Vaterpolo - GKVS Sarajevo

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Odgovori
Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Vaterpolo - GKVS Sarajevo

Post Postao/la Mukiol » 02 mar 2009, 22:44

Evo ove je jedan forum o novoosnovanom klubu vaterpoola u Sarajevu, klub je dosada odigrao jednu utakmicu protiv NEuma, zatim ucestvovali su na turniru koji se odrzao takoder u Sarajevu kao domacini... ;) Pored jakih ekipa uspjeli su osojiti 3 mjesto od ukupno 4 ucensika(Neum i dva ucesnika iz hrvatske lige).
Dali su polovinu igraca za reprezentaciju protiv Japana, druga polovina je pripadala igracima iz Neuma i jos pokoji igrac iz Jadranske lige.
Treba napomenuti da klub napreduje iz dana u dan i ima veoma dobar omalinski pogon, tu su vaterpoolo ekipe:Prvi tim , zatim A, B, C. A, B, C su rasporedeni po godistima i klub se vec sada ima mladih igraca koji su veoma potencijalni npr.djecaci od 14, 15 godina vec u ovoj dobnoj zrelosti pokazuju sposobnost da igraju veoma kvalitetno i daju ovom klubu sanse za buducnost, nadamo se da ce klub biti okosnica BiH vaterpoola, i naglasavamo da ce se i nas klub pridruziti Jadarnaskoj ligi za neke 3 godine dok se osnuje savez i dok se steknu uslovi za kvalitetan i usavrsen igracki kadar. :D
Direktor kluba je Janko... a glavni treneri su Bojan Jurisic i Slaven Radmanovic-Sarajlije 8-)
mB!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: VATERPOOLO-GKVS SARAJEVO

Post Postao/la Neutral » 02 mar 2009, 23:03

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 23 avg 2013, 18:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: VATERPOOLO-GKVS SARAJEVO

Post Postao/la Mukiol » 02 mar 2009, 23:14

Red je da i BiH, Sarajevo kao glavni grad nase BiH dobije klub pa ako Bog da i reprezentaciju koja ce parirati susjednim repkama. Sarajevo ima dobru atmosferu u klubu i imaju abicije da nesto naprave kako sa ovim klubom tako i sa reprezentzacijom, nadam se da ce te podrzati ovu temu i na neki nacin dati potporu razvitku BiH vaterpola, i velika zelja svih vaterpolista je da se sport sport.ba malo aktivnije ukljuci u desavanja oko vaterpoola, jer ce se u narednih nekoliko mjeseci osnivati savez i clanovi svaeza i samiom tim bice sansi da se u sto kracem roku stabilizuju i klubovi u BiH.
Uskoro je najvljeno osnivanje i lige za juniore na prostoru cjele BiH i prema nezvanicinm informacijama tu ligu bi trebali sacinjavati klubovi iz Sarajeva:Sarajevu, Bosna, Jadaran-Neum, zatim Zrinski, neki Banja Lucki klub i jos neki koji su novoosnovani ;)
mB!

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: VATERPOOLO-GKVS SARAJEVO

Post Postao/la Mukiol » 03 mar 2009, 13:02

:D :D :D :D :D
mB!

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: VATERPOOLO-GKVS SARAJEVO

Post Postao/la Mukiol » 03 mar 2009, 13:56

Nadam se da ce te poceti postati nesto ako neko zna nesto o vaterpoolu u BiH neka napise ;) :P
mB!

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: VATERPOOLO-GKVS SARAJEVO

Post Postao/la FK Sarajevo » 04 mar 2009, 14:02

dobro je da je vaterpoolo ikako krenuo
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: VATERPOOLO-GKVS SARAJEVO

Post Postao/la Mukiol » 04 mar 2009, 14:10

Naravno da je dobro ovo je buducnost BiH u vodenim sportovima, ali kao sto vidim tema ocito nije zanimljiva:p :cry:
mB!

kalle
Postovi: 11
Pridružen/a: 16 feb 2009, 12:34
Kontakt:

Re: VATERPOOLO-GKVS SARAJEVO

Post Postao/la kalle » 04 mar 2009, 14:27

dobri su svi samo je a camo najboji

redsforever
Postovi: 89
Pridružen/a: 03 jan 2009, 22:41
Kontakt:

Re: Vaterpolo - GKVS Sarajevo

Post Postao/la redsforever » 05 mar 2009, 21:58

i ja sam se jako obradovao oko vaterpola,i pravo je veselo čovjeku kad zna da i momci iz neuma žele biti dio svega,da ih interesuje Jedna i Jedina,i oni nam itekako mogu biti od pomoći za početak.
Inaće volio bih kada bi sportsport.ba pratio svakodnevna dešavanja na bazenima da znamo šta se dešava

Pozdrav 8-)

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: VATERPOOLO-GKVS SARAJEVO

Post Postao/la Zagor » 05 mar 2009, 22:18

Mukiol je napisao/la:Naravno da je dobro ovo je buducnost BiH u vodenim sportovima, ali kao sto vidim tema ocito nije zanimljiva:p :cry:
Ma zanimljiva je. Tek je ovo počelo. Kad počnu dešavanja (utakmice...) biće i postova 8-)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Vaterpolo - GKVS Sarajevo

Post Postao/la Mukiol » 05 mar 2009, 22:23

Drago mi je da je ipak nekome interesantna tema,heh vrijeme je bilo a ne ovo je buducnost BiH vjerovatno cete me gledati na prvenstvima na tv-u aBd :D
mB!

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Vaterpolo - GKVS Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 05 mar 2009, 22:31

Mukiol je napisao/la:Drago mi je da je ipak nekome interesantna tema,heh vrijeme je bilo a ne ovo je buducnost BiH vjerovatno cete me gledati na prvenstvima na tv-u aBd :D
A to ti igraš !? Sretno ti :)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Vaterpolo - GKVS Sarajevo

Post Postao/la Mukiol » 07 mar 2009, 11:13

Zagor je napisao/la:
Mukiol je napisao/la:Drago mi je da je ipak nekome interesantna tema,heh vrijeme je bilo a ne ovo je buducnost BiH vjerovatno cete me gledati na prvenstvima na tv-u aBd :D
A to ti igraš !? Sretno ti :)
heh hvala Ja sam kapiten u svom timu:D zato sam i postavio ovu temu ali klub se tek osnovao tako da je potrebno da se najprije stabilizuje zatim kupovina nekih igraca, da se domaci kadar usavrsi i onda ce Sarajevo aBd u jadransku ligu


INACE ZA SVE ONE KOJI SE PITAJU ZA RAZLIKU IZMEDU DVA SARAJEVSKA KLUBA:SARAJEVO I BOSNA, JEDNA INFORMACIJA SARAJEVO I BOSNA SU OVE SEDMICE IGRALI PRIJATELJSKI MEC U KOJEM JE REZULTAT GLASIO

SARAJEVO:BOSNA 15:5 ;) :D
Nema dileme koji je kvalitetniji i bolji klub a usto imamo tri reprezentativca BiH za sada :)
mB!

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Vaterpolo - GKVS Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 07 mar 2009, 11:58

Već se zna ko će vladati u gradu ;). Nego ima li taj vaš klub nekakav grb da ga postavis ili je u izradi. 8-)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Vaterpolo - GKVS Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 07 mar 2009, 12:10

Malo sam švrljao i našao sam vam stranicu, a i grb :D

slika

http://www.gksarajevo.ba/
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.