Svaštara

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Avatar
Zeman
Postovi: 1448
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Zeman » 25 jan 2013, 16:05

LBJ MVP je napisao/la:Korisno čika Zemane :mrgreen: Probaću ovo jednom :)
slobodno, probaj i više puta. ne plaća se ;)
NAPRIJED NARODE!

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Otelo » 25 jan 2013, 16:14

Meni je dosta puta prolazilo sa tekstovima od nekih rock grupa,a pogotovo sa Eric Claptonom i njegovom Tears in Heaven.Samo se malo izmjeni i :mrgreen: :mrgreen:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
DonPippo9
Postovi: 798
Pridružen/a: 24 dec 2012, 23:39
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la DonPippo9 » 25 jan 2013, 22:09

Nisam ni znao da postoji ova tema, strašne kolumne, svaka čast :D
Sviđa mi se Zemanov tekst pravo, mada ne znam, što se tiče mog solidnog iskustva u ljubavnim vodama najviše se upecaju na balade a sve poslije je historija :lol: :mrgreen:
Il club piu titolato al mondo!

Avatar
Zeman
Postovi: 1448
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Zeman » 26 jan 2013, 22:22

Otelo je napisao/la:Meni je dosta puta prolazilo sa tekstovima od nekih rock grupa,a pogotovo sa Eric Claptonom
pa naravno, napisao sam u kolumni da je sve što valja rokenrol! a clapton je bog, što ću objasniti u jednoj od idućih kolumni.
DonPippo9 je napisao/la:Nisam ni znao da postoji ova tema, strašne kolumne, svaka čast :D
Sviđa mi se Zemanov tekst pravo, mada ne znam, što se tiče mog solidnog iskustva u ljubavnim vodama najviše se upecaju na balade a sve poslije je historija :lol: :mrgreen:
ako su rokenrol balade onda ok, ako su balada iz ostale muzike onda ih moš yebati samo, ali te i to skupo košta:
Taku možete smuvati, ali sam ja preciznom računicom ustvrdio ovo: taka žena traži da svaki dan izlazite, ili ako ništa da joj šalješ poruke i kredit za telefon. Kako god, dnevno te izađe prosječno 10 maraka. Uvr’ ali zbilja uvr’ glave će ti dati jednom sedmično, što znači da te jedno spolno opštenje s njom izađe minimum 70 KM (koje si potrošio tokom sedmice). I opet joj nećeš valjati, već će te odbaciti kad budeš najranjiviji! Za iste pare moreš platiti dobru kuravu i to da ti ne zvoca ništa. A voljeti te neće ni jedna ni druga.
NAPRIJED NARODE!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la legenda reala » 26 jan 2013, 22:38

E moje Zdeneke kakav ti i žene :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

meho-medo
Postovi: 3486
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la meho-medo » 26 jan 2013, 22:58

Zeman ,jedna mi je rekla da je pjesma odlicna sta dalje ?ustvari rekla je "jest' dobra "
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
Zeman
Postovi: 1448
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Zeman » 27 jan 2013, 09:28

legenda reala je napisao/la:E moje Zdeneke kakav ti i žene :mrgreen:
srećom da si stavio taj smajli, inače bih pomislio da si ozbiljan...
meho-medo je napisao/la:Zeman ,jedna mi je rekla da je pjesma odlicna sta dalje ?ustvari rekla je "jest' dobra "
za koju verziju je rekla da je dobra, onu prvu ili drugu što sam stavio (urge overkill ili diamond)?
NAPRIJED NARODE!

meho-medo
Postovi: 3486
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la meho-medo » 27 jan 2013, 14:04

Zeman je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:E moje Zdeneke kakav ti i žene :mrgreen:
srećom da si stavio taj smajli, inače bih pomislio da si ozbiljan...
meho-medo je napisao/la:Zeman ,jedna mi je rekla da je pjesma odlicna sta dalje ?ustvari rekla je "jest' dobra "
za koju verziju je rekla da je dobra, onu prvu ili drugu što sam stavio (urge overkill ili diamond)?
Za Diamond-ovu verziju ;)
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
Zeman
Postovi: 1448
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Zeman » 27 jan 2013, 14:40

meho-medo je napisao/la: Za Diamond-ovu verziju ;)
uh, uh, uh.. ta je za ženiti, kako sam i rekao.
sad trebaš pokušati da joj pjesma uđe u uho i podsvijest. preporučujem da joj pošalješ poruku nešto tipa: "da, super je pjesma, drago mi je da ti se sviđa. šta kažeš na ovu verziju " onclick="window.open(this.href);return false;. je li ti bolja od orginala " onclick="window.open(this.href);return false;"... tako ćeš biti siguran da će je poslušati još par puta, a onda se prelazi na sljedeću fazu..

