NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

sandiegochargers
Postovi: 534
Pridružen/a: 13 sep 2009, 20:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la sandiegochargers » 13 sep 2009, 21:24

evo i mene. ja mislim da nema veceg fana nfl-a u bosni i hercegovini od mene. navijam za chargerse i da za pocetak napisem nesto o ekipama koje ce biti zanimljivo pratiti ove sezone.

1.New England Patriots - tim koji najvise mrzim jer chargerse iz play offa izbacuju ili oni ili pitsburgh. ipak nekako su najveci favoriti ali pod uslovom da tom brady ostane zdrav. ostatak ekipe je jednako opasan , visoki wr randy moss se odlicno nadopunjuje sa wesom welkerom. trcanje im nije jaca strana,njihov pick prve runde prije dvije godine lawrence maroney nije jos uvijek eksplodirao. sto se odbrane tice, sjajan secondary ali mana im je prosle godine bila slab pass rush gdje je najbolji pass rusher veteran adalius thomas.doveli su jos jednog sjajnog lb derricka burgessa iz tampe i nema sumnje da ce taj segment popraviti. jedan od glavnih favorita za superbowl.

2.Pitsburgh Steelers - momcad sa naglaskom na odbranu predvodi sjajni qb ben roetlishberger,wr santonio holmes i ss troy polamalu je branitelj naslova i po meni glavni favorit za odbranu iako je to u danasnjem nfl jako tesko ostvariti. momcad sa fenomenalnom odbranom koju predvode lb farrior i harrison,a u napadu zavise od carolija big bena. minimalno konferencijsko finale.

3. Indianapolis Colts - momcad koja stari ali jos uvijek su u vrhu. peyton manning ima top u ruci a u likovima reggie waynea i anthony gonzaleza ima i kome baciti loptu. ni u trcanju nisu nista losiji imaju sjajnog josepha addaija koji bi po prognozama trebao eksplodirati ove godine. odbrana solidna, sa naglaskom na secondary gdje protivnicke wide recivere zastrasuju bob sanders i anthony bethea

4.Philadelphia Eagles - ekipa koja je prosle godine igrala konferecijsko finale ali senzacionalno porazena od Arizone i ove godine cilja na najveci cilj i ovo im je posljednja sansa jer su vec izgubili vaznog igraca iz odbrane briana dawkinsa. kada je donovan mcnabb u folu mogu svakoga pobijediti.imaju jos municije u liku rb briana westbrooka. također,michael vick je također na njihovom rosteru i nada se da ce se vratiti u formu u kojoj je bio u atlanti.glavni igrac u odbrani je cb lito shepard.

5.San Diego Chargersi - mogli bi i oni daleko ako ih zaobiđu ozljede. philip rivers je produzio ugovor i postao jedan od najplacenijih igraca lige. imaju i odlican par wr vincenta jacksona koji je po konstituciji vrlo slican randyu mossu, i chrisa chambersa. također TE antonio gates je jedan od najneugodnijih hvataca lige. i trkaci su im odlicni, ladainian tomlinson koji ima 30 godina ali jos uvijek ce biti jako opasan i darren sproles koji je najnizi igrac lige i jedan od najbrzih. u odbrani imaju odlicnog cb antonia cromartiea i quentina jammera. linebackeri su također opasni. shawne merriman,shaun philips i stephen cooper. mana je ispodprosjecan secondary. chargersima se sanse smanjuju sa svakom sezonom jer njihovi najbolji igraci stare. imaju odlican napad i solidnu odbranu ali nesto fali.

6.New Orleans Saintsi - ekipa sa najboljim akcijama i sa najboljim napadom u ligi koji predvodi omaleni qb drew brees. ima ogromnu pomoc u wr marques colstonu i rb reggie bushu.brees je prosle godine imao preko 5000 jardi dodavanjem ali cak ni sa ovako eksplozivnim napadom saintsi nisu usli u playoff. razlog tome je ocajna odbrana u kojoj je jedini pro bowl igrac jonathan vilma.

