NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 apr 2017, 18:15

jestamaji je napisao/la:zato što im je john lynch prodo priču da brownsi hoće na 2 i da nude malo manje

šuplja koja je upalila. to ti je isto ko kad ispred mašinske kupiš ciglu :mrgreen:
Pazi sad nešto da su ga uzeli Brownsi ili SF to nebi bio smak svijeta jer su čak neki govorili da bi ga misli uzeti jel tako? Prvo top je WB na draftu on je bio broj 1 za uzeti.. znaci Bearsima uzeli dali su neke svoje pickove sto je zaista puno , ali svašta li ovdje Ko da smo mi ekipa koja godinama očajnički traži tog QB i da si morao nešto napraviti da bi ga uzeo i ovo nam je bila šansa .. da smo dali puno možda da smo tu četvrtu rundu zadržali bilo bi ok.. ali tražili smo očigledno QB i dobili smo ga i čekati će 2 godine to je sigurno ... SF ljudima treba odbrana raspali su se presmjesnu odbranu imaju .. nama u odbrani treba secondary možda još jedan S i CB kojeg ćemo Draftat vjerujem u drugoj rundi
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 28 apr 2017, 18:25

Lik u 3 godine college karijere, bio 2 godine zamjena nekom. Boga pitaj kome. ACC konferencija jedna od losijih, o diviziji da ne pricamo. 2015 NC sa nekim drugim QB starterom imao 11-3 skor. Sa Mitchom kao startnim QB u 2016 su imali 8-5.

Kako je ovaj lik vrijedan #2 pika, plus dva #3ca, i #4og pika, to mi nikad nece biti jasno. Bez obzira kakva je situacija u ekipi, ovoliko baciti na nekog ko nije ni najbolji QB na draftu, je van svake pameti.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 apr 2017, 18:32

Ma dobro kako se sjecam ni Wentz ni Flaco nisu iz nekih jakih timova dosli u NFL? Ne razumijem se u te konferencije ali Wentz je vjerovatno iz i slabije ekipe od Trubiskog.
A Phila je isto dala 3 picka za njega..

Npr. Trubisky moze imati sigurno karijeru kao Dalton, to je ta neka mjera u ok slucaju.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 28 apr 2017, 18:37

Dalton je **** od QBa. Tako da to ne uljeva bas neke nade da ovo nije bio jedna od najgorih poteza drafta odavno.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 apr 2017, 18:41

E pa takav kakvog ocekujes ono realno bude jednom u 10 godina, zna se desiti da neko iznenadi bez da su mu predvidjali ali oni 1. Pickovi tesko. Za njih se zna kada su, ovaj draft nije bilo takvog. Ovaj draft cak nije bilo nekog ranga Staforda koji je bio nahajpovan sa college-a kao buduci lider te pozicije..

Ali to nije ni potrebno, ne mora svako imati vrh QB-a. Dovoljno je da imas solidan napad, da on baca 3500 po sezoni, da imas trcanje i top5 odbranu i sve to pokrije nedostatke QB-a. Mozes nekada bez planiranja zavrsiti i u SB.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 28 apr 2017, 18:49

Tesko mozes imati pokrivene sve te pozicije kada bacis 4 pika u jednom draftu, na lika koji bi mozda mogao biti rang Daltona.

Bearsi definitivno nemaju nikakv plan, i ovo se iz aviona vidi da je bio panican potez grupe amatera.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 apr 2017, 19:32

Ako je pozitivnog kod ovog QB nije INT mašina bacio ih samo 4 ili 6 dok recimo Watson pored onakvih recivera koje je imao top bacao po 17 u sezoni
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 28 apr 2017, 19:53

tuzlak1987 je napisao/la:Ma dobro kako se sjecam ni Wentz ni Flaco nisu iz nekih jakih timova dosli u NFL? Ne razumijem se u te konferencije ali Wentz je vjerovatno iz i slabije ekipe od Trubiskog.
A Phila je isto dala 3 picka za njega..

