UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
84
63%
Jon Jones
37
28%
GSP
10
8%
neko drugi (navest tko)
2
2%
 
Ukupno glasova: 133

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 11 nov 2017, 00:33

CashMan je napisao/la:
anonymousHD je napisao/la:Conor napravio dobar show u Dublinu.
Fraja poludio.
Ne bi me čudilo da je ovo čista režije i da Conor uskoro ode u Bellator.
Veliki sam fan bellatora al ne vjerujem da je realno uopste to da se desi
Izgleda da ce silva neslavno završiti karijeru, nesto ne vjerujem da ce se u ufcu opet boriti ako je pao doping test.
You are someone else I am still right here

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 11 nov 2017, 09:44

Silva... nikako da se otmem dojmu da bi sve drugacije bilo da se nije zajebavao u onom momentu borbe sa Weidmanom. Glupiranje I tip te pogodi u bradu. Revans I ona povreda. Ostalo nije vrijedno pomena.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 11 nov 2017, 21:17

Steta al bojim se da je većina ovih boraca cijelu karijeru do dolaska USADA bili na necemu jer su svi od tad ili ofalili bas ili padali na testiranju a neki i oboje.
Mislim da bi se zbog connora i slicnih likova trebala uvesti i redovna testiranja na opijate jer ovako sad mma sve vise lici na gomilu pijanih i nadrogirsnih budala sto nikako nije dobar imiđ za neki sport. Zamisli da se ronaldo ili messi ovako ponasaju izvan terena, pa evo u boksu koji je slican sport nisu ceste ovakve budale na najvišem nivou.
You are someone else I am still right here

Avatar
klokan
Postovi: 143
Pridružen/a: 06 mar 2010, 16:54
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la klokan » 11 nov 2017, 21:56

fera je napisao/la: Mislim da bi se zbog connora i slicnih likova trebala uvesti i redovna testiranja na opijate jer ovako sad mma sve vise lici na gomilu pijanih i nadrogirsnih budala sto nikako nije dobar imiđ za neki sport. Zamisli da se ronaldo ili messi ovako ponasaju izvan terena, pa evo u boksu koji je slican sport nisu ceste ovakve budale na najvišem nivou.
Zar nije cool da čovjek koji ima toliko love uskoči u kavez i slavi pobjedu nepoznatog timskog kolege ? : ) Ne znam, po meni MMA svijet ima toliko specifičnosti koje ga baš izdvajaju od današnje sportske scene gdje nema baš tolikog žara, sve neki proračuni, igra na sigurno i slično. Posebno me dojmio meč TJ-a i Cody-a, meč s pričom i ogromnom količinom naboja što se danas u drugim sportovima rijetko susreće. Ovo je nevezano za Connora.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 11 nov 2017, 22:42

Ne znam meni previše na kečere baca connor. Po pravilima ne smije ulaziti do službenog proglašenja pobjednika niko osim medicinskog osoblja i akreditovanih lica po 3 mislim da svaki borac moze imati a connor nije bio među njima. A onda je napao i sudiju koji ga je nedavno za vrijeme artemove borbe opomenuo javno i bio zaustavio borbu jer je connor divljao pored kaveza.
Ko vise prati mma poznat mu je i ovaj timski kolega pogledaj kako mu je završila posljednja borba u ufcu lijepo ces se nasmijati.
Po odnosu prema timu reklo bi se da je connor dosta dobar lik realno sve ih je pogurao i dosta njih ima puno bolji zivot danas samo iz razloga jer su dio SBG-a. Zato me nervira jos vise kad se ovako ponaša...
Meni nije ok to ponašanje al vjerujem da ima jos dosta ljudi koji ne dijele moje misljenje jer nije on bez razloga najpopularniji mma borac.
Kako mi je samo bilo krivo sto je cody izgubio tj-a sam gotivio al je ispao papak s odlaskom a borba im je bila odlicna kao i citav event, odledao sam vecinu ufcova cak i one stare sam na torrentnima nalazio al ovaj je jedan od 3 najbolja sigurno i to kad sam mislio da ufc nema sta ponuditi..
You are someone else I am still right here

Avatar
klokan
Postovi: 143
Pridružen/a: 06 mar 2010, 16:54
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la klokan » 11 nov 2017, 23:23

Iskreno i meni je jedno vrijeme bilo iritantno to "kečersko" ponašanje ali sam onda shavtio da je to Connor i to je to. Ne pridajem svemu tome pažnje. Ali kad se sveukupno pogleda mnogo je doprinio popularizaciji ovog sporta na mnogo načina. Još dosta boraca se obogatilo na njegov račun, ne samo ovih iz njegovog tima. Eh sad čekamo da se desi meč s Fergusonom ili Khabibom pa se možda malo i smiri : )
Ma event 10/10 ocjena. Srećom nije bilo otkaza, čak je i Big Rigg (nažalost) prošao vagu :D TJ-a od ranije gotivim i navijao sam za njega. Cody je malo previše bahat bio. I u samoj borbi je provocirao, a svi su bili okrenuti protiv TJ-a, i publika i mediji, tako da mi je baš drago što pobijedi. Bila bi to fina brba protiv P4P kinga.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 12 nov 2017, 11:56

Kad već spomenu izazivace ja mislim da je Connor u karijeri osvojio 4 ili 5 puta titulu prvaka u raznim organizacijama i nikad jos ni jednu nije branio, ako se slucajno ugovori borba protiv fergusona to ce mu biti prvi put u karijeri da brani pojas. Kontam da ce možda i sad traziti neki superfight protiv gspa ili diaza jer tu je veca zarada
You are someone else I am still right here

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 12 nov 2017, 13:06

Samo zelim vidjeti Conora I Khabiba.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 12 nov 2017, 15:19

