Cautinhova kolumna

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la zizu1991 » 13 okt 2013, 15:49

Lik ti je rekao da radiš što sva normalna omladina radi, mislim da tu nema ništa pogrešno, samo kažem da mi je čudno da pišeš o sebi, a kada ti se da neki savjet, pokušavaš da šukneš, međutim, to i nema nekog smisla, a ta besmislenost odgovora još više dobiva na značenju kada uzmemo u obzir to, da ti kažeš da te većina ovdje zna i lično.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
bazeni
Postovi: 3814
Pridružen/a: 09 nov 2011, 18:19
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la bazeni » 04 nov 2013, 12:54

Ovo šalje Cautinho,tražio uslugu od mene da mu ovo stavim ovo,ni ne znam o čemu se radi,pa nemojte napadati mene ako nekoga vrijeđa ili nešto :mrgreen: Nisam bio na forumu 2 mjeseca,ne znam ni šta je aktuelno :mrgreen:





I ovi modovi uvijek nađu pravi tren kad da banuju nekoga.Baš na onoj temi "Forum" pišem kilometarski post,i da ga završim i objavim,vidim da sam odjavljen.A dovoljno sam iskusan da znam šta to znači. Ovo vremena do kraja vikenda sam baš čitao i pratio dešavanja u BiH oko sporta,a ne tiču se fudbala.Bila je kv. utakmica u rukometu protiv Portugala,dobili smo nekako ugusto.Sretno im u nastavku kvalifikacija.Onda košarka,Liga 12,gdje se natječe i moje Posušje.Priznajem,vodeći se nogometom u ovom gradu,mislio sam da je i ovaj klub ugašen,ali i on igra ovu ligu.Stvarno nisam znao.Plus još dosta aktuelnosti u BiH vezano za sport.Pa se malo okrenem po forumu da vidim piše li se o tome.Saznanje me nije iznenadilo. Teme o rukometu-aktivne možda dvije,sve ostalo staro i neaktivno.Tema o rukometnoj repki,ispisano možda 3-4 stranice.Za usporedbu,za vrijeme od 16:00 do 16:45 tema Edin Dzeko-10 stranica.Hajmo dalje. Košarka-slična situacija.Neki veći klubovi-gradovi imaju poneku aktivnu temu,sve ostalo je zanemarivo. I onda se vraćam na kritike upućene na moj račun,zašto aktiviram stare teme.Admin se nije javljao oko toga.Vi sigurno mislite da je meni dosadno pa se pravim budala,pa kažem hajmo malo spamat po forumu,praviti nered. Jest sigurno.Meni je želja i jednostavno mi je stalo do toga da ljudi pišu i daju informacije na svim polkjima ovog foruma,ne samo na temi "Chat" ili "Željezničar". I ono što sam htio napisati onaj dan kad sam banovan je jedna anegdota.@Otelo i @LenBias,poneki realovac i ostali hejteri nešto napišu i misle da jedini oni imaju pravo i jedni oni imaju pravo mišljenje.Poneki put sam na ovom forumu stavljao svoj fb account.Znam da to nije pametno,ali ja ne bih bio ja da radim samo pametne stvari. I šta se desilo?Javljaju mi se forumaši i gosti foruma da mi zahvale i čestitaju na mojim postovima i da daju podršku da još pišem na forumu i da dajem informacije na temama koje nisu baš aktivne. Sigurno se neki već sada smijaju.Pa da,znam da sam ja nekako zanimljiv.Ovi korisnici nisu ni @Otelo ni @Len Bias,ni ostali hejteri.To su forumaši koji više čitaju i prate ovaj forum negoli pišu.To su osobe koje nemaju svoj account. To su oni koji su bitni,ne ovi gore spomenuti.Naraavno,nisu svi hejteri moga lika i djela.Ima onih koji su to bili,pa su sada dobri sa mnom.I znaju kakav sam zaista. Sasvim normalno,suprotno vašem mišljenju. I ima dosta pozitivnih primjera,neću sada da imenujem,ali ljudi znaju razmišljati na pravi način i shvate neke stvari.Pa hej,bio sam i sa @Otelom dobar,pa se naljutio na mene kad sam rekao da je đđubre.Bilo mi je u najboljem planu da mu se ispričam.Nije prihvatio,razumijem.Onda @Len Bias.Kao i da bi on hejtao ovoliko da navijam za RM.Zašto me onda ne hejtaju Barcini navijači.@Mandrle sa vremena na vrijeme stavi "lol" ili "mrgreen" kad su moji postovi u pitanju.Njega kužim. Ne bih sad previše da letam sa teme na temu,ali evo,Unitedovci i poneki arsenalovac ili poolovac me isto hejtaju.Sigurno ne bi da sam u njihovom čoporu.Zbog @nedima što za Arsenal navija sam dva puta popušio ban.Hajd ga znaj. To je valjda to što sam htio napisati.Nemam više snage ni volje boriti se i prepirati sa hejterima.Očekujem dolje opet komentare tipa koji si ti bolesnik i lol i sl. Za više nisu ni sposobni.Dobro,možda bude kakva zanimljiva i smješna dosjetka da napravi put u najsmješnije postove ili da nafata lokalne lolovce.Ne smeta mi,ali ako bih mogao nešto birati,zamolio bih vas za argument.Nešto što je osnova i bit nekog foruma. Neki valjan argument sukladno dug ovom postu,da vidim vaša razmišljanja.Ne mislim da će itko drugi promjeniti mišljenje i gledati me drugim očima.Mislim da je ovo definitivno moj zadnji post što sam napisao vezano za sve ovo.Dovoljno sam banova dobio zato što sam odgovarao provokacijama.Odoše mi brate živci na tipkovnici.Ja neću ništa mjenjati,ostajem pri svome.Par ljudi mi je predlagalo da se okanim foruma sa ovog nicka i da nakon nekog vremena napravim novi.Ali kao da se ne bih saznalo. Napisat cu post na Barcinoj ili Citijevoj temi,pa će se znati da sam ja. Nema smisla. Ove normalne bih samo da zamolim da malo pregledaju forum,vidite šta ima na svakom pdf-u,napišite nešto. Glupo je da se sve vrti oko par aktivnih stranica.To je samo zamolba,vi kako hoćete. Nadam se da moderatorima i @adminu neće smetati ovaj post što pišem preko frenda forumaša. Zahvljajem mu se ovom prilikom,što mi je omogućio da ovo dospije ovdje na forum. Ja se valjda brzo vratim.Nadam se da neću postati sljedeći drinin vuk. Pozdrav svima,vaš Cautinho.

