NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 12 avg 2017, 19:46

što to? bucsi su skroz cool tim! svako nekada drafta svoga ryan leafa :mrgreen:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 avg 2017, 19:49

jestamaji je napisao/la:što to? bucsi su skroz cool tim! svako nekada drafta svoga ryan leafa :mrgreen:
Grb, stadion, navijaci to je sve cool i simpaticno. Ali kolicina amaterizma kod nekih ekipa je bas kriva sto u odredjenim divizijama neke ekipe dominiraju po 15 godina. Amateri, njima je grehota dati pickove prve 3 runde. :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 12 avg 2017, 19:52

jeb.iga, ne može svako biti steelers ili cheaters. čak su i raidersi petnaest godina bili predmet ismijavanja. doduše i najveći profesionalizam se može začas uništit, gdje ćeš bolji primjer nego santa clara ninersi ... to je nfl. imtreba da je tako :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 12 avg 2017, 19:58

ok, pogriješio sam
prvih 16 pickova imaju 4 godine garantovane, drugih 16 tri ali mogu pregovarati za četvrtu.
druga runda ima dvije godine garantovane. znači tampa mora platiti aguaya gdje god bude igrao uključujući i kazačok u folklornom društvu, jedino što dobijaju je free roster spot

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 avg 2017, 23:51

uzeše mede aguaya .... neki timovi nikad pameti neće doći :mrgreen:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 14 avg 2017, 03:03

jestamaji je napisao/la:uzeše mede aguaya .... neki timovi nikad pameti neće doći :mrgreen:

Misliš ? Pa ne znam šta je tu loše sto su uzeli momka koji ima 23 godine i jedan od najboljih koji je došao sa college barem je imao takvu reputaciju , a sto se nije snašao barem za sada ne znaci da neće .. pazi sad ovo brate mi imamo pravo i da se kockama , posebno jer mi ni sad nemamo kickera da valja, ekipu i onako obnavljamo , a ovaj nam neće uzeti nešto puno love osim sto nam može ujebat utakmicu ,ali nama to možda i pase, da nas još neko **** 2 godine i da još pokupimo šta na draftu barem WR i još nešto u odbrani ..uglavnom evo zašto imamo pravo na kocku na mladog igrača


This actually isn’t the first time the Bears have taken a chance on a discarded kicker. In fact they did it 12 years ago and the gamble ended up becoming the best in franchise history. In 2005 a lanky kid out of Penn State named Robbie Gould signed with the New England Patriots. With zero hope of unseating All-Pro Adam Vinatieri, he was released. The Baltimore Ravens signed him next but released him three weeks later.

Thinking his NFL career was over, Gould began searching for other career ventures as Chicagobears.com explained.

“GOULD WAS WORKING FOR M&R CONTRACTING, A CONSTRUCTION COMPANY OWNED BY A FAMILY FRIEND IN MILL HALL, PA., WHEN THE BEARS SUMMONED HIM FOR A TRYOUT IN OCTOBER 2005.”

The tryout went well and he remained their starting kicker for the rest of the season. The next year Gould went to the Pro Bowl, kicking the Bears into the NFC championship against Seattle. He ended up spending 11 seasons in Chicago and left the most accurate kicker in franchise history with 85.4% of his attempts made.



I šta ti veliš imamo li mi pravo da uzmemo kickera i da se kockamo, posebno znajući da smo nekad takve znali vratiti u život odnosno od njih napraviti pro bowl kickera i jednog od najboljih čak i u historiji ? Tvoje mišljenje je da je greška , ali kakva greška može biti čovjek malo nešto love nam uzima i on će biti samo isproban i ako bude valjao Ostat će, ako ne idemo dalje **** :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 avg 2017, 14:43

ma jasno, šalio sam se

apropo love, uzima vam malo jer ste ga pokupili sa waivera, da ste sačekali jedan dan dobili bi ga skroz džabe :mrgreen:

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 14 avg 2017, 14:49

Sto dzabe, kad se moze platit. Jesi smijesan, Jesta.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 15 avg 2017, 02:44

Koa šta sto ćemo ga malo i platiti šta fali imamo salary cap treba i iskoristiti **** .. ustvari Niko ne garancije da će čovjek ostati tu vidjet ćemo
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 15 avg 2017, 21:34

kad_kako je napisao/la:Sto dzabe, kad se moze platit. Jesi smijesan, Jesta.
:mrgreen:

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 16 avg 2017, 01:31

Ma isplati se isprobati Aguaya, zna se da može.Samo je pitanje hoće li se i dalje sasrati kad vidi pet ljudi na tribinama.Jesta stari provokator. :mrgreen:

Usput, ko je imao najvatreniji preseason?Bucsi do sada jedan OL vs. DL brawl, i danas sa Jagsima.Joe Hawley možda nije najveći ili najbolji C, ali zna sve fazone.Mali, borbeni, prgavi C, pun iskustva, i uvijek brani saigrače.Nešto kao što je bio Kokot u Želji. :njanjanja:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 16 avg 2017, 06:26

jestamaji je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:Sto dzabe, kad se moze platit. Jesi smijesan, Jesta.
:mrgreen:
ide mi ba na **** ovo posebno sto se tice navijaca Bearsa.. prvo mi definitivno nismo saluzili da imamo ovu ekipu u Chicagu ..sva sreca pa je ovo big market city jedna od ajstarih ekipa u NFL pa je pozicija u ovom gradu zagarantovana, ali po ponasanju samih navijaca najvise ovih forumskih i FB navijaca mi zaista nismo zasluzili da imamo NFL kipu, a ne samo NFL, nego i ove druge nase ekipe koje postoje..prvo vidim reakciju navijaca na Blackhawkse kad jednom izgube u playoffu , pa evo Cubsi su jos uvjek pvi u diviziji, ali igraju slabije nego prosle godine i onda citam i gledam reakciju navijaca koja je nevjerovatna.

Gledo sam reakciju navijaca koji mole boga da ode Cutler i onda opet poljuju jer im ekipa drafta vjerovatno najtalentovanijeg QB na drftu ..kazu nisi se trebao pomjerati mozda bi ga uzeo kao 3 pick ..to je sve bilo "mozda" ..kazu izigrao nas San Francisco hahaa..pa ljudi koji su blizki ljudima koji su spremali draft kazu da je nas plan bio da uzmemo ovog, ali da nikad nismo otisli u javnost jer svi su mislili da necemo jer smo uzeli QB ranije kao FA ..da li bi neko pokupio Micha ili ne niko ne zna, ali postoji mogucnost da su mnogi se hijeli pomaci da ga uzmu ..caksu i Brownsi pokusavali trade da biraju prvi i drugi zbog njega jer je on tamo iz njihove carsije ..mi nismo zeljeli riskirati zeljeli smo QB vjerovatno znajuci da je i Gruden govorio da bi volio biti trener gdje je Mich QB , pa imaju u planu Paytona ili Jima koga vec u buducnosti ..Strasno ne mozes ti ugodit nama
a znaju ljudi da nece nikad slobodnog QB naci na trzistu koji ce podici ekipu na veci nivo i da moras svog draftati da bi se pokreno sa mrtve tacke .. eto Packersi ce pustiti Rodgersa isto kao Patriotsi Tomicu :)..pa cak ni Saintsi vec starog Breesa nedaju nikome i ako se raspadaju ...Sad im je kockanje sto si uzeo kickera a treba ti, a ima 23 godine i onda im to ne valja ..itekako valja kome se ne svidja imaju Packersi neka navijaju za njih blizu su ha ja :)

ja bi takvim vratio Grossmana , a nekim bogami i Cutlera :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 16 avg 2017, 13:06

Ne rise dado. Cuj mi nismo zasluzili. Hahaha. Znaci jedna od najgorih NFL fransiza u zadnjih hejbet godina, ima jedne od najvjernijih navijaca, i ti kazes da nismo zasluzili da budu u Chicagu. Hahahaha. Sta treba jarane, da im i guzice damo?

