Analiticar

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 09 avg 2010, 23:40

Vidim ovdje ljudi pisu o svemu i svacemu, pa sam odlucio da i ja napisem neke stvari. Neke stvari sto pisem ovdje ce biti istinite price iz zivota, nesto ce biti aktuelno iz politike, drustva, sporta, muzike i ostalog a nesto ce biti nabacano bez nekog specijaliziranja...Uglavnom imam nekad vremena i zelim da pisem nekih stvari kojih se sjecam ili koje mi prolaze kroz glavu....Uglavnom bit ce puno gluposti i malo pametnog i korisnog...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la Monolog » 09 avg 2010, 23:40

HAHAHAHHAHA
analiticar_ je napisao/la:Uglavnom bit ce puno gluposti i malo pametnog i korisnog...
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 10 avg 2010, 00:06

Evo jednog dogadjaja kada sam bio 3. ili 4. razred osnovne skole, a to je bilo davnih vec 80tih godina...

Poceli mi krasti slatkise u lokalnom spermarketu. Moj najblizi rodjak, nasa dva jarana iz komsiluka i ja smo bili udarna ekipa. Usko smo se specijalizirali u tom poslu. Pocelo je sa tim da ukrademo po cokoladicu, zvake ili nesto sitno kad bi nas neko poslao u market da nesto kupimo. I to je postajalo redovno. Nakon toga javila se potreba da uvijek probamo nesto novo, sok, keks, neke uvijek nove zvake,cokolade, bombone i slicno..Nije to da mi nismo imali kuci, ali eto, usli smo u taj fazon i poceli smo tako. Nakon toga poceli smo ici najmanje po 2 puta u prodavnicu u toku dana. Namjerno smo trazili razlog da odemo dva puta, npr posalje nas neko da nesto kupimo i mi kupimo pola i uvijek kao nesto zaboravimo pa odemo drugi put. I to smo radili nas cetvorica ali i jos mnogo druge djece u ta doba. Bio je to pocetak i bilo je normalno. No i adrenalin je pucao nakon nekog vremena pa smo poceli trpati vise i vise. Sjecam se da bih usao u market i za veoma kratko vrijeme u majicu, sorc, jaknu ili slicno strpao po 2-3 pa cak i 4 stvarcice i onako hladnokrvno dosao na kasu, platio po sta sam dosao i noga. Nakon toga, vec u sljedecoj fazi mi smo postali malo organizovani. To jest, kad bi bili skupa i imali neke djecje planove i aktivnosti,npr utakmice, izlete, pecanje i slicno, isli bi po dvojica u grupi. Npr udje nas dvojica, odradimo posao i izidjemo iz marketa a onda druga dvojica udju i odrade nesto drugo i izidju....
Tako je to trajalo danima, sedmicama pa cak i mjesecima...Uvijek smo trpali vise i vise i sjecam se da mi cak nije problem bio odraditi veliku coca colu ili neki veci keks ili bombonjeru...

Problem je bio kad smo poceli krasti sa tim da udjemo u market i nista ne kupimo, tek onako kao da smo dosli nesto razgledati i izici. No i tada smo bez ikakvih problema odradjivali posao...Zadnjih dana se sjecam da bi nas cetvorica usli po 2 puta u market i da pri tome nista ne kupimo. Sjecam se da bi u tim naletima doslovno napunili punu kesu slatkisa...I trajalo je tako danima....Sve do jednog vrelog dana a bila je subota....

