Kladioničarske priče

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Kladioničarske priče

Post Postao/la SlevinKelevra » 07 mar 2017, 00:18

Prvo, ne znam treba li dozvola moderatora za novu temu, ako treba, yebiga :mrgreen:

Uglavnom, vec smo imali nekoliko tema koje su nazalost izbrisane gdje je raja pisala o svojim 'avanturama' sa kladjenjem: najveci dobici, najvece uplate, padovi u zadnjoj minuti, prolasci u zadnjoj minuti i sl. Tu se fakat imalo svasta prejakog procitati, pa kontam da raji damo jos jednu sansu :mrgreen:

Avatar
samirr
Postovi: 8834
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la samirr » 07 mar 2017, 00:48

Bravo za temu :tokralju:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2175
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la BenjooJutub » 07 mar 2017, 08:03

Petak, sad ovaj.. Odigram 11 parova, sve 2+, kvota oko 30. Prvih 8 prođe lagano, ostali brazilci u 2:00 i japanci u 6:00. Brazilci 80-min 0-0, na kraju 3-1 zavrsi. Japanci jedan par prvo poluvrijeme 1-0, u 90-oj 1-1 :D Drugi par 85 min 1-0, 93. min 2-0 :D

Subota, odigram 6 utakmica.. Četiri utakmice glat prolaze ali imam kečeve na Swansea i Leicester. Swansea znate kako je završio :)

Na liveu isti dan uzmem još 200e na golovima Porta i Barcelone. Ludnica bio vikend, s tim da sam pao još 3 tiketa po jednu sve ali nisam toliko obraćao pažnju :)

Tako da ako znate da igrate umjereno i ako znate kad treba prestat, može se bit u plusu. Svakome dođe period kad zareda par dobrih tiketa i kad sve ide. Uzmite pare, odjavite se sa wwina, bet365 i opet trazite srecu ponekad ali uvijek sa manjim ulozima. :D

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la Zed98 » 07 mar 2017, 08:52

Kad sam imao 11-12 godina, otišao sam kod rođaka da složim listić i onda da odemo uplatiti. Ja dođem i kaže on da je sastavio dva listića, ne zna koji će uplatiti, ja rekao evo brzinski ću sastaviti i idemo, on kaže da nema vremena jer mu počinje prvi par za 10 minuta i kaže evo biraj jedan od moja dva. I uplatimo, njegov padne odmah, a moj još živi. I tako leti listić sve negdje do 11. ili 12. para(bilo ih je 14, toga se sjećam), tu utakmicu mi je trebala pobjeda Legije i gubi Legija 0-2 između 80. i 85. minute i kažem ajmo na igralište nema od ovog ništa i bacim listić negdje između kuće i igrališta. Vratimo se mi nakon sat-dva i gleda on teletekst(joj nostalgije kad buljiš u TV i moliš Boga :D ) i dere se da je prošla Legija, okrenula na 3-2. :tokralju: Tražimo listić pola sata, psovali smo Gospu, Isusa, Boga i sve živo i mrtvo u tih pola sata, ali našli smo ga nekako.
Sjećam se da je bio jedan par iz belgijske lige nakon toga, Mouscron-Charleroi ili tako nešto i to je prošlo skroz pri kraju i zadnji par Real dobio Valenciju. Dobitak bio 1300-1400 KM na uloženu jednu. :tokralju: Rođi 200 KM, meni PS2, a ostatak mi roditelji uzeli. :roll: :D

admir12345
Postovi: 1713
Pridružen/a: 28 maj 2013, 12:32
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la admir12345 » 07 mar 2017, 09:32

Zed98 je napisao/la:Kad sam imao 11-12 godina, otišao sam kod rođaka da složim listić i onda da odemo uplatiti. Ja dođem i kaže on da je sastavio dva listića, ne zna koji će uplatiti, ja rekao evo brzinski ću sastaviti i idemo, on kaže da nema vremena jer mu počinje prvi par za 10 minuta i kaže evo biraj jedan od moja dva. I uplatimo, njegov padne odmah, a moj još živi. I tako leti listić sve negdje do 11. ili 12. para(bilo ih je 14, toga se sjećam), tu utakmicu mi je trebala pobjeda Legije i gubi Legija 0-2 između 80. i 85. minute i kažem ajmo na igralište nema od ovog ništa i bacim listić negdje između kuće i igrališta. Vratimo se mi nakon sat-dva i gleda on teletekst(joj nostalgije kad buljiš u TV i moliš Boga :D ) i dere se da je prošla Legija, okrenula na 3-2. :tokralju: Tražimo listić pola sata, psovali smo Gospu, Isusa, Boga i sve živo i mrtvo u tih pola sata, ali našli smo ga nekako.
Sjećam se da je bio jedan par iz belgijske lige nakon toga, Mouscron-Charleroi ili tako nešto i to je prošlo skroz pri kraju i zadnji par Real dobio Valenciju. Dobitak bio 1300-1400 KM na uloženu jednu. :tokralju: Rođi 200 KM, meni PS2, a ostatak mi roditelji uzeli. :roll: :D

