NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 24 sep 2017, 00:42

Ma veto se i prije koristilo sad odjednom problem. Ma hajte molim vas.

Veto.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 24 sep 2017, 00:46

Jel ovo SK ne prenosi sutra utakmicu iz Londona. E debila taman termin za gledat ovako se moram patit sa streamvima.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 24 sep 2017, 01:11

Trejdu ne fali nista, jasan je s obje strane, rizik je svakako fazon ko ce koga zakinut na kraju i to ko je bolje proso, al stimanje i namjestanje daleko od tog. Ovo bi totalno unistilo fantasy jer je moguce svaki trejd blokirat, jer se eto nekom blokira. Pustite nek se igra sto kenjate. Nije trejd Brown za kickera.

Kad sve sagledam trejd vrhunski stvarno za oba korisnika.

Veto je dobar zbog stimanja i namjestanja kako je jesta objasnio, jasno da ovo nije stimano, car tradeova je da neko nekog zakine malo ili malo vise al Boze moj. Eno Brownsi nam dali Trent Richardsona za 1. rundu, sta je trebao NFL to ukinut :mrgreen: isto ko da gledate buducnost i vidite ko ce se isplatit.

Ps napokon AP u mojoj ekipi, imao sam ga kad je napravio onaj ludi rekord, nek stoji bar na klupi :D
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 24 sep 2017, 02:08

Ukinite veto, pa cete biti mirni. Do tada nemoje kukat kad se iskoristi jednom, dva puta u 5 godina. Ti Edine ako mislis da je ok, trebao si kliknuti da ga odobravas, isto i sa ostalim koji se pravdaju 'ja nisam nista klikao, nije do mene'. Ovako je izglasan veto jer nas 4ica ne smtra da je bas tako pravedan trejd kako neki od vas misle.

O vetu hocete da pricamo? Ma hajte molim vas.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 24 sep 2017, 02:16

Mozel se glasaš da glasam da trade prodje ? Nisma glasao nisma ni gledao niti ikako to gledam
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 24 sep 2017, 03:02

Nije sad da najavljujem monstruoznu sezonu, ali Martin je 90% starter, a ispred njega je malo bolja OL nego prošle godine.A Kelce osim što je drugi TE lige, uvijek je zdrav, za razliku od prvog.

Goff i Siemian postaju legitimni starteri?Hajde Siemian i nekako, ali onaj teleći pogled...Kakve je čovjek pasove dijelio protiv 49ersa. :wtf:

Avatar
alemsa
Postovi: 23909
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 24 sep 2017, 03:28

SaltCityAttack je napisao/la:Mozel se glasaš da glasam da trade prodje ? Nisma glasao nisma ni gledao niti ikako to gledam
Ma suzdrzan isto k'o da si glaso da, bitni su glasovi protiv
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
alemsa
Postovi: 23909
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 24 sep 2017, 04:17

@randy

Nije ti ovo fora kralju, sto si stavio sve empty kontas. Odrasti jarane, ne moze sve u zivotu biti po tvom niti po zeljama, to je dio zivota. Pravilo je takvo, i u funkciji je otkako igramo, znaci 5 godina. Mojne biti djetinast pa ono eto vam sad, da vam pokazem, necu stavit nikog, mislim djecacka fora.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 24 sep 2017, 04:33

Ovaj trade treba biti dozvoljen jer obije ekipe imaju šansu tek je sezona počela .. jedini be treba odobriti ako je jedna ekipa već odustala od playoffa ..ovako ovdje nema sumnje da jedan i drugi žele sebe pojačati ... evo sure će Bearsi Pojest Browna garantujem :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
alemsa
Postovi: 23909
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 24 sep 2017, 05:59

Treba ili ne treba ne ulazim u to, pravila su pravila, ako za bilo koji trade 4ica glasaju protiv, trade ce biti ponisten od strane yahoo, i to je to, takva su pravila 5 godina, nisam ih ja izmisljo, niti sam to sta cacko, yahoo je automatski ponistio trade. Na jednom se stvara frka jebte

Sta ima ko s tim, 4 ili vise osobe su glasale protiv, i to je to, zivot ide dalje.

I eto ti si bio suzdrzan, ja takodje, armin takodje, sto ostavlja 7 glasaca, od tih su 4 ili vise glasali protiv, opet vecina.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 24 sep 2017, 11:28

@randy
ako su oni levati nemoj biti i ti, igramo dalje bez trejda, nema veze, ovako ne uništavaš sezonu samo njima četvorici nego svima nama .... što bi dado reko jeb.at ga neigramo u pare

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 24 sep 2017, 12:30

GoRaN je napisao/la:Nije sad da najavljujem monstruoznu sezonu, ali Martin je 90% starter, a ispred njega je malo bolja OL nego prošle godine.A Kelce osim što je drugi TE lige, uvijek je zdrav, za razliku od prvog.

