Sonik ovdje...

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Odgovori
sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Sonik ovdje...

Post Postao/la sonik24 » 28 jul 2014, 08:36

.
Zadnja izmjena: sonik24, dana/u 24 sep 2020, 18:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Otelo
Postovi: 33495
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la Otelo » 28 jul 2014, 08:59

Hrvati nemaju mnostvo serija gdje su inteligentni. Mozda se tako cini ali sve su to plagijati nekih a lla novela.
Jedino sto valja je B&P ali tu sami sebe zayebavaju sa debelim likom iz videoteke, glupom plavusom, tetkicom i frajerom, trebom koja izgleda pametno te pametnim likom.

Pervan je institucija za razliku od Ramiza Zmaja, kad cujes onaj ofucani govor smuci ti se.
Nije 1940' pa da mi tu govoris đevojka, on je htjela a ona htila i sl. :puke:

A i vjerovatno je LZN normalan parodija ove drzave, mada nisam je gledao ima par godina.

Jednostavno, mi ne znamo napraviti dobru serija ( i ako po popularnosti je LZN najbolja na Balkanu, mozda je ona Lukin izbor bila tu negdje no mori me sad da trazim gledanost).


Btw. znam da sam debelo promasio smisao tvog posta ali mi je dosadno :P
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la sonik24 » 28 jul 2014, 09:09

heh, ma nisi puno tu je to :)
Imaju Hrvati strasno dobrih serija, nema veze sto su plagijat, i u nasim mozes naci neke scene, koje ko da si nekad negdje dozivio (deja vu) hehe, ali u biti problem je u tome sto sam vec pisao, sto mi u tim serijama sami sebe omalovazamo i to nam je ko smijesno, znas, tako je, Bosanac je glup, bili Hrvat, Srbin, Crnogorac i Bosanac, i vjerujs na kraju vica Bosanac ispadne vazda glup.

Avatar
Otelo
Postovi: 33495
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la Otelo » 28 jul 2014, 09:17

Slazem se sa tobom u svemu osim u ovom da komsije imaju dobre serije.

Humor nam je u krvi i samo ga treba usmjeriti prema ismijavanju drzave i odredjenih situacija i bit ce bolje no eto najlakse je ismijavati obicne ljude. Ne smeta ni to kad se to radi u stilu Friendsa, B&P pa i onaj crni humor kao u IASIP je super ali ovaj u stilu LZN-a mi je :roll:


A dokaz da se moze je ono: "Nagovorite ljudima" sto je bilo na PINK BH :lol: :lol: ili ovaj :

[youtube][/youtube]

:rol: :rol:

Mada, ima covjek i klipova na ozbiljnije teme :kafa:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la samo_lijevo » 28 jul 2014, 09:19

izgleda Sonik i tebi dosadno.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la sonik24 » 28 jul 2014, 09:54

samo_lijevo je napisao/la:izgleda Sonik i tebi dosadno.
Ma bravo :clap:

kad se iole ozbinjija tema potegne, onda je nekome dosadno, nek nije dosadno onima sto raspravljaju o torbicama i muskim parfemima, bljutavim rijecima :salut:

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la autogol » 28 jul 2014, 12:29

Znas ti kad je Mujo dosao u Njemacku da trazi posao..Udje u jednu firmu,nadje gazdu i kaze eto ja sam dosao da vidim ima li kakvog posla.Pita njega gazda "Odakle si?" Kad je Mujo rekao da je iz Bosne,kaze gazda Bgm ti ne mogu dati posao,vi Bosanci ste lijeni.Kaze njemu Mujo,to sto si cuo nije tacno!Mi Bosanci jesmo glupi,al lijeni nismo!

Ili zivi u glupom okruzenju ili bjezi dalje,treceg nema :nene:

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la samo_lijevo » 28 jul 2014, 13:29

sonik24 je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:izgleda Sonik i tebi dosadno.
Ma bravo :clap:

kad se iole ozbinjija tema potegne, onda je nekome dosadno, nek nije dosadno onima sto raspravljaju o torbicama i muskim parfemima, bljutavim rijecima :salut:
nekako mi termin potezanja teme daje za pravo da ovo kazem.
Slazem se sa ovim sto si napisao,ali nisam nikada tako gledao na serije,PINK svakako ne gledam.Ko to jos gleda?
Je li i Damir glupi Bosanac?
da ne bude nevezana prica,eto da ispostujem temu. :salut:
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Otelo
Postovi: 33495
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la Otelo » 28 jul 2014, 15:11

