You are sooo biased (LenBias kolumna)

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: You are sooo biased (LenBias kolumna)

Post Postao/la LenBias » 10 mar 2014, 17:58

pridruzi se pravoj raji :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: You are sooo biased (LenBias kolumna)

Post Postao/la LenBias » 22 jun 2014, 11:58

ovo nije sad neka kolumna, mislim jest ali, ma nebitno, danas nemam snage ni da mislim, nakon sinoc jednostavno nemam snage, kad skontas koliko je covjek slab na ove nazovimo ih nebitne stvari na prvi pogled, licno ne pamtim dan u zivotu kad sam se gore osjecao a primio sam solidan broj losih informacija za zivota koje su realno daleko strasnije od ovog ali eto, sta da se radi, iz nekog razloga ne mogu opepeliti ovom sto nam se desilo sinoc, valjda je to taj patriotizam, ljubav prema drzavi o kojoj citav zivot slusas i koju spominjes stalno, vjerujes da postoji i onda se ona nazalost ispolji u ovako uzasnom trenutku, zao mi je onih ljudi koji su cekali ovo prvenstvo, ne da ga cisto prate nego da im, bez imalo pretjerivanja, popravi zivot i to bas onako drasticno, da se konacno osjecamo bitni na ovom svijetu, bar na koji dan, minutu ili sekundu, zbog toga ne mogu shvatiti kako smo se, tacnije kako su nas, ovako jeftino prodali pojedinci (moram izdvojiti dvije osobe, safete, gnjido, nek te stid bude za sva vremena, znam da nema nista od toga ali eto, bice valjda nekad i neke pravde i tebe dzeko, osobo ciju smo svaku dobru i losu minutu karijere svi pratili kao da si nam rodjeni brat, proklinjali redom svaku osobu koja ti je navodno nacinila zlo ili koja ti je bila konkurencija u nekom trenutku karijere, ja ti licno ono smijanje na kraju utakmice ne mogu halaliti do kraja zivota, nebitno da li je ono bilo cinicno, sarkasticno, ironicno, u trenutku dok ti drzava stoji slomljena na nogama u neka doba noci, gleda kako joj se citav ovaj svijet rusi, svijet koji je bar sad trebao da izgleda malo bolje u nasim ocima zbog vas i brazila, u takvom trenutku ocaja i tuge, ti nalazis za shodno da se smijes, bruka i sramota brate nas, bruka i sramota), zao mi je momaka koji su propisali krv na ovom prvenstvu, zao mi je begovica koji mi je od danas sinonim za bosnu i za ono kad kazes da je neko covjek, bega volim te skoro ko rodjenog brata, zao mi je besica koji od trenutka kad je krocio u ovu reprezentaciju za prvenstvo igra kao da sutra ne postoji sa nekim stavom "i neka bude sta biti mora ali veceras cu im svima yebati majku", zao mi je naseg momciluka, momka koji je izabrao ono sta voli i na cemu smo mu zahvalni do kraja zivota, izabrao nas je hazarderski, srcem a bila je jedna sigurna, mnogo laksa i bolja opcija, svi dobro znamo da je bila, seo hvala ti od srca i volim te ma koliko to toplo i homo zvucalo u ovom trenutku, ne zanima me, ne znam sta napisati dalje, ne znam kako dalje, najgore se ovako tjesiti, bice bolje, glavu gore i svi ostali kliseji, isto kao da mi to ne znamo ali kako i sta dok to vrijeme ne prodje, ne bi me bolilo da nas je neko razvalio, ne bi me bolilo ni da smo pokradeni pa da se na to mozemo vaditi (da, znam, nije bilo ofsajda, nema veze), boli me sto su nas prodali nasi ljudi, u ovoj jedinoj iskri dobrog u nasim zivotima, sportu, fudbalu nase drzave, na kraju nas prodase nasi ljudi i sve na kraju ispade tako obicno, tako normalno, tako bosanski, balkanski, prizemljenje nozem u ledja i idemo dalje, valja nekako ustati, otresti prasinu sa sebe i korak po korak, kako i kad cemo uspjeti u tome vrijeme ce pokazati :cry: toliko od mene, halalite ali morao sam se negdje ispucati i napisati sta mislim o svemu ovom i kako se trenutno osjecam, znam da vas ima dosta ovakvih, bice bolje braco, pokusajmo dici glavu gore ;)

VOLIMO TE BOSNO! :bih:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: You are sooo biased (LenBias kolumna)

Post Postao/la DANTES » 18 avg 2014, 00:39

vau pa ti znaš napisati više od jedne provokativne rečenice(inteligentne su uvijek i pogađaju suštinu)
e da stvarno koristi enter, jes da si ti više tok misli pisac, ali učini tekst bar malo ljepšim za oči... eto nikad nisam čuo za Brkove i poslušaću ih
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
AlfredBorden
Postovi: 1272
Pridružen/a: 08 avg 2014, 10:41
Kontakt:

Re: You are sooo biased (LenBias kolumna)

Post Postao/la AlfredBorden » 11 sep 2014, 08:23

LenBias je napisao/la:safete, gnjido, nek te stid bude za sva vremena, znam da nema nista od toga ali eto, bice valjda nekad i neke pravde i tebe
status quo, nazalost kuknjava

@dantes
poradit cemo na enteru kad i ako opet bude kolumni, kakvi su brkovi? :kafa:
Editovao, razlog je nebitan.

UMRI SAFETE SUSICU!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: You are sooo biased (LenBias kolumna)

Post Postao/la DANTES » 11 sep 2014, 18:29

oooo pa ti promijenio nik!! ja rek'o otišao sa foruma, oženio se šta već
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
AlfredBorden
Postovi: 1272
Pridružen/a: 08 avg 2014, 10:41
Kontakt:

Re: You are sooo biased (LenBias kolumna)

Post Postao/la AlfredBorden » 11 sep 2014, 19:09

ukinuli mi akaunt radi karikature carmelovog ugovora, od tog dana sam presto crtat, sva zelja za tim nacinom izrazavanja je nestala druze moj :yawn:
Editovao, razlog je nebitan.

UMRI SAFETE SUSICU!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: You are sooo biased (LenBias kolumna)

Post Postao/la DANTES » 11 sep 2014, 19:20

AlfredBorden je napisao/la:ukinuli mi akaunt radi karikature carmelovog ugovora, od tog dana sam presto crtat, sva zelja za tim nacinom izrazavanja je nestala druze moj :yawn:
eh pa nisam to vidio, znam da voliš strip kao vid umjetnosti... ma crtaj boli te uvo, ono za svoju dušu
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.