Goff i Siemian postaju legitimni starteri?Hajde Siemian i nekako, ali onaj teleći pogled...Kakve je čovjek pasove dijelio protiv 49ersa. :wtf:
današnja tekma bi mogla pokazati jesu li bucsi 6-10 ili 10-6 tim, ali bez bradforda to nije slučaj, ovako to bucsi moraju dobiti a ako ne dobiju onda im je bolje da i ne igraju dalje ... ko randy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12684
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 24 sep 2017, 13:23

Ponovite trade, pola ljudi nije glasalo nikako ili je to mahimalno uradilo.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 24 sep 2017, 13:58

Nikad bolji matchupsi za mene, a potrebno mi 0.01 za pobjedu :mrgreen:

Ponovite trade.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 24 sep 2017, 14:22

Veto je preglup iz dosta razloga:

prvo ne gotivimo nekog, recimo Colts - Hjuston relacija, oni nesto trejdaju ja kazem Nele, armine hajmo glasat kontra i onda ih zayebavamo na chatu vamo sto nije proslo, tako mozemo svakog preglasat i oni nas isl.

drugo divizioni rivali, vide ljudi da ce im protivnici bit jaci drasticno u diviziji i nece to da dozvole i cao.

trece neko ko hoce slican trejd, npr tuzlak vidi da je Brown na trejd listi i on ga hoce glasa kontra ovog trejda da on ponudi novi

i cetvrto oni koji slabije razumiju ovo npr alem :mrgreen: pa ne kontaju kako se isplati obojici.

I imas ta 4 slucaja i na svaki trejd se mogu nabrat cetvorica da glasaju protiv, to je stvarno preglupo.

Veto je dobar samo zbog stimanja i namjestanja, kad neko ispadne iz playoffa i gura svom haveru neke igrace za nista. Sve ostalo NE SMIJE nikako bit ponisteno, jer samo moze bit ponisteno iz razloga gore, jer eto ne dam bit ce jaci od mene sad.

Trejd je bitan element ove igre, i mislim da je kod nas totalno eliminisan s ovakvim nacinom.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
alemsa
Postovi: 23909
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 24 sep 2017, 14:29

Mig_Mig je napisao/la:Ponovite trade, pola ljudi nije glasalo nikako ili je to mahimalno uradilo.
Ma suzdrzan si kao da si glaso da manje-vise, bitno je 4+ glasa protiv, u slucaju 4+ glasa protiv trade se ponistava od strane yahoo.

@edo

Idi nosaj namjestaj, nemoj Boga ti ti svoje razloge, znaci daleko najgluplji post na temi u zadnjih x sedmica si uspio napisat.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 sep 2017, 14:31

Edin TM87 je napisao/la:
trece neko ko hoce slican trejd, npr tuzlak vidi da je Brown na trejd listi i on ga hoce glasa kontra ovog trejda da on ponudi novi
Cicijo nisam ja glasao protiv, ja cekam da ti prihvatis onaj moj :mrgreen:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 24 sep 2017, 14:34

tuzlak1987 je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:
trece neko ko hoce slican trejd, npr tuzlak vidi da je Brown na trejd listi i on ga hoce glasa kontra ovog trejda da on ponudi novi
Cicijo nisam ja glasao protiv, ja cekam da ti prihvatis onaj moj :mrgreen:
Ma navodio primjer samo, znam da nisi. Ma nista preglasat ce nas ne moze :urnebes:

Aleme, kisla ti je glova izgleda dobro
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 sep 2017, 14:37

Ma ne moze se obaviti u ligi trade, jednostavno jer svi pametno igraju. I onda svako zeli da izvuce sto vise i dobro razmisli ili od 10 osoba bude 4 razmislilo pa razmotrilo da trade ne ide njima u korist i sve tako.
Ja sam u 3 godine napravio jedan trade i to klupa za klubu, nista sto igra ulogu.

Ovaj trade mi se cinio nekako i pametan za obje ekipe sto je bio odradjen pa blokiran jer je jednom prijeko potreban te i rb i kada dodje bye onda nece bukvalno imati koga da starta. (to je ona kazna jer mozda nije bio na draftu pa izbalansirao to pa ima previse wr-ova, a nema te i rb nikako). A druga ekipa bi dobila najboljeg igraca u tradeu. Pa bi tako i jedna i druga dobro prosle.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 24 sep 2017, 14:48

tuzlak1987 je napisao/la:Ma ne moze se obaviti u ligi trade, jednostavno jer svi pametno igraju. I onda svako zeli da izvuce sto vise i dobro razmisli ili od 10 osoba bude 4 razmislilo pa razmotrilo da trade ne ide njima u korist i sve tako.
Ja sam u 3 godine napravio jedan trade i to klupa za klubu, nista sto igra ulogu.

Ovaj trade mi se cinio nekako i pametan za obje ekipe sto je bio odradjen pa blokiran jer je jednom prijeko potreban te i rb i kada dodje bye onda nece bukvalno imati koga da starta. (to je ona kazna jer mozda nije bio na draftu pa izbalansirao to pa ima previse wr-ova, a nema te i rb nikako). A druga ekipa bi dobila najboljeg igraca u tradeu. Pa bi tako i jedna i druga dobro prosle.
Pa to, sto ce neko trejdovat ako ne misli da nesto dobija s tim? Ne kontam poentu trejda isto za isto, ovdje jednostavno dobijaju obojica, al to se ne svidja drugima sto oni dobijaju i to je to. Najgluplja stvar ikad.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.