UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
84
63%
Jon Jones
37
28%
GSP
10
8%
neko drugi (navest tko)
2
2%
 
Ukupno glasova: 133

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la branimir85 » 03 dec 2017, 03:19

kakva pred borba između olivere i mederiosa :tokralju: :tokralju: :tokralju: doslovno do posljednje kapi krvi
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la branimir85 » 03 dec 2017, 05:59

Ngandu :tokralju: pade Oveerem kao pokošen
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 03 dec 2017, 09:13

Kakav je bio teskaski okrsaj?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Neandertalac » 03 dec 2017, 11:11

Rooney88 je napisao/la:Kakav je bio teskaski okrsaj?
Anabolicka zvijer sa srcem miša se zaletila i udarila glavom u zid. Metaforički.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 03 dec 2017, 11:26

Neandertalac je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Kakav je bio teskaski okrsaj?
Anabolicka zvijer sa srcem miša se zaletila i udarila glavom u zid. Metaforički.
A i kontao sam da bi jedan od njih dvojice mogao zavrsiti tako. Ni ovaj Kamerunac ne izgleda bas najbistrije. Samo je lik jeziv da bog sacuva, malo da smanji misicnu masu mogao bi cuda ciniti u teskoj.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la work » 03 dec 2017, 12:58

FW smijesna divizija. Nema niko da izazove Max-a trenutno, da vidimo kakav je borac uistinu. Aldo je gotov, ne moze cutat, nije nikad ni mogao drzati tempo, sad pogotovo.
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la branimir85 » 03 dec 2017, 19:53

Rooney88 je napisao/la:Kakav je bio teskaski okrsaj?
iskreno nije dugo trajalo da bi se moglo išta reći :mrgreen: ,bili su u jednom klinču 30-40sek kad ih je sudac razdvojio i nakon toga alistar je primio bombu i trebalo mu je dosta dugo da se vrati u normalu ,a Ngannu nek više ne daje intervjue s jako lošim engleskim :mrgreen: završio je s nekom pričom o bratu u siriji ili tako nešto
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 04 dec 2017, 11:41

Ima reem sreće zamalo je poginuo, najbrutalniji nganuov nokaut do sad. Max opet lagano alda rijesi al 2 borbe se trebaju izdvojiti ovaj brazilski kauboj protiv madeirosa i alvarez protiv geathjea a imao je i onaj janes dobar preokret na prelimsu.
Branimire nije pricao o bratu u siriji nego kako u libiji varaju izbjezglice koji zele iz afrike i prodaju ih u ropstvo a valjda je i on prošao taj isti put samo je imao puno više sreće.
You are someone else I am still right here

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la branimir85 » 04 dec 2017, 16:58

@fera :thumbup:
ja sam bio u polu snu,pa tako pola toga nisam ni čuo šta je govorio :mrgreen: tako da zadnji meć i Alda nisam ni dočekao,jbga skoro 6 ujutro
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 04 dec 2017, 17:55

branimir85 je napisao/la:@fera :thumbup:
ja sam bio u polu snu,pa tako pola toga nisam ni čuo šta je govorio :mrgreen: tako da zadnji meć i Alda nisam ni dočekao,jbga skoro 6 ujutro
Svaka vama cast ja ne mogu tako vise nego ujutro kad ustanem skinem sreca ima uvijek i prelims i glavni dio. A i zakleo sam se bio poslije borbe kimbo slicea i onog dade da necu vise sjediti citavu noc zbog mma.

Mislim da je i stipi u interesu da se sto prije brani pojas imace manje neprospavanih noci valja zaspati kad vidiš s kim se teba boriti hahaha
Tesko ce biti miocicu skratiti distancu a i kad to uradi nije mu uspijeh zagarantovan.
You are someone else I am still right here

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la branimir85 » 04 dec 2017, 19:44

fera je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:@fera :thumbup:
ja sam bio u polu snu,pa tako pola toga nisam ni čuo šta je govorio :mrgreen: tako da zadnji meć i Alda nisam ni dočekao,jbga skoro 6 ujutro
Svaka vama cast ja ne mogu tako vise nego ujutro kad ustanem skinem sreca ima uvijek i prelims i glavni dio. A i zakleo sam se bio poslije borbe kimbo slicea i onog dade da necu vise sjediti citavu noc zbog mma.

Mislim da je i stipi u interesu da se sto prije brani pojas imace manje neprospavanih noci valja zaspati kad vidiš s kim se teba boriti hahaha
Tesko ce biti miocicu skratiti distancu a i kad to uradi nije mu uspijeh zagarantovan.
jbga ja sam navikao :mrgreen: ,godine i godine ne prospavani noći gledajući Nba i Nhl
kad bi se mogao desiti meč Stipe vs Ngannou :?:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 05 dec 2017, 10:19

branimir85 je napisao/la:
fera je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:@fera :thumbup:
ja sam bio u polu snu,pa tako pola toga nisam ni čuo šta je govorio :mrgreen: tako da zadnji meć i Alda nisam ni dočekao,jbga skoro 6 ujutro
Svaka vama cast ja ne mogu tako vise nego ujutro kad ustanem skinem sreca ima uvijek i prelims i glavni dio. A i zakleo sam se bio poslije borbe kimbo slicea i onog dade da necu vise sjediti citavu noc zbog mma.