samo_lijevo je napisao/la:
sonik24 je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:izgleda Sonik i tebi dosadno.
Ma bravo :clap:

kad se iole ozbinjija tema potegne, onda je nekome dosadno, nek nije dosadno onima sto raspravljaju o torbicama i muskim parfemima, bljutavim rijecima :salut:
nekako mi termin potezanja teme daje za pravo da ovo kazem.
Slazem se sa ovim sto si napisao,ali nisam nikada tako gledao na serije,PINK svakako ne gledam.Ko to jos gleda?
Je li i Damir glupi Bosanac?
da ne bude nevezana prica,eto da ispostujem temu. :salut:
Ne gledam ni ja PINK ali "Nagovorite ljudima" ima na youtubu pa sam tu gledao. Pogledaj i neces se pokajati (makar isjecke)
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la delko » 28 jul 2014, 15:37

@Sonik, ne stoji ti prica ovo gore za Lud zbunjen normalan, Stjepan jest vlansik ali je do para dosao pljackom banke u San Remu dok je Marija sponzorusa koja ga je namamila pa ga zavela u postala mu sefica na kraju, spominjes dinu ovog onog a isto tako "glupi" je i DRAGAN CMAR dok je Damir doktor a Faruk ipak mnogo posten i saosjecajan sef pri tom i dobar muzicar ali eto zbog loseg sistema mu ne ide najbolje ;)

jucer pricam sa kolegom (srbin inace) i on tako ima isto pricu ko ti samo da je tamo sve protiv srba pa cu mu pokazati i tvoj post da uvidi da ljudima popust vas nikad ugoditi, vi gresku nadjete svagdje :)

i sta fali ako su krmetu na dzenazi zavrsili ? ovo je humor i nema razloga religiju mijesati sa HUMORISTICNOM serijom :)

lijep pozdrav ;)
Zadnja izmjena: delko, dana/u 28 jul 2014, 19:06, ukupno mijenjano 2 puta.
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la Kawhi » 28 jul 2014, 16:30

Smiješna tema,opis tog videa još smješniji :cry: Neko poredi zajebanciju s genocidom :crazy:

Miješaš pojmove Bošnjak,Bosanac i musliman.Nije ti to sve isto.Nije ni za foruma pa neću o tome.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la JackTheStripper » 28 jul 2014, 17:50

Pametno zboris Sonike. I meni na neku stvar ide konstantno degradiranje Bosnjaka i to od strane nas samih.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la sonik24 » 28 jul 2014, 22:07

@delko,
u pravu si, ali ponesto, za Čombeta recimo, za nesto i nisi, kao recimo za scenu sa krmetom, izvini, ali po meni takva vrsta humora nije u redu. Ja sam samo naveo par primjera iz serije LZN, nista licno ni prema kome, ali samo hocu da kazem da mi ne moze doprijeti to da je koincidencija sve sto sam napisao, ali evo ti ocit primjer viceva u kojima Bosanac vazda ispadne glup, najvise me "nervira" kad Bosanac se pocne smijat tome, i jos ono, haha, stvarno smo mi Bosanci takvi, hihi pihi, onda ide ono, ma ovo samo kod nas ima, itd, itd, to je u biti poenta moje kolumne.

Uglavnom video koji me podstakao na ovu kolumnu je ovaj, u kojem je ova dama dosta toga objasnila...

[youtube][/youtube]

Avatar
Vasa Ladacki
Postovi: 949
Pridružen/a: 31 jan 2011, 23:48
Lokacija: Tamo đe ne postoji tamo.
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la Vasa Ladacki » 01 avg 2014, 01:53

sonik24 je napisao/la:Šta bi ja to mogo napisat, a da proberem koji riječ ovako da kažem jačeg akcenta, ono, filozofski izraz neki, itd... heh, ova tema možda nema veze sa sportom, ali eto pogledah nešto na youtube, pa se dosjetih da napišem ovo, tema o tome kako su Bosanci "glupi".

Svi mi volimo humor, volio sam i našu humorističnu seriju lud zbunjen normalan, sve do trenutka kada su napravili scenu kako se svinja ukopava i kada Izet govori kako oni su zavrsili na Dženazi krmetu...

