takticki besprijekoran protiv Wonderboya i Maia. Na kraju Bisping dobi GSPija. Dingospo White cuva svoje pay per view favorite. Uvjeren sam da bi ga Woodley nokautirao.
Cyborg postedila zivot protivnici, koja se dosta dobro drzala.
Cowboy pokraden, ali dobar je fight bio.
Ozdemir je nova snaga.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: UFC

Post Postao/la MocMahale444 » 01 avg 2017, 16:33

AndreWilliams je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Meni nesto bješe žao DC-a kad je bio poceo cmizdriti, veli nije mi vise rival izgubio sam dvije borbe.

Jon se udara ko nikad prije, 4 puta dnevno treniranje dovodi do toga.
DCija smo vjerovatno zadnji put gledali u oktagonu. Tuzno :( Obecavao je trilogiju i izgledao dobro prve dvije runde, ali Jon je najveci mma borac svih vremena.
Nije mi jasna frka oko Woodlya. Svo ono zvizdanje je bas bzvz. Nokautirao Robija, takticki besprijekoran protiv Wonderboya i Maia. Na kraju Bisping dobi GSPija. Dingospo White cuva svoje pay per view favorite. Uvjeren sam da bi ga Woodley nokautirao.
Cyborg postedila zivot protivnici, koja se dosta dobro drzala.
Cowboy pokraden, ali dobar je fight bio.
Ozdemir je nova snaga.
Cyborg izgleda ko moj komsija Dervo, nju je Bog u zadnjoj sekundi okrenuo da bude zensko.

Sto se tice Jones-a steta sto je šmrkao jer da nije Bog zna da bi napravio mnogo vise od ostalih, tip je bas borac.
On je pokazao najbolje borbe ne McG.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 07 avg 2017, 13:43

MocMahale444 je napisao/la:Meni nesto bješe žao DC-a kad je bio poceo cmizdriti, veli nije mi vise rival izgubio sam dvije borbe.

Jon se udara ko nikad prije, 4 puta dnevno treniranje dovodi do toga.
Ja sam navijao za dc-a al mi ga nije žao provocirao je jonesa 2 godine i dobio sto je zasluzio hahah
Sta mislite kakve su sasne dc-u kaad bi se vratio u heavyweight

Onaj moreno sto se sa pettisom borio presmjesan stand up ima uvijek kad zine baci nozni udarac ne znam kako gs sergio nije za 5 rundi upratio da to radi, al je zato decko jako dobar na parteru ima sanse ako ispravi ovaj jako losi stand up... al kad zamislis da bi se jedan od njih dvojice trebao boriti sa Demetriusom onda tek to sve lose izgleda.
You are someone else I am still right here

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la AndreWilliams » 08 avg 2017, 02:09

DC u teskoj je jedan od kandidata za titulu. Ja mislim da on ne pokazuje nekih 30% svojih mogucnosti zbog izmucenosti u procesu skidanja kila. Bio je prvak teske u Strikeforceu. Mogao bi i u UFCu. Problem je samo kako izeskivirati Cain Velasqueza. Dana W bi bas to volio da vidi. Krvavu borbu dva najbolja havera. Da se borci prostituisu za malo njegove crkavice.
TJ vs DJ je zanimljiv match-up. To bi trebalo da se desi u neko dogledno vrijeme.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: UFC

Post Postao/la MocMahale444 » 08 avg 2017, 19:54

fera je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Meni nesto bješe žao DC-a kad je bio poceo cmizdriti, veli nije mi vise rival izgubio sam dvije borbe.

Jon se udara ko nikad prije, 4 puta dnevno treniranje dovodi do toga.
Ja sam navijao za dc-a al mi ga nije žao provocirao je jonesa 2 godine i dobio sto je zasluzio hahah
Sta mislite kakve su sasne dc-u kaad bi se vratio u heavyweight

Onaj moreno sto se sa pettisom borio presmjesan stand up ima uvijek kad zine baci nozni udarac ne znam kako gs sergio nije za 5 rundi upratio da to radi, al je zato decko jako dobar na parteru ima sanse ako ispravi ovaj jako losi stand up... al kad zamislis da bi se jedan od njih dvojice trebao boriti sa Demetriusom onda tek to sve lose izgleda.
Jones je ljudina ipak, ima mušica svojih ali ko nema.
Nekako DC nije loš insan i dobar je borac bio, samo sto je JJ bolji od njega 10 puta. I one provokacije DC-u nisu bile potrebne nikako. Ovaj trenirao 4 puta dnevno i rad se isplati.

Jon Jones and Daniel Cormier had one of the most intense UFC feuds in recent memory, but with their rivalry likely at an end, Jones is ready to bury the hatchet. 

