NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 22 maj 2017, 22:03

tuzlak1987 je napisao/la:
superfreak je napisao/la:Posto se ne desava puno stvari u ligi, jedan offtopic i pitanje za Tuzlake:

Ima li neki solidan smjestaj koji nije preskup, a da je u blizini aerodroma u Dubravama? Unutar kilometra bi bilo idealno.

Moze i u PP. :salut:
Znas kako to su vise Zivinice, a aerodrom okruzen selima. Cak se dosta ljudi zapetlja u tim putevima i skretanjima pa profula aerodrom.

I sada unutar kilometar dva ako zelis nesto onda mozes naci samo kod tih lokalaca vjerovatno prenociste ili kakve apartmane ako su napravili uz put.
Provjerio sam olx i booking, ima nekoliko apartmana koji su oko 1-1.5 km udaljeni, ali svakako nude ljudi prevoz do aerodroma besplatno tako da udaljenost i ne igra neku ulogu. Nema zime. :opaopa:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Amnestijo jel to bježiš negdje il se vraćaš u Bosnu na odmor :kafa:

I ovom prilikom da provjerim kako bi jesti na proslavi titule pred vječnom :urnebes:
Cuj amnestijo :lol:

Planiram kako se vratiti nazad nakon odmora. :rol:

Trebam sracunati koliko bi me doslo da se vracam preko Bratislave, a koliko preko Ljubljane. Bratislava ce uvijek biti neka smijesna cijena, za Ljubljanu treba imati i srece i kupiti kartu za nekih 75 eura.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 22 maj 2017, 23:18

odmor u tuzli .... onda ti je bolje ostat na vrbskom jezeru. otamo bježe svi, pa makar i u leglo kriminala poput čikaga :mrgreen:

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 22 maj 2017, 23:42

jestamaji je napisao/la:odmor u tuzli .... onda ti je bolje ostat na vrbskom jezeru. otamo bježe svi, pa makar i u leglo kriminala poput čikaga :mrgreen:
Jedno nocenje ljudino, jer je let u 6 ujutro, necu tumarati Tuzlom u ta doba sigurno. :lol:

Upitnici mi u glavi o kojem ti jezeru pricas, onda skontam da je to slovenski naziv za Wörthersee. :urnebes:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 24 maj 2017, 18:35

ja ga znam kao naš naziv :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 26 maj 2017, 16:50

@goran
28-3 tweet bucs-a je bio u najmanju ruku veličanstven :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 27 maj 2017, 14:41

Čitam Chip ode na ESPN ko stručni komentator za college football :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 27 maj 2017, 20:22

i nije nizašta drugo :mrgreen:

nego SuperBowl 55 prebačen u Tampu :thumbup: Imali su sreću da stadion u LA kasni, u normalnoj konstelaciji ga ne bi nikad više dobili, pored silnih novih hi-tech stadiona, što je ustvari šteta jer Raymond James je megacool stadion, a posebno u toj big event konfiguraciji kad mu stave dodatne tribine iza golova, tj endzona!

LA onda automatski dobiva SuperBowl 56, a favorit za SB 57 je onda Las Vegas

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 28 maj 2017, 09:58

@randy, rio & co, evo sad sam se skinuo sa skypeja, pričao sam sa jaranom iz amerike koji je ubijeđen stoposto da patriotsi ove godine uzimaju NFL lijevom, naravno pod uslovom da brady ostane zdrav.

na kraju smo se žestoko opkladili da neće biti tako, elem ove godine sam kontra cheatera ko nikad dosad :mrgreen:

p.s. doduše tip je noćas malo zaglavio, uta gluva doba ni ja ne bi znao šta pričam :mrgreen: :D :mrgreen:

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 28 maj 2017, 14:23

jestamaji je napisao/la:@randy, rio & co, evo sad sam se skinuo sa skypeja, pričao sam sa jaranom iz amerike koji je ubijeđen stoposto da patriotsi ove godine uzimaju NFL lijevom, naravno pod uslovom da brady ostane zdrav.

na kraju smo se žestoko opkladili da neće biti tako, elem ove godine sam kontra cheatera ko nikad dosad :mrgreen:

p.s. doduše tip je noćas malo zaglavio, uta gluva doba ni ja ne bi znao šta pričam :mrgreen: :D :mrgreen:
Realan čovjek.

Cooks, Edelman, Hogan, Mitchell, Amendola, Gronk, Allen, White, Lewis, Burkhead, Gillislee.