Osvanula subota, vreo ljetni dan...Dogovorimo se mi idemo na pecanje..I naravno svratit cemo u "nabavku"....Udjem prvi ja sa ovim jaranom iz komsiluka, i odradimo posao i izidjemo..Nakon nas usli moj rodjak i drugi jara, te i oni uspjesno za minut ili dva donesose robu...Kad su izisli kaze ovaj jaran da je vidio dosle neke nove JAT bombonjerice, nesto kao rafaelo. To je valjda tek doslo i bilo novo i kaze hajd ponesite i to po jedno svima...Ma nikakav problem...Udjemo ja i rodjak i sad razletili se mi po marketu...On na jednosj strani tamo vec trpa, ja ga kuzim, ali ja ne mogu da nadjem te nove bonbonjere..Uzvrtio se ja po marketu ko muha bez glave...No konacno ih nadjem i primakem se i gledam nesto kao gore a dole rukom trpam jednu po jednu od tih bombonjerica u hlace, tacnije kacio ih ja u hlace, gdje je kais...I odradim 3 komada i taman uzimam zadnju cetvrtu da svi imamo po jednu kad vidim sa ledja mi prilazi prodavacica...A znam je, a i ona mene, tacnije zna moje i cijelu familiju....Pita ona mene kako mi je mama i sta trazim, a ja onako vec nervozan zbog tih bonbonjera kazem dobro je mama, poslala me da uzmem neki sok na mucenje....Kaze ona meni, pa drago dijete sokovi su skroz na drugom kraju marketa, hajd pomoci cu ti ja da nadjemo neki dobar..I krenemo mi prema sokovima, no vidim ja bit ce problem...Nisam one bombonjere dobro fiksirao i pocele da se pomjeraju, no prekrio sam ja to majicom i nista se to ne vidi naravno...Jos kako smo doslo do drugog kraja marketa, malo su one izgubile prvobitni polozaj...Pita ona mene koji sok ti je mama rekla da uzmes...i u tom trenutku jedna bombonjera proleti mi kroz nogavicu i izleti tacno ispred nje a druga mi preleti preko hlaca i pade u naravno praznu korpu....Njoj se oci iskolacile ko fildzani...Kaze imas li jos, kazem ja ima jos jedna....Kao meni se zemlja otvorila....No koliko je i ona bila sokirana, uze ona one 3 bombonjere, mene za ruku i vodi me na kasu....Da platim vjerovatno i to bi se na tome zavrsilo ili nekako slicno...No problem je sto ja kod sebe nemam ni dinara..I ja kazem tako nemam para, i onda ona tek glupaca sabrala dva i dva...Sva se zacrveni i kaze hajde sada samnom..Uze one bombonjere i kaze hajd sada zamnom..I odvede me tamo u kancelarije....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 10 avg 2010, 00:36

Dosli mi u kancelariju a ona zvala seficu usput. Rekle mi da sjednem na stolicu, a meni kroz glavu 1000 ludijh ideja prolazi...Sta da kazem, sta da slazem sad?

No jedino sto mi prolazi kroz glavu je cinjanica da nije bio gori moguci momenat da nas provali nego tada..Bilo je bas kao Bozja kazna...Kao prvo i najvaznije je da je subota, stari mi je kuci a taj sam mu dan jos pobjegao jer je bio planirao neki posao da odradimo.. A kod mene stari pravo zajeban bio, hem vojno lice u onoj JNA hem aktivan sportista a kratkih zivaca...Nema sa njim kompromisa...A uz to tek podne, kontam kad me sad uhvati nema pustanja cijeli dan...Pored tog crnila, desilo mi se i to da je isti dan u susjednoj prodavnici radila i moja strina....Kontam u sebi, ovdje nema izvlacenja, najebao sam ko zuti....

Pocinje pricu ta sefica. Kaze a znaci to se svi....Nisam mogla to zamisliti...Kaze da im se tih dana javljao strasan manjak u prodavnici (a kako i ne bi covjece :D )...Rece ona da su pravili mnoge inventure ali da im nije jasno gdje je nestajala ta razlika....

Tu odmah ja ulijecem u pricu i branim se..E izvinite ali ja ne znam o cemu vi pricate..Ovo je meni tek drugi put..Kazu one meni, nemoj da lazes, tebe i onog ti rodjaka i dvojicu jarana non stop vidjamo u prodavnici...Ja odlucan i odbijam da smo mi pokrali sve to ali mi drafo eto sto ih ja nisam ocvikao nego sto znaju da smo mi u talu...Kontam sad je lakse ma sta god da se desi...Odbijao ja tada neku saradnju i pricu sa njima i one pozovu moju strinu iz susjedne prodavnice. Dodje ona, popricale one, i pita mene strina jeste li vi to ali nemoj da lazes..Kazem ja jesmo ali nismo toliko koliko one kazu...Zovu oni sada moju staru kuci na telefon i za kratko vrijeme i ona dodje...Stara u zemlju propala, nije mogla vjerovati u ono sto cuje,,,Popiju njih 4 tu kafu, dogovore nesto izmedju sebe a moja stara plati neku odstetu, kolika je lova bila u pitanju, to ne znam ali znam da je stara tada morala ispuniti onaj zeleni cek...