7. New York Giantsi - nisu za potcijeniti ali veliki hendikep bit ce odlazak prvog wr plaxica burressa. eli manning je odlican qb, brandon jacobs odlican rb, defanzivna linija je najstrasnija u nflu sa pierceom,strahanom,umenoyirom i cofieldom ali najveci je problem nedostatak provjerenog wr kome bi manning bacio loptu.

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la CLS » 15 sep 2009, 14:26

sandiegochargers je napisao/la:evo i mene. ja mislim da nema veceg fana nfl-a u bosni i hercegovini od mene. navijam za chargerse i da za pocetak napisem nesto o ekipama koje ce biti zanimljivo pratiti ove sezone.

1.New England Patriots - tim koji najvise mrzim jer chargerse iz play offa izbacuju ili oni ili pitsburgh. ipak nekako su najveci favoriti ali pod uslovom da tom brady ostane zdrav. ostatak ekipe je jednako opasan , visoki wr randy moss se odlicno nadopunjuje sa wesom welkerom. trcanje im nije jaca strana,njihov pick prve runde prije dvije godine lawrence maroney nije jos uvijek eksplodirao. sto se odbrane tice, sjajan secondary ali mana im je prosle godine bila slab pass rush gdje je najbolji pass rusher veteran adalius thomas.doveli su jos jednog sjajnog lb derricka burgessa iz tampe i nema sumnje da ce taj segment popraviti. jedan od glavnih favorita za superbowl.

2.Pitsburgh Steelers - momcad sa naglaskom na odbranu predvodi sjajni qb ben roetlishberger,wr santonio holmes i ss troy polamalu je branitelj naslova i po meni glavni favorit za odbranu iako je to u danasnjem nfl jako tesko ostvariti. momcad sa fenomenalnom odbranom koju predvode lb farrior i harrison,a u napadu zavise od carolija big bena. minimalno konferencijsko finale.

3. Indianapolis Colts - momcad koja stari ali jos uvijek su u vrhu. peyton manning ima top u ruci a u likovima reggie waynea i anthony gonzaleza ima i kome baciti loptu. ni u trcanju nisu nista losiji imaju sjajnog josepha addaija koji bi po prognozama trebao eksplodirati ove godine. odbrana solidna, sa naglaskom na secondary gdje protivnicke wide recivere zastrasuju bob sanders i anthony bethea

4.Philadelphia Eagles - ekipa koja je prosle godine igrala konferecijsko finale ali senzacionalno porazena od Arizone i ove godine cilja na najveci cilj i ovo im je posljednja sansa jer su vec izgubili vaznog igraca iz odbrane briana dawkinsa. kada je donovan mcnabb u folu mogu svakoga pobijediti.imaju jos municije u liku rb briana westbrooka. također,michael vick je također na njihovom rosteru i nada se da ce se vratiti u formu u kojoj je bio u atlanti.glavni igrac u odbrani je cb lito shepard.

5.San Diego Chargersi - mogli bi i oni daleko ako ih zaobiđu ozljede. philip rivers je produzio ugovor i postao jedan od najplacenijih igraca lige. imaju i odlican par wr vincenta jacksona koji je po konstituciji vrlo slican randyu mossu, i chrisa chambersa. također TE antonio gates je jedan od najneugodnijih hvataca lige. i trkaci su im odlicni, ladainian tomlinson koji ima 30 godina ali jos uvijek ce biti jako opasan i darren sproles koji je najnizi igrac lige i jedan od najbrzih. u odbrani imaju odlicnog cb antonia cromartiea i quentina jammera. linebackeri su također opasni. shawne merriman,shaun philips i stephen cooper. mana je ispodprosjecan secondary. chargersima se sanse smanjuju sa svakom sezonom jer njihovi najbolji igraci stare. imaju odlican napad i solidnu odbranu ali nesto fali.