Tako je kod mene otac slicno uradio,samo sto je kod njega dobitak bio 700,Gubili mu 3:0 bili 70-ta minuta bila i preokrenuli na 4:3.Bili oni kod prijatelja imali su 10 listica na stolu i po belaju sve listice bace u kantu za smece samo taj u vatru.Oni su 2 sata trazili po smecu taj listic kontali i njega tu bacili :lol: i nisu ga nikad ni nasli.Otisao on u kladionicu da vidi za to,govorio im da ce izdiktirat sve parove po redu i dobitak i sve nema sanse ,nasli su oni taj dobitni listic al nije dala bagra bez koda samo mu dali 50 KM kao utjesna nagrada. :lol:

jajce123
Postovi: 365
Pridružen/a: 06 avg 2014, 20:04

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la jajce123 » 07 mar 2017, 11:12

Prije 4-5 godina napisem parove koje cu uplatiti i izracunam kvotu a ona bila 250 i kontam nema šanse da to prode i sastavim drugi listić i njega uplatim i naravno padnem na prvom paru,navečer ja u gradu a stari me zove kaže da je uplatio one parove koje sam napisao na papiru i da je dobio 750 KM.Sreća pa mi je dao 250 KM Haha Imam još prica pa bit ce ih još objavljeno :D
"I want to build a team that’s invincible, so that they have to send a team from bloody Mars to beat us!" -Bill Shankly

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la Torres_9 » 07 mar 2017, 14:34

Sjecam se kao da je juce bilo.

Utakmica izmedju cavsa i mavericksa.Cekam za 200 stoje elisa under 20,5 poena.
Frajer postigao 20 poena i 3 sekunde prije kraja fauliraju ga i puca slobodna bacanja.
Promasi oba i ja sav sretan evo para medjutim lopta za cavse 2 sekunde do kraja a gube 3 razlike.
Izvodi idiot cj miles i baci tacno loptu u ruke elisu i onda ga faulira 0,5 sek do kraja.
Elis uze slobodna i pogodi oba, pad.

Prosle godine ovako mart ili maj mjesec treca sam smjena na poslu.
Odigram 4 tiketa a na svima je uplata po 10e a ukupni dobitak 1500e
Gledo sve tekme,pratio i bilo je nategnutih golova samo tako.U dosta tekmi padose golovi na samom kraju i tako ja cekam zadnji par toluca tijuana mislim na sva cetri tiketa.
Kombinacije su bile oba daju,2+,gost daje,3+.

5h ujutro zavrsi se prvo pol a sanse nije bilo,reko jbt ga.Drugo isto tako pocelo.
Kad ga gosti zabise u 65 min i prodje odmah 1 od 4 tiketa u igri.
Belaj gledaj dalje a ono mrtvo kao da se nista nije dogodilo.

5:30 ujutro i kolegica govori hajmo zavrsila je smjena a ja iznerviran stoji 0:1 80 min, povucem 3 preostala tiketa cashout i nakupim 500e.
Dajem kljuc od ofisa security i sjedam u autu kad pisnu notifikacija,palim ajfon kad ono 1:2 golovi pali u 81 i 82 min.
Zaspo ko posran jer sam im dao 1000e a nisam imao namjeru cashout da me ta koza nije natjerala da idemo kuci


Sent from my iPhone using Tapatalk

junuzovic000
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 sep 2015, 17:44
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la junuzovic000 » 07 mar 2017, 15:12

Evo da se i ja upisem u ovu temu:Srednja skola Ruska druga liga par; slagat cu sad jer nisam 100% siguran Ural-Kuban.Znam samo da je Kuban bio prvi,a ovaj Ural medju zadnjim ekipama.Kuban je bio gost i kvota na njih je bila 1.15 a na domacina 9.20.U to vrijeme sam pratio neku stranicu na internetu ne znam sad ni koja je gdje je jedan clan tog foruma rekao kako od jutra pa do tog trena kad sam ja gledao kvota na domacina pala sa 9.20 na 1.80 hahaha.Ljudi su masovno uplacivali na keca.Tada su postojale sve kladionice posebno.Derby,bet shop,petica,millenium,wiliams.Odem u jednu blokirano,drugu blokirano,trecu blokirano.Ostala mi samo millenium i cisto reda radi odem onako razocaran i pitam radnicu taj i taj broj je li blokiran kaze NIJE.Ja onako sav sretan reknem tu keca po 9.20 kvoti i taj par trazio 5 kombinacija.Kako se nije imalo bas para,nije se samo zaradjivalo haha imao 5 km.Uplatim to i jos 4 para po 1.10 1.05 kvoti.Dobitak oko 50 i nesto bio.Odem kuci,mislim da je 16 30 bio pocetak utakmice i cijelo vrijeme stoji 0-0.I cak na kraju pisalo da je zavrsilo 0-0.Nakon nekog vremena ispravak domacin dobio 2-1 i to bilo sve do 85 min 1-1 i penal za domacina.Sretan ja kosto sam i bio dijete.Cekam njemacku odbojku par je bio Fredic nesto hahaha 1.05 kvotu i padnem na tome 0-3 izgubili.Mozda se netko i sjeca ovoga,to mi je bas ostalo u sjecanju