Zavrsi se to i mi izidjemo napolje...Kaze stara hajde odmah kuci i uze me za ruku..Ja se otmem jer me ona nikada nije udarala i kazem joj da cu doci brzo...
Kaze ona radi kako hoces ali znas sta te ceka kuci i bolje ti je da dodjes sto prije jer stari sto bude vise te cekao bit ce ti teze........A meni vec laknulo, kontam blamiranje proslo a sad slijede batine, to mi nije bio prvi put a da li je bio zadnji ne sjecam se ali mislim da iza toga nisam primio neke vecine batine...No slijedio je spektakl...Skupila se nas cetvorica i ja im tako objasnim i da pojma nemam sta ce biti i da je moram kuci jer ce stari da me pegla....

Hahaha da stvar bude gora, krene samnom i rodjak a njegovi roditelji su bili rastavljeni tako da su se o njemu brinuli stara majka ali i moj stari i njegova braca....I idemo mi kuci, ulazimo u dvoriste, i sjecam se da starog nikada nisam vidio tako ljutog....Samo sto smo usli u dvoriste zaleti se na nas i mene kako je scepao za ruku ili rame, odmah me dize u zrak...A rodjak kao krenuo svojim putem hahahaha, kao on ce kuci, kad u dva koraka i njega stize i kaze ma gdje si ti krenuo...Scepa i njega i onako nas obadvojicu nosi i vuce....Dovukao nas do jedne ostave gdje inace drzimo drva i ugalj za zimu....Odmah sa vrata onako kako nas nosi u tu prostoriju, jednog po jednog bacio na taj ugalj......Kaze sad cu vam ja pokazati sta se radi sa lopovima...Zakljuca nas da ne pobjegnemo i ode po jedan veliki debeli konopac ali i neke velike stapove....Udje onako bijesan i poce da nas udara..Niti sta pita, niti sta objasnjava....Rukama, nogama, stapom, konopcem, ne bira..Ne bira niti po ledjima, rukama, nogama...Samo udara a sve bijesniji i bijesniji...Udara on a mi placemo, no sjecam se mene nista ne boli..Kontam ma i ovo ce proci, neka ocejfi eto...A suza suzu goni i kod mene i rodjaka....Odradio on jednu serju a mozda je trajalo sat-dva...Mi smo bili modri ali i prljavi od onog uglja jer nas bacao stalno na ugalj....

Ostatak price ja manje vazan. Taj dan sam fasovao kao vol u kupusu. Stari nas je prebio. Nismo imali nikakvih lomova, ali nema gdje nisam bio modar. No vise os svega me je bolilo sto me je danima zvao "lopove". Cak i pred familijom i prijateljima, prolaznicima...To me bolilo mnogo vise od batina. Nakon toga sam prestao krasti.
Zadnja izmjena: analiticar_, dana/u 10 avg 2010, 22:48, ukupno mijenjano 2 puta.
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Barca u srcu
Postovi: 611
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la Barca u srcu » 10 avg 2010, 01:11

De dovrši, sad je najzanimljivije.
2 pitanja, u kojoj si prodavnici krao, jel bila neka veća ili obična mala prodavnica i gdje živiš u Zenici(koji kvart)?

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 10 avg 2010, 22:25


Moj oprostaj od svih reprezentacija BIH



Kao sto sam prije par dana javno i obecao kada sam rekao da ako ne razvalimo Katar da cu se oprostiti od reprezentacije, to sada i cinim. Ja se javno se oprastam od svih reprezentacija. Ja, koji sam bio jos na prvoj utakmici reprezentacije BIH na Bilinom Polju davne 1996. godine..Ja, koji sam bio na mnogo vaznih i nevaznih utakmica reprezentacije sto u BIH, sto van BIH. Ja, koji sam danima bio uzbudjen prije svake utakmice i koji bi danima nakon iste se radovao ili tugovao. Ja, koji sam znao danima putovati i preci hiljade km da bih dosao na neke utakmice. Ja, koji sam od usta odvajao da bih isao na te utakmice a nerijetko i posudjivao lovu. Ja , za koga je reprezentacija bila svetinja i za koju sam bio spreman sve zivo uciniti. Ja se sada oprastam od tog cirkusa i ne zelim da im ista pozelim, niti dobro, niti lose...Za mene ih jednostavno vise nema....