Rooney88 je napisao/la:Samo zelim vidjeti Conora I Khabiba.
I ja bi tu borbu volio gledati ali onda sta ce biti s onda s ovim interim pojasem koji drzi ferguson, malo su u.srali iz ufca s ovim i u srednjoj je slicna situacija.
Sto se connora tiče ne bi me cudilo bilo s kim da se bori jer vjerujem da ce mu ufc ispuniti svaku želju a svakom borcu je on pozeljan protivnik jer nece imati bolju priliku za uzeti velike pare nikad.
You are someone else I am still right here

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la CashMan » 13 nov 2017, 02:42

fera je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Samo zelim vidjeti Conora I Khabiba.
I ja bi tu borbu volio gledati ali onda sta ce biti s onda s ovim interim pojasem koji drzi ferguson, malo su u.srali iz ufca s ovim i u srednjoj je slicna situacija.
Sto se connora tiče ne bi me cudilo bilo s kim da se bori jer vjerujem da ce mu ufc ispuniti svaku želju a svakom borcu je on pozeljan protivnik jer nece imati bolju priliku za uzeti velike pare nikad.
Uvjeren sam da bi Khabib doručkovao McGregora. Već mi ova bahatost njegova počinje iću na živce, a gotivio sam ga.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 13 nov 2017, 14:57

CashMan je napisao/la:
fera je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Samo zelim vidjeti Conora I Khabiba.
I ja bi tu borbu volio gledati ali onda sta ce biti s onda s ovim interim pojasem koji drzi ferguson, malo su u.srali iz ufca s ovim i u srednjoj je slicna situacija.
Sto se connora tiče ne bi me cudilo bilo s kim da se bori jer vjerujem da ce mu ufc ispuniti svaku želju a svakom borcu je on pozeljan protivnik jer nece imati bolju priliku za uzeti velike pare nikad.
Uvjeren sam da bi Khabib doručkovao McGregora. Već mi ova bahatost njegova počinje iću na živce, a gotivio sam ga.
Ja mislim da se bas zbog toga i nece boriti s khabibom. Kad imas mogucnost da biras protivnike puno je lakse doci do titule prvaka... a ne znam kako bi ga mogli natjerati na bilo sta kad ufc osim njega nema pravu zvijezdu, doduse vratio se gsp al on je star da bi se oko njega sad gradila promocija.
Meni nije bio nikad drag zbog svog ponasanja ali jos vise zbog cinjenice da ima razne povlastice koje legende ovog sporta nisu nikad imale.
Po meni je demitrius johnson najbolji borac svih vremena u tim nizim kategorijama a tretiraju ga kao otirac u ufcu, mislim da je najveći problem uz reebok bas taj da u ufcu imaju dvostruke standarde.
You are someone else I am still right here

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la tyler durden » 13 nov 2017, 15:09

Kao i svaka kompanija, ako imas marketing value i vrijedniji se organiziaciji imas i povlastice jbg. Plus sto amerikanci gutaju hype.

Mislim da dosta podcjenjujete Conora protiv Khabiba. Na nogama bi ga ubio u pojam jer Khabibov box i nije bog zna sta. Vidicemo hoce li moci proci protiv Barboze.

Sto se tice Johnsona, jbg te male kategorije ionako nikad nisu privlacile paznju neku, jest on #1 MMA borac ali on sam ne zeli da se promovise, zato ga Dana White i ne gotivi.

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la CashMan » 13 nov 2017, 15:52

Mousea ja lično ne volim. Hebo muha ketegoriju, to trebaju izbaciti i poslati ga u bantam. Realno gledajući bi trebalo smanjiti broj kategorija kako bi se povećao kvalitet slobodne borbe. Ali, jbg, marketing i lova čine svoje pa moramo gledati sve i svašta.
Conor vs GSP u 2018 bi bio pravi potez UFC-a, barem što se marketinga tiče.
Volio bih vidjeti i Stipe vs. Cain u teškoj, kad bi šampion (Cain će to uvijek biti :D) bio zdrav konačno.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la tyler durden » 13 nov 2017, 16:22

GSP bi pregazio Conora ko plitak potok, prevelik je za njega.

Nadam se da ce DC preci u tesku kako je Cain povrijeden pa da napadne titulu :D

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la escobarpablo » 13 nov 2017, 18:03

Nurmagomedov bi prošao gore od Alvareza protiv McGregora.
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 13 nov 2017, 19:06

O tom po tom. Kljuc je druga tema, Khabiba vecina zeli vidjeti jer ima velike sanse protiv Conora. Ostalo su analize I misljenja.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la CashMan » 13 nov 2017, 19:11

escobarpablo je napisao/la:Nurmagomedov bi prošao gore od Alvareza protiv McGregora.
Izvini, ali Alvarez i Khabib ne mogu u istu rečenicu.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la MElloo » 13 nov 2017, 19:14

Sta se desava sa Cm Punkom u UFC
Znam d aje otisao tamo ali posto ne pratim moze mi ko rec?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la escobarpablo » 13 nov 2017, 21:38

CashMan je napisao/la:
escobarpablo je napisao/la:Nurmagomedov bi prošao gore od Alvareza protiv McGregora.
Izvini, ali Alvarez i Khabib ne mogu u istu rečenicu.
Istina, ali ljudi precjenjuju Khabiba, vidjet ćemo kako će proći protiv death kickova Barbose. Na podu Conor nema šanse protiv Khabiba, ali borba počinje u stand up-u, ma šta mislili Conora uopšte nije lako oboriti na zemlju (opet izuzetak preniski Mendes :urnebes: ).
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Dzoni » 13 nov 2017, 21:50

Zasto nece biti Conor vs Diaz III ?

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.