K1=kickbox,muay thai international

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Saurman » 09 nov 2013, 23:47

DonCorleone je napisao/la:Moze li mi neko reci zasto je Stojnic pred prekid ocima onako gledao prema sudiji, kao da mu je nesto sugerisao? Nije valjda da je mimikom pokazivao da prizeljkuje da ovaj prekine mec na stetu Rodrigueza?
Naravno da jest,potez očajnika.

I ne čudi me što je Rico odmah napustio salu, čovjek očito ne zna sa kakvim lopovima ima posla.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 09 nov 2013, 23:51

joj jeste zlobnici da cro cop ovako pobijedi citava bi hrvatska bila na nogama :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la DonCorleone » 09 nov 2013, 23:51

Saurman je napisao/la:
DonCorleone je napisao/la:Moze li mi neko reci zasto je Stojnic pred prekid ocima onako gledao prema sudiji, kao da mu je nesto sugerisao? Nije valjda da je mimikom pokazivao da prizeljkuje da ovaj prekine mec na stetu Rodrigueza?
Naravno da jest,potez očajnika.

I ne čudi me što je Rico odmah napustio salu, čovjek očito ne zna sa kakvim lopovima ima posla.
Ne mogu da vjerujem da pred kamerama onako gleda u sudiju. Po meni je ono izgledalo kao dogovor izmedju Stojnica i sudije, da u slucaju da Stojnic izvuce povoljnu sitvaciju, ovaj odmah prekine u korist Stojnica. Pod tim okolnostima je ovaj Amer mogao samo izgubiti.

A i ne mogu da vjerujem koliko sala Stojnic na tijelu ima, mislim pored svog treninga i svega onako izgledati je bas cudno.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 09 nov 2013, 23:52

fera je napisao/la:joj jeste zlobnici da cro cop ovako pobijedi citava bi hrvatska bila na nogama :mrgreen:
+1
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Feudalizam
Postovi: 34
Pridružen/a: 10 mar 2012, 02:03
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Feudalizam » 09 nov 2013, 23:53

stvarno koliko je pricao da je nekom opasnom treningu lik kipi sa svih strana... stvarno cudno

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Mozambik » 10 nov 2013, 00:10

Budimo realni, imao je dobru situaciju, sigurno da bi ga do kraja runde i pobjedio. Mislim da je ostalo 20 sekundi do kraja runde, imao je dobru situaciju i sudija je bezveze uletio, da je sacekao jos malo pobjeda bi bila prava. Ovako ispada, zaista, kao klasicna namjestaljka. A i prije toga je imao dubru giljtinu, steta sto je ovako ispalo, kad je moglo sve bolje, ali to je Bosna.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 10 nov 2013, 00:11

DonCorleone je napisao/la:
Saurman je napisao/la:
DonCorleone je napisao/la:Moze li mi neko reci zasto je Stojnic pred prekid ocima onako gledao prema sudiji, kao da mu je nesto sugerisao? Nije valjda da je mimikom pokazivao da prizeljkuje da ovaj prekine mec na stetu Rodrigueza?
Naravno da jest,potez očajnika.

I ne čudi me što je Rico odmah napustio salu, čovjek očito ne zna sa kakvim lopovima ima posla.
Ne mogu da vjerujem da pred kamerama onako gleda u sudiju. Po meni je ono izgledalo kao dogovor izmedju Stojnica i sudije, da u slucaju da Stojnic izvuce povoljnu sitvaciju, ovaj odmah prekine u korist Stojnica. Pod tim okolnostima je ovaj Amer mogao samo izgubiti.

A i ne mogu da vjerujem koliko sala Stojnic na tijelu ima, mislim pored svog treninga i svega onako izgledati je bas cudno.
klasicno neznanje i nepoznavanje sporta. borci jako cesto gledaju sudije i razgovaraju sa njima tokom borbe kad ima potrebe.
prica o salu smijesna u najmanju ruku.
sudijska greska je bila i tu se svi slazu nema potrebe da pretjerujete.
You are someone else I am still right here

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Saurman » 10 nov 2013, 00:14

@fera koliko si dobar kod Denisa jer vidim braniš ga na sav glas. :mrgreen:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18614
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 10 nov 2013, 00:18

cuj namjesteno :roll: :roll: :roll: da je bila glupa sudijska odluka, jeste, ali da je namjesteno :roll:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la DonCorleone » 10 nov 2013, 00:18

fera je napisao/la: klasicno neznanje i nepoznavanje sporta. borci jako cesto gledaju sudije i razgovaraju sa njima tokom borbe kad ima potrebe.
prica o salu smijesna u najmanju ruku.
sudijska greska je bila i tu se svi slazu nema potrebe da pretjerujete.
Apsolutno, neka si usput malo i ti nekoga omalovazio. Ja zaista ovaj sport ne pratim redovno, tako da sam pitao, nisam konstatirao, a koliko ja o sportu opcenito znam, ne mozes ti sigurno odredjivati.