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la tyler durden » 04 nov 2013, 14:35

Pozdravi ti malca Cautinha, i ucini nam uslugu ako mozes ne objavljuj vise nista sto ti on posalje :)

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Titova-Juga » 04 nov 2013, 14:55

:roll: Dragi Boze, pa ovo se na ozbiljnim forumima brise.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la legenda reala » 04 nov 2013, 17:18

Kiki se pravo uživio u ulogu Drininog Vuka :lol: :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Claus » 04 nov 2013, 20:14

Ma hajde, pustite lika na miru više. :P Ne bi se ni on ovoliko glupirao da mu ne pridajete toliku pažnju. :roll:

Pa prije će sazriti ovako s nama, na forumu. :mrgreen: Samo je pitanje na šta će to izaći u budućnosti. :lol:

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Cautinho » 12 dec 2013, 18:35

Pozdrav svima.
Pošto nemam nekog materijala za kolumnu u zadnje vrijeme,htio bih ovu temu privremeno iskoristiti za neke druge stvari.
Naime,mislim da je većina vas upoznata sa jednim mojim fenomenom,a to je da stalno istražujem forum i naiđem na razne stare i neaktivne teme gdje smatram da se na toj temi može još dosta toga napisati.
Znam i isto tako da dosta forumaša (hejtera) prezire to što ja radim pa se uvijek nađu neki negativni komentari.
Ali isto tako ima i forumaša koji to podržavaju.
Ne mogu objasniti zašto sam angažiran toliko oko toga,ali eto,još jedna u nizu mojih čudnih sitnica,fetiša,budalaština....

