NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 18 avg 2017, 10:09

interesantna statistika:

slika

naravno to sve ništa ne znači, crni QB iz mračne rupčage po imenu bessemer, alabama te ne može odvesti do kraja, ali eto, u nečemu je vodeći :mrgreen:

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 20 avg 2017, 01:35

KenoRob je napisao/la:Idel fantasy za ovu sezonu? Ovaj drugoligas bi volio poceti pripreme...
Ide

Svi koji igraju u ss.ba i taj sto ulazi ove godine (predpostavljam ti?)nek postave email ovdje ili meni na pp (ako ne zele javno). Morat cu napravit novu ligu, posto mi je email hackovan na staroj, a Elmedin nea opciju da dodaje ili mjenja timove kao commissioner, mora vlasnik.

Tako da sto prije da rijeshimo to, da postavimo draft i lagano

Isto ce sve biti kao i sad
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 20 avg 2017, 04:21

Poslao sam ti svoj mail na PP, a burazov cu sutra, dok se cujem sa njim, jer ne znam koji koristi za fantasy.

Pa kako te hakashe bolan, bolan.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 avg 2017, 04:24

BEARS odbrana dugo nije izgledala bolje evo dvije utakmice odlicno Arizona Uze 1St Down penal , ali odlicno sad napadaju i QB.. samo da ih ne ureknem za sad izgledaju dobro barem ova prva ekipa i protiv Denvera su takodjer ...još da igra Mcphee i Travethan bilo bi to puno bolje ali valjda oni ozdrave sto prije
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 avg 2017, 04:27

Imamo drama dobre RB ovaj malo rookie ubija trci brz Ko lud ne možeš ga uhvatiti gahah.. ovo je onaj sto salto pravi hvata dvije lopte Hahahah ..Langforda sto sam vozio vozio njega će dopustiti kako su ovi dobri teško će on izboriti mjesto ..Jest pred sezona ali Bearsi izgledaju puno bolje
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 avg 2017, 04:43

Ovaj Cohan kakav dobar RB imamo drama dobre ove godine kazem Langford je gotov uvjeren sam ovaj mali leti kud je mal ne možeš ga ba uhvatiti i jak je sto je najvažnije ..samo Ostat zdrav da nam se oporave ovi povredjeni i da se ne dese zadnje dvije godine moslim da možemo biti puno bolji nego sto nam ljudi daju da budemo.. trenutno smo 29 rangirani a vjerujem da smo puno bolji od toga :)


Edit:

Sretan za ovaj drive i ovaj INT Glennona na red zone u pm ... jbg Glennon ma daje zamislio dobro ali čovjek pokupi loptu .. samo teško da će on dugo ostati starter
Zadnja izmjena: SaltCityAttack, dana/u 20 avg 2017, 04:52, ukupno mijenjano 1 put.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KenoRob » 20 avg 2017, 04:52

alemsa je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:Idel fantasy za ovu sezonu? Ovaj drugoligas bi volio poceti pripreme...
Ide

Svi koji igraju u ss.ba i taj sto ulazi ove godine (predpostavljam ti?)nek postave email ovdje ili meni na pp (ako ne zele javno). Morat cu napravit novu ligu, posto mi je email hackovan na staroj, a Elmedin nea opciju da dodaje ili mjenja timove kao commissioner, mora vlasnik.

Tako da sto prije da rijeshimo to, da postavimo draft i lagano

Isto ce sve biti kao i sad
Nisam ja usao izgubio sam u polufinalu ali sam zaboravio ko je uzeo...

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 avg 2017, 05:00

Ne mogu ovdje odbranu okriviti za TD ljudi su zaustavili 3 Diana na inchima su ljudi bili za TD , ali Uzese 4ti Down i baciše loptu briga , ali i to je sve iskreirano zbog INT kojeg smo napravili i ljudi došli na 40 yardi naših .. odbrana odlična Fuller napokon zdrav i izgleda odlicno odnosno kao CB kakvog smo čekali svih ovih godina

Edit:

Sreća jedna velika sto smo mi draftali QB, jer da smo se oslonili na ovo sto smo potpisali gledali bi izgleda triple coverage pa lol malo falilo opet kao prptiv Denvera da baci u triple C .. na ovome mora Radit jer Jay je bacao u duble , mi ne trebamo sigurno nekog go baca u triple :) .. hajde Glennon TD mora ga dati ipak hoće da bude starter ne može dvije sedmice bez TD da zavrsi

Edit:

TD Glennon zaslužio je sa ovakvom odbranom može on biti dobar samo da neke stvari još popravi.. pa imamo mi recivera **** Cruz još nije usao da hvata, kao i Randle koji su bili dosta dobri prošlu Sedmicu .. kakvu smo glupost napravili obaramo QB i ovaj drugi ga hvata za masku i beze umjesto sack ljudi dobiju 1 Down .. samo da nam se takve gluposti ne dešavati jer znalo se dešavati da beze penale dovijamo kad je Down skoro gotov
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 avg 2017, 05:34

Ove prve ekipe koje uglavnom igraju 17-7 Bearsi protiv Arizone mogu reci zadovoljavajuće ali odbrana to je to kad imaš odbranu može i QB da bude samo solidan .. da još nismo na red zone napravili INT mogli smo otići na odmor sa 20-3

Edit:

Izgleda ništa od ovog kickera fula čovjek opet FG sa preko 49 yardi.. pa kako je to mogao na collegu šta se desi sa čovjeka hahaha

Edit:

U drugom poluvremenu OL katastrofa

Edit:

Samo mi možemo sebi ovo dozvolit da vodiš 10 razlike i da dozvoliš da sad možeš i izgubit utakmicu Hahahah.. sreća ovi igrači neće vise igrat ovi iz 4 perioda ali **** te kako sebi ovo dozvoliš gahaha
Kao protiv Denvera sve dobro do 4 perioda do samog kraja tog perioda i onda ovako hahaha.. pobjeda je ali **** te pa gotova utakmice imaš 2 pozicije prednosti i manje od 2 mi ure do kraja i onda ti prijeti da izgubiš hahaha... za prvo poluvrijeme ove prve ekipe i ako smo mi i igrali bez nekoliko igrača sto u offense , sto u odbrani zaista je izgledalo odlicno

Ali ću et posrat one navijače Bearsa sa Facebooka čitam mater im Ebem već počeli kukat na Glennona i to samo zato jer hoće ovog rookia .. dobro i ja rookia gotovim ali kako nije pojedine sramota u pm.. danas je dobro odigrao 13-18 je bacao jest da onaj INT je greška i da je još jednu bacio u triple C , ali je generalno stajao dosta dobro Vjerovatno zbog odbrane koja mu je pružila ogromnu pomoć .. ali kako mogu čovjeka tek došao i odmah im nešto smeta i to su uglavnom oni koji su popljuvali i trade Bearsa da uzmu Trubiskog hahah... dobro je mislim da je ova ekipa bolja nego sto sam mislio da će biti Vjerovatbo zbog odbrane tako mislim jer ne izgledaju loše nikako ... OL se mora popraviti jos uvjek nam lete na QB Trubiskom kad nogu ne slomiše ili koljeno , pa ga i u glavu udariše jer OL nikakvu protekciju nije pružila posebno ta u drugom poluvremenu
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 avg 2017, 16:29

Čitam komentare navijača Bearsa po fb o Glennonu pa kakva je sramota kakve mi navijače imamo .. tačno ništa nismo zaslužili **** nas ovakve retardirane .. zato kazem nemoj rookia stavljat da bude starter najmanje do Slijedeće godine a možda i dvije i to je sve zbog ovih navijača serem im se u usta ..neka izgubi jednu neka baci INT biće sranja biče sranja i pisanja
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 20 avg 2017, 19:14

Steta sto moramo mjenjat fantasy ligu. Ali haj sta ces. Aleme, mogu se mailovi naci na staroj ligi koje su koristili igraci. Evo vidim imaju mailovi od 10 ekipa, fali samo od Jeste, i Archi-ja. Ako hoces mogu ti screen shot. Hajde da to sredimo sto prije, da uletimo u tu ligu, pa da se i za datum drafta skontamo, da ne bude sve u zadnji cas.

Ko je ono ispao iz nase lige? ... a ko ulazi?
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 20 avg 2017, 20:45

email poslan alemu na pp

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 20 avg 2017, 22:52

Garant mu je sifra bila password, pa mu hackovali.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 21 avg 2017, 01:37

Moze @kad kako, ispo je Armin, ne znam ko ulazi, nek napishu ovi sto su igrali tamo

Jeste steta ali sta cu, nea yahoo customer service da se nazove a ne znam secret answer taj email napravljen kad je izaso dsl jeb.te 2005 :rol:

@super

Ma nije buraz nego je pocelo sa instagramom, javi mi se neka koka kaze tebi ime promjenjeno na instagramu, ja tamo ne mogu da udjem, pokusam na email da se logujem ne moze, jarane havarija sve mi na tom emailu bilo, ebay, amazon, netflix, paypal, face, banka ma sve. Udjem na netflix tamo familiha Lopez naka dede mi :rol: zovi mhenjan email, sifre ma belaj zivi.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 21 avg 2017, 01:49

Hajde screen shot cu, pa ti posaljem na PP.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 21 avg 2017, 02:11

Poslano Aleme...

Cek, jel ovo u novoj ligi moras novi tim praviti sebi, ne mozes samo igrat sa starim?
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 21 avg 2017, 02:14

kad_kako je napisao/la:Poslano Aleme...

Cek, jel ovo u novoj ligi moras novi tim praviti sebi, ne mozes samo igrat sa starim?
novo sve

Poslan je svima email osim tom novom kolacu

Draft sam za sad stavio 3eg septmebra, pa eto vidite jel odgovara
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 21 avg 2017, 02:20

Meni 3ci, ili prije 3ceg bilo koji datum odgovara. Sve poslije toga ne, jer putujem za Chicago sa 4og na 5ti...
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 21 avg 2017, 02:21

kad_kako je napisao/la:Meni 3ci, ili prije 3ceg bilo koji datum odgovara. Sve poslije toga ne, jer putujem za Chicago sa 4og na 5ti...
Pa ne moze poslej treceg, 3i dodje Nedelja, meni svaka nedelja odgovara, tako smo do sad sve, u nedelju draftali
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 21 avg 2017, 02:42

alemsa je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:Meni 3ci, ili prije 3ceg bilo koji datum odgovara. Sve poslije toga ne, jer putujem za Chicago sa 4og na 5ti...
Pa ne moze poslej treceg, 3i dodje Nedelja, meni svaka nedelja odgovara, tako smo do sad sve, u nedelju draftali
Meni i burazu odgovara 3ci... Nek se i drugi izjasne, pa da vidimo na cemu smo.

Bdw. hoces da ti uslikam kakve smo league settings imali u prosloj ligi, ili je sve default, i ova i prosla?
Postovanje treba zaraditi.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.