"I would definitely like to have a respectful relationship with Cormier," Jones said. "It would be great to support each other's causes, charity events and maybe do an interview together and talk about one of the biggest rivalries in combat sports history."
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

sejo90
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:56
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la sejo90 » 23 avg 2017, 17:11

MocMahale444 je napisao/la:
fera je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Meni nesto bješe žao DC-a kad je bio poceo cmizdriti, veli nije mi vise rival izgubio sam dvije borbe.

Jon se udara ko nikad prije, 4 puta dnevno treniranje dovodi do toga.
Ja sam navijao za dc-a al mi ga nije žao provocirao je jonesa 2 godine i dobio sto je zasluzio hahah
Sta mislite kakve su sasne dc-u kaad bi se vratio u heavyweight

Onaj moreno sto se sa pettisom borio presmjesan stand up ima uvijek kad zine baci nozni udarac ne znam kako gs sergio nije za 5 rundi upratio da to radi, al je zato decko jako dobar na parteru ima sanse ako ispravi ovaj jako losi stand up... al kad zamislis da bi se jedan od njih dvojice trebao boriti sa Demetriusom onda tek to sve lose izgleda.
Jones je ljudina ipak, ima mušica svojih ali ko nema.
Nekako DC nije loš insan i dobar je borac bio, samo sto je JJ bolji od njega 10 puta. I one provokacije DC-u nisu bile potrebne nikako. Ovaj trenirao 4 puta dnevno i rad se isplati.

Jon Jones and Daniel Cormier had one of the most intense UFC feuds in recent memory, but with their rivalry likely at an end, Jones is ready to bury the hatchet. 

"I would definitely like to have a respectful relationship with Cormier," Jones said. "It would be great to support each other's causes, charity events and maybe do an interview together and talk about one of the biggest rivalries in combat sports history."
Ljudina opet pao doping test, ovaj puta nisu sredstva za skidanje sa steroida nego steroidi. Ako ovo bude potvrdeno, sport ce izgubiti najveceg borca ikada.. i sport sam ce da padne na ljestvicama relevantnosti.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 23 avg 2017, 17:51

Sutni ga konacno ba, nek se nosi I on I njegovi steroidi ako bude definitivno. Qrc je osvojio pojas, ukrao ga je u tom slucaju. Nula od borca, I manje.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 23 avg 2017, 19:27

Ma on je gotov sad ako se cudo ne desi... ne bi išao daleko kao dana koji kaže da ce mu biti kraj karijere i sa 34 35 godina se moze dobar rezultat napraviti ali svoje ime je uništio i te neke price o najboljem borcu ikad...
Kako ufcu ode ovo je veci udarac za njih nego za jonesa.
You are someone else I am still right here

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: UFC

Post Postao/la MocMahale444 » 23 avg 2017, 22:07

Citao sam i cudu se cudio. Nadam se da nije osveta D.W ili nesto drugo. Kako ih nisu testirali prije borbe. Mozda treba proci odredeni period poslije borbe pa tek onda. Krivo mi pravo.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 23 avg 2017, 22:40

MocMahale444 je napisao/la:Citao sam i cudu se cudio. Nadam se da nije osveta D.W ili nesto drugo. Kako ih nisu testirali prije borbe. Mozda treba proci odredeni period poslije borbe pa tek onda. Krivo mi pravo.
Pa zamisli testiras ga neko vrijeme prije borbe I on pred borbu uzme efedrin npr. :D

Ovo je samo krivica Jonesa. Mogao je biti jedan od najvecih svih vremena ali ovako ce ostati varalica obicna I qrc od sampiona.

NC na borbu I vratiti DCu pojas.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la wadethegreat » 23 avg 2017, 23:59

Navijao sam za Daniela u obje borbe zao mi ga je bilo poslije druge stvarno dobro se borio do high kicka.
Ali Jones se posrao sada definitivno na svoj legacy. Sve se ono moglo prije oprostiti ali ovo sada steroidi kao slag na tortu na sve preso je granicu.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 24 avg 2017, 10:15

Ko zna kakav bi ishod bio da je Jones bio cist I da je bilo posteno...
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 24 avg 2017, 11:44

Evo sad prilike za oezdemira da uzme pojas.
You are someone else I am still right here

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la invincible1921 » 26 avg 2017, 00:42

Nisam ni fan niti pratim toliko borilacke sportove, ali reko da pitam ovdje :D

Ova borba izmedju Mcgregora i camuge kako je moguce da se bore po bokserskim pravilima :S Mislim nema mi logike jer po mom razmisljanju (osim ako nije dogovorena borba radi para) mcgregor bi trebao da bude raznesen ? Ako ima neko strucno misljenje da mi objasni ovo :D izvinjavam se na smetnji
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la jelle » 26 avg 2017, 00:50

Odes na youtube i vidis objasnjenja.....youtube gori od ove borbe.....nema ko nije analiziro....

