Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 21 avg 2017, 01:37

Stara narodna kaze X-a na Torina! :urnebes: :urnebes:

Ovo je posluzilo da se sanira jedan dio pushagije ove crne nedelje! :mrgreen:

slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 21 avg 2017, 01:46

Effenberg je napisao/la:@arelinho

Milan je jako opasan. Public bet je to je definitivno i oboren jako. Obicu to.

Mogu se sa dosta stvari sloziti sto velis, samo pazi se Sassuola tu je moguc i X oboje su slabe ekipe i mozda i under bude, bice na prelazu 2-3 gola, Marsej bi trebo pitanje je umor, ne volim Francuze na golove ali 1.82 na njih over mami. Tottenham Chelsea zesce zaobilazenje, 1x je vjerovatan ali ne valja kvota isto ko i na Borac koji je kiksan. Lazia cu posmatrati bas da vidim to sto kazes jesu li fakat nadosli.

Salzburg je postao underas, mogu oni ubiti svakog i sami napraviti over, ali... ja se svog Sturma drzim 15/15 braca a do juce ih luzerima zvao! :urnebes:
Mislim cak da cu otici ih i pogledat prvi put u zadnjih 6 godina! :rol:

Da te jos pitam nesto, vidim ti Ruse pratis detaljnije, sta je to u pm u njihovoj ligi pa je tako yebeno i ovim najjacim u gostima pobjediti (da ne kazem i X uzeti)? :hmmmmm:
@arelinho

Evo dobro bas da napravi se analiza malo. Vidis kako je zahebano kad se posmatra cijela ponuda i kad se ne igraju singlovi. I ti i ja smo nanjusili gdje ce ga staviti a opet neke stvari od straha ne stavis npr. Intera sam igrao Milana nisam smio (nisam mislio da oboje smiju da dobiju) ali eto Lazio je bio pijun kladionica. Nit keca nit undera, znaci nisu nadosli. Marsej me zaprepastio sa 1:1, haj da je ostalo 1:0 barem ali ni keca ni golova koji su favorit bili. Totenham izvala teska, al sta da ocekujes od Engleza drugo. Ovi sabani Genoe Sassuola to cesce nema nego sto ima i tu sam dobro namirisao. Dok vec Salzburg haman kako su isprepadali i istrzali cijelo trziste sa par undera i haman nije bilo akcije dodje glat hendi over i sve sta treba. Mogu oni tako svakog tuci u Austriji, al kad bi htjeli, zasto nece...

Rusi opet sve po underu, Rostov 1x nije bio los, al oboren (dobro ko je na vrijeme) under Din. Moskve me ne cudi jer u krizi su nekoj i to je to od njih sad ce se kilaviti ovako binarnim rezultatima, doce over al kad njih neko natrpa dobro. Zenit posteno odigro to sam imao al sam opet drugo nesto pao.

Problem je najgori sto ove stvari gdje nanjusimo cesto ovako iskusniji da ce biti nesto (da li premalo ili previse golova) ne singliramo ili sto odigramo lose granice, ne rizikne se jbg rano U1.5 ako je 0:0 ili 1:0 tekma ili se uzme nizi over kad se zavrsi pizdariya 4:2 itd... Treba imat muda, al ne glupa vec pametna muda! :mrgreen:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 21 avg 2017, 15:01

Imam grupu na Facebook. Ko želi nek se javi

subcoccinela
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 apr 2013, 17:50
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la subcoccinela » 21 avg 2017, 15:32

Kod: Označi sve

http://www.--- SPAM ---/sport/clanak/dolgopolov-namjestio-mec-cudio-se-i-protivnik-a-svi-su-ostali-u-nevjerici-najveca-prevara-u-povijesti-tenisa/989627.aspx

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 21 avg 2017, 16:41

subcoccinela je napisao/la:

Kod: Označi sve

http://www.--- SPAM ---/sport/clanak/dolgopolov-namjestio-mec-cudio-se-i-protivnik-a-svi-su-ostali-u-nevjerici-najveca-prevara-u-povijesti-tenisa/989627.aspx
Ma klasika. Ja se vise tome i ne cudim i ne ibretim. Ovo je samo jedan u moru primjera. Cudnih kretanja kvoti i situacija svakodnevno ima i to sijaset. Najsmjesnije je sto ce ovaj Dolgo sad ispast ko crna ovca nesto ce ga malo sankcionisati baciti javnosti prasinu u oci, a masinerija koja to radi i stvarni krivci (kladionice, koje zapravo boli rinaka sto se stima samo im bitno da imaju pravu informaciju) ostaju opet netaknuti. Oni sebe perfektno predstave u toj svoj farsi kao zrtve sto je ironija da ne moze biti veca! :D

Tragicno al tako je, nama samo ostaje da skontamo ko je kako sta narikto, i probamo pobjeci ili iskoristiti takve situacije, a da se rikta rikta se. Ja sam se s tim davno pomirio i ne uzrujavam se toliko radi toga. Ko kad imas X u nejednacini i znas kako da rijesis. Ovome sto se dogodilo, se samo naivci mogu cuditi.