" onclick="window.open(this.href);return false;

Svi ti glumci serije su ekstra glumci, u svojoj profesiji su sjajni, ali mi je cudno ovo, jeli bas koincidencija, da se postovanje gospodje koje vodaju cukice i u koje je Izet zaljubljen zovu Senka i Spomenka, a žene koje mu čiste, koje ponekad mlatne po guzici, koje rintaju za njega, koje su kao "šljegle" u grad jučer pa ne znaju sta je asfalt, zovu se Šefika i Rabija. Lik koji nasmijava, koji se prejeda, koji cita imenik i pravi budalu od sebe, zove se Dino Mehmeda Mujkic, dok su poštovani gazde restorana Stjepan i Marija. Đuro je doktor, Samir je šaner ili evo recimo serijal Kursadžije, koji nam dolazi iz Srbije, u kojem je predstavljen FIko Bosanac kao jedna gluperda koja ne zna tablicu množenja, ne zna jel pošao il došao, koji mješa š,č,ć, strašno je popularan kod našeg naroda. Znaš ono, jes Bosanac tu glup, ali smješni su, znaš svakog oni tu zezaju, reklo bi dosta našeg naroda. Moze bit i to da je koincidencija, ali čisto sumnjam. Inače mi Bosanci mislimo da smo simpatični drugima ako smo glupi po serijama i filmovima, pa nije ni cudo sto regijom kruze vicevi u kojima Bosanac na kraju ispadne glup, kad ih i sami mi pricamo i smijemo se sami sebi, halo. Pa, ja ne mogu da vjerujem kad mi dodje Bošnjo i prica mi vic kako ispadne na kraju Bosanac glup i smije se on kao, dobar vic, jelde. Baš pregledah jedan video u kojem djevojka prica na ovu temu, pa dodjoh i ja na ideju da koju prozborim o tome.
Zasto mi ne napravimo seriju u kojem predstavljamo sebe kao inteligenciju, kao što Hrvati imaju mnoštvo serija takvih, Srbi takodje, Turci koji su sa Sulejmenom Velicanstvenim stekli ogromnu popularnost na tv ekranima širom svijeta. Koliko puta sam citao na netu, pa i ovdje o tome ko je smjesniji, Ramiz Zmaj ili Željko Pervan. Ramiz, pred kojim je uvjek meza i piće, rakijica, prica kako je gledao covjeka kako klanja i prepo se da nije kakav naoruzani taliban, izmišlja viceve u kojima dosta psuje i koji u svom govoru ima rijeci koji dosad niste culi ili Pervan, covjek koji se na humoristican nacin bavi pitanjima u svijetu, koji ce vam pojasniti neke stvari na humoristican nacin, lakse cete ih zapamtiti.
Nisam nacionalista, ali volim svoje i strašno mi smeta to sto drugima na smeta sto nas Bosance stalno po serijama i filmovima stavljaju u likove kakvih glupaka, koji se prejedaju, koji su nepismeni i to se smatra nekim humorom jel, pa hajde nakon sto pogledas jednu tu seriju ili film pomisli o kakvoj intelignciji Bosanskoj, sve su prilike da ce ti i to bit smjesno.
I onda se neko pita zašto se degradiraju bošnjaci? Pa kako da se ne degradiraju, pogledaj mu logike boktejebo. Ja kont'o ti normala forumaš, al' si sad isp'o goli ku.rac. Svaka ti čast kad si ovo uspio primjetiti, nadrealisti su ovakve ismijavali u prošlom stoljeću, a on uredno i u 21. ovo izjavljuje. Je.bem ti alija majku nad majkama i logiku bošnje.
Sam sebi si kontradiktoran, prvo se pitaš zašto smo glupi u očima drugih, a onda jednog od vas/nas spočitavaš i akreditiraš kao glupog (ramiza).
I jesi nacionalista si, čim imaš takvo razmišljanje, veliki si nacionalista.

I apsolutno smo glup narod, ne znam zašto bi neko drukčije to protumačio. Da ti objašnjavam, imaš PM pa pitaj. Ovako bih politički povukao stvar, a tome mjesto nije ovdje, baš kao ni tvojoj temi.
Nama je Željo svetinja jedina.

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7972
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la *p!p!t@* » 01 avg 2014, 02:27

Vasa Ladacki je napisao/la:
sonik24 je napisao/la:Šta bi ja to mogo napisat, a da proberem koji riječ ovako da kažem jačeg akcenta, ono, filozofski izraz neki, itd... heh, ova tema možda nema veze sa sportom, ali eto pogledah nešto na youtube, pa se dosjetih da napišem ovo, tema o tome kako su Bosanci "glupi".