Pa bore se po boxerskim pravilima jer tako Mac ima neke sanse , da se bore po Mma pravilima borba nebi trajala 20 sec....i normalno da se bore radi para...Floyd bi ga trebo raznjet , al opet ipak je to borilacki sport dje jedan udarac sve promjeni...Mac je dosta ozbiljno svatio borbu i proso zestoke pipreme....svi govore da Mac ima jedino sanse u prve 3-4 runde da krene ostro i na sve ili nista....ako borba prodje 4 rundu svi predvijaju da ce ga Floyd tad dobit lagano...da ce do tad svatit njegovu filzofiju koja nije boxerska i koja bi ga mogla iznenadit na pocetku borbe....

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la invincible1921 » 26 avg 2017, 23:28

jelle je napisao/la:Odes na youtube i vidis objasnjenja.....youtube gori od ove borbe.....nema ko nije analiziro....

Pa bore se po boxerskim pravilima jer tako Mac ima neke sanse , da se bore po Mma pravilima borba nebi trajala 20 sec....i normalno da se bore radi para...Floyd bi ga trebo raznjet , al opet ipak je to borilacki sport dje jedan udarac sve promjeni...Mac je dosta ozbiljno svatio borbu i proso zestoke pipreme....svi govore da Mac ima jedino sanse u prve 3-4 runde da krene ostro i na sve ili nista....ako borba prodje 4 rundu svi predvijaju da ce ga Floyd tad dobit lagano...da ce do tad svatit njegovu filzofiju koja nije boxerska i koja bi ga mogla iznenadit na pocetku borbe....
Hvala :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la DoeTz » 27 avg 2017, 01:28

Hoce li bit kakvih linkova vcrs? Jbs TV.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: UFC

Post Postao/la Quinlan » 27 avg 2017, 01:33

DoeTz je napisao/la:Hoce li bit kakvih linkova vcrs? Jbs TV.
Sk
Modro za mobitele

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1951
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la UnitedWA » 27 avg 2017, 05:14

jelle je napisao/la:Odes na youtube i vidis objasnjenja.....youtube gori od ove borbe.....nema ko nije analiziro....

Pa bore se po boxerskim pravilima jer tako Mac ima neke sanse , da se bore po Mma pravilima borba nebi trajala 20 sec....i normalno da se bore radi para...Floyd bi ga trebo raznjet , al opet ipak je to borilacki sport dje jedan udarac sve promjeni...Mac je dosta ozbiljno svatio borbu i proso zestoke pipreme....svi govore da Mac ima jedino sanse u prve 3-4 runde da krene ostro i na sve ili nista....ako borba prodje 4 rundu svi predvijaju da ce ga Floyd tad dobit lagano...da ce do tad svatit njegovu filzofiju koja nije boxerska i koja bi ga mogla iznenadit na pocetku borbe....
Čekaj, Mac je McGregor? Jesi se malo zayebo pa napisao da on u boxu ima neke šanse, dok bi po MMA pravilima gdje se lik bori izgubio za 20s?
Ne kontam fakat :?:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Chinaglia » 27 avg 2017, 06:02

kaze da se bore po bokserskim pravilima jer Floyd ne bi imao nikakve sanse da se bore po MMA pravilima, Conor bi mu glavu otkinuo, a iako je i boksu Floyd veliki favorit i ocekuje se njegova sigurna pobjeda, ipak bi borba po bokserkim pravilima trebala duze potrajat i iako je Conor outsajder, opet ima vecu sansu da ga pobjedi, nego sto bi to Floyd imao da se bore po MMA pravilima i Conor je koliko-toliko blizi boksu nego Floyd MMA

u principu je ovo sranje, sve osim Floydove pobjede bilo bi veliko iznenadjenje, ali eto, koga briga, sve je u parama, evo kaze ovaj lik s RTL-a da je Conor do sada u karijeri zaradio 35 mil, a od vecerasnje borbe ce zaradit 100 mil, znaci za jednu borbu 3x vise nego u citavoj karijeri

u biti, evo vam Conorova reakcija ako izgubi mec, bolit ce ga patka i za ismijavanja i podjebavanja i sramotu, covjek je showman i masina za pravljenje novca, vise je popularan zbog svoje licnosti, nego zbog njega kao borca

slika

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.