I sto je najsmjesnije za ovo se digla hajka jer su neke kladionice bezbeli dobro zapusile, a kad ga igraci zapuse radi njihovih prepariranih predodredjenih meceva onda je nikom nista. Sta mislite za koga trce sve ove rezerve i U-23 (hej Boze kakva je to yebena kategorija! :lol: ) i za koga igraju??? Svaki dan ima u ponudi kad nista nema, jer mora da se vrti i da se primaju oklade da ne bi bili na pusioni.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 21 avg 2017, 17:59

Pravda za brata Dolgopolova! :pray:

Sjecam se jednom kad sam ga 2.10 stavio protiv Zeballosa prosle sezone negdje u J.Americi oko 60ak unita u glavu. Mene nikad nije syebo!
Izdrzi bruda! Ti tu nisi nista kriv, bolesnici bukiji oni su krivi! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la josipmusa » 21 avg 2017, 21:57

**** ti sve mrtvo celavo prvo gvardiola pa onda runi

a za jucer laciju takodjer

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 21 avg 2017, 22:25

Rooney je Rooney

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 22 avg 2017, 02:53

slika

Henrique Dourado, ljudino ko si da si! :bow: :bow:

slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 22 avg 2017, 07:55

Effenberg Respekt brate, ide ti dobro svaka čast.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 22 avg 2017, 12:12

Prometheus je napisao/la:Effenberg Respekt brate, ide ti dobro svaka čast.
Ide Ibro ide al dao bi pola ovih para za miran san i da ne pratim sve ove majmunluke od ligi. Hvala na komplimentima, sad je plus i spram subote, krvava nedelja pushagije su pokrivene.

Sta danas u pm 64 meca samo US open kvala! :urnebes:

Mislim da cu opet danas New Haven na dvije Darije kraljice pa nek yebe rak raka!
Evo dvije kraljice sto lovu donesose: :bow: :bow:
slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 22 avg 2017, 13:55

Effe samo duplaj druže. I odmaraj ponekad

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 22 avg 2017, 15:38

Prometheus je napisao/la:Effe samo duplaj druže. I odmaraj ponekad
Dao bi dukat da se odmorim. Vidi kineza sta rade. Kvote haman izjednacene bile a ovaj Guangzhou pusta ovima. Rezultat ko da Real igra s Vratnikom. [emoji38]

Ibro sta ce veceras u ovim CL tekmama biti ? Zasto je Napoli ovoliko oboren? :hmmmmm:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 22 avg 2017, 16:37

Effenberg je napisao/la:
Prometheus je napisao/la:Effe samo duplaj druže. I odmaraj ponekad
Dao bi dukat da se odmorim. Vidi kineza sta rade. Kvote haman izjednacene bile a ovaj Guangzhou pusta ovima. Rezultat ko da Real igra s Vratnikom. [emoji38]

Ibro sta ce veceras u ovim CL tekmama biti ? Zasto je Napoli ovoliko oboren? :hmmmmm:
Ja bi Nizza 1x risiko ili under 2,5-
Astana oba daju
Nk Maribor 1x

Evergrande da ne moze gol zabiti. Smiješno sve. To je moj problem uvjek ganjam 3+ I oba daju
Zadnja izmjena: Prometheus, dana/u 23 avg 2017, 15:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 22 avg 2017, 16:52

@Ibro gledo sam kineze pravi ped.eri oni su ganjali 7 da zabiju gladezi. Kec na live prije prvog gola sa 2.4 do 2.0 oboren dok go ne dodje. Sreca nekako u4.5 dodje i da ne daju oba rizikovao bila 2.2 kvota na PV. Gadan rezultat.

Evo i Rusi KHL krenuo. Ludilo. Sad su nam gace na stapu! Ruski medjed se probudio iz hibernacije. :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 22 avg 2017, 17:49

Mislim da Rijeka ide u Ligu šampiona. Gledao sam Olimpijakosa 2 utakmice protiv Partizana. U Grčkoj Partizan bio nadmoćniji. Rijeka vodila u Grčkoj, glupo dobila crveni karton i Grci dali gol za pobjedu u 93. minutu. :puke:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 22 avg 2017, 18:06

Rijeka under Willy. 1x Maribor moguc.

@Ibro evo 1:1 Astana za po sata, odlucio se za odg, hvala kralju jest da je meni to nekako pede.rska oklada radije over igram al rahat sad. Stavio jos Nicu u2.5 valjda ih nece Napoli pojest i pretrpat i Maribor 1x i neke tenise jedan proso vec.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la KingJamesMVP » 22 avg 2017, 18:09

Olympiacos se diže, tek im počela sezona dok s druge strane Rijeka već odigrala 11 utakmica
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 22 avg 2017, 18:10

Effenberg je napisao/la:Rijeka under Willy. 1x Maribor moguc.

@Ibro evo 1:1 Astana za po sata, odlucio se za odg, hvala kralju jest da je meni to nekako pede.rska oklada radije over igram al rahat sad. Stavio jos Nicu u2.5 valjda ih nece Napoli pojest i pretrpat i Maribor 1x i neke tenise jedan proso vec.
Pajdo baš se mislim Maribora dvojku da ošinem. Maribor je loš, mora da juri pobjedu. Ovi Izraelci su zayebani.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 22 avg 2017, 18:11

Jesu jasta nego. Ma ja nalupo taj tiket ne kazem sad da treba zenu i djecu na to. Under je bolji po meni. I oni i Rijeka, pogotovo ako gosti daju to je sah mat.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.