NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 31 okt 2017, 21:27

Nekonstantan u pm. Ti su mi reciveri najodbojniji, volim ove koji su uvijek tu da im bacis i da sami uzmu 10-20 jardi vise od onih koji samo trce pored linije i dropaju.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 31 okt 2017, 21:37

Nece Fitzgerald nigdje. Lik je lojalan Arizoni. Barem on nece traziti trejd, jedino ako ga Arizona tuhne, ali ne znam da ce svojoj legendi tako ledja okrenuti.

Sent from my SM-T350 using Tapatalk
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 okt 2017, 21:46

kad_kako je napisao/la:Nece Fitzgerald nigdje. Lik je lojalan Arizoni. Barem on nece traziti trejd, jedino ako ga Arizona tuhne, ali ne znam da ce svojoj legendi tako ledja okrenuti.

Sent from my SM-T350 using Tapatalk
Ma nije to okretanje leđa, zar ne bi za njega bilo bolje da ode u neki od contendera za prsten, i uzme jedan za kraj karijere jer sa Cardsima to sigurno neće uraditi, mislim da on sam ne bi to uradio, isforsirao trejd, al da ne bi odbio odlazak ako bi neki dobar tim dogovorio trejd sa Arizonom.

Megatron je već teže jer je on završio davno sa igranjem i mislim da je i njemu dosta fudbala.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 31 okt 2017, 21:48

amerosm je napisao/la:Treba sacekati trade-deadline i ukoliko ne bude trade-a (tj. iskoristen ovaj pick 49ersa) onda se moze reci da je BB napravio u najmanju ruku sumnjiv potez...
Priprema vas na tank-mode kad ode zajedno s Tomicom. Eh te divne godine :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 okt 2017, 21:49

muhamedhulk je napisao/la:Jbt ja kontao da je ovaj Garoppolo otisao za Cleveland :crazy: A ono jos gore - za SF :mrgreen:
Nego je li samo ja mislim da je kradja dati za Ajayija pik 4. runde :hmmmmm:
Bolje mu je i Ninersima, oni su daleko ozbiljnija franšiza, prije će se vratiti u igru za PO nego Brownsi, a imaju i boljeg trenera.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 01 nov 2017, 00:33

svega danas u NFL

apropo trejdovanja, dajem jordija za solidnog QB prije našeg trade deadlinea

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 01 nov 2017, 00:39

E čuj Brownsi htjeli McCarrona za 2. i 3. rundu, ali ih vile pronosale pa zakasnili.Neka pojačaju to sa 4. rundom i evo im Famous Jameis. :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 01 nov 2017, 00:41

GoRaN je napisao/la:E čuj Brownsi htjeli McCarrona za 2. i 3. rundu, ali ih vile pronosale pa zakasnili.Neka pojačaju to sa 4. rundom i evo im Famous Jameis. :mrgreen:
majku im glupu :rol: :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la JakMani » 01 nov 2017, 00:54

Daj Boze da Garopolo ne zavrsi kao Cassell,Mallet,Hoyer koji su imali ogroman hype takodje kao backup Tomi,da bi ljudi konacno shvatili da nisu bez razloga bili back-up QB.. A i mediji toliko nahvalise Lyncha,a lik je mogao draftati Watsona i rijesiti tu poziciju za narednih 15 godina..Zamislite Watsona i Shanahana zajedno.. Shanahan vjerovatno nikada nece biti kao otac sto se tice uspjeha,ali covjek je ponajbolji OC u ligi.. Matt Ryan da mu posalje jednu kopiju MVP nagrade,jer nebi je nikada ni vidio da nije bilo Kyle-a.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 01 nov 2017, 02:06

