NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 apr 2017, 19:27

Svidja mi se ovaj S sto smo uzeli Jackson. Kad smo pravio trade .. RB kojeg smo uzeli nije ono sto trebamo ali očigledno će biti returner jer je eksplozivan mogao bi biti dobar pick ali kazem nije ono sto u ovom trenutku trebamo ... zadovoljan sam sa S Edde Jacksonom
Momak je bio late prva runda projekcija prije nego jebslomio nogu.. mogao bi biti odličan pick

Edit:

Dobar je S može biti i returner i dobro trci njega je lom noge. Izbacio ovako daleko. Ali vrtio se uspješno vljda bude dobar mislim da je dobar pick za nas

SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 30 apr 2017, 04:04

Rodman je napisao/la:Kako su ovi Eagles fansi patetični, Bože dragi :crazy:

CRY EAGLES CRY
KYS.

Pogledao sam sada malo što su svi timovi draftali i najviše mi se sviđa što su napravili Billsi, Brownsi, Steelersi i Saintsi. Bucsi mi se isto jako sviđaju ove sezone, mislim da imam crush na njihov napad. :mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 30 apr 2017, 06:46

kakvog smo ovo RB uzeli :)... ovaj moze biti returner, i iza Howarda ili u nekoj drugoj semi mogao bi biti dobar jer vidim hvata loptu odlicno i brz je


SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Ras » 30 apr 2017, 09:39

SaltCityAttack je napisao/la:kakvog smo ovo RB uzeli :)... ovaj moze biti returner, i iza Howarda ili u nekoj drugoj semi mogao bi biti dobar jer vidim hvata loptu odlicno i brz je


Otićemu ACL nakon dvije hefte, jer igra za prokletu franšizu iz Čikaga!
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 30 apr 2017, 12:08

That's cute, naš DT kojeg smo izabrali u 6. rundi sinoć može napraviti ovo sa 140kg. :mrgreen:

Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 30 apr 2017, 14:51

vlasnik billsa nogiro GM-a jer nije uzeo QB na draftu :crazy:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 30 apr 2017, 14:53

Rodman je napisao/la:Kako su ovi Eagles fansi patetični, Bože dragi :crazy:

CRY EAGLES CRY
dno dna :mrgreen:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 01 maj 2017, 01:14

ovi nasi navalili na ove brzonoge igrace :)..doduse stvarno nam je falilo igraca za return ali sam smo ja mislim doveli 4 igraca takva i vjerovatno ce tu biti zestoka konkurencija.. doveli smo jednog RB Benny Cunninghama koji je ujedno i returner , onda na ovom draftu dovedemo trojicu pored ovog SS iz Alabame Jacksona tu su ovaj vec pomenuti RB i ovaj sa Florida State reciver koji po meni vise lici da je RB nego reciveru jer je visok 5'8" i 185 pounds tezak ... rijec je o Kermit Whitfieldu ..nizak mi je za recivera u NFL tesko ce tu sta napravit ali je eksplozivan mozda kao RB da sta napravi i ST ..doveli smo ga naravno kao slobodnog igraca

Zadnja izmjena: SaltCityAttack, dana/u 01 maj 2017, 01:44, ukupno mijenjano 4 puta.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 01 maj 2017, 01:18

Ja na kraju zadovoljan kako su kauboji odradili draft. Popunili su fino nazad, uz ovaj napad...hm, usudicu se i reci cu da 'smo' bolji nego prosle godine :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 01 maj 2017, 01:42

juce vozim covjeka koji je inace dobar prijatelj sa Riverom trenerom Panthersa inace legendom Chicago Bearsa ..Rivera ima ovdje kucu i ovdje zivi tokom pauze i familija mu je ovdje i sve....naravno covjek je jos uvjek navijac Bearsa bez obzira sto je trener druge ekipe i jedne prilike mi bas taj covjek govori kako Rivera je tvrdio da Bearsi moraju krenuti ispocetka i odpustiti Cutlera sto zbog navijaca, sto zbog svega oko ekipe i ispocetka gradit ekipu, jer ako budu ovako isli nigdje nece dospjeti..recimo to bi bio plan Rivere da dodje u Bearse jedino na taj nacin bi prihvatio posao jer smatra da nikad necemo napraviti ekipu budemo li cekali na Cutlera i popravljali odbranu i td .

juce kad sam ga vozio bas smo diskutovali o draftu svako se slaze dali smo mnogo , ali opet na kraju dana svi smo sretni sto smo ipak uzeli QB kojeg nismo haman pa nikad draftali tako nisko...trebamo Qb za buducnost i covjek kaze da je bio sa Riverom i da je i sam on sretan sto su Bearsi uzeli ovog momka za QB..kaze da je imao priliku gledati momka i pricati sa njim dole posto je i ovaj igrao za NC dole gdje i Rivera trenira i smatra da je ispravan potez koliko god se cinilo nekim da nije ipak smatra da samo ovako mogu ispocetka poceti graditi ekipu za buducnost ..
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 01 maj 2017, 02:15

Nismo svi sretni na kraju dana, mnogo vise navijaca nije sretno nego sretno tim potezom, jer je taj QB kostao 4 pika kad je mogao jednostavno 1. Zato ce mi ostati spomen na tog QB uvijek gorak ukus u ustima. Preplatili prvo jednog QB, koji je ne provjeren, pa debelo preplatis na draftu QBa, koji je jos veca nepoznanica sta ce od njega biti.

Nelogicni potezi najblaze receno. Glupi u sustini.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 01 maj 2017, 02:57

kad_kako je napisao/la:Nismo svi sretni na kraju dana, mnogo vise navijaca nije sretno nego sretno tim potezom, jer je taj QB kostao 4 pika kad je mogao jednostavno 1. Zato ce mi ostati spomen na tog QB uvijek gorak ukus u ustima. Preplatili prvo jednog QB, koji je ne provjeren, pa debelo preplatis na draftu QBa, koji je jos veca nepoznanica sta ce od njega biti.

Nelogicni potezi najblaze receno. Glupi u sustini.

kostao te je 3 picka ne dva picka trece runde i cetvrta runda nemoj racunat sto si im dao svoju poziciju na draftu jer si ti uzeo njihovu... mi ne znamo brate sta se desilo mozemo nagadjati samo ..vjerujem da su neke ekipe zeljele uskociti umjesto nas jer SF je zelio vise pickova zelio da nadogradi odbranu koja im je bila historiski gledano jedna od nalosih u historiji NFL ...ko zna ko bi ponudio sta da uzmu QB ocito da jesu i Texansi , Kanzas,Arizona svi gledali da ulete tu ..brate htijeo si da ode Jay otisao je i trebamo da draftamo QB vrijeme je nikad bolje vrijeme nije bilo nego sad ..ne mozes naci slobodnog QB i ovo nam je sansa..jedino je lose jer nece igrati 2 godine sigurno ...ali sta je tu je mozda i bolje jer nemamo dobru ekipu nemamo ni recivere da se ne razocaramo odmah beze..bolje kad se napravi ekipa taman za te dvije godine da momak uleti ..**** ja sam rekao kad draftamo QB ja cu ebat Jeyu mater evo ja mu ebem pleme citavo :)


evo i iza scene prilikom drafta sta se desilo ..suplja prica da nam Fox nije znao

http://www.chicagobears.com/multimedia/ ... c8f50cd943


kazu ljudi dosli igraci iz malih skola ..pa braco moja odakle nam je dosao Walter Payton nekakav Jackson State igraju li ti vise uopste ovaj sport? , odakle nam je dosao Urlacher ? nekakav University of New Mexico igraju li i ti uopste ovaj sport :) i td ..i Jefferey nije dosao iz neke bog zna velike skole , odakle nam je dosao Forte ljudi ?..Tulune University ljudi u onakvoj losoj diviziji gdje im je ekipa Navy prva i po ajbolja im je ekipa Houstona bili su zadnji , odnosno takvi su godinama ... i za Fortea smo se smijali kad smo ga draftali upravo zbog skole iz koje je dosao ..nema to veze ljudi igraju football i neko to vidi valjda ljudi koji prate college vise od nas i oni su tu da scautirju igrace..ovaj nas scout sto je radio oko ovog naseg QB bio je covjek koji je isao u skolu u NC, koji je gledao njegove utakmice stalno, cak i treninge i proucavao ga duze vrijeme kako kaze..a evo i na ovom videu kao sto mozes vidjeti svi su se slozili da je broj 1 QB na draftu ..ovaj momak ima potencijal i treba uzeti covjeka kad si vec tu u toj poziciji kad ces ako neces sad


a da vam nesto kazem mozda je i bolje zbog Glenona da smo ovo napravili..on sad zna da njegovo mjesto i njegov salary nije siguran i da bi ga zaradio on ce orati biti top dobar ali kazem toppp dobar ..sto svakako ocekujem od momka i sve dok mu bude islo dobro i ako ne ocekujem bum jer nema covjek ni recivere kako treba , ocekivat je da bude bolja OL , ali ocekujem da lik bude dobar barem da ne baca te INT i ima nesto vise yardi i TD nego je to Hoyer mogao


.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 01 maj 2017, 19:11

Eto na kraju ispade da su ipak Bearsi iznenadili SF i da nisu znali da će Bearsi uzeti Trubiskya... jer i Bearsi su prvo kao i SF čekali su da vide šta će Brownsi Draftat a očigledno da su nakon tog grada SF takodjer želio uzeti Trubisya i nekog uodbranu jer su mislili da nama ne treba QB s obzirom da smo potpisali jednog kao Free agenta... bilo kako bilo SF je opet prosao odlicno sa dva dominantna igrača u odbrani ali izgleda da su razmišljali da uzmu ovog QB neracunajuci da bi mi mogli Draftat jer smo čitavo vrijeme pričali o odbrambenim igračima.


http://www.cbssports.com/nfl/news/49ers ... r-at-no-3/


.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 02 maj 2017, 10:38

da slani, i djed mraz, jeti i nessie postoje isto :mrgreen:

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 02 maj 2017, 13:30

Salt ko djete. Svaku pricu mu lako prodat kad su Mede u pitanju.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
tillman
Postovi: 781
Pridružen/a: 19 nov 2012, 18:44
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tillman » 02 maj 2017, 22:20

Godine kriminalne politike su dovele do toga da su Bearsi postali već treću godinu samo dno NFLa... i sad kad konačno su se riješili Cutlera, kad su potpisali startera u vidu Glennona, i onda izabrali svog QBa budućnosti, opet to nevalja, to nije dobro, ono WTF... šta je trebalo napraviti, draftat QBa i još 4 igrača u prvoj rundi da imaju "great draft"... Pace se kockao sa ovogodišnjim draftom. Svjestan je i on toga.
Trubisky će učiti prvu sezonu iza Glennona i bit će mu Sanchez mentor (kao što je lani pomagao Prescottu) i to je ono što je najbolje za njega.
Druga dobra stvar je da će se iskristalizirati igrači u napadu na koje će se moći računati za 2018.u kada Trubisky uskače...
Obrana je 2 sezone napredovala i iako je lani imala deficit u talentu, ove godine uz napredak prošlogodišnjih rookiea i dodatke kroz Free Agency, trebala bi biti bolja... ulazeći u 2018.u, sa dobrom obranom i solidnim napadom uz par dodataka u offseasonu i draftu, trebali bi se boriti za playoff u 2018.oj...

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 03 maj 2017, 08:01

tillman je napisao/la:
Trubisky će učiti iza Glennona
find the problem :mrgreen:
tillman je napisao/la: trebali bi se boriti za playoff u 2018.oj...
da neznam da je drugačije pomislio bi da si saltov drugi profil :mrgreen:



ja nisam ni pesimista kao kad_kako ni optimista kao salt ali mede realno trebaju još 3-4 godine da postanu playoff kandidati. osim toga ne treba zaboraviti da u toj diviziji igra i rodžo što situaciju dodatno otežava :damn: :wave:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 03 maj 2017, 08:14

roger federer i tom brady na nekom hi society derneku
obratite pažnju na veličinu ruku :mrgreen:

slika

Avatar
tillman
Postovi: 781
Pridružen/a: 19 nov 2012, 18:44
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tillman » 03 maj 2017, 08:58

@jesta
Ma nisam ni optimista ni pesimista, nego više onako realista :D
Kad vidim kako je lani igrao passing napad (katastrofalno loš) i kako je tim bio u dosta utakmica koje su izgubili kompetitivan, a sve to sa rosterom koji je bio poharan ozljedama (21 igrač ranije završio sezonu), onda očekujem uz manje ozljeda da se dokopaju bar 6 pobjeda ove godine, a to onda navješćuje bolje dane u 2018 i tu famoznu borbu za playoff ...
Čitam dosta Amere i kako im nije jasno zašto su izabrali Trubiskog kad su dali "tolike" pare za Glennona.. Jest moš mislit, 3 godine, 45 milijuna, a samo 18 garantirano, od toga 15.5 u prvoj godini... ako Glennon bude igrao dobro, ne žuriš sa Trubiskim i imaš super situaciju, a ako Glennon ne bude igrao dobro možeš ga na proljeće otpustiti i Trubisky je starter za 2018.-u..
Divizija je zaebana, ali Packersi su jednu ozljedu Rodgersa udaljeni od raspada sustava, jer bez njega oni su katastrofa; Lionsi bi ove godine trebali uzeti tu diviziju, dok od Minnesote očekujem sličan omjer kao i kod Bearsa... imaju bezveze napad...

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la work » 03 maj 2017, 09:39

Da vidimo sta je ostalo u Charles-u. :)
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.