Npr. Trubisky moze imati sigurno karijeru kao Dalton, to je ta neka mjera u ok slucaju.
Samo što se Eaglesi morali pomaknuti sa #13 na #6 pa na #2 te onda uzeli Wentza te su ga za razliku od Bearsa temeljito skautirali i provjeravali mjesecima. Danas sam pročitao da Bearsi nisu organizirali niti jedan razgovor ili workout sa Trubiskyim, to mi je malo neozbiljno i govori mi da su ovo sinoć odradili brzopleto i traljavo. Uzimas franchise QB-a i daješ pola pickova koje imaš na tom draftu a nisi s njim obavio niti jedan formalan razgovor poslije combinea. Da se razumijemo, Trubisky mi se najviše sviđa kao prospekt od svih ovogodišnjih QBova i želim mu da uspije u karijeri ali mislim da su se Bearsi zaletili jer su ga mogli dobiti i svojim prvotnim pickom, ovih 13 startova će uvijek nositi veliku sumnju za sobom a svi statsi koji na prvu izgledaju odlično te koji prate tih 13 startova samim time ne znače puno jer je uzorak od 13 utakmica jednostavno premali.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 28 apr 2017, 20:15

^Sve covjek rekao. Potez je bio jedan od najglupljih odavno. Umjesto da ga lagano cekas na #3, ustedis i 3 pika, ti bacio 3 pika ovako.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 28 apr 2017, 20:25

Adam Schefter @AdamSchefter

Browns inquired last night about trading for Patriots' QB Jimmy Garappolo and were told, once again, NE not interested, per ****.
Izgleda da BB ima visoko misljenje o Garappolu, iako se ovaj tweet Scheftera moze protumaciti na dva nacina...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 28 apr 2017, 21:02

Da ja proucim onda vec sada?

Avatar
Sir Oliver
Postovi: 370
Pridružen/a: 04 avg 2011, 09:10
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Sir Oliver » 28 apr 2017, 21:38

amerosm je napisao/la:
Adam Schefter @AdamSchefter

Browns inquired last night about trading for Patriots' QB Jimmy Garappolo and were told, once again, NE not interested, per ****.
Izgleda da BB ima visoko misljenje o Garappolu, iako se ovaj tweet Scheftera moze protumaciti na dva nacina...
Bill će svoju mater trejdovati bez da trepne samo neka neko ponudi dovoljno pikova ili igrača koji mu se sviđa...

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 apr 2017, 21:43

superfreak je napisao/la:Da ja proucim onda vec sada?
uci uci "namah" :)
Fox izgleda nije ni znao da ce ovi napraviti ovo i da ce trade da uzmu QB ... Ja kazem ocekivao sam Adamsa, neo je ocekivao i Thomasa , a mnogi su vjerovali da ce taj jedan QB otici u prve 3 runde jer jednim drugim i trecim treba QB , a i ovim poslije kao Jetsi i slicno ..Jetsi u htijeli trade sa nama vjerovatno ili da nam ukradu Adamsa ali su pricali, o QB mozda bi uzeli i njeg..navodno i SF nije znao da cemo mi uzeti QB jer su svi bili uvjereni da Bearsi uzimaju u drugoj rundi QB iz Pittsburgha ...sad se moze pricati da li je nas SF zajebao, mozda tako izgleda jer smo dali mnogo..ali mnogi smatraju da je mozda i SF ocekivao da cemo mi nesto drugo uzeti a oni da uzmu QB ..bilo kako bilo SF je odlicno draftao bez obzira i da su fulali na ovome..mi ako smo ganjali ovog QB vjerovatno su tajno skautirali sve uradili da ga uzmu jer niko nije vjerovao da cemo ga uzeti jer smo potpisali QB , i citavo vrije PRICALI o Adamsu i Thomasu ili Allenu ..po meni Allen bi bio najveca greska cisto zbog povrede ...onda Brownsi si ocigledno isto zljeli trade da budu drugi jer se vidi po tome da su nakon trade Bearsa i draftovanja QB odmah objevili da zele trade sa Washingtonom za Kirka , a evo i sa Patriotsima.

Opet kazem da je ovj QB otisao Brownsima ili u SF vjerovatno nebi bilo puno hajke..mi smo ocigledno u tajnosti to radili zeljeli QB za buducnost ..mene boli to jer momak nece igrati dvije godine najmanje , ali se opet nadam da ce Glenon biti dobar i da ce mo ga nekome trade kome bude trebao QB I tako vratiti neke nase pickove :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 28 apr 2017, 21:49