Opet kazem ne rise. Svaka kritika koja se uputi prema njima je i vise nego zasluzena, i oni sa zahvalnoscu treba da prime sve i jednu,. Imaju jedu od najvjernijih navijackih baza, i da bi nas nagradjivali, oni nam svake godine naprave sve gori tim. Zajebi ba. Tteba kritikovat na svakom koraku dok napokon na teren ne izbace kompetitivan tim.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 16 avg 2017, 17:39

Slušaj ja se susrećem sa mnogo navijača koji niše godinama sezonske karte od njih nikad nisam čuo nešto toliko lošeg osim sto pročitam po forumima i FB .. ja razumijem da se može posrat i po Cutleru i nekim igračima, ali popljuvat bas svaki pokušaj da pokušaš unaprijediti ekipu pa halo..evo ja Naprimjer Jesanuglavnom svi pljuju po forumu ali pitaj onog Ko plaća godišnju kartu šta će ti reci... ljudi prvo bili bjesni zašto Glennon jer nije bolji od Jeya jer kažu mi plaćamo godišnje karte bune se ljudi .. po forumu i fb je druga priča jer malo Kini ode možda poneki na neku utakmicu tako mislim i za sebe naravno.... srali smo i kad smo Floyda uzeli na draftu, seremo kad smo i evo Cutlera odpustili ...mi smo sranje jer nema playoffa ali mi smo samo Ive dvije godine ispod 500 tim .. Ko je nama kriv sto iz naše divizije se 3 ekipe bore za playoff svaku godinu , sto mi sa 10-6 ne možemo u playoff , a Giantsi iste te godine sa 8-8 uzmu SB?.. Nismo ni te sreće bili jer Packersi imaju dva hall od famera QB , a mi se patimo sa Grossmanom,Jeyom i td .. jer nismo ni imali neku dobru draft poziciju da uzmemo QB da valja , jer sve sto izlazilo je uglavnom trci vise su RB nego QB.. sad kad nam je .. Ko nam je kriv kad svake sezone izgubi k 20+ igrača za sezonu pa nama je practice squad igrao zadnje dvije godine
Ja sam rekao posrat ću se po Jeyu čim draftamo napokon svog QB i tako I radim jer napokon smo uzeli svog QB.. eto kickera smo dali šansu koji ima samo 23 godine .. možda nam se potrefi Gould Ko zna , a lik je sutao 60 yardi lagano na college.. Polahko ba ljudi ne idemo mi na SB to je realnost , mi da idemo potpisali bi Deckera i Jeremmya kad su bili slobodni a znajući da nam treba prvi reciver .. znaci jasan nam je plan mladja ekipa i sve ispocetka.. pustite da ljudi rade svoj posao još samo Foxa zamjenit Doce i to vrijeme ekipa s rođaci za nekog drugog !!
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 16 avg 2017, 19:31

Pa hej mi smo ekipa koja je odbijala playoff ekipe kao Kanzas , pa Denver nas je dobijao jedva kad su osvojili SB tu godinu hej pobijedili nas jer je Fox pogriješio 4th Down... mi možda jesmo izgledali loše ali mislim da bi u nekoj drugoj diviziji bez Rodgersa puno bolje prolazili.. nama se sad nadati da smo mi našli našeg QB koji će barem Pokušat parirati Rodgersu .. i kao sto sam rekao da mi planiramo u playoff u budućnosti mi bi doveli Deckera i Jeremmya da nam budu WR a ne Thompsona i slične ... cilj je jasan ako budeš imao rekord 1-3 odmah startaj gubit sve sto vise možeš jer kad si 2 utakmice u minusu nad Rodgersom tu nema vise povratka to je kraj jbg
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 17 avg 2017, 12:52

Svaka kritika je zasluzena. Kad prestanemo biti sprdnja NFLa, onda ce i kritike nestati. Do tada, sve sto im se kaze je sa razlogom. Oni su dopustili da se fransiza u zadnjih 10godina sroza na nivo je.benog Klivlenda.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 17 avg 2017, 13:05

Mogul Ravensi do playoffa ove sezone ?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 avg 2017, 14:09

MElloo je napisao/la:Mogul Ravensi do playoffa ove sezone ?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Sa njima se nikada ne zna, oni su uvijek 8-8 ekipa bez obzira na sve. Nikada blamiranje, ali nikada niti sigurna prognoza. Uglavnom nece biti losi ali da budu odlicni mora se dosta toga poklopiti, prvo da budu zdravi.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KenoRob » 17 avg 2017, 15:15

Idel fantasy za ovu sezonu? Ovaj drugoligas bi volio poceti pripreme...

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 18 avg 2017, 08:27

folk nastavlja tamo gdje je aguayo stao :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.