NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la work » 13 nov 2017, 16:53

NA fantasy-u ispusis Odella i Zeeka, a mogla je biti tako lijepa sezona :(
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 13 nov 2017, 17:27

muhamedhulk je napisao/la:Lako je ovome napraviti 6 sackova kad je T. Smith bio out a zamjena Cooper/Green pustala :D Do ove utakmice 10 sackova dopustili, samo sinoc 8 :crazy: Ali uvijek na LT su napadali...jbg.
Zanimljivo da su i Eaglesi izgubili startnog Pro Bowl LT za cijelu sezonu kao i startnog MLB Hicksa, Sproles je odavno otpao, najboljeg cornera Darbya nema od prve utakmice protiv Redskinsa, kapetan ST je također out za cijelu sezonu, kicker se također ozljedio pa se opet nije ekipa raspala po šavovima već se gura dalje i bori a Dallas već na prvom testu zaustavljen praktički bez ispaljenog metka.

@GoRan, ajde barem ćeš me dobiti na fantasyu. :mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 13 nov 2017, 20:43

pa nije ni dallas popucao po savovima, osim sto je natamburan ovu utakmicu. realno su u igri za wc.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 13 nov 2017, 22:51

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 13 nov 2017, 23:00

muhamedhulk je napisao/la:pa nije ni dallas popucao po savovima, osim sto je natamburan ovu utakmicu. realno su u igri za wc.
Mislim konkretno za jučerašnju utakmicu, sreća pa vam Smith nije ozbiljnije ozljeđen i bit će spreman za iduću utakmicu vjerojatno ali ono sinoć je baš loše izgledalo, meni kao Eagles fanu je skoro u jednom trenutku bilo žao Daka koliko je puta bio sackan i koliko je morao trčati da spasi živu glavu. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Winters, dana/u 14 nov 2017, 00:02, ukupno mijenjano 1 put.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 nov 2017, 23:19

ova tekma je pokazala šta znači kad nemaš LT-a
atlanta je samo ovog jadnika napadala :mrgreen:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 13 nov 2017, 23:28

jos kasnije vidim rotiraju se green i cooper ali jedva da dirnu ovu 'zivotinju' :D jbg pokusalo se trcanjem - ne ide morrisa, daj pas - nema protekcije. mrka kapa.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 14 nov 2017, 01:13

Ma sve iz te divizije je nejac cast Giantsima, ovi ostali kad se nadju u playoffu chokiraju maksimalno nisu bili u SB od Aikena, ustvari jest Phila s McNabbom :lol:

Zanimljivo da u zadnjih 10 godina sve divizije imaju bar jedan SB, a jedino 2 razlicite ekipe u istoj diviziji koje su uzeli SB su Steelersi i Ravensi.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 nov 2017, 01:18

Meni opasno izgleda Phila ove godine. Doduse Phila, Giantsi i Redskinsi uvijek tradiciju neku ganjaju, vole imati fine odbrane, vjeruju u to. Isto kao i Bearsi, Baltimore i Vikingsi. Phila mi ove godine nekako izgleda kao da ima zafrkanu odbranu kao nekada Giantsi.

Dallas je vise ono tim za showa. Oni su popularni da moraju imati napad jaci od odbrane da bi bili u centru paznje. Ne znam oni su ipak dole sa juga nemaju oni to u sebi sto Giantsi i Phila imaju. Nema kod njih da se gine vec neka sminka i biti ce onako kako se najvise novca treba uzeti :D
To ih i zeza ba, njima da uzmu SB treba Rodjo kao QB sa ovim stilom koji vole.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 14 nov 2017, 01:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 nov 2017, 01:20

to pokazuje koliko je NFL jaka i koliko je ustvari teško uzeti SB, te koliko je salary cap sistem u NFLu bolji nego u ostalim sportovima

najluđe divizije su svakako NFC South i NFC East, u ostalim se manje više zna ko je bos a ko hadžija