Mislim da je i stipi u interesu da se sto prije brani pojas imace manje neprospavanih noci valja zaspati kad vidiš s kim se teba boriti hahaha
Tesko ce biti miocicu skratiti distancu a i kad to uradi nije mu uspijeh zagarantovan.
jbga ja sam navikao :mrgreen: ,godine i godine ne prospavani noći gledajući Nba i Nhl
kad bi se mogao desiti meč Stipe vs Ngannou :?:
Aktuelna je prica da ce se boriti vec na ufcu 220 ako se do tad stipe dogovori oko ugovora s whiteom.
You are someone else I am still right here

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la branimir85 » 10 dec 2017, 05:49

slika
:opaopa: :opaopa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 10 dec 2017, 12:11

Imam par strucnijih pitanja pa ako se @fera ili neko bolje razumiju.

Trenirao sam Taekwondou dugo, crna traka I onda par losih okolnosti I stao. Pitanje je vezano za ovo skidanje kilograma. Mi to nikad nismo radili pred takmicenja pa mi nije jasno.

Evo ovaj video Poljakinje sto je izasao. Ovo skidanje izgleda jezivo brate dragi. Jel to inace tako pred borbe, izuzev teskasa naravno.

I da li je borac tezi ustvari u trenutku kada udje u ring? Te kile se, kontam, vrate nakon sto prodju vaganje ali koliko su tezi u samom ulasku u oktagon? Meni npr neki borci izgledaju dobro tezi od npr 84 ili 77 kada udju u fajt.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Chstal » 10 dec 2017, 12:27

Rooney88 je napisao/la:Imam par strucnijih pitanja pa ako se @fera ili neko bolje razumiju.

Trenirao sam Taekwondou dugo, crna traka I onda par losih okolnosti I stao. Pitanje je vezano za ovo skidanje kilograma. Mi to nikad nismo radili pred takmicenja pa mi nije jasno.

Evo ovaj video Poljakinje sto je izasao. Ovo skidanje izgleda jezivo brate dragi. Jel to inace tako pred borbe, izuzev teskasa naravno.

I da li je borac tezi ustvari u trenutku kada udje u ring? Te kile se, kontam, vrate nakon sto prodju vaganje ali koliko su tezi u samom ulasku u oktagon? Meni npr neki borci izgledaju dobro tezi od npr 84 ili 77 kada udju u fajt.
Normalno da jeste. Meni su to sve lazni pobjednici. Vecina boraca skidaju 10-11KG, i pred borbu vrate 7-8KG. Zato Conor, Joanna i ostali borci izgledaju dominatno a u stvarnosti oni tezi po 15KG od svojih protivnika i visociji po 10cm. Conor je za perolaku kategoriju skidao 11KG. Sad ti zamisli nekog protivnika Conor sa 73KG i 175cm a protivnik sa 165cm i 63KG. Da ne bude zabune sto spominjem Conora i Joannu, ali to velika vecina boraca radi. Spustaju se dvije kategorije nize i budu dominatni, a u stvarnosti ne pripadaju toj kategoriji.

Trebalo bi uvesti 2 vaganja, jedno vaganje dan prije borbe a drugo vaganje 30 minuta prije borbe. Ovo drugo vaganje da ima odstupanje 1KG. To bi bila fer i korektna borba.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Lillard » 10 dec 2017, 12:30

Chstal je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Imam par strucnijih pitanja pa ako se @fera ili neko bolje razumiju.

Trenirao sam Taekwondou dugo, crna traka I onda par losih okolnosti I stao. Pitanje je vezano za ovo skidanje kilograma. Mi to nikad nismo radili pred takmicenja pa mi nije jasno.

Evo ovaj video Poljakinje sto je izasao. Ovo skidanje izgleda jezivo brate dragi. Jel to inace tako pred borbe, izuzev teskasa naravno.

I da li je borac tezi ustvari u trenutku kada udje u ring? Te kile se, kontam, vrate nakon sto prodju vaganje ali koliko su tezi u samom ulasku u oktagon? Meni npr neki borci izgledaju dobro tezi od npr 84 ili 77 kada udju u fajt.
Normalno da jeste. Meni su to sve lazni pobjednici. Vecina boraca skidaju 10-11KG, i pred borbu vrate 7-8KG. Zato Conor, Joanna i ostali borci izgledaju dominatno a u stvarnosti oni tezi po 15KG od svojih protivnika i visociji po 10cm. Conor je za perolaku kategoriju skidao 11KG. Sad ti zamisli nekog protivnika Conor sa 73KG i 175cm a protivnik sa 165cm i 63KG. Da ne bude zabune sto spominjem Conora i Joannu, ali to velika vecina boraca radi. Spustaju se dvije kategorije nize i budu dominatni, a u stvarnosti ne pripadaju toj kategoriji.

