NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 28 apr 2017, 11:06

Kako su RAvensi prosli na draftu?
Vidim po komentarima na netu navijaci nisu zadovoljni sa pikom prve runde

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 28 apr 2017, 11:14

Kauboji su ok izabrali, bar sto se pozicije tice, mislim da bi onaj Papers ili kako vec mozda dosao da ih Brownsi nisu zeznuli :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la andro234 » 28 apr 2017, 12:03

Zasto su Bearsi napravili trade tj. mislili da ce 49ersi draftati Trubiskog, jos dali 3 dodatna picka :hmmmmm:
Mike Glennon???

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 12:23

zato što im je john lynch prodo priču da brownsi hoće na 2 i da nude malo manje

šuplja koja je upalila. to ti je isto ko kad ispred mašinske kupiš ciglu :mrgreen:

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 28 apr 2017, 12:36

Da li Bearsima treba El Fatihu proučiti, zavisi od toga hoće li se ovaj lik razviti u franchise QBja. Još je rano reci.

Međutim, El Fatiha Foxu i Paceu na kraju iduće ili tokom iduće sezone - gotova stvar.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 12:51

dedera prouči im ti .... pašće odma stogodišnji belaj na njih, kad su se već cubsi izvukli treba im nova jadikovka :mrgreen:

kakva crna koza, bacio randy sihru na mede ... tu nema spasa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 28 apr 2017, 12:54

Winters je napisao/la:
GoRaN je napisao/la:O.J.!!!

Nuklearni napad. :tokralju:
Još ako ugrabite Mixona/Kamaru ili Zaya Jonesa/Chrisa Godwina u drugoj rundi imat ćete jedan od najatraktivnijih napada u ligi. :ljepota:
Trebao bi se tu ubaciti i S, možda već u drugoj rundi.Pa onda kasnije ganjati ove RB trećeg reda, Perine - a, Tarika ljudskog džojstika, i slične.Sa WR bih čekao bar do 4. runde.
jestamaji je napisao/la:
samo sanjaj, 4-12 sezona stiže :mrgreen: nema atomskog napada bez OL, eno ti coltsa kao najbolji primjer! :crazy:

nisam ostao do tampe, otišao sam spavati pick prije :mrgreen: ali dobar je pick, bio je best player available i licht to dobro radi (ako se on fakat pita)! sad čujem da je plan ili napraviti noćas trade up i uzeti cook-a ili dovesti charles-a na probu. ali OL ostaje problem!

apropo atomskih napada, par timova se ofanzivno opasno naoružalo, bengalsi i tampa su noćas naprabvili pravi posao, ajde odbrani aj greena, rossa i eiferta, ili u tampi evansa, jacksona i dva tight-enda .. biće ofanzivnija sezona nego ikada. ovi playoff timovi pd prošle godine: atlanta, packersi, new england, raidersi itd će zabijati po pedeset boba protiv lošijih odbrana! onda dodaš karolinu, tampu, titanse, cinci, dallas i još par njih ... elem biće shootouta libo vagla!!!
Moraš li se svima posrat' u ćejf. :mrgreen: Kasne runde, undrafted, rasitniti pick za dva slabija...Život je kratak da bi se draftao OL u prvoj rundi. :kafa:
Da hoće samo preskočiti ovoga Cook - a.Neka istrči 2000 jardi svejedno, samo zbog dosadnih FSU fanova.Daj Mixona, ionako imamo za njega jedan poslić vezano za Grimes - a.
tuzlak1987 je napisao/la:Zaspao sam na 25. picku,a izgleda 26. pick bio neka budala nad budalama :lol:
Bože sačuvaj.Doživih transfer blama ranom zorom. :oops:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 13:02

da, safety će ti i biti, ovaj baker je po opštoj procjeni tampin pick. apropo WR, tampa sada može čekati 4-5 godina, a ne 4-5 rundi, a bez OL će winston opet bježati ukrug po terenu da preživi


nego šta je bilo sa tom budalom? nisam skonto?

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9107
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 28 apr 2017, 13:22

Uzese chargersi WR neocekivano. Bolje da su hookera na safet al eto sad rivers ima tri ogromna receivera i tight enda gdje god da baci ima neko 6 foot 4 il veci :).

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 13:24

wadethegreat je napisao/la:Uzese chargersi WR neocekivano. Bolje da su hookera na safet al eto sad rivers ima tri ogromna receivera i tight enda gdje god da baci ima neko 6 foot 4 il veci :).
da. još da isti ostanu zdravi duže od pet kola mogli bi biti najbolji tim u LA, za više od toga im fali pola tima, taman za 6-10 :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 13:29

jestamaji je napisao/la:
nego šta je bilo sa tom budalom? nisam skonto?
našao sam ga .... :mrgreen: ..... napušio se i malo previše uživio ... ali dobro ga je deion smirio :mrgreen:
neka ga u falconsima, taman paše vakav tamo :mrgreen: :mrgreen:

slika

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 apr 2017, 14:34

Iskreno od Giantsa ja nisam ocekicao neko ime koje je od tih prvih 20-30, standardno izvuku nekog treceg :)
Pa i u slucaju od sinoc treceg TE, prosle godine Apple na 10. Al i to je neki profesionalizam, odradi se dosta u sjeni, niko na mockovima ne zna da ces njega, a ti ga prostudirao.

Avatar
Winters
Postovi: 2201
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 28 apr 2017, 16:15

Sinoć sam bio malo razočaran pickom no ne zbog odabira nego više zbog toga što Lattimore nije pao još par mjesta. Kada se uzme u obzir da DE Eaglesa imaju 29, 29 i 32 godine onda uzimanje talenta poput Barnetta itekako ima smisla. Večeras se vjerojatno ide po barem jednog CB.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 16:25

barnett je super pick! šteta da ode u eaglese :mrgreen:

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 28 apr 2017, 16:43

Ja sam samo uletio da pokazem razocarenje na debilanu koju su Pace i ostala trupa debila uradili. Dati 3-4 pika za QBa, koji u losem draftu za QBe, nije ni najbolji medju njima. Dati toliko za lika kojeg si lagano mogao uzeti na #3. Pace ispo debil, po ko zna koji put, kojem je 49 GM prodao laz stoljeca da mu jos neko nudi skoro pa isto za taj #2.

Uzeli smo QBa, koji svrsava na Pakere, koji je u 3 godine na collegu imao 13 utakmica kao starter, bio 2 godine zamjena Boga pitaj kome.

Fuj, fuj.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 17:24

ma oni su to zbog tebe napravili, ti ne možeš bez da mrziš svog QB :mrgreen:

sjetimo se kako su prije par godina svi ismijavali falconse kad su dali tri cijela drafta za julia .... sad ih više niko ne ismijava zbog toga. možda tako bude i sa medama

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9107
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 28 apr 2017, 17:35

jestamaji je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Uzese chargersi WR neocekivano. Bolje da su hookera na safet al eto sad rivers ima tri ogromna receivera i tight enda gdje god da baci ima neko 6 foot 4 il veci :).
da. još da isti ostanu zdravi duže od pet kola mogli bi biti najbolji tim u LA, za više od toga im fali pola tima, taman za 6-10 :mrgreen:
TO i mje uvijek i belaj i sto su chokeri najveci. Samo ova odbrana je opasna u drugoj rundi ima bruku safetya a samo to im u odrabni fali i naravno da je verret zdrav duze od 6 tekmi. Ako se ucvrsti odbrana uz jako balansiran napada po zemlji i zraku ( jedino je OL amaterska) mogli bi biti opasni Novi chargersi :).

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 28 apr 2017, 17:39

Previse smo mi imali losih situacija u kojima su nam govorili mozda ispadne kako je ispalo nekad nekom, jer oni su to planski, ovo ono, ali na zalost nikad se to do sada ne desi. Bio sam ja jedan od tih optimisticnih, koji su vjerovali ako njima se to isplatilo mozda i nama bude kakve nafake. Na zalost, takve zamisli se u Medama u zadnjih 10 godina ne realizuju.

Naravno da se nadam da ce lik ispasti ako nista solidan fransizni QB. I prvi cu priznati da sam pogesio. Ja sam vise razocaran gluposti koju su uradili u bacanju pikova bezveze kad su ga mogli dobiti normalno sa pikom kojeg su imali. Pace se umislio da je Kevin Costner u Draft Day. Debil. I ta prica koju nam FO meda prodaje sad da su morali, jer kao oni, ili ovi su htjeli to isto uraditi, je prica za malu djecu.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 17:48

ma ja, to je jasno, zavalio ga je lynch ko zadnjeg bekana

ali nema veze, biće zabavno kad ovaj izađe da igra, tamo negdje poslije bye-a :mrgreen:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 apr 2017, 18:07

jestamaji je napisao/la:
slani, 68% ali protiv koga?
te statistike iz koledža su za podvoz. nije isto igrati protiv alabame i floride kao igrati protiv wake foresta i morgan statea
najbolji primjer: pogledaj statistike case keenum-a iz koledža


jasno je meni sad uzbuđenje oko novog QB-a, ali ko visoko leti nisko pada. ali ako izgubite u nedjelju od nas dabogda bio hall of famer :mrgreen: :wave:

P.S: ovo sa crncem QB stoji, to je istorijski 99% tačno i ja se slažem, ali vremena se mijenjaju ...

Ma vidi i Watson je imao samo dvije ekipe koje su bile u top 25 protiv kojih je igrao u sezoni Florida State i Louisville koji senugurao u top 25 I ovi vamo su su imali Virginia Tech,Pittsburgh,Miami I Georgia Tech opet su Ali su igrali takodjer protiv dvije top 25 ... treba uzet u obzir da ovaj nije imao ni približno dobru ekipu kakvu su dugi imali ovi su imali top recivera. Na draftu čovjek
Je iz neba hvatao... kazem definitivno su svi imali njega na umu uzeti kao top QB i mi smo to željeli .. ma da meni je svejedno on ili Jamal Adams, Thomas ali lakše nam je naci dobre slobodne defanzivne nego budućeg QB napokon da jednog draftamo
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.