Ono što sam mislio je da vam redovno zalijepim link neke teme na koju sam naišao gdje možete baciti komentar ili jednostavno prelistati i pročitati postove.

Vidio sam da ima jako puno kvizova na pdf-u "Diskusije",pa tko zna,možda ima neki koji se vama sviđa.
Pa provjerite svoje znanje:

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?t=5773" onclick="window.open(this.href);return false;

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?t=7552" onclick="window.open(this.href);return false;

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?t=5791" onclick="window.open(this.href);return false;

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?t=3253" onclick="window.open(this.href);return false;

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?t=7014" onclick="window.open(this.href);return false;
Keep walking.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Cautinho » 13 dec 2013, 16:01

Keep walking.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la DANTES » 14 dec 2013, 11:58

sve je dobro, samo ti avatar i dalje loše... možda te zbog njega ljudi ne shvatju ozbiljno jer lik na avataru kao da ima stomačnih i psihičkih problema
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Gorki » 15 dec 2013, 11:25

@Cautinho;

pročitaj moj potpis ;)
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Cautinho » 15 dec 2013, 12:08

DANTES je napisao/la:sve je dobro, samo ti avatar i dalje loše... možda te zbog njega ljudi ne shvatju ozbiljno jer lik na avataru kao da ima stomačnih i psihičkih problema
Čuj avatar problem?
Ne diraj mi Bosca :mrgreen: :evil:
@Gorki dobar potpis ;)
Keep walking.

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Sveti » 21 dec 2013, 13:40

previše ti imaš slobodnog vremena. Čak ni to ne bi bio problem da ga koristiš u neke socijalno-prihvatljive svrhe. Čuj lik ima fetiš da iztražuje stare teme po forumu. Svašta
naprijed rejal

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Titova-Juga » 21 dec 2013, 14:03

:shock:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Cautinho » 21 dec 2013, 14:59

Sveti je napisao/la:previše ti imaš slobodnog vremena. Čak ni to ne bi bio problem da ga koristiš u neke socijalno-prihvatljive svrhe. Čuj lik ima fetiš da iztražuje stare teme po forumu. Svašta
Istražujem forum općenito.
Ja ne čitam samo prve dvije aktivne teme,već prođem cijeli forum.
Zanima me sve,sve mi je zanimljivo,mogu diskutovati o svačemu,volim čitati...
Sad,ako naidjem na neku meni zanimljivu temu,a da nije dugo pisano na njoj,samo bacim post u nju,pa ako ima netko da zeli pisati,ok,ako ne,ona onda s vremenom opet postane ono sto je bila.
Zasto si ti napisao post na temi Nauka i edukacija?
Ako ti smeta sve sto ja uradim.
I to sam aktivirao sinoć.
Ta je tema u diskusijama bila na zadnjoj,6. stranici.


Ne razumijem vas.
Kao da ja radim nešto preko vaših leđa.
Jesam li ja slučajno vas pitao sa stavite svoj post na nekoj bezveze temi?
Nisam.
Imam svoj acc,uradim ono sto meni padne na um.
Hvala Bogu,ima opcija da me ignorirate,ucinite to,preporucam.
A isto tako,kada ulazite i gledate spisak tema,bilo najnovijih,bilo na pdf-u,ako vidite da je zadnji post postao Cautinho,zaobiđite tu temu.
Svaka tema je na forumu sa razlogom.
Ako ne pripada tu,moderatori je zakljucaju ili izbrisu.
Sve ove otvorene su tu za diskusiju.
Tema je tema,bila ona na prvoj ili zadnjoj strani.
Sad,sto su meni draze te neaktivne nego aktivne,moja stvar.
Moja stvar je i moje slobodno vrijeme.
Kako je zima,ne salju me nigdje da vozim ture svojim Manom,pa imam vremena da budalašem po forumu.
Pozdrav.
Keep walking.

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Sveti » 21 dec 2013, 16:09

Da li sam ja rekao da ne trebaš to da radiš? Ne, ja uopće nisam kompetentan da dajem tebi neke savjete koje bi ti trebao kao da slijediš, upravo kako si rekao, tvoj račun radi što ti volja. Da, napisao sam par komentara na toj temi i šta sad? Kao što rekoh, nisam ti ništa za to rekao već konkretno za tvoj toliko prisan odnos sa ovim forumom (ili bilo kojim drugim). Samo kažem da mi je glupo da ti, kao dječak koji tek ulazi u pubertet dane i sate provodi na forumu, ni manje ni više nego tražeći zastarjele teme i oživljavajući ih. Uostaom boli mene qrac za tobom, konstatujem da je glupo to što radiš.


P.S
De nauči pobogu napisati pasus normalan bez tih iritantnih redova živ bio.
naprijed rejal

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la viKK » 22 dec 2013, 19:12

iskreno me boli qrac za time što refreshuješ stare teme , ali stvarno :
Sveti je napisao/la:P.S
De nauči pobogu napisati pasus normalan bez tih iritantnih redova živ bio.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Cautinho » 28 dec 2013, 17:10

Izvinjavam ti se @Sveti što ti nisam prije odgovorio,bio sam banovan.Odmah da ti objasnim za te redove,većinom pišem preko mobitela,pa kada rečenica dođe na kraj reda na ekranu,ne vidi se dalje šta pišem,pa moram stisnuti enter.Ali vidjet ću to da regulišem.
Dalje,isto jedan aplauz za taj troll dio o pubertetu i razvitku,jedan od boljih koje sam pročitao u zadnje vrijeme.
A i nemam ti šta više reći,sad da ti kažem i objašnjavam zašto provodim toliko vremena na forumu,mislim da da je glupo,jer bi ušao u svoj privatni život,a i nemam namjere ,već sad dosta rekao o sebi ovdje.
U ovom zadnjem dijelu te zbilja ne razumijem.Kao,boli te qrac za mene,ali ti je glupo što provodim toliko vremena na forumu.Pa glupo je i što se fiksam,pa opet nisi oko toga ništa rekao.I za kraj,opet ću ti reći:svojim parama plaćam svoj internet,svojim e-mailom sam napravio svoj profil,svojim mozgom odlučujem koliko ću JA vremena provesti na forumu.
Gdje si ti u toj (ajmo reći) jednadžbi.
LP.
Keep walking.

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la sonik24 » 28 dec 2013, 22:18

cuj ima fetiš da istrazuje stare teme :lol:
a nedostaje mi ono "sent from my FCB using digitron" il tako nesto :lol:

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: Cautinhova kolumna

Post Postao/la Cautinho » 28 dec 2013, 23:44

A to je zaista bilo jako :lol:
Ma nije to fetiš,već eto,mislim da ima još materijala da se piše,tj. da su nepravedno zaboravljene.
Par njih je i uspjelo,dosta ih se vratilo i gdje su bile.Ali cudo je jedino sto hejterima to toliko smeta,kao da njima radim po koži.Ako sam napisao post u nekoj temi,to je isto napisao ga ja u neaktivnoj ili aktivnoj.A i radim to u najboljoj namjeri.

A dobro,vi ste u pravu.Barem na neki nacin.Koliko pravdanja i mojih ispovijedi na forumu,zaista nevjerovatno.Morat cu prestati to raditi.Dobro moja raja kaže :Nema smisla trgati pravdu kada šerifa nema u gradu.Ovaj forum je davno dotakao dno,naša država općenito.Kakva samo mišljenja i pustoš u glavi vlada pojedinim ljudima,to je za nepovjerovati.
Meni ne smeta,ja se nikad neću ljutiti,ali to ponašanje i sve što ste mi radili proteklu godinu,dno dna.
Gospodo draga,moral vam je dzon.
Keep walking.

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Cautinhova kolumna

Post Postao/la tyler durden » 29 dec 2013, 13:34

Moral nam je Džon

:lol: :lol:

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.