Covijek meni pored Rodrigueza je izgledao debelo, misica nisam vidio od sala. To sto je tebi sve smjesno lezi na tome da previse konzumiras narkotike vjerovatno.
Zadnja izmjena: DonCorleone, dana/u 10 nov 2013, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
ibish1995
Postovi: 556
Pridružen/a: 09 dec 2012, 10:01
Lokacija: Planet Namek
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la ibish1995 » 10 nov 2013, 00:19

Saurman je napisao/la:@fera koliko si dobar kod Denisa jer vidim braniš ga na sav glas. :mrgreen:
ko tebe placa da blatis svaki uspjeh iz ove zemlje

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Saurman » 10 nov 2013, 00:20

ibish1995 je napisao/la:
Saurman je napisao/la:@fera koliko si dobar kod Denisa jer vidim braniš ga na sav glas. :mrgreen:
ko tebe placa da blatis svaki uspjeh iz ove zemlje
A šta ja to blatim konkretno ?


Čuj blatim svaki uspjeh. :lol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 10 nov 2013, 00:22

Saurman je napisao/la:@fera koliko si dobar kod Denisa jer vidim braniš ga na sav glas. :mrgreen:
ma nije tako uopste, bas cekam kad ce to neko napisati... vrati malo temu nazad procitaj sta sam prije pisao o denisu. rekao sam ti na onoj drugoj temi za mene je veliko i pozitivno iznenađenje da je ovaj event uopste odrzan i zbog toga sam nesto blazi sa komentarima veceras. a brat bratu nagledao sam se u ovom mma-u svega i mogu reci da sam vidio i cudnije situacije od ove.
@corleone pa ne omalovazavam te i sam si rekao da ne pratis mma sto se i vidi iz tvojih komentara. mislim da nema potrebe da se vrijeđamo, isto kao i za salo ocigledno si na osnovu mog avatara i ovo drugo zakljucio pa pokusavas provocirati... nije sve kao sto izgleda.
ne znam jesi li cuo za roy nelsona al pogledaj kako on izgleda a sasvim je solidan i uspijesn borac.
You are someone else I am still right here

Avatar
ibish1995
Postovi: 556
Pridružen/a: 09 dec 2012, 10:01
Lokacija: Planet Namek
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la ibish1995 » 10 nov 2013, 00:23

Saurman je napisao/la:
ibish1995 je napisao/la:
Saurman je napisao/la:@fera koliko si dobar kod Denisa jer vidim braniš ga na sav glas. :mrgreen:
ko tebe placa da blatis svaki uspjeh iz ove zemlje
A šta ja to blatim konkretno ?


Čuj blatim svaki uspjeh. :lol:
Jarane sve sto stignes

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la DonCorleone » 10 nov 2013, 00:27

Ma ja ovo ne pratim, ali moram reci da je bilo interesantno za pogledati, ali sve u svemu cudno ponasanje sudije i Rodriguzea. Ako je dogovoreno, onda je bas ocaj, ako nije, opet ostaje cudan utisak.

A tjelesno, sta ja znam, ja treniram svaki drugi dan u teretani i dosta trcim, visok sam 1.92 m pa mozda nikada nisam uspio nabiti ovakav izgled, meni licno je cudno da izgleda ovako. Ali mozes sigurno i ovako biti jako uspjesan u ovakvom sportu, ali estetski se meni ne svidja nimalo, onako iskreno.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Mozambik » 10 nov 2013, 00:28

Stojnic je bjezao od partera i nije moguce da je sa sudijom dogovarao o prekidu ako dobije dobru poziciju, jer se nije mislio ni spustat dole. Druga stvar, ovaj Rodrigez me razocarao, ako je vec bio sampion UFC-a, kako ne zna zavrsit polugu, dva puta mu se Stojnic namjestio na zicer, a on sampion i majstor u parteru ne zna da zavrsi, sam je kriv.