Trebalo bi uvesti 2 vaganja, jedno vaganje dan prije borbe a drugo vaganje 30 minuta prije borbe. Ovo drugo vaganje da ima odstupanje 1KG. To bi bila fer i korektna borba.
Baš sam nedavno slušao Cro Copa kako priča o istoj stvari i kaže da je to najveća prevara u današnjem sportu. Iste stvari ko ti rekao i predložio.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la escobarpablo » 10 dec 2017, 12:40

Među najradikalnijim, ako ne i najradikalniji primjer skidanja kilograma je Nurmagomedov. Pred 3. pokušaj organizovanja meča protiv Fergusona umalo nije rahmetlija postao, bubrezi mu počeli otkazivati. Brojke kod skidanja kg su nevjerovatne, za kratak period se skida enormna kilaža.
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 11 dec 2017, 12:16

Rooney88 je napisao/la:Imam par strucnijih pitanja pa ako se @fera ili neko bolje razumiju.

Trenirao sam Taekwondou dugo, crna traka I onda par losih okolnosti I stao. Pitanje je vezano za ovo skidanje kilograma. Mi to nikad nismo radili pred takmicenja pa mi nije jasno.

Evo ovaj video Poljakinje sto je izasao. Ovo skidanje izgleda jezivo brate dragi. Jel to inace tako pred borbe, izuzev teskasa naravno.

I da li je borac tezi ustvari u trenutku kada udje u ring? Te kile se, kontam, vrate nakon sto prodju vaganje ali koliko su tezi u samom ulasku u oktagon? Meni npr neki borci izgledaju dobro tezi od npr 84 ili 77 kada udju u fajt.
Ja mislim da je to najviše zbog ovih americkih hrvaca koji citav život skidaju i njima je to u odnosu na druge rutina... i meni se to gadi... ja se sjecam kad se ona mrcina rumble johnson spustao u welter, nista nije mogao napraviti a kasnije sa pravom građom j u odgovaracuj kategoriji postao mašina za nokaute... ima i puno gorih primjera nego kod joanne nedavno je lik skidao preko 20 kila i u togu borbe nakon udarca u tijelo su mu stali bubrezi i srce pa su ga ozivjeli u kavezu... dok ne umre neko od poznatijih boraca to se nece ni mijenjati.
Mislim da se to lako moze rijesiti s pomjeranjem vaganja da dan borbe i onda ko spušta ne bi stigao vratiti te kile i ne bi ostvario nikakvu prednost u odnosu na borca koji se bori u svojok prirodnoj kategoriji.
A sto je najgori postoji solidan broj teskasa koji skidaju kile i za tu kategoriju.
Ima u lakoj kategoriji james vick ja ne znam kako on spusti težinu al u svakoj borbi izgleda 2 kategorije veci od protivnika.
Unistavaju svoje zdravlje svaki ovaj borac ima il neku infekciju sinusa il nesto gore imunitet im je svima 0 a da ne govorimo o trajnkm posljedicama koje ostavlja dehidriranje organa...
Posto je bilo riječi i o connoru vidjeli smo najbolje koliko i njemu znaci skidanje kila kad se okusao u welteru i to protiv diaza zamislite da se borio s woodleyom koji hoda sa nekih 90 kilograma... evo aldo isto mislim da zbog otezanog spustanja i ne može vise prikazati sta zna jjer on je jos relativno mlad a bas se vidi da se istrosio.
You are someone else I am still right here

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 14 dec 2017, 00:16

escobarpablo je napisao/la:Među najradikalnijim, ako ne i najradikalniji primjer skidanja kilograma je Nurmagomedov. Pred 3. pokušaj organizovanja meča protiv Fergusona umalo nije rahmetlija postao, bubrezi mu počeli otkazivati. Brojke kod skidanja kg su nevjerovatne, za kratak period se skida enormna kilaža.
Ludak i sad isto radi, u slobodno vrijeme 90 kilograma i više ima i sad kad trenira treba skinuti tolike kile... cudi me kako je ziv uopste.
Ima boraca koji se ne zapuste mislim da je to dosta bolja taktika ako vec moraju spuštati kilazu.
You are someone else I am still right here

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 15 dec 2017, 14:28

Hvala svima na odgovorima. Slazemo se, I ja sam deff istog misljenja da ovo skidanje nije nimalo ok.

Evo opet ludilo s Khabibom. Kaze iz njegovog tima da je na 82 kg manje od dvije sedmice pred borbu. Proci ce vagu ali ce najvjerovatnije u oktagon uci sa 80kg. Haos!
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.