Trpat će 40 po utakmici. :kafa:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 28 maj 2017, 20:33

oćeš da poduplaš njegovu opkladu? :mrgreen:

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14907
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 29 maj 2017, 10:42

superfreak je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:@randy, rio & co, evo sad sam se skinuo sa skypeja, pričao sam sa jaranom iz amerike koji je ubijeđen stoposto da patriotsi ove godine uzimaju NFL lijevom, naravno pod uslovom da brady ostane zdrav.

na kraju smo se žestoko opkladili da neće biti tako, elem ove godine sam kontra cheatera ko nikad dosad :mrgreen:

p.s. doduše tip je noćas malo zaglavio, uta gluva doba ni ja ne bi znao šta pričam :mrgreen: :D :mrgreen:
Realan čovjek.

Cooks, Edelman, Hogan, Mitchell, Amendola, Gronk, Allen, White, Lewis, Burkhead, Gillislee.

Trpat će 40 po utakmici. :kafa:

Definitivno. Samo da pocne vise. Ova NFL pauza je preduga!
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 29 maj 2017, 21:21

jestamaji je napisao/la:oćeš da poduplaš njegovu opkladu? :mrgreen:
Ako ces mi dati 3.6 kvotu koja je trenutno aktuelna u Vegasu, ozbiljno cu razmotriti prijedlog. :kafa:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 01 jun 2017, 15:59

superfreak je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:oćeš da poduplaš njegovu opkladu? :mrgreen:
Ako ces mi dati 3.6 kvotu koja je trenutno aktuelna u Vegasu, ozbiljno cu razmotriti prijedlog. :kafa:
ne pomaže vama ni kvota od 150, nema više prstenova i fajront!

nego upravo vidjeh na euronewsu, očistili ste onu guju u klagenfurtu, jesil i ti glanco preko servisa :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 01 jun 2017, 16:02

Mike Tirico will call 'Thursday Night Football' for NBC

NBC je sve bolji i bolji, ostalii m nisu ni do koljena! Michaels+Colinsworth u primetime-u nedjeljom a sada i Tirico+Colinsworth četvrtkom! :thumbup:

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 01 jun 2017, 20:12

jestamaji je napisao/la:
superfreak je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:oćeš da poduplaš njegovu opkladu? :mrgreen:
Ako ces mi dati 3.6 kvotu koja je trenutno aktuelna u Vegasu, ozbiljno cu razmotriti prijedlog. :kafa:
ne pomaže vama ni kvota od 150, nema više prstenova i fajront!

nego upravo vidjeh na euronewsu, očistili ste onu guju u klagenfurtu, jesil i ti glanco preko servisa :mrgreen:
Pa daj kvotu ljudino i pare stavljamo odmah. Kvota 150, ako Patsi ne osvoje prsten tebi 100 maraka (moj ulog), ako osvoje meni 15k od tebe. :lol:
Iskesiraj me na sjevernoj tribini, tamo su nas obojicu gadjali bakljama. :urnebes:

slika

Gledaj zvjerke. :rol:

Pored nije nikakav Herkules, pored je Kemo Malovcic koji ga je otjerao mikrofonom iz pecine (a ne toljagom), i tako je Klagenfurt postao slobodan grad, svi su zivjeli happily ever after. :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 01 jun 2017, 20:15

meščini taj pored se češka buzdovanom po leđima a rukom po guzi :mrgreen:

p.s. ja idem samo na zapad, ili ev. na istok ako je noćna a fino vrijeme :mrgreen: :wave:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41203
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 jun 2017, 00:40

The new New England Patriots Super Bowl rings are engraved with the phrase "greatest comeback ever", and each has exactly 283 diamonds in reference to the Atlanta Falcons leading 28-3 at one point


:mrgreen:

slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 21 jun 2017, 19:20

@AdamSchefter

Former Jets LB David Harris has reached agreement on a two-year deal with...the New England Patriots, **** tells ESPN.
Ovim je popunjen najveci nedostatak (sirina na poziciji LB-a)...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 22 jun 2017, 11:47

amerosm je napisao/la:
@AdamSchefter

Former Jets LB David Harris has reached agreement on a two-year deal with...the New England Patriots, **** tells ESPN.
Ovim je popunjen najveci nedostatak (sirina na poziciji LB-a)...
Još jedan pouzdan IOL i jaki smo k'o NATO.

@jesta na aparatima, izgubit će opkladu. :lol:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 23 jun 2017, 09:59

nema opklade sa tobom kad si zec i tražiš trostruko :mrgreen:

nego evo konačno nije više onaj bust luck najbolje plaćen NFL igrač: "Dereck Carr signed 5 year, $125,000,000 contract with the Oakland Raiders, including a $12,500,000 signing bonus, $70,000,000 guaranteed, and an average annual salary of $25,000,000"

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.