Avatar
ibish1995
Postovi: 556
Pridružen/a: 09 dec 2012, 10:01
Lokacija: Planet Namek
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la ibish1995 » 10 nov 2013, 00:33

Mozambik je napisao/la:Stojnic je bjezao od partera i nije moguce da je sa sudijom dogovarao o prekidu ako dobije dobru poziciju, jer se nije mislio ni spustat dole. Druga stvar, ovaj Rodrigez me razocarao, ako je vec bio sampion UFC-a, kako ne zna zavrsit polugu, dva puta mu se Stojnic namjestio na zicer, a on sampion i majstor u parteru ne zna da zavrsi, sam je kriv.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la DonCorleone » 10 nov 2013, 00:33

Mozambik je napisao/la:Stojnic je bjezao od partera i nije moguce da je sa sudijom dogovarao o prekidu ako dobije dobru poziciju, jer se nije mislio ni spustat dole. Druga stvar, ovaj Rodrigez me razocarao, ako je vec bio sampion UFC-a, kako ne zna zavrsit polugu, dva puta mu se Stojnic namjestio na zicer, a on sampion i majstor u parteru ne zna da zavrsi, sam je kriv.
A sto ga je gledao onako pred prekid? Sta mu ono znaci?
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 10 nov 2013, 00:38

DonCorleone je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Stojnic je bjezao od partera i nije moguce da je sa sudijom dogovarao o prekidu ako dobije dobru poziciju, jer se nije mislio ni spustat dole. Druga stvar, ovaj Rodrigez me razocarao, ako je vec bio sampion UFC-a, kako ne zna zavrsit polugu, dva puta mu se Stojnic namjestio na zicer, a on sampion i majstor u parteru ne zna da zavrsi, sam je kriv.
A sto ga je gledao onako pred prekid? Sta mu ono znaci?
nekad kad su onako blizu konopaca od ringa sudija ih prebacuje u sredinu. nekad borci govore sudiji da prekine ili da je neko tapovao i kad nije to nije protiv pravila, sudija treba biti sposoban da prati desavanja i da procijeni situaciju sto ovaj ocigledno nije bio u stanju.
mislim ok svako ima pravo na svoje misljenje ne bi da budem dosadan al po meni je jedino u svemu ovom cudno da je sudija prekinuo borbu nakom 2-3 udarca ovako blizu kraja runde, ostalo, ponasanje stojnica i ricca sasvim normalno.
meni je puno gore kad neko odradi dobro borbu 3 ili 5 rundi i onda ga sudije pokradu.
sto se rodrigueza i njegovog pojasa u ufc-u tice treba istaci da je u to vrijeme ufc bio daleko od organizacije kakva je danas. u to vrijeme je postojao pride koji je bio organizacija broj jedan, i jos par organizacija koje su bile rame uz rame sa ufcom. nije ufc tad imao monopol kao danas.
You are someone else I am still right here

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Mozambik » 10 nov 2013, 01:44

fera je napisao/la: nekad kad su onako blizu konopaca od ringa sudija ih prebacuje u sredinu. nekad borci govore sudiji da prekine ili da je neko tapovao i kad nije to nije protiv pravila, sudija treba biti sposoban da prati desavanja i da procijeni situaciju sto ovaj ocigledno nije bio u stanju.
mislim ok svako ima pravo na svoje misljenje ne bi da budem dosadan al po meni je jedino u svemu ovom cudno da je sudija prekinuo borbu nakom 2-3 udarca ovako blizu kraja runde, ostalo, ponasanje stojnica i ricca sasvim normalno.
meni je puno gore kad neko odradi dobro borbu 3 ili 5 rundi i onda ga sudije pokradu.
sto se rodrigueza i njegovog pojasa u ufc-u tice treba istaci da je u to vrijeme ufc bio daleko od organizacije kakva je danas. u to vrijeme je postojao pride koji je bio organizacija broj jedan, i jos par organizacija koje su bile rame uz rame sa ufcom. nije ufc tad imao monopol kao danas.
Po meni je prvo greska sto se bore MMA u ringu, Ako ces MMA, onda izvoli u oktagon, ima vise prostora, nema manipulacija i prekidanja zbog izvlacenja ispod konopaca a i sudija ima vise prostora i bolje vidi situaciju u tom trenutku.

Gledajuci onako laicki, jer ne znam puno o tehnici, mislim da bi Stojnic svakako pobjedio, pa i na bodove jer Rico je nikakav u Stand Up-u, a Stojnic je odlicno izbjegavao rusenje, a i kad je srusen, dobro se branio i na kraju cak i dominirao u parteru. Sve u svemu, Event onako, Stojnic los, Rico jos losiji, Albanac zvijer, ma da se borio sa 20 duplo manjim borcem, al ga je ugusio krvnicki. U mene stara pocela vristat kad je vidjela da Srbin ne reaguje.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.