6.New Orleans Saintsi - ekipa sa najboljim akcijama i sa najboljim napadom u ligi koji predvodi omaleni qb drew brees. ima ogromnu pomoc u wr marques colstonu i rb reggie bushu.brees je prosle godine imao preko 5000 jardi dodavanjem ali cak ni sa ovako eksplozivnim napadom saintsi nisu usli u playoff. razlog tome je ocajna odbrana u kojoj je jedini pro bowl igrac jonathan vilma.

7. New York Giantsi - nisu za potcijeniti ali veliki hendikep bit ce odlazak prvog wr plaxica burressa. eli manning je odlican qb, brandon jacobs odlican rb, defanzivna linija je najstrasnija u nflu sa pierceom,strahanom,umenoyirom i cofieldom ali najveci je problem nedostatak provjerenog wr kome bi manning bacio loptu.

slazem se za odlazak plaxica burressa ako to ne nadju pravu zamjenu nista od nyg, ja sam njihov fan :))
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

Avatar
randy_moss
Postovi: 1919
Pridružen/a: 18 avg 2009, 13:41
Lokacija: Austrija
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la randy_moss » 15 sep 2009, 14:55

patriotsi su pobijedili billse 25:24 u otvaranju sezone na gillete stadionu. hebi ga jedva ali ne gledam pobjedi u zube
patsi su gubili 24:13 2 minute i 10 sekundi do kraja i onda je brady pronasao watsona za td i 24:19 2-point conversion propada i slijedi punt i leodis mckelvin umjesto touchbacka pokusava se probiti ali nakon tacklea brandona meriweathera fumblira a fumble pokuplja kicker stephen gostkowski na 31 yardi na polovini billsa.
brady nalazi watsona za 2 td i 25:24 50 sekundi do kraja patsi opet pokusavaju conversion i propada. billsi u 4 pokusaja ne dolaze do endzone.

comp att yds td int
Tom Brady 39 53 378 2 1
rec yds td
Randy Moss 12 141 0
Wes Welker 12 93 0
Benjamin Watson 6 77 2
Kevin Faulk 6 51 1
att yds td
Laurence Maroney 10 32 0
Fred Taylor 9 25 1

Jerod Mayo je povrijedio koljeno nadam se da nije nista ozbiljno, u nedjelju gostujemo jetsima bice opasno demolirali su houston (462 yarde naspram houstonove 183)
SuperBowl Champions 2001, 2003, 2004, 2014

EdinTM87: "Cinjenica je da (Jamie Collins) D'Qwell Jacksonu ne moze pertle vezat po segmentu sposobnosti na poziciji LB."

Posljednji put kada je Indianapolis pobijedio New England: 15. Novembar 2009.

Avatar
Dixon
Postovi: 13
Pridružen/a: 07 mar 2009, 17:45
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Dixon » 15 sep 2009, 15:46

gledao sam tekmu i bila je dobra...ali New England ce morati ali i hoce bolje od ovoga...ipak je ovo tek prva tekma za njih i bit ce bolje...po meni nekako Moss je bio najbolji uz Watsona a Brady se stvarno patio oko onih screen pasova...ali nadoce i on on je ipak najbolji QB uz Manninga :P

sandiegochargers
Postovi: 534
Pridružen/a: 13 sep 2009, 20:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la sandiegochargers » 15 sep 2009, 20:10

patriotsi su supci najveci. samo oni se mogu izvuci na onaj nacin. dvije iste akcije,dva touchdowna fumble u zadnjoj minuti. onoliki levati billsi su ih skoro pobijedili. i chargersi su imali problema u gostima kod oaklanda ali nama nije trebala tuđa pogreska da pobijedimo.