Svi mi volimo humor, volio sam i našu humorističnu seriju lud zbunjen normalan, sve do trenutka kada su napravili scenu kako se svinja ukopava i kada Izet govori kako oni su zavrsili na Dženazi krmetu...

" onclick="window.open(this.href);return false;

Svi ti glumci serije su ekstra glumci, u svojoj profesiji su sjajni, ali mi je cudno ovo, jeli bas koincidencija, da se postovanje gospodje koje vodaju cukice i u koje je Izet zaljubljen zovu Senka i Spomenka, a žene koje mu čiste, koje ponekad mlatne po guzici, koje rintaju za njega, koje su kao "šljegle" u grad jučer pa ne znaju sta je asfalt, zovu se Šefika i Rabija. Lik koji nasmijava, koji se prejeda, koji cita imenik i pravi budalu od sebe, zove se Dino Mehmeda Mujkic, dok su poštovani gazde restorana Stjepan i Marija. Đuro je doktor, Samir je šaner ili evo recimo serijal Kursadžije, koji nam dolazi iz Srbije, u kojem je predstavljen FIko Bosanac kao jedna gluperda koja ne zna tablicu množenja, ne zna jel pošao il došao, koji mješa š,č,ć, strašno je popularan kod našeg naroda. Znaš ono, jes Bosanac tu glup, ali smješni su, znaš svakog oni tu zezaju, reklo bi dosta našeg naroda. Moze bit i to da je koincidencija, ali čisto sumnjam. Inače mi Bosanci mislimo da smo simpatični drugima ako smo glupi po serijama i filmovima, pa nije ni cudo sto regijom kruze vicevi u kojima Bosanac na kraju ispadne glup, kad ih i sami mi pricamo i smijemo se sami sebi, halo. Pa, ja ne mogu da vjerujem kad mi dodje Bošnjo i prica mi vic kako ispadne na kraju Bosanac glup i smije se on kao, dobar vic, jelde. Baš pregledah jedan video u kojem djevojka prica na ovu temu, pa dodjoh i ja na ideju da koju prozborim o tome.
Zasto mi ne napravimo seriju u kojem predstavljamo sebe kao inteligenciju, kao što Hrvati imaju mnoštvo serija takvih, Srbi takodje, Turci koji su sa Sulejmenom Velicanstvenim stekli ogromnu popularnost na tv ekranima širom svijeta. Koliko puta sam citao na netu, pa i ovdje o tome ko je smjesniji, Ramiz Zmaj ili Željko Pervan. Ramiz, pred kojim je uvjek meza i piće, rakijica, prica kako je gledao covjeka kako klanja i prepo se da nije kakav naoruzani taliban, izmišlja viceve u kojima dosta psuje i koji u svom govoru ima rijeci koji dosad niste culi ili Pervan, covjek koji se na humoristican nacin bavi pitanjima u svijetu, koji ce vam pojasniti neke stvari na humoristican nacin, lakse cete ih zapamtiti.
Nisam nacionalista, ali volim svoje i strašno mi smeta to sto drugima na smeta sto nas Bosance stalno po serijama i filmovima stavljaju u likove kakvih glupaka, koji se prejedaju, koji su nepismeni i to se smatra nekim humorom jel, pa hajde nakon sto pogledas jednu tu seriju ili film pomisli o kakvoj intelignciji Bosanskoj, sve su prilike da ce ti i to bit smjesno.
I onda se neko pita zašto se degradiraju bošnjaci? Pa kako da se ne degradiraju, pogledaj mu logike boktejebo. Ja kont'o ti normala forumaš, al' si sad isp'o goli ku.rac. Svaka ti čast kad si ovo uspio primjetiti, nadrealisti su ovakve ismijavali u prošlom stoljeću, a on uredno i u 21. ovo izjavljuje. Je.bem ti alija majku nad majkama i logiku bošnje.
Sam sebi si kontradiktoran, prvo se pitaš zašto smo glupi u očima drugih, a onda jednog od vas/nas spočitavaš i akreditiraš kao glupog (ramiza).
I jesi nacionalista si, čim imaš takvo razmišljanje, veliki si nacionalista.

