NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la JakMani » 14 nov 2017, 16:47

Atlanta je na ispitu sezone iduce kolo. Seahawksi su jako ranjivi,ove sezone djeluju najslabije jos od one prve sezone Russella,nemaju apsolutno nikakav run game,a i odbrana nije bila na nivou dok su bili i kompletni,sada nema Sherma,mislim da ce timovi poceti bacati protiv njih masovno. Watson je bas otvorio oci svima sa onom preformansom,Seahawski su dugo bili previse respektovani,nije to vise ona SB odbrana.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KingJamesMVP » 14 nov 2017, 19:58

Atlanta mora iskoristiti slabosti Seahawksa
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 15 nov 2017, 10:55

gledam fantazi, prije dvije i prije tri godine 7-6 nije bilo dovoljno, prošle godine sam se ja sa 7-6 provukao u playoffse, randy je sa 7-6 ispao.
ove godine je potrebno 8-5 za siguran playoff, 7-6 prije da neće biti dovoljno nego da hoće

maestralna sezona, igra se žestoko, posebno divizije 1 i 3, elmedin drugi ukupno po bodovima a teško da će do playoffa!

strašna liga, iz godine u godinu sve jača! :thumbup: :tokralju:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 nov 2017, 11:45

Ma zavisi sve od rasporeda. Neko se moze truditi citavu sezonu ali ce svaku sedmicu imati protiv sebe ekipu koja nema bye ili ima dobre matchupe, ili igraca koji igra i prati. Dok neko ne mora nista raditi imati ce 6-7 pobjeda :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 15 nov 2017, 11:52

tuzlak1987 je napisao/la:Ma zavisi sve od rasporeda. Neko se moze truditi citavu sezonu ali ce svaku sedmicu imati protiv sebe ekipu koja nema bye ili ima dobre matchupe, ili igraca koji igra i prati. Dok neko ne mora nista raditi imati ce 6-7 pobjeda :D
samo je tebi badava, radio ne radio 3 pobjede plafon :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41155
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 nov 2017, 11:58

Kod jeste svaki drug post o fantaziju :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 nov 2017, 11:59

jestamaji je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ma zavisi sve od rasporeda. Neko se moze truditi citavu sezonu ali ce svaku sedmicu imati protiv sebe ekipu koja nema bye ili ima dobre matchupe, ili igraca koji igra i prati. Dok neko ne mora nista raditi imati ce 6-7 pobjeda :D
samo je tebi badava, radio ne radio 3 pobjede plafon :mrgreen:
Pazi se Ria, stize te ako se udostoji namjestiti postavu :urnebes:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 15 nov 2017, 12:04

rio_Ferdy88 je napisao/la:Kod jeste svaki drug post o fantaziju :mrgreen:
ponedjeljkom i srijedom :mrgreen:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 15 nov 2017, 12:54

Druga godina za redom da sam u najjacoj diviziji i to prosme godine sa 9-4 nisam uzeo diviziju isti omjer imao kad kako i bolji omjer unutar divizije iako sam ja vise poena imao. I ostala dvojica iz divizije usla u PO, to se nece ponovit nikad. Ove godine slicno vjerovatno 3/4 ide u playoff ali i armin s dobrom ekipom ce izvisit.

Ako uzmem sad kad kaka 99% osigurana divizija i bye week, ako izgubim postaje guravo pravo al opet sve je na meni ako uzmem preostale dvije :D
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
tillman
Postovi: 781
Pridružen/a: 19 nov 2012, 18:44
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tillman » 16 nov 2017, 10:24

Sto se Bearsa tice, nema se sta komentirati dok Fox i OC Loggains ne odu.. jucer Loggains kaze novinarima da defenzivne postavke odredjuju koji ce mu igraci igrati, sto ce reci da je nekvalificiran za posao, a zasto se protivnicke obrane ne bi prilagodjavale tvome napadu?? Cohen mu pazi sad ne igra jer ga udvajaju?! To ce reci da ima drugih igraca koji budu otvoreni (kao sto je bio slucaj u nedjelju u 3 navrata kad je Cohen bio na terenu)...
Jedva cekam da dodje neki lik kao McVay i preporodi napad...

Sto se fantasya tice, imao sam kriminalan start, 1-4, ali onda 5 pobjeda zaredom i kucam na vrata playoffa...in Alex Smith we trust :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 16 nov 2017, 15:18

tillman je napisao/la:Sto se Bearsa tice, nema se sta komentirati dok Fox i OC Loggains ne odu.. jucer Loggains kaze novinarima da defenzivne postavke odredjuju koji ce mu igraci igrati, sto ce reci da je nekvalificiran za posao, a zasto se protivnicke obrane ne bi prilagodjavale tvome napadu?? Cohen mu pazi sad ne igra jer ga udvajaju?! To ce reci da ima drugih igraca koji budu otvoreni (kao sto je bio slucaj u nedjelju u 3 navrata kad je Cohen bio na terenu)...
Jedva cekam da dodje neki lik kao McVay i preporodi napad...

Sto se fantasya tice, imao sam kriminalan start, 1-4, ali onda 5 pobjeda zaredom i kucam na vrata playoffa...in Alex Smith we trust :D
ne očekuj previše od njega, ja sam prije deadlinea trejdovao howarda za njega, to otprilike znači da će se on ili povrijediti u nedjelju ili bacati interceptione ko nikad do sad :?

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 16 nov 2017, 21:05

Jaka je sezona na ff nea sta, povrede su usrale svima ali sta je tu je.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 17 nov 2017, 01:05

jestamaji je napisao/la:
tillman je napisao/la:Sto se Bearsa tice, nema se sta komentirati dok Fox i OC Loggains ne odu.. jucer Loggains kaze novinarima da defenzivne postavke odredjuju koji ce mu igraci igrati, sto ce reci da je nekvalificiran za posao, a zasto se protivnicke obrane ne bi prilagodjavale tvome napadu?? Cohen mu pazi sad ne igra jer ga udvajaju?! To ce reci da ima drugih igraca koji budu otvoreni (kao sto je bio slucaj u nedjelju u 3 navrata kad je Cohen bio na terenu)...
Jedva cekam da dodje neki lik kao McVay i preporodi napad...

Sto se fantasya tice, imao sam kriminalan start, 1-4, ali onda 5 pobjeda zaredom i kucam na vrata playoffa...in Alex Smith we trust :D
ne očekuj previše od njega, ja sam prije deadlinea trejdovao howarda za njega, to otprilike znači da će se on ili povrijediti u nedjelju ili bacati interceptione ko nikad do sad :?
Nikad :nene:

Idemo JuJu deri Titanse :)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 17 nov 2017, 07:11

Edin TM87 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:
tillman je napisao/la:Sto se Bearsa tice, nema se sta komentirati dok Fox i OC Loggains ne odu.. jucer Loggains kaze novinarima da defenzivne postavke odredjuju koji ce mu igraci igrati, sto ce reci da je nekvalificiran za posao, a zasto se protivnicke obrane ne bi prilagodjavale tvome napadu?? Cohen mu pazi sad ne igra jer ga udvajaju?! To ce reci da ima drugih igraca koji budu otvoreni (kao sto je bio slucaj u nedjelju u 3 navrata kad je Cohen bio na terenu)...
Jedva cekam da dodje neki lik kao McVay i preporodi napad...

Sto se fantasya tice, imao sam kriminalan start, 1-4, ali onda 5 pobjeda zaredom i kucam na vrata playoffa...in Alex Smith we trust :D
ne očekuj previše od njega, ja sam prije deadlinea trejdovao howarda za njega, to otprilike znači da će se on ili povrijediti u nedjelju ili bacati interceptione ko nikad do sad :?
Nikad :nene:
Idemo JuJu deri Titanse :)
juju nije lopte pošteno dobio, a big ben je proigro one sekunde kada sam ga ja benchovao i trejdovao za alexa smitha :mrgreen: :wave:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41155
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 nov 2017, 09:08

Kakav Juju, Brown je mašina, haman šta god mu baciš uhvati, one hand helmet TD :bow:

A Mariotta odigrao jednu od najgorih tekmi u životu, koliko grešaka napravi dobro su se držali ikako do zadnje čet, još mu onaj ispusti čist TD i blokiraše im FG. :oops:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 17 nov 2017, 10:26

Ha, losa odbrana Steelersa? :kafa: 'Samo' 16p mi donijeli na ff.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 17 nov 2017, 11:14

Eno Billsi ko da @jestu slusaju, maknuli crnog QBa :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 17 nov 2017, 11:21

nemam ja ništa protiv crnih QB, eno ti wilsona, prva klasa, ali ne možeš od crnog QB-a iz bessemer, alabame ili iz nekog ghetto-a iz južne karoline očekivati da razmišlja ko tomica ili peyton. osim toga eno ti istorije, ista sve kazuje!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41155
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 nov 2017, 12:37

Nije jesta rasista, samo mrzi crnce :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 nov 2017, 12:55

Ma sta Mariota sinoc pokazao od cega je obicni karinas. Ode na sjever smrzne se tesko mu igrati. Nije ni izasao na teren covjek vec uracunao poraz.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.