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la branimir85 » 07 mar 2017, 16:28

iako je bilo i veci dobitaka ,najluđi dobitak mi je kad sam dobio 4500km i taj dan sam pao na jednom za 50000km na Standardu :mrgreen: mozda se i neki sjecaju ovdje to je bio cetvrtak i igrala se Kup Uefa to je bilo sigurno prije 10 plus godina i taj dan od nogometa 90% utakmica je proslo po kvotama ,tip je u HR dobio par milijuna kn bas je bilo ogromni dobitaka,a moj je dobitak je lud zato sto mi je prvi par gubio 0-3 a to je bila Wisla i ja sam listić bacio u smeće ali srećom to sam uradio doma,2-3 sata kasnije gledam rezultate kad ono Wisla dobila 4-3 :shock:
ostali par parova koji sam zapamtio vidim prolaze,nista uzeo sam kantu za smece i pronasao listić
i gledam parove i vidim da mi je samo Austria bec ostala,palim txt kad austria 1-1 90minuta i nakon par sekundi odmah ubaci 2-1 za Austriu :D i jedini par koji nije tad prosao po kvoti bio je standard i bila je kvota na njemu oko 1.7 i on mi je bio fiksni na sistemu,ali prelud dan :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la gambler1899 » 07 mar 2017, 16:54

Osnovna škola i pošto se dobijalo samo za sendvič i sok odlučio ja sedmicni listić odigrati pošto je bila i Lp i kup. Uefa i ispunim ja po 2-3 para za svaki dan uzmem i u nedjelju čekam zadnju utakmicu Braga kod kuće igra ne znam tačno protiv koga , dobitak oko 100km i padnem tu zadnju utakmicu i od tada prestao igrati sedmicne listiće.

Druga zanimljiva priča koja mi je ostala u sjećanju i zbog koje sam prestao igrati u Derby kladionici jeste utakmica Real-Sociedad ili je obrnuto ne znam tačno ko je domacin bio,ali Real je vodio1-0 ja se obradovao evo para i izjednaci Sociedad i 7 min do kraja dojavljena je bomba na stadionu i prekine se utakmica.Sutradan u svim kladionicama priznata kv.1 u derbiju pitam curu.koja je radila šta je kod njih,kaže ona meni čekaj da nazovem i tako kaže mi moram sačekati 24h jer će se odigrati tih 7 min u tom roku i ja nešto ubijedjen da će Real pobijediti sacekam da se odigra tih 7 min i Real dobi...Ja se obradovao sutradan po isplatu ona ista cura meni govori X priznat u toj kladionici i ja šta ću nit se svadjati nit koji vrag okrenem se i nikad više nisam ušao u tu kladionicu.
FORZA MILAN!!

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la SlevinKelevra » 07 mar 2017, 17:02

Ja se sjecam, mi prvi ili drugi srednje. I, yebiga, vec ti 2-3 KM nije dovoljno. Hocemo playa, hocemo na kafu, hocemo navecer na pice... I skontamo nas 5-6 da skupljamo pare preko sedmice, i onda da zajednicki razradimo u subotu i uplatimo na nesto sigurno. Onda ce biti para za sve. I dolazi ta subota, a ponuda siromasna. Englezi ne igraju redovno kolo, vec FA kup, i to ono famozno trece kolo. Uglavnom, igraju svi favoriti, svi protiv nizeligasa. Odlicno! Nema sanse da prvoligas iz vrha tabele ne pobjedi nekog prosjecnog drugoligasa, ili treceligasa... Osam parova, dobro se sjecam, sve kvote od 1.2 do 1.4. Dosao ja kuci, teletekst, nije proslo ni deset minuta, gube i Chelsea i Arsenal :urnebes: Kako je poslo, tako se i nastavilo... 'Mali' haraju, veliki ne mogu meda na kasiku. :mrgreen: Padnemo sedam od osam parova. Stid nas pogledati jedni drugima u oci u ponedjeljak. Naravno, to nas nije obeshrabrilo da probamo jos bezbroj puta zayebat kladionicu. :mrgreen:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la bodi123 » 07 mar 2017, 17:05