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 14 nov 2017, 01:27

Ma NFC je po sebi budalast, svake godine neko novi izlijece sa bolesnom sezonom MVP QBom i ulaskom u SB, a da prethodne i buduce godine nece ni uci u playoff. Seattle je jedino konstantan i GB al' nikad nisu zdravi ovo ostalo sve po sezonu. Giantsi dignu SB ne udju dogodine, SF u SB pa raspad franchize, Carolina uzme NFC uzme Cam MVP, poginu dogodine, Atlanta uzme NFC, Ryan MVP raspada se sad. Phila i Wentz izgledaju kao da nastavljaju niz. Dok u AFC Brady Manning Ben rotiraju 15 godina, ako neko hoce da uleti mora preko sve trojice kao sto je Flacco u bolesnom SB runu onda...
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 nov 2017, 01:32

Ovi u AFC moraju malo shvatiti da treba igrati odbranu jer ne nicu QBovi na drvetu :D Steelersi su bili u vrhu kada su imali opasnu odbranu, Bronconsi isto, Chiefsi isto nesto su malo iznad prosjeka, Baltimore isto je na odbranu dosta postigao. Evo sada Jaguarsi su popravili odbranu i odmah su PO ekipa.

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la JakMani » 14 nov 2017, 01:33

Koliko je NFC jak,vidim da jos uvijek niko ne prica o Saintsima.. Ovi Saintsi podsjecaju na onaj SB tim.Konacno nije sve na Brees-ovim ledjima ..

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 14 nov 2017, 01:41

JakMani je napisao/la:Koliko je NFC jak,vidim da jos uvijek niko ne prica o Saintsima.. Ovi Saintsi podsjecaju na onaj SB tim.Konacno nije sve na Brees-ovim ledjima ..
Spomenuo sam ih ja par puta, volio bih da udju u SB, gotivim Breesa i mislim da zasluzuje jos jedan SB. Ono sto mi se ne svidja je to da su postali run ekipa, Ingram i Kamara ubise nogama, a prije 5 godina shotgun s 5 WR na yardi za goal jedina akcija :D
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la JakMani » 14 nov 2017, 01:50

Ako izbore bye-week,sve je moguce u playoff-u. Eaglesi bi imali problema sa njima u playoffu, meni se bas svidja sto konacno imaju run game,sada konacno imaju pravi play action gdje je Brees najopasniji. A ovaj ali Kamara je jedan od steals-a drafta.Ocekujem da se rijese i Ingrama poslije ove sezone. I odbrana je konacno tu nedje u sredini,njima i ne treba top 5 obrana sa ovakvim napadom.NFC definitivno djeluje nikad jaci. Vidicemo koji ce od ovih timova malo posustati.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 nov 2017, 08:23

ne samo da je NFL ove godine pravo zanimljiv, strašna je i fantazi sezona, igra se još kalitetnije nego prošle godine! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la JakMani » 14 nov 2017, 13:49

Kakva dominacija Panthersa sinoc,294 yarda na zemlji samo..

Avatar
alemsa
Postovi: 23873
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 14 nov 2017, 14:08

jestamaji je napisao/la:ne samo da je NFL ove godine pravo zanimljiv, strašna je i fantazi sezona, igra se još kalitetnije nego prošle godine! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Previse povreda realno
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 nov 2017, 14:23

JakMani je napisao/la:Kakva dominacija Panthersa sinoc,294 yarda na zemlji samo..
Da, i oni djeluju puno bolje nego na početku sezone, i to isti recept kao i Saintsi, run i odbrana, Cam je sam imao oko 100 yardi nogama, onaj jedan veliki run je donio oko 80. A odbranu po običaju drži Kuechly, možda i prelomio tekmu sinoć sa onim pickom na kraju 2 čet :salut:

Bit će ludnica do kraja u NFC Eastu, 3 super ekipe, i Bucsi :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 nov 2017, 14:35

rio_Ferdy88 je napisao/la:
JakMani je napisao/la:Kakva dominacija Panthersa sinoc,294 yarda na zemlji samo..
Da, i oni djeluju puno bolje nego na početku sezone, i to isti recept kao i Saintsi, run i odbrana, Cam je sam imao oko 100 yardi nogama, onaj jedan veliki run je donio oko 80. A odbranu po običaju drži Kuechly, možda i prelomio tekmu sinoć sa onim pickom na kraju 2 čet :salut:

Bit će ludnica do kraja u NFC Eastu, 3 super ekipe, i Bucsi :mrgreen:
Na kraju će Bucsi u svome samouništenju nekome iz NFC Southa debelo zapapriti sezonu :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.