Avatar
randy_moss
Postovi: 1919
Pridružen/a: 18 avg 2009, 13:41
Lokacija: Austrija
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la randy_moss » 18 sep 2009, 21:51

Dixon je napisao/la:gledao sam tekmu i bila je dobra...ali New England ce morati ali i hoce bolje od ovoga...ipak je ovo tek prva tekma za njih i bit ce bolje...po meni nekako Moss je bio najbolji uz Watsona a Brady se stvarno patio oko onih screen pasova...ali nadoce i on on je ipak najbolji QB uz Manninga :P
morace morace neminovno je...ne podcjenjujem billse ali su najgora ekipa u AFC East..ako ovisimo o 2 TD i fumblea na kick returnu u zadnje dvije minute da pobjedimo najgoru ekipu u diviziju onda kako protiv indianapolisa, ludih saintsa, baltimora i razbijaca suggsa i lewisa?

jetsi nisu startali sa 2-0 od 2004-te valjda nece ni sada...mayo hoda sa stakama ne zna se dokad nece igrati...a jedini rusher nam je adalius thomas i moze i burgess tu...ali ne znam sta su mislili kada su tradeali seymoura za kusur????? seymour za pick trece runde (nisam siguran 100%)

spominjalo se da bi burgess mogao da igra kao lolb, tu su ty warren le, wilfork dt ,seymour re i thomas kao rolb dakle strasna d-linija...u napadu ne moze sve ovisiti o pasu oko 380 yardi pas trcanje 32 yarde...green - ellis, maroney i taylor bi morali bolje tu ulogu odigrati...sve u svemu jedva cekam nedjelju GO Pats!!
SuperBowl Champions 2001, 2003, 2004, 2014

EdinTM87: "Cinjenica je da (Jamie Collins) D'Qwell Jacksonu ne moze pertle vezat po segmentu sposobnosti na poziciji LB."

Posljednji put kada je Indianapolis pobijedio New England: 15. Novembar 2009.

Avatar
randy_moss
Postovi: 1919
Pridružen/a: 18 avg 2009, 13:41
Lokacija: Austrija
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la randy_moss » 20 sep 2009, 23:02

16:9....patriotsi ostali bez touchdowna prvi put od 10. decembra 2006. protiv miamia. brady odigrao losu utakmicu 23/47 za 216 yardi bez TD i 1 INT. randy moss samo 4 primanja za 24 yarde darelle revis ga je u dzep stavio. bez welkera i maye smo igrali (koljeno obojica) gostkowski 3 FG....uzas blago receno brady ocijenjen sa 1 zvijezdom sanchez sa 4,5..dovoljno sam rekao julian edelman 8 za 98 yardi...kad ti je rookie iz 7-e runde najbolji receiver onda znas da si ocajno igrao...valjda ce biti bolje billsi sada mlate buccaneerse a jetsi imaju 2-0 i ako ovako patsi nastave bijedno igrati ni u slaboj AFC East nece biti prvi
SuperBowl Champions 2001, 2003, 2004, 2014

EdinTM87: "Cinjenica je da (Jamie Collins) D'Qwell Jacksonu ne moze pertle vezat po segmentu sposobnosti na poziciji LB."

Posljednji put kada je Indianapolis pobijedio New England: 15. Novembar 2009.

sandiegochargers
Postovi: 534
Pridružen/a: 13 sep 2009, 20:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la sandiegochargers » 21 sep 2009, 12:57

ajde ljudi aktivirajte se malo na ovu temu je li moguce da ima ovako malo fanova nfl-a. nije badmington

sandiegochargers
Postovi: 534
Pridružen/a: 13 sep 2009, 20:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la sandiegochargers » 22 sep 2009, 21:11

plaxico buress osuđen na dvije godine zbog nelegalnog posjedovanja pistolja kojim je sam sebe ranio prosle godine u nocnom klubu


BIZARNO

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la CLS » 24 sep 2009, 11:15

sandiegochargers je napisao/la:plaxico buress osuđen na dvije godine zbog nelegalnog posjedovanja pistolja kojim je sam sebe ranio prosle godine u nocnom klubu


BIZARNO

heheh to ti je tako kad das budali milione pa ne zna sta hoce od zivota :)
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

sandiegochargers
Postovi: 534
Pridružen/a: 13 sep 2009, 20:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la sandiegochargers » 24 sep 2009, 13:02

sta li je u tim glavama

Avatar
randy_moss
Postovi: 1919
Pridružen/a: 18 avg 2009, 13:41
Lokacija: Austrija
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la randy_moss » 05 okt 2009, 08:57

eto zavrsena je cetvrta sedmica NFL-a otprilike su favoriti i pobjedjivali ... patriotsi dobili baltimore 27 - 21
brady solidan 21/32 za 258 yardi i 1 TD Mossu.Pogotovo je bio dobar kad je baltimore zabio fumble recovery td kad je uvezao 3 bacanja za 59 yardi. trcanje lose ali sta ces ocekivati od patriotsa svi running backovi 25 nosenja za 74 yarde
receiveri dobri moss 3 za 50 i welker 6 za 48. od ostalih rezultata se istice blowout san francisca 35 - 0 protiv st. louisa i 3 INT Marka Sancheza protiv Saintsa.

Evo svih rezultata:
Detroit @ Chicago 24 : 48
Cincinnati @ Cleveland 23 : 20 (OT)
Oakland @ Houston 6 : 29
Seattle @ Indianapolis 17 : 34
Tennessee @ Jacksonville 17 : 37
New York Giants @ Kansas City 27 : 16
Baltimore @ New England 21 : 27
Tampa Bay @ Washington 13 : 16
Buffalo @ Miami 10 : 38
New York Jets @ New Orleans 10 : 24
Dallas @ Denver 10 : 17
St. Louis @ San Francisco 0 : 35
San Diego @ Pittsburgh 28 : 38

Monday Night Football
Green Bay @ Minnesota
SuperBowl Champions 2001, 2003, 2004, 2014

EdinTM87: "Cinjenica je da (Jamie Collins) D'Qwell Jacksonu ne moze pertle vezat po segmentu sposobnosti na poziciji LB."

Posljednji put kada je Indianapolis pobijedio New England: 15. Novembar 2009.

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la valdo079 » 20 okt 2009, 17:47

posto ja nemam pojma o nfl a gledam ga,ok ukapiro sam cim mu se onaj baci zavrat i on se spotakne biva prekid al nikako da u kapiram sto nema malo vise dobacivanja ko u ragbiju ili nestignu da skontaju dje se nalaze

sandiegochargers
Postovi: 534
Pridružen/a: 13 sep 2009, 20:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la sandiegochargers » 20 okt 2009, 20:33

valdo079 je napisao/la:posto ja nemam pojma o nfl a gledam ga,ok ukapiro sam cim mu se onaj baci zavrat i on se spotakne biva prekid al nikako da u kapiram sto nema malo vise dobacivanja ko u ragbiju ili nestignu da skontaju dje se nalaze
imaju pravo dobacivati unazad ali to se jako rijetko koristi jer su igraci nfl-a jedno 10 puta snazniji od igraca ragbija i bilo bi milion izgubljenih lopti. dodavanje unazad,tj. lateral se koristi samo kada istice vrijeme a ekipa lovi rezultat.

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la marseille_unique » 24 okt 2009, 10:22

ja pratim isto dosta nfl i navijam jako za jetse, a u bezbolu naravno za metse
ove seozne jetsi su dobri imamo cudnog temperametnog ali dobrog trenera, mozemo u play off

lets go mets lets go jets
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la valdo079 » 24 okt 2009, 21:25

to da su igraci nfl jaci od ragbista nije istina.imreportaza na discovery channel human power i bilo je uporedba iz ova dva sporta.sa senzorima mjerenu su jacine udarca,statistika i slicno i dosli su na zanimljivu racunicu.igrac nfl biva cesce zaustavljen i ima vise padova koji su jaki ali zahvaljujuci oklopu jacina udara se smanjuje dok u ragbiju nema oklopa i tu biva rjedje ali se osjeti.naravno da i psiha igra ulogu kad znas da ni ti ni on nemate oklop ili obratno