SlevinKelevra je napisao/la:Prvo, ne znam treba li dozvola moderatora za novu temu, ako treba, yebiga :mrgreen:

Uglavnom, vec smo imali nekoliko tema koje su nazalost izbrisane gdje je raja pisala o svojim 'avanturama' sa kladjenjem: najveci dobici, najvece uplate, padovi u zadnjoj minuti, prolasci u zadnjoj minuti i sl. Tu se fakat imalo svasta prejakog procitati, pa kontam da raji damo jos jednu sansu :mrgreen:
Treba se bar najaviti, ali samo naprijed, imas moju podrsku, odlicna tema a vidim da je raja vec napisala par dobrih i zanimljivih pricica, i ja cu ako nadjem vremena skuckati sta jer sam imao isto tako nekoliko pehova a i finih dobitaka bogami. :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la SlevinKelevra » 07 mar 2017, 17:26

bodi123 je napisao/la: Treba se bar najaviti, ali samo naprijed, imas moju podrsku, odlicna tema a vidim da je raja vec napisala par dobrih i zanimljivih pricica, i ja cu ako nadjem vremena skuckati sta jer sam imao isto tako nekoliko pehova a i finih dobitaka bogami. :mrgreen:
:thumbup:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la Mig_Mig » 07 mar 2017, 18:01

Igrao sam mozad nekih 15godina kostanto, nekad manje nekad vise, bilo je svega, par solidnih dobitaka ali mnogo vise uloga i padova, i realno velikog minusa. Prolazi godina od kako ne igram, osjecaj je odlican :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la YNWA » 07 mar 2017, 18:41

Pad koji nikad necu zaboraviti desio se prije nekoliko sedmica. Kasno je bilo, ne mogu se sad sjetiti tacno koliko sati, ali bilo je oko ponoci, dosadno meni, udjem na wwin i vidim na liveu ima jedan mec( tenis) i tako gledam mec i vidim jedan igrac je povrijedjen, ukazuje mu se pomoc, neki problem sa rukom, i lik koliko sam mogao vidjeti place, ali ne zeli predati, i nastavi on igrati, naravno ne moze kako treba prebaciti lopticu, i gubi 4:0 u zadnjem setu i kvota da ce zavrsiti 6:0 je bila preko 3, i naravno ja lagano ako se dobro sjecam 20 eura uplatim, kontam ide ovo lagano, i ovaj moron servira i lagano uze gejm (5:0) i sad cekam da uzme brejk, samo treba prebaciti onu lopticu ako ovaj povrijedjeni uspije kako treba servirati, ali kreten poce glumiti majstora, skracuje loptice, i naravno pravi tri neforsirane greske i gubi 40:15, kad ovaj povrijedjeni zatrazi medicinsku pomoc, place na terenu, ali nece da preda, nakon medicinske pomoći, nastavlja igru i naravno onaj moron na kojeg sam igrao opet pravi gresku i gubi gejm, i onda lagano uze svoj gejm.
Naravno iz ljutnje ja opet trazim bilo sta da odigram, i krenu padovi, posto uglavnom igram live, uplate(20-100 eura) veliku lovu prokocka i sreca na kraju neki tiketi prosli, tako da sam zavrsio samo u minusu od 30-ak eura i 2-3 nerviranja.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
eedo
Postovi: 844
Pridružen/a: 12 dec 2016, 13:35
Lokacija: Kuala Lumpur ♥
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la eedo » 07 mar 2017, 18:43

Mig_Mig je napisao/la:Igrao sam mozad nekih 15godina kostanto, nekad manje nekad vise, bilo je svega, par solidnih dobitaka ali mnogo vise uloga i padova, i realno velikog minusa. Prolazi godina od kako ne igram, osjecaj je odlican :)
Da mi je ovo dozivjet, svaka čast!
100% sportski i krajnje opušten potpis.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la Mig_Mig » 07 mar 2017, 20:11

. Ovdje su sve price ispricane, jos je bosnjo naso da mu skuplaj donaciju :D
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
samirr
Postovi: 8834
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la samirr » 07 mar 2017, 20:34

Bio je mjesec juni-juli 2015 godine, kada sam sa još jednim jaranom otkrio grešku na wwin virtual bingu, fazon je bio što je minimalna uplata 0,25 a mi smo grešku otkrili za ulog 0,26 i 0,27 gdje ti redovno baca sicu, nekad se omakne i baci 50e ali u biti nisi nikad u minusu. I tako se znalo desiti legnem da spavam ostavim autoplay jednu kombinaciju i kad se probudim stoji 40-50e na racunu. Bukvalno svaki dan isplacivao pare zivio na njihov racun dva mjeseca. Ali koja je to mafija i cime se sluze moram vam reci da su mi znali iskljuciti akaunt da bona ne mogu dobiti pa sam znao zