Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 4040deuce » 23 okt 2017, 17:00

Effenberg je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:4040 deuce za koju kladionicu radis? :hmmmmm:
[emoji38] [emoji38] :rol:
Ozbiljno mislim. Ja kontam da bi ti gurnuo glavu u vrecu i otisao u rat ako treba i da pogines al da odbranis "cast" bukija i kladara. Po tebi oni su posteni a mi smo neposteni jer im kontamo uzeti pare! [emoji106]

Sto reko Nele Karajlic u TLN dobar je Memo! :rol:
Ni slucajno posteni,niti ih branim,ali sto ga ti preseravas,to u zivotu nisam vidio. Eto jedan Kevin Durant,LeBron James,koji su teski stotine miliona dolara ce slusat naredbe nekih kladionica,ma daj molim te. Isto tako vrijedi za svakog sportasa danasnjice,imalo ozbiljnijeg,stvarno mislis da bi netko od njih isao raditi bilo kakve radnje za kladionicu i time riskirao svoju cast,postovanje koje je stekao svojim radom,a svakako mu kapaju milioni svaki mjesec? Namjestanja naravno ima,vjerojatno po nizim ligama,ali to sto ti pises i tvrdis da vrhunski sportasi i atlete svaki dan rade u korist kladionice,to je suludo.

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Steph » 23 okt 2017, 17:19

Kada tebi ne odgovara under nekome zapravo odgovara. Da li to znači da kladionica igra za njega? :| :mrgreen: I šta ćemo s alternativnim granicama? :mrgreen:

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Lord44 » 23 okt 2017, 17:41

Hajd sto sve zivo stimaju, niko te ne tjera da igras sto i citav svijet. Njihova politika poslovanja je ono sto bode u oci i mene cudi kako iko igra kladu. Pogodis par puta, lupe ti neki smijesan limit. Hoces natrpat neki par, kazu mozes toliko i toliko stavit. Pa hebemu majku to sse zove rizik poslovanja, al jok, nemoj da postoji ikakva mogucnost da ih neko tapira. Ovi nasi su pogotovo prica za sebe, ja sam prije puno, puno godina blokirao finale lige prvaka !?! Sat prije meca si mogao igrati samo tri para uz to.Pazite, finale lige prvaka i tri para! E, to je , drugovi moji, pljacka, bezobrazluk , pohlepa ....
Najveci problem je sto vlasnici kladionica nisu poslovni ljudi, skolovani biznismeni, vec nepismena stoka iz kriminalnog miljea i ucinice sve da ti dusu uzme.
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 4040deuce » 23 okt 2017, 17:44

Lord44 je napisao/la:Hajd sto sve zivo stimaju, niko te ne tjera da igras sto i citav svijet. Njihova politika poslovanja je ono sto bode u oci i mene cudi kako iko igra kladu. Pogodis par puta, lupe ti neki smijesan limit. Hoces natrpat neki par, kazu mozes toliko i toliko stavit. Pa hebemu majku to sse zove rizik poslovanja, al jok, nemoj da postoji ikakva mogucnost da ih neko tapira. Ovi nasi su pogotovo prica za sebe, ja sam prije puno, puno godina blokirao finale lige prvaka !?! Sat prije meca si mogao igrati samo tri para uz to.Pazite, finale lige prvaka i tri para! E, to je , drugovi moji, pljacka, bezobrazluk , pohlepa ....
Najveci problem je sto vlasnici kladionica nisu poslovni ljudi, skolovani biznismeni, vec nepismena stoka iz kriminalnog miljea i ucinice sve da ti dusu uzme.
To je sve istina,ali to je drugi par carapa,on tvrdi neke sulude stvari. Ali u neku ga ruku razumijem,padnes,naljutis se,trazis nesto da se ispuses,pa pocnes lupat po tipkovnici.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Admir_Sa » 23 okt 2017, 18:04

Al najjace su mu one teorije kako djokovic ili federer namjestaju, puste kao prvi set pa se uozbilje kasnije :) likovi teski boga oca miliona i da imaju ikakve veze sa kladionicama, daj ba. Opcenito puno toga se namjesta i ovaj biznis sa kladama je uzeo maha, al to tesko mi obicni smrtnici mozemo znati. Nizerazredni tenis i ove divlje lige, pretezno sa istoka su najidealniji za to. Al ovo za nba je cirkus tvrditi da se stima
nema potpisa

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 23 okt 2017, 18:30

Lord44 je napisao/la:Hajd sto sve zivo stimaju, niko te ne tjera da igras sto i citav svijet. Njihova politika poslovanja je ono sto bode u oci i mene cudi kako iko igra kladu. Pogodis par puta, lupe ti neki smijesan limit. Hoces natrpat neki par, kazu mozes toliko i toliko stavit. Pa hebemu majku to sse zove rizik poslovanja, al jok, nemoj da postoji ikakva mogucnost da ih neko tapira. Ovi nasi su pogotovo prica za sebe, ja sam prije puno, puno godina blokirao finale lige prvaka !?! Sat prije meca si mogao igrati samo tri para uz to.Pazite, finale lige prvaka i tri para! E, to je , drugovi moji, pljacka, bezobrazluk , pohlepa ....
Najveci problem je sto vlasnici kladionica nisu poslovni ljudi, skolovani biznismeni, vec nepismena stoka iz kriminalnog miljea i ucinice sve da ti dusu uzme.
:clap: :clap: :clap:
svaka ti cast za sliku, drago mi je da i na ovom forumu ima ljudi koji vole Pisca.

da uzmemo samo primjer jednog juventusa, kad je ta afera bila sa oduzimanjem titule: ozbiljan klub kupuje prvenstvo.
ja imam osjecaj da se previse para vrti u ovom biznisu i samim tim da je sve podlozno stimanju i ritktanju.

evo situacija, prije 10 godina, ja sam vikend znao pogoditi kvotu 100 bez problem. nadam se da ima jos ljudi koji su igrali kladaru prije 10godina i znaju o cemu pricam...
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 23 okt 2017, 19:09

Torres_9 je napisao/la:
Prometheus je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:da ga u chile jos jednom uvali uletilo bi jos 300$ a prosao je glavni tiket za 500, mjera


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta si odigrao. MLS sve 3+
https://postimg.org/gallery/3ffh7s1x8/

ipak je 480 bio dobitak tu a ne 300,opet nedelja dobar plus

chicago me skine za 300 sto nisu dali,odigro 8 tekmi mls previse za jedan tiket



Sent from my iPhone using Tapatalk
Bogami Amerika ti dobro leži. Svaka čast

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Monolog » 23 okt 2017, 19:16

stulic89 je napisao/la:
Lord44 je napisao/la:Hajd sto sve zivo stimaju, niko te ne tjera da igras sto i citav svijet. Njihova politika poslovanja je ono sto bode u oci i mene cudi kako iko igra kladu. Pogodis par puta, lupe ti neki smijesan limit. Hoces natrpat neki par, kazu mozes toliko i toliko stavit. Pa hebemu majku to sse zove rizik poslovanja, al jok, nemoj da postoji ikakva mogucnost da ih neko tapira. Ovi nasi su pogotovo prica za sebe, ja sam prije puno, puno godina blokirao finale lige prvaka !?! Sat prije meca si mogao igrati samo tri para uz to.Pazite, finale lige prvaka i tri para! E, to je , drugovi moji, pljacka, bezobrazluk , pohlepa ....
Najveci problem je sto vlasnici kladionica nisu poslovni ljudi, skolovani biznismeni, vec nepismena stoka iz kriminalnog miljea i ucinice sve da ti dusu uzme.
:clap: :clap: :clap:
svaka ti cast za sliku, drago mi je da i na ovom forumu ima ljudi koji vole Pisca.

da uzmemo samo primjer jednog juventusa, kad je ta afera bila sa oduzimanjem titule: ozbiljan klub kupuje prvenstvo.
ja imam osjecaj da se previse para vrti u ovom biznisu i samim tim da je sve podlozno stimanju i ritktanju.

evo situacija, prije 10 godina, ja sam vikend znao pogoditi kvotu 100 bez problem. nadam se da ima jos ljudi koji su igrali kladaru prije 10godina i znaju o cemu pricam...
Druže, plać'o si školovanje i imao mjesečno više nego što sad zaradim na račun plaće, pa ti vidi. Mada, ima tu svega - bilo je manje ovih specijalnih ponuda, bilo je, glupo je reći, manje razmišljanja prilikom klađenja, a osjećaj je mnogo manje varao nego dan danas.

Eh, naravno da ima namještanja - od pamtivjeka. Al' nije sve namješteno. Effeu jeste. Doduše, dobro je napisao Steph, posebno za ove "nove" margine. Al' eto, lakše je za svaki pad okriviti nekog drugog negoli priznati da ti je osjećaj bio loš i to je to.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Lord44 » 23 okt 2017, 19:47

Monolog je napisao/la:
stulic89 je napisao/la:
Lord44 je napisao/la:Hajd sto sve zivo stimaju, niko te ne tjera da igras sto i citav svijet. Njihova politika poslovanja je ono sto bode u oci i mene cudi kako iko igra kladu. Pogodis par puta, lupe ti neki smijesan limit. Hoces natrpat neki par, kazu mozes toliko i toliko stavit. Pa hebemu majku to sse zove rizik poslovanja, al jok, nemoj da postoji ikakva mogucnost da ih neko tapira. Ovi nasi su pogotovo prica za sebe, ja sam prije puno, puno godina blokirao finale lige prvaka !?! Sat prije meca si mogao igrati samo tri para uz to.Pazite, finale lige prvaka i tri para! E, to je , drugovi moji, pljacka, bezobrazluk , pohlepa ....
Najveci problem je sto vlasnici kladionica nisu poslovni ljudi, skolovani biznismeni, vec nepismena stoka iz kriminalnog miljea i ucinice sve da ti dusu uzme.
:clap: :clap: :clap:
svaka ti cast za sliku, drago mi je da i na ovom forumu ima ljudi koji vole Pisca.

da uzmemo samo primjer jednog juventusa, kad je ta afera bila sa oduzimanjem titule: ozbiljan klub kupuje prvenstvo.
ja imam osjecaj da se previse para vrti u ovom biznisu i samim tim da je sve podlozno stimanju i ritktanju.

evo situacija, prije 10 godina, ja sam vikend znao pogoditi kvotu 100 bez problem. nadam se da ima jos ljudi koji su igrali kladaru prije 10godina i znaju o cemu pricam...
Druže, plać'o si školovanje i imao mjesečno više nego što sad zaradim na račun plaće, pa ti vidi. Mada, ima tu svega - bilo je manje ovih specijalnih ponuda, bilo je, glupo je reći, manje razmišljanja prilikom klađenja, a osjećaj je mnogo manje varao nego dan danas.

Eh, naravno da ima namještanja - od pamtivjeka. Al' nije sve namješteno. Effeu jeste. Doduše, dobro je napisao Steph, posebno za ove "nove" margine. Al' eto, lakše je za svaki pad okriviti nekog drugog negoli priznati da ti je osjećaj bio loš i to je to.
Pisac je lektor mog zivota!
Doduse, bilo je prije lakse iz razloga-vece kvote, puno veci dvoznaci, igralo se jacim ulozima(sto automatski povlaci da igras manje parova i da su ti sanse puno vece)...i na kraju krajeva -manje se stimalo. Sport kao sport uvijek nosi dozu nepredvidivosti , sto mu i daje neku draz, ali neke stvari su otisle predaleko. Zato, braco po olovci, (koliko bi svi bili puniji ko brodovi da bogdo nismo naucili pisati, samim tim i ispunjavati tikete :lol: )za ovaj "rat" morate se dobro naouruzati, istrpiti sve i svasta, i ako ostanete bez love, bar zivce spasite ..Sretno svima !!!
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bvb » 23 okt 2017, 19:58

Kakve veze imaju nove margine, uvijek postoji broj poena (ili interval) koji je najpovoljniji za kladionice. :D

A sto se tice ovog para od sinoc, Brooklyn - Atlanta, u zadnjih 01:45 je palo 9 poena sto je okej i vise nego sto se ocekuje, ne mozes se zaliti sto nisu dali kos u zadnjih 00:20, a u 1m25sec prije tog si imao 9 poena. Problem je malo koseva u zadnjoj cetvrtini, ali zato postoji gradjenje, po mogucnosti 'makazice'. :mrgreen:

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Monolog » 23 okt 2017, 20:00

bvb je napisao/la:Kakve veze imaju nove margine, uvijek postoji broj poena (ili interval) koji je najpovoljniji za kladionice. :D

A sto se tice ovog para od sinoc, Brooklyn - Atlanta, u zadnjih 01:45 je palo 9 poena sto je okej i vise nego sto se ocekuje, ne mozes se zaliti sto nisu dali kos u zadnjih 00:20, a u 1m25sec prije tog si imao 9 poena. Problem je malo koseva u zadnjoj cetvrtini, ali zato postoji gradjenje, po mogucnosti 'makazice'. :mrgreen:
Pa imaju veze sa "plakanjem" na ovoj temi. Jer, ovdje se većinom plače zbog "standardne" margine. Dok ih sad i prije meča imaš više, da ne govorim o liveu (zavisno kako se kreće rezultat).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bvb » 23 okt 2017, 20:11

Monolog je napisao/la:Pa imaju veze sa "plakanjem" na ovoj temi. Jer, ovdje se većinom plače zbog "standardne" margine. Dok ih sad i prije meča imaš više, da ne govorim o liveu (zavisno kako se kreće rezultat).
Pa dobro, ali nije se u tom kontekstu pricalo o marginama ako sam ja dobro skontao. :D Al' nebitno.

Generalno se raja previse zali i obicno se vidi samo ono sto nam ne ide u korist, a zanemaruje se ostalo. Sto prije se to promijeni, lakse ce se podnositi i promasaji. :D

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la KingJamesMVP » 23 okt 2017, 20:12

ajde AEK do iksa
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la PaskalHens » 23 okt 2017, 21:33

Effenberg je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:
Effenberg je napisao/la: i samo naredba dodje ljudino fulaj sve zivo u zadnjoj cetvrtini.

joj effe ti si tito :D :D
Ma nije bukvalno ko sto sam napiso al znaju oni koliko smije koliko ne smije biti.

Znas kako to u praksi vjerovatno izgleda kako ja mislim. Kladionica napravi intervale od 5-max10 poena. Svaka granica bice neko ko ima da pada a ko prolazi i svaki poen. Npr po uplatama vide da je neka odredjena tekma najbolje da se zavrsi 205-215 poena. Eh sad bice ti ljudi koji ce ambiciozno se zaletiti i ispod 205 i preko 215 i njima se extra otvori tekma krenu kao da ce prebacit(podbacit) i samo ubrzavaju tekmu ako tendira da ode u predubok under i isto tako usporavaju ako treba da ne preleti previsok over.

Eh sad ovi nevjernici (u moje teorije) koji mene osporavaju kazu kako ce on namjerno profulat ovo ono. Ne radi se ba o tome. Ne mora on fulat slobodno namjerno (mada u extremnom slucaju ce i to uraditi ako su bas gace na stapu cika Williamu i gdji Coates) nego moze samo jednostavno ici na duze napade ili na prekrsaje nepotrebne ovisno jel da li O ili U treba odredjeni da dodje.

Sta puta vidis nelogicne scene i to meni ide na qurac u svim americkim sportovima koji su najprljavije namjesteni (nije ni Evropa cvijecka ali smo majka Tereza za Jenkije).

Ti vidis kako onaj camuga glupavi americki cupa obruc tamo a tim mu gubi preko 30 razlike i on se nesto busa u prsa to je sve sto slave sto rade za kladionicu i po naredbama. Nepotrebne poene zabija a zna i podsmijava se onima sto under igraju! :rol:

Prave ljudi show i uzimaju pare sve uvezano, bukisi kladionice sponzori, tesko je tu pare uzeti na NBA i NHL pogotovo. Imaju ljudi skriptu po kojoj rade! :D
:lol: :lol: :lol:

Briljiraš iz dana u dan
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SPY » 23 okt 2017, 21:38

Ubi sociedad ove uhljupe iz katalonije ali đabaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 23 okt 2017, 21:47

kad bi dva gola dosla sandhausen-st. pauli, mogao bi se i nadati onda parama...
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Torres_9 » 23 okt 2017, 22:21

hajde irski metuzalemi jos 2 gola,
pazi ono zabije prvi go u 1 min utakmice a sad je 60 i dalje 1:0

edit zabise za 1:1,jos pola h hajde sad svi u napad

Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 23 okt 2017, 22:25

Hajde Deportivo još dva žuta. :pray:

stulicu svaka ti čast za tiket. :thumbup:

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 23 okt 2017, 22:28

Willy je napisao/la:Hajde Deportivo još dva žuta. :pray:

stulicu svaka ti čast za tiket. :thumbup:
pao druze na kartonu... :D

slika

nadam se da si ti izbjegao ovo...

edit: jos sam gledao zadnjih pet minuta, sandhausenu ne svira penal, start s ledja bio, a i ne daje zuti ako je simuliranje... jbg
Zadnja izmjena: stulic89, dana/u 23 okt 2017, 22:33, ukupno mijenjano 1 put.
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Torres_9 » 23 okt 2017, 22:33

bravooo drogo iz irske


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.