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la marseille_unique » 25 okt 2009, 08:39

nema sanse da je nfl jaci od ragbija, mislim ovi i z ragbija bih ih mogli pojsti i nositi u zubima
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
eso
Postovi: 98
Pridružen/a: 16 okt 2008, 11:47
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la eso » 03 nov 2009, 11:06

Evo i ja da se prijavim :). Moram priznati da sam nekad bio pun predrasuda prema NFL-u, ali kako sam prosle godine poceo gledati utakmice na Sportklubu, promjenio sam misljenje totalno :). Stvarno me odusevila igra taktike, kombinacija... Kao da gledas sah pomjesan sa ragbijem i fudbalom...

Elem proslo godne sam se navukao, a ove mi ukinuse NFL na Sport klubu... smradovi...

Moram priznati da nekako jos nemam 100% svoj klub za koji navijam ali su mi favoriti Arizona Cardinals i NY Giants. QB Eli Manning mi se posebno svidio. Kako sam Knicks fan u NBA-u, vjerovatno ce to biti moj tim no.1 :).

Dobio sam ovaj link sa kojeg se mogu skidati tekme NBA, NFL i ostale... pa mi je to sad omiljeni kanal :).

http://www.sport-scene.net/

Stvarno bi se trebalo malo okupiti negdje pa skupa pogledati neku tekmu :).

Ovo je isto koristan link za nas pocetnike... ima dosta objasnjenja...
http://www.nfluk.com/
LIVESTRONG!
MAN UTD / NY KNICKS / GIANTS / NY RANGERS
FABIAN CANCELLARA !!!

Avatar
randy_moss
Postovi: 1919
Pridružen/a: 18 avg 2009, 13:41
Lokacija: Austrija
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la randy_moss » 03 nov 2009, 21:23

eso je napisao/la:Evo i ja da se prijavim :). Moram priznati da sam nekad bio pun predrasuda prema NFL-u, ali kako sam prosle godine poceo gledati utakmice na Sportklubu, promjenio sam misljenje totalno :). Stvarno me odusevila igra taktike, kombinacija... Kao da gledas sah pomjesan sa ragbijem i fudbalom...

Elem proslo godne sam se navukao, a ove mi ukinuse NFL na Sport klubu... smradovi...

Moram priznati da nekako jos nemam 100% svoj klub za koji navijam ali su mi favoriti Arizona Cardinals i NY Giants. QB Eli Manning mi se posebno svidio. Kako sam Knicks fan u NBA-u, vjerovatno ce to biti moj tim no.1 :).

Dobio sam ovaj link sa kojeg se mogu skidati tekme NBA, NFL i ostale... pa mi je to sad omiljeni kanal :).

http://www.sport-scene.net/

Stvarno bi se trebalo malo okupiti negdje pa skupa pogledati neku tekmu :).

Ovo je isto koristan link za nas pocetnike... ima dosta objasnjenja...
http://www.nfluk.com/
dobar ovaj link ali ko ima neogranicen download. jos samo za giantse da ne navijas
SuperBowl Champions 2001, 2003, 2004, 2014

EdinTM87: "Cinjenica je da (Jamie Collins) D'Qwell Jacksonu ne moze pertle vezat po segmentu sposobnosti na poziciji LB."

Posljednji put kada je Indianapolis pobijedio New England: 15. Novembar 2009.

Avatar
eso
Postovi: 98
Pridružen/a: 16 okt 2008, 11:47
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la eso » 04 nov 2009, 01:16

pa kao sto napisah... vagam izmedju giantsa i Cardinalsa... :)... znam da zvuci blesavo, ali tek prosle godine sam uopste poceo gledati tekme NFL-a... uglavnom, nemam jos nijedan tim koji mrzim... :).. i nadam se da ga necu jos dugo ni imati... jednostavno uzivam u gledanju dobrih utakmica.
LIVESTRONG!
MAN UTD / NY KNICKS / GIANTS / NY RANGERS
FABIAN CANCELLARA !!!

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.