SaltCityAttack je napisao/la:
superfreak je napisao/la:Da ja proucim onda vec sada?
uci uci "namah" :)
Fox izgleda nije ni znao da ce ovi napraviti ovo i da ce trade da uzmu QB ... Ja kazem ocekivao sam Adamsa, neo je ocekivao i Thomasa , a mnogi su vjerovali da ce taj jedan QB otici u prve 3 runde jer jednim drugim i trecim treba QB , a i ovim poslije kao Jetsi i slicno ..Jetsi u htijeli trade sa nama vjerovatno ili da nam ukradu Adamsa ali su pricali, o QB mozda bi uzeli i njeg..navodno i SF nije znao da cemo mi uzeti QB jer su svi bili uvjereni da Bearsi uzimaju u drugoj rundi QB iz Pittsburgha ...sad se moze pricati da li je nas SF zajebao, mozda tako izgleda jer smo dali mnogo..ali mnogi smatraju da je mozda i SF ocekivao da cemo mi nesto drugo uzeti a oni da uzmu QB ..bilo kako bilo SF je odlicno draftao bez obzira i da su fulali na ovome..mi ako smo ganjali ovog QB vjerovatno su tajno skautirali sve uradili da ga uzmu jer niko nije vjerovao da cemo ga uzeti jer smo potpisali QB , i citavo vrije PRICALI o Adamsu i Thomasu ili Allenu ..po meni Allen bi bio najveca greska cisto zbog povrede ...onda Brownsi si ocigledno isto zljeli trade da budu drugi jer se vidi po tome da su nakon trade Bearsa i draftovanja QB odmah objevili da zele trade sa Washingtonom za Kirka , a evo i sa Patriotsima.

Opet kazem da je ovj QB otisao Brownsima ili u SF vjerovatno nebi bilo puno hajke..mi smo ocigledno u tajnosti to radili zeljeli QB za buducnost ..mene boli to jer momak nece igrati dvije godine najmanje , ali se opet nadam da ce Glenon biti dobar i da ce mo ga nekome trade kome bude trebao QB I tako vratiti neke nase pickove :)
Nije lijepo za poželjeti nikome ali jedino ti ostaje da se nadaš da se nekome ozljedi startni QB kao što se Vikingsima ozljedio Teddy pa su bili očajni i dali Eaglesima 1st & 4th round pickove za Bradforda ili da Glennon ima neku luđački dobru sezonu pa ga na osnovu toga tradeate za više nego što vrijedi. :mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 apr 2017, 21:57

pa dobro pazi za Glenona su u Tampi zeljeli da ga ostave davlai su mu 10 miliona bio bi najskuplji Qb s klupe..lik je zelio da bude starter i to ce biti najmanje dvije godine kod nas...pa eto trebat ce vidjet cemo ko ce jos draftat QB ne sikiraj se uvjek treba nekome QB vidis da nema ljudi prose za QB i mi smo takvi , pa Houston da je imao QB bili bi beton..eto sad su draftali covjeka koji je spao dole i valjda su ga nasli u njemu bas kao i mi sa ovim za buducnost
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 28 apr 2017, 23:57

Nasi sve rade lose, i sve to lose sto rade rade extremno lose. Preplate Glenona debelo, sad draftaju QB za 4 pika, koji ce biti projekat, i koji ce tek zaigrat tamo nekad. Imas projekat QBa kojeg nema niko da mentorise. Ako su kontali uzet QBa na draftu, zasto ne uzeti nekog mentor QBa, a ne Glenona, koji tog zelenog moze nesto nauciti. Ovako imas dva QB a ni jedan nema blage.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 29 apr 2017, 01:33

Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Arizona traded second-, fourth- and sixth-round picks to Chicago to move up for defense. Bears recoup some picks.
Bearsi vratili nešto pickova večeras. :mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Rodman
Postovi: 1485
Pridružen/a: 10 jan 2013, 16:35
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Rodman » 29 apr 2017, 01:36

I fourth-round pick next year ;)

Jesam ja jedini od Bears navijača na forumu, kome se svidja šta radi Pace? :think:
„Ako Bog da, bit će naša BiH. Osjećam da mogu uraditi zamišljeno. Nestalo je struje. Sretno!”- Izet Nanic

- FK Sarajevo

BOSANSKA KRAJINA !

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 apr 2017, 02:32

Rodman je napisao/la:I fourth-round pick next year ;)

Jesam ja jedini od Bears navijača na forumu, kome se svidja šta radi Pace? :think:
Nisi **** ja volim sto smo uzeli QB napokon

Evo sad sam vozio Jordan Howarda i Langforda na utakmicu Bullsa oni su zadovoljni sa QB ali opet im nije jasno sto su onda ovog platili ovako
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 apr 2017, 02:48

Gledam ovog TE sto smo draftali evo bi pomislio zašto nismo uzeli neto u idbrani ali ovaj TE i ako je bio u maloj školi zaista je mrcina i ima slifa momak ... gledam video gdje prije drafta ljudi kažu da ova klasa ima puno dobrih TE ali d se ističu dvojica i ovaj je treći koji može napredovati strano ... vidjet će mo ali mrcina je biće on nas Gronk :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.