Do danas nisam zelio da vjerujem u neke spekulacije i tvrdnje vezane za neke nase igrace. Mislio sam da se sve radilo o losem danu, slucajnosti i slicno. No sada mislim da je sve to savrseno organizirano i da korupirani Nogometni Savez perfektno saradjuje sa reprezentacijom, ili barem sa jednim dobrim dijelom iste.

Za mene su bili i ostali legende reprezentacije BIH igraci kao sto su Elvir Bolic, Hasan Salihamidzic, Vedin Music, Muhamed Konjic, Mirsad Hibic, pa eto i Sasa Papac ali i jos neki koje mogu i smijem zaboraviti. Neki ljudi u koje se nacija i dalje klete za mene nisu vrijedni spomena, i ovdje medju nabrojanima nisam zaboravio napisati ljude za koje vecina misli da su spasioci naseg fudbala...No od gore nabrojanih imena, narocio bih izdvojio legendarnog Elvira Bolica koji je po mnogo cemu zaduzio nas fudbal, ali mozda najvise po tome sto je on jedini javno priznao i bio spreman svjedociti da nas savez stima utakmice. Naime Elvir je javno prizvao da je neke ljude iz saveza u Iranu u hotelu vidio kako primaju kofer novca..A do utakmica sa Iranom cemo doci u nastavku teksta. No zelim poentirati da je Elvir jedini od uticajnih imena otvorio oci nama slijepcima..

Nogometni Savez ove jadne i napacene BIH jeste glavni, dezurni i centralni krivac ovog haosa, no i te ljude je neko doveo tamo na te pozicije. To su pravi krivci,ti ljudi koji su ih doveli tamo, a to je vec politika. No ne zelim siriti pricu van sporta jer u BIH apsolutno nista ne stima sem kriminala i korupcije. Ostajem u granicama Saveza i nogometa. No nije samo taj Savez kriv za haos. Kriv je i selektor, ma koji god bio. No utakmica protiv Katra je jos samo jedan od dokaza u nizu da se crne aktivnosti desavaju u svim nasim reprezentacijama i da su sami sportasi direktni ucesnici tog cirkusa. Imena necu da nabrajam. Postoje organi ofredjenih vlasti koje ce kad tad ih otkriti i optuziti za ta djela. Sem toga, neki su vec odavno na nishanu i javno su prozvani i saslusavani po raznim sudovima, sto u BIH tako i u inostranstvu.

Sjecam se dana kada je Jusuf Pushina smijenjen sa funkcije u NS BIH. Skoro sam plakao od srece jer sam mislio da su i nama konacno dosli bolji dani. No nisam ni slutio kakvo se crnilo nadvilo nad nasim nogometom. Crnilo koje je unazadilo taj sport u nasoj zemlji barem 50 godina u odnosu na postojecu situaciju.

Nama je konstantno NS BIH jedini krivac. E mislim da oni nisu jedini i da su samo dio tog truhlog sistema. No isti dio tog truhlog sistema su i selekori koji dolaze i odlaze ali i igraci koji godinama igraju u reprezentaciji. Imena necu da navodim.

