Kupovina bicikla

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Odgovori
Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Kupovina bicikla

Post Postao/la biskitt » 19 apr 2009, 12:44

Odlucio sam da uzmem bajk, vecinom kao prevozno sredstvo po posla i nazad jer mi je ljepse piciti ujutro na taj nacin, nego biti u autu po nesnosnim guzvama, ili jos gore u tramvaju.
Ono sto sam vidio je da imaju fini bicikli u ciklocentru na chvili, te u onoj radnjici kod vrbanje.
Meni su ovi bicikli u ciklocentru nekako preskupi, najjeftiniji je 400KM, a prosjek je od 600 pa navise.
Vidio sam da i UNIS ima nekakve bicikle ali nisam ih jos gledao.

Imate li nekih preporuka gdje kupiti biciklo, ili ikakvih iskustava sa kupovinom?
Ja konkretno pitam za Sarajevo, ali ovo moze biti tema za sve gradove u BiH, pa da bude fina baza podataka.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kupovina bicikla

Post Postao/la High » 19 apr 2009, 12:49

Bolje ti je ''izleti'' sa malo više love jer su extra. To znam iz ličnog iskustva. Ostali van ovih navedenih prodavnica su veoma slabi.
Zadnja izmjena: High, dana/u 16 sep 2013, 19:55, ukupno mijenjano 2 puta.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Kupovina bicikla

Post Postao/la biskitt » 19 apr 2009, 15:32

slika

Meni se dopada ovaj, ali dosta je ovo love (610KM).

U sustini, moze li mi neko objasniti razliku izmedju bajka od 150-200 km i ovoga. Logika sama namece da je oaj kvalitetniji, izdrzljiviji...

ali moze li mi neko iz iskustva reci kakva je razlika, neko ko je vozio i jedan i drugi.

Znaci ne namjeravam ici u Lukomir s biciklom i sl. nego gradska voznja, eventualno do Vrela Bosne...

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Kupovina bicikla

Post Postao/la biskitt » 02 maj 2009, 18:02

kupljen GT outpost, cijena sitnica 490KM :twisted:
Danas sam se malo vozao, cini mi se da ce ovo biti pocetak jednog divnog druzenja.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.