upozoravam te da se 99 posto radi o curi sa istančanim okusom za muziku i muškarce, zato nemoj usrati sa nekim glupim potezom.. npr. da kažeš kako slušaš turbolofok, tehno, rep i slična sranja.. :mrgreen:
NAPRIJED NARODE!

meho-medo
Postovi: 3486
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la meho-medo » 27 jan 2013, 16:01

Zeman je napisao/la:
meho-medo je napisao/la: Za Diamond-ovu verziju ;)
uh, uh, uh.. ta je za ženiti, kako sam i rekao.
sad trebaš pokušati da joj pjesma uđe u uho i podsvijest. preporučujem da joj pošalješ poruku nešto tipa: "da, super je pjesma, drago mi je da ti se sviđa. šta kažeš na ovu verziju " onclick="window.open(this.href);return false;. je li ti bolja od orginala " onclick="window.open(this.href);return false;"... tako ćeš biti siguran da će je poslušati još par puta, a onda se prelazi na sljedeću fazu..

upozoravam te da se 99 posto radi o curi sa istančanim okusom za muziku i muškarce, zato nemoj usrati sa nekim glupim potezom.. npr. da kažeš kako slušaš turbolofok, tehno, rep i slična sranja.. :mrgreen:
Cika Zemane ja sam njoj tu pjesmu zalijepio na ask ,reko da vidim sta misli o njoj
Ma ja inace nemam neki taj pravac u muzici ,slusam ono sto mi se svidja kao sto je ovo
[youtube][/youtube]

ili jedna jos bolja

[youtube][/youtube]
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
Zeman
Postovi: 1448
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Zeman » 27 jan 2013, 17:48

to legendo, RHCP su dobri mada ih nisam puno slušao poslije albuma By the way. a baš mi je drago da slušaš "dust in the wind" od kansasa, to je bila jedna od najslušanijih pjesama sedamdesetih, a sad je skoro zaboravljena. jbga, kad papci danas više gledaju spot i izgled na sceni (koji je kod kansasa savršen, da se razumijemo) nego što slušaju muziku.
što se tiče male, ne znam kako funkcioniše taj ask i zašto te to spriječava da uspostaviš kontakt s njom, ali ne ispuštaj je iz ruku. pod uslovom da joj se pjesma iskreno sviđa, a da nije to rekla onako iz kurtoazije. eto, probaj je kontaktirati i javi kako je prošlo, slobodno joj puštaj rhcp i kansas..
keep on rockin in the free world ;)
NAPRIJED NARODE!

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Otelo » 27 jan 2013, 17:52

Posaljes joj "Wonderful tonight" i gotova stvar
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Dex » 09 jan 2014, 11:22

Ja izlevatio jednu na Mirrors od JT-a :lol:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la gio10 » 11 jan 2014, 15:01

[youtube][/youtube]

Sa ovim se osvajaju srca 8-)
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Dex » 12 jan 2014, 14:58

[youtube][/youtube]
Lakše s ovom, Spiely jesil ponosan :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Cautinho » 23 feb 2014, 10:01

Ni lajka od ove @Zemanove pjesme... :roll:
Keep walking.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Dex » 23 feb 2014, 16:40

Kiky jel me to tjeraš da ja objavim, pa da vidimo :lol:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Cautinho » 24 feb 2014, 12:44

Kako hoćeš :mrgreen:
Keep walking.

sandiegochargers
Postovi: 534
Pridružen/a: 13 sep 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la sandiegochargers » 09 sep 2014, 15:56

U ponedjeljak je završen US Open. Do muškog finala na kraju su dogurali Marin Čilić i Kei Nishikori, što niko u hiljadu godina ne bi predvidio.

Ipak, oba tenisera su i više nego zasluzili da se bore za titulu jer su
do finala izbacili neke uistinu sjajne tenisere. Čilić je u zadnja tri meča do finala nanizao Raonića, Wawrinku i Federera, a Nishikori je na svome u četvrtfinalu izbacio Berdycha, a u polufinalu Novaka Đokovića.

Finale i nije baš bio uzbudljiv meč. Čilić je nastavio sa sjajnom igrom iz polufinala i slavio je sa 3 - 0. Svaki set je dobio sa po 6 - 3, a servirao je skoro bez greške. Nishikori se morao izmicati po dva, tri metra iza osnovne linije da docekuje Cilicev servis, a kada hrvatski teniser servira tako dobro, kada odservira 17 asova, osvoji 80% poena na prvi servis i napravi 38 winnera, onda ga je teško pobjediti.

Na ovaj dominantan način, Čilić je postao drugi hrvatski teniser koji je osvojio Grand Slam turnir. Prvi je naravno Goran Ivanišević koji je 2001.godine napravio jednu od najvećih sportskih senzacija osvojivši Wimbledon. Tada je Ivanišević na Wimbledon došao preko pozivnice organizatora, a otišao je sa titulom.

Treba naglasiti da je Čilić započeo svoju karijeru pod zastavom Bosne i Hercegovine, ali je zbog puno boljih uslova za treniranje i zbog finansijske podrške Hrvatske prešao kod susjeda. Ipak, sportska karijera je kratka a prije svega treba gledati svoje interese.


U zenskom finalu imamo deja vu. Serena Williams je U finalu završila posao protiv Karoline Wozniacki sa 6-3 6-3. Serena Williams je trecu godinu uzastopno slavila na US openu, ovaj puta uz pravu pravcatu demonstraciju sile. U 7 mečeva je dozvolila protivnicama ukupno 32 gema, što je nešto više od 4,5 izgubljena gema po meču, a nijedna protivnica nije uspjela osvojiti više od 4 gema u jednom setu protiv Serene. Kada Serenu sluša top koji ima u ruci na tvrdoj podlozi, to je to, pakujte se i idite kući, nemate šanse. Zadnji set je izgubila na turniru u Cincinnatiju, kada je u polufinalu rješila Carolinu Wozniacki u tri seta.

Ovo je za Serenu bila šesta titula ukupno na US openu, a u karijeri je 14 puta slavila na Grand Slamovima. Na WTA rang listi Serena ima 3000 bodova više od drugorangirane igračice svijeta, Simone Halep, što valjda dovoljno govori o tome ko vlada zenskim tenisom

sandiegochargers
Postovi: 534
Pridružen/a: 13 sep 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la sandiegochargers » 09 sep 2014, 16:32

Na današnji dan 1985.godine rodjen je americki kosarkas Shaun Livingstone. Nakon zavrsene srednje skole, kao 4 pick na draftu 2004.godine biraju ga Los Angeles Clippersi za koje je igrao do stravicne povrede 2007.godine. U utakmici protiv Charlotte Bobcatsa, Livingstone je neugodno doskocio na svoju lijevu nogu, slomivsi je u koljenu, bocno, u jednoj od najtezih i najbizarnijih povreda ikada. Svi dijelovi koljena, svi ligamenti, meniskus i patela bili su mu uništeni. Povreda je bila toliko teška da je postojala i mogućnost amputacije. Nakon godinu dana rehabilitacije vratio se košarci, a nakon epizodnih uloga u nekoliko klubova, zadnje sezone bio je suigrac naseg Mirze Teletovica u Brooklyn Netsima gdje je bio odlicna rezerva startnom beku Deronu Williamsu. Ove sezone potpisao je trogodisnji ugovor sa Golden State Warriorsima, vrijedan 16 miliona dolara.


Na današnji dan rođen je bivši igrač američkog fudbala Ed Reed. Skoro čitavu karijeru proveo je u Baltimore Ravensima, sa kojima je osvojio Super Bowl 2013.godine. Jedan od najboljih odbrambenih igrača svoje ere, Reed je karijeru završio sa 64 presječene lopte, što je mnogo puta direktno donosilo pobjedu njegovom timu.

Na današnji dan 2001.godine u terorističkom napadu na Svjetski trgovinski centar u Nju Jorku, poginuo je bivši kanadski hokejaš Garnet Bailey. U karijeri je igrao za pet timova iz NHL lige, a sa Boston Bruinsima je 1969.godine osvojio Stanley Cup. Nakon kraja karijere radio je kao skaut za Los Angeles Kingse, a tog kobnog dana putovao je avionom iz Bostona u Los Angeles na sastanak Kingsa kada je avion otet. U momentu smrti, imao je 53 godine.


Na današnji dan 2010. godine na Svjetskom prvenstvu u košarci u Turskoj, sastale su se domaćin Turska i Srbija. U jednom košarkaškom klasiku, slavila je Turska sa 83 - 82, uz mora se priznati, veliku pomoć sudija. Ključni koš je postigao Kerem Tunceri pola sekunde prije kraja utakmice, a na ponovljenoj snimci moze se jasno vidjeti da je Tunceri bio u autu sa loptom u akciji iz koje je dat pobjednicki kos. Hedo Turkoglu je bio najefikasniji kod Turske sa 16 poena, kod Srba najbolji Miloš Teodosić sa 13 poena i 11 asistencija.

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.