Iznenadjenja u sportu se svakodnevno desavaju. Samo proslo svjetsko prventvo nam je odlican primjer. Ekipe kako ulaze u top formu, tako jos brze izlaze iz iste. No malo je ekipa koje imaju "toliko cudnih prijelaza"...Ja se malo vise bavim i kladjenjem i upoznat sa nekim stvarima o kojima ne zelim da pisem niti imam kapaciteta da pisem cijele detalje jer bi to bila cijela istorija. No jedan sam od rijetkih sigurno koji je pratio kretanje koeficijenata na danasnju utakmicu protiv Katra od samog pocetka i tijekom cijele utakmice. Sem toga pratio sam kretanje koeficijenata na ovu utakmicu vec par dana i odmah mi je nesto upalo u oci i tada sam javno rekao da ako ne razvalimo Katar da cu se oprostiti od reprezentacije (mogu da nadjem taj post objavljen prije par dana u nekoj od gore postavljenih tema). Koeficijent na ocekivanu pobjedu BIH protiv Katra je bio mamac kladionica kao kad izgladnjelim psima ubacis kost u njihov tor.

nastavit cu sa pisanjem...Slijede utakmice koje su nastimane + kretanje koeficijenata i dogadjaja u vezi zadnje utakmice sa Katrom !!!
Zadnja izmjena: analiticar_, dana/u 11 avg 2010, 08:05, ukupno mijenjano 10 puta.
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
RagazziDelSud
Postovi: 285
Pridružen/a: 20 jul 2010, 14:29
Lokacija: Yugo
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la RagazziDelSud » 10 avg 2010, 22:38

analiticar_ je napisao/la:Dosli mi u kancelariju a ona zvala seficu usput. Rekle mi da sjednem na stolicu, a meni kroz glavu 1000 ludijh ideja prolazi...Sta da kazem, sta da slazem sad?

No jedino sto mi prolazi kroz glavu je cinjanica da nije bio gori moguci momenat da nas provali nego tada..Bilo je bas kao Bozja kazna...Kao prvo i najvaznije je da je subota, stari mi je kuci a taj sam mu dan jos pobjegao jer je bio planirao neki posao da odradimo.. A kod mene stari pravo zajeban bio, hem vojno lice u onoj JNA hem aktivan sportista a kratkih zivaca...Nema sa njim kompromisa...A uz to tek podne, kontam kad me sad uhvati nema pustanja cijeli dan...Pored tog crnila, desilo mi se i to da je isti dan u susjednoj prodavnici radila i moja strina....Kontam u sebi, ovdje nema izvlacenja, najebao sam ko zuti....

Pocinje pricu ta sefica. Kaze a znaci to se svi....Nisam mogla to zamisliti...Kaze da im se tih dana javljao strasan manjak u prodavnici (a kako i ne bi covjece :D )...Rece ona da su pravili mnoge inventure ali da im nije jasno gdje je nestajala ta razlika....

Tu odmah ja ulijecem u pricu i branim se..E izvinite ali ja ne znam o cemu vi pricate..Ovo je meni tek drugi
put..Kazu one meni, nemoj da lazes, tebe i onog ti rodjaka i dvojicu jarana non stop vidjamo u prodavnici...Ja odlucan i odbijam da smo mi pokrali sve to ali mi drafo eto sto ih ja nisam ocvikao nego sto znaju da smo mi u talu...Kontam sad je lakse ma sta god da se desi...Odbijao ja tada neku saradnju i pricu sa njima i one pozovu moju strinu iz susjedne prodavnice. Dodje ona, popricale one, i pita mene strina jeste li vi to ali nemoj da lazes..Kazem ja jesmo ali nismo toliko koliko one kazu...Zovu oni sada moju staru kuci na telefon i za kratko vrijeme i ona dodje...Stara u zemlju propala, nije mogla vjerovati u ono sto cuje,,,Popiju njih 4 tu kafu, dogovore nesto izmedju sebe a moja stara plati neku odstetu, kolika je lova bila u pitanju, to ne znam ali znam da je stara tada morala ispuniti onaj zeleni cek...

Zavrsi se to i mi izidjemo napolje...Kaze stara hajde odmah kuci i uze me za ruku..Ja se otmem jer me ona nikada nije udarala i kazem joj da cu doci brzo...
Kaze ona radi kako hoces ali znas sta te ceka kuci i bolje ti je da dodjes sto prije jer stari sto bude vise te cekao bit ce ti teze........A meni vec laknulo, kontam blamiranje proslo a sad slijede batine, to mi nije bio prvi put a da li je bio zadnji ne sjecam se ali mislim da iza toga nisam primio neke vecine batine...No slijedio je spektakl...Skupila se nas cetvorica i ja im tako objasnim i da pojma nemam sta ce biti i da je moram kuci jer ce stari da me pegla....

Hahaha da stvar bude gora, krene samnom i rodjak a njegovi roditelji su bili rastavljeni tako da su se o njemu brinuli stara majka ali i moj stari i njegova braca....I idemo mi kuci, ulazimo u dvoriste, i sjecam se da starog nikada nisam vidio tako ljutog....Samo sto smo usli u dvoriste zaleti se na nas i mene kako je scepao za ruku ili rame, odmah me dize u zrak...A rodjak kao krenuo svojim putem hahahaha, kao on ce kuci, kad u dva koraka i njega stize i kaze ma gdje si ti krenuo...Scepa i njega i onako nas obadvojicu nosi i vuce....Dovukao nas do jedne ostave gdje inace drzimo drva i ugalj za zimu....Odmah sa vrata onako kako nas nosi u tu prostoriju, jednog po jednog bacio na taj ugalj......Kaze sad cu vam ja pokazati sta se radi sa lopovima...Zakljuca nas da ne pobjegnemo i ode po jedan veliki debeli konopac ali i neke velike stapove....Udje onako bijesan i poce da nas udara..Niti sta pita, niti sta objasnjava....Rukama, nogama, stapom, konopcem, ne bira..Ne bira niti po ledjima, rukama, nogama...Samo udara a sve bijesniji i bijesniji...Udara on a mi placemo, no sjecam se mene nista ne boli..Kontam ma i ovo ce proci, neka ocejfi eto...A suza suzu goni i kod mene i rodjaka....Odradio on jednu serju a mozda je trajalo sat-dva...Mi smo bili modri ali i prljavi od onog uglja jer nas bacao stalno na ugalj....

Ostatak price ja manje vazan. Taj dan sam fasovao kao vol u kupusu. Stari nas je prebio. Nismo imali nikakvih lomova, ali nema gdje nisam bio modar. No vise os svega me je bolilo sto me je danima zvao lopove. Cak i pred familijom i prijateljima, prolaznicima...To me bolilo mnogo vise od batina. Nakon toga sam prestao krasti.
Daj naslov ovoj zanimljivoj priči,fakat je za neke knjige lektire :mrgreen: ;)
Posuđujte novac od pesimista – oni ne očekuju da im ga vratite.

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 12 avg 2010, 09:10

U samo 4 dana bili smo svjedoci da je nasa kosarkaska reprezentacija dva puta porazena od sasvim solidnih i prosjecnih ekipe. Takodje svjedoci smo toga da nasa seniorska nogometna reprezentacija nije na svom terenu mogla dobiti jednu nogometnu velsilu kao sto je Katar....Takodje i mlada reprezentacija je na nogometnom hramu u Zenici rutinski porazena od mlade selekcije Madzarske.....

Svaki normalan gradjanin u BIH koji ima barem nesto u glavi bi trebao da se zapita sta se to dogadja sa nasim sportom?

BIH kao i cijeli region su oduvijek bili uticajni u svim sportovima i ova podrucja su odarila mnoge vrhunske sportiste koji su ostvarili istorijske rezultate. No sta se to dogadja sa BIH? Da nije ishrana? Promjena klime? Sabotaza CIA-e i Ekrema Jevrica?

Ne znam sta je ali iz godine u godinu jedini uspjeh ostvarivamo u sjedecoj odbojci dok ostali sportovi iz sezone u sezonu ulaze u sve losije rezultate...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la Hairlija » 12 avg 2010, 09:18

Analiticaru

Koji si ti narcis,za nepovjerovati gori si od Jelene karleuse i Seke aleksic zajedno

Jesi ti meni zaposlen radis li sta ili samo beze palamudis i prosipas gluposti,al' ozbiljno pitam
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 12 avg 2010, 09:41

Hairlija je napisao/la:Analiticaru

Koji si ti narcis,za nepovjerovati gori si od Jelene karleuse i Seke aleksic zajedno

Jesi ti meni zaposlen radis li sta ili samo beze palamudis i prosipas gluposti,al' ozbiljno pitam
e izvini jarane, na pratim te kurave.... :D :D

Nijo to moj nivo....

A sta radim i jos vise da li sam zaposlen ili palamudrim je mislim privatna stvar..Vec ulazis u zonu onog privatnog i evo dajem ti zuti karton... :D

Nego, ima li treme?? Jos samo par dana.....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la Hairlija » 12 avg 2010, 09:47

analiticar_ je napisao/la:
Hairlija je napisao/la:Analiticaru

Koji si ti narcis,za nepovjerovati gori si od Jelene karleuse i Seke aleksic zajedno

Jesi ti meni zaposlen radis li sta ili samo beze palamudis i prosipas gluposti,al' ozbiljno pitam
e izvini jarane, na pratim te kurave.... :D :D

Nijo to moj nivo....

A sta radim i jos vise da li sam zaposlen ili palamudrim je mislim privatna stvar..Vec ulazis u zonu onog privatnog i evo dajem ti zuti karton... :D

Nego, ima li treme?? Jos samo par dana.....
Nisam imao tremu pred utakmice sa "velikanima" kao sto su Dynamo kijev,Cluj,Genk,Helsingobrg..
a da imam tremu pred utakmicu sa ekipom koja je prosle sezone jedva izborila mjesto u bizernoj PL BIH

ponekad me zabrines sa ovakvim komentarima,mislio sam da si skolovaniji :roll:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 12 avg 2010, 09:55

Skola nije mjerilo znanja....Pogotovo ne oni "ugledni instituti" u Travniku, Vitezu, Kiseljaku, Banovicima..........Pokakim se lagano na te diplome.....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 12 avg 2010, 12:35

Hairlija, hajd i ti otvori neku kolumnu pa da ti se smijemo..... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la Hairlija » 12 avg 2010, 12:36

analiticar_ je napisao/la:Hairlija, hajd i ti otvori neku kolumnu pa da ti se smijemo..... :D
e moj drug to jedino ako mi plate dnevnicu
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 12 avg 2010, 12:40

Hairlija je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:Hairlija, hajd i ti otvori neku kolumnu pa da ti se smijemo..... :D
e moj drug to jedino ako mi plate dnevnicu
Obecali su...Kazu po novim pravilima da ko ima preko 1000 postova i ako je aktivan na forumu da moze traziti dnevnicu od ss.ba....Sve ide na budzet Federacije...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la Monolog » 12 avg 2010, 12:45

@Hairlija i @Analitičar

Koje ste vi budaletine/luđaci/zaj*banti/ - ovo je u pozitivnom smislu, da se razumijemo.

Trebalo bi se nekad s vama pošteno zapiti, samo da vidim na šta bi ličila ta pijanska priča. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
admir_ze1982
Postovi: 203
Pridružen/a: 16 avg 2009, 21:17
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la admir_ze1982 » 12 avg 2010, 12:51

Hairlija je napisao/la:Analiticaru

Koji si ti narcis,za nepovjerovati gori si od Jelene karleuse i Seke aleksic zajedno

Jesi ti meni zaposlen radis li sta ili samo beze palamudis i prosipas gluposti,al' ozbiljno pitam

nekako mi se iste misli vrzmaju po glavi .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
$ " & се ?, " " $ се $, " ? ватре " $, $ " нов " $, о " зато " ', о " ? % ", " " % ? $ ? ја њу, " ', " & " & свог ...

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 12 avg 2010, 12:57

Kako ce te o alkoholu a sad za Ramazan..Mislim ja se nisam uvrijedio ali ste mozda uvrijedili kolegu Hairliju.... :D :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la insider » 12 avg 2010, 15:14

Analitičar, pročitavši tvoje kolumne, shvatih da si ti jedan divan čovjek sa divnom prošlošću i još divnijom budućnošću.

Aferim buraz :mrgreen:
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Analiticar

Post Postao/la analiticar_ » 12 avg 2010, 16:47

MinistaR je napisao/la:Analitičar, pročitavši tvoje kolumne, shvatih da si ti jedan divan čovjek sa divnom prošlošću i još divnijom budućnošću.

Aferim buraz :mrgreen:
Hvala jarane, zivio i ti i zelim sve najbolje....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.