I apsolutno smo glup narod, ne znam zašto bi neko drukčije to protumačio. Da ti objašnjavam, imaš PM pa pitaj. Ovako bih politički povukao stvar, a tome mjesto nije ovdje, baš kao ni tvojoj temi.
Da bi se oni koji su najviše ismijavali takve, na kraju najviše i pokazali kao najveći nacionalisti. Da ih ne nazovem prikladnim/pogrdnim nazivom, ali znaš na koga se odnosi. I iako je momku u neka doba logika izgubila konce, ima tu neke fine osnove za razmišljanje, nije sve tako glupo kako ti spočitavaš...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
ammarc
Postovi: 1258
Pridružen/a: 25 jan 2009, 22:06
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Sonik ovdje...

Post Postao/la ammarc » 01 avg 2014, 02:34

sonik24 je napisao/la:Šta bi ja to mogo napisat, a da proberem koji riječ ovako da kažem jačeg akcenta, ono, filozofski izraz neki, itd... heh, ova tema možda nema veze sa sportom, ali eto pogledah nešto na youtube, pa se dosjetih da napišem ovo, tema o tome kako su Bosanci "glupi".

Svi mi volimo humor, volio sam i našu humorističnu seriju lud zbunjen normalan, sve do trenutka kada su napravili scenu kako se svinja ukopava i kada Izet govori kako oni su zavrsili na Dženazi krmetu...

" onclick="window.open(this.href);return false;

Svi ti glumci serije su ekstra glumci, u svojoj profesiji su sjajni, ali mi je cudno ovo, jeli bas koincidencija, da se postovanje gospodje koje vodaju cukice i u koje je Izet zaljubljen zovu Senka i Spomenka, a žene koje mu čiste, koje ponekad mlatne po guzici, koje rintaju za njega, koje su kao "šljegle" u grad jučer pa ne znaju sta je asfalt, zovu se Šefika i Rabija. Lik koji nasmijava, koji se prejeda, koji cita imenik i pravi budalu od sebe, zove se Dino Mehmeda Mujkic, dok su poštovani gazde restorana Stjepan i Marija. Đuro je doktor, Samir je šaner ili evo recimo serijal Kursadžije, koji nam dolazi iz Srbije, u kojem je predstavljen FIko Bosanac kao jedna gluperda koja ne zna tablicu množenja, ne zna jel pošao il došao, koji mješa š,č,ć, strašno je popularan kod našeg naroda. Znaš ono, jes Bosanac tu glup, ali smješni su, znaš svakog oni tu zezaju, reklo bi dosta našeg naroda. Moze bit i to da je koincidencija, ali čisto sumnjam. Inače mi Bosanci mislimo da smo simpatični drugima ako smo glupi po serijama i filmovima, pa nije ni cudo sto regijom kruze vicevi u kojima Bosanac na kraju ispadne glup, kad ih i sami mi pricamo i smijemo se sami sebi, halo. Pa, ja ne mogu da vjerujem kad mi dodje Bošnjo i prica mi vic kako ispadne na kraju Bosanac glup i smije se on kao, dobar vic, jelde. Baš pregledah jedan video u kojem djevojka prica na ovu temu, pa dodjoh i ja na ideju da koju prozborim o tome.
Zasto mi ne napravimo seriju u kojem predstavljamo sebe kao inteligenciju, kao što Hrvati imaju mnoštvo serija takvih, Srbi takodje, Turci koji su sa Sulejmenom Velicanstvenim stekli ogromnu popularnost na tv ekranima širom svijeta. Koliko puta sam citao na netu, pa i ovdje o tome ko je smjesniji, Ramiz Zmaj ili Željko Pervan. Ramiz, pred kojim je uvjek meza i piće, rakijica, prica kako je gledao covjeka kako klanja i prepo se da nije kakav naoruzani taliban, izmišlja viceve u kojima dosta psuje i koji u svom govoru ima rijeci koji dosad niste culi ili Pervan, covjek koji se na humoristican nacin bavi pitanjima u svijetu, koji ce vam pojasniti neke stvari na humoristican nacin, lakse cete ih zapamtiti.
Nisam nacionalista, ali volim svoje i strašno mi smeta to sto drugima na smeta sto nas Bosance stalno po serijama i filmovima stavljaju u likove kakvih glupaka, koji se prejedaju, koji su nepismeni i to se smatra nekim humorom jel, pa hajde nakon sto pogledas jednu tu seriju ili film pomisli o kakvoj intelignciji Bosanskoj, sve su prilike da ce ti i to bit smjesno.
Slazem se svaku rijec, svaka cast ;) :salut:
"If you can't support us when we lose, don't support us when we win."
VFC & MUFC

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.