JakMani je napisao/la:Daj Boze da Garopolo ne zavrsi kao Cassell,Mallet,Hoyer koji su imali ogroman hype takodje kao backup Tomi,da bi ljudi konacno shvatili da nisu bez razloga bili back-up QB.. A i mediji toliko nahvalise Lyncha,a lik je mogao draftati Watsona i rijesiti tu poziciju za narednih 15 godina..Zamislite Watsona i Shanahana zajedno.. Shanahan vjerovatno nikada nece biti kao otac sto se tice uspjeha,ali covjek je ponajbolji OC u ligi.. Matt Ryan da mu posalje jednu kopiju MVP nagrade,jer nebi je nikada ni vidio da nije bilo Kyle-a.
tebi je jasno da je u pitanju čovjek koji je poklonio superbowl cheaterima?

daleko mu bilo

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 01 nov 2017, 02:09

GoRaN je napisao/la:E čuj Brownsi htjeli McCarrona za 2. i 3. rundu, ali ih vile pronosale pa zakasnili.Neka pojačaju to sa 4. rundom i evo im Famous Jameis. :mrgreen:
ne, dobro su to brownsi odradili, ako još malo sačekaju dobiće jamiesa i 2 rundu samo da ga uzmu :mrgreen:

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KenoRob » 01 nov 2017, 14:21

Patsi ne uradise nista :crazy:

WR Cooks, Amendola, Dorsett (Hogan povreda nekoliko sedmica)

:plac:

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 01 nov 2017, 15:10

Star čovjek, a provokator.

Ako neko hoće trade iz druge lige, neka se javi.Čitava ekipa je na trade blocku.Tražim RB, WR, DEF.Sviđa vam se ideja da imate dual-threat QB - a?Preko glave vam je crnih RB - ova?Ovo je prilika koju ne smijete propustiti.

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la JakMani » 01 nov 2017, 18:00

jestamaji je napisao/la:
JakMani je napisao/la:Daj Boze da Garopolo ne zavrsi kao Cassell,Mallet,Hoyer koji su imali ogroman hype takodje kao backup Tomi,da bi ljudi konacno shvatili da nisu bez razloga bili back-up QB.. A i mediji toliko nahvalise Lyncha,a lik je mogao draftati Watsona i rijesiti tu poziciju za narednih 15 godina..Zamislite Watsona i Shanahana zajedno.. Shanahan vjerovatno nikada nece biti kao otac sto se tice uspjeha,ali covjek je ponajbolji OC u ligi.. Matt Ryan da mu posalje jednu kopiju MVP nagrade,jer nebi je nikada ni vidio da nije bilo Kyle-a.
tebi je jasno da je u pitanju čovjek koji je poklonio superbowl cheaterima?

daleko mu bilo
Pa poklonio je i Seattle ?!

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 01 nov 2017, 18:14

Osweiler starta protiv Eaglesa, nice. :mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 01 nov 2017, 22:30

KenoRob je napisao/la:Patsi ne uradise nista :crazy:

WR Cooks, Amendola, Dorsett (Hogan povreda nekoliko sedmica)

:plac:
Tu je (opet) Brian Hoyer :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 02 nov 2017, 01:39

GoRaN je napisao/la:Star čovjek, a provokator.

Ako neko hoće trade iz druge lige, neka se javi.Čitava ekipa je na trade blocku.Tražim RB, WR, DEF.Sviđa vam se ideja da imate dual-threat QB - a?Preko glave vam je crnih RB - ova?Ovo je prilika koju ne smijete propustiti.

forever young :mrgreen: :wave:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12685
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 02 nov 2017, 22:05

E neces, ACL :lol: :lol: sam se sapleo hahaha :lol: i tako sampionski grad u trenutku postade tvornica tuge :njanjanja: :cry: :lol: :clap: :wave:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 02 nov 2017, 22:20

Znaš koliko je sati kada se netko veseli kada rookie QB u naletu potrga ACL. :facepalm:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 02 nov 2017, 22:24

Mig_Mig je napisao/la:E neces, ACL :lol: :lol: sam se sapleo hahaha :lol: i tako sampionski grad u trenutku postade tvornica tuge :njanjanja: :cry: :lol: :clap: :wave:
Koliko si ti dijete ja ne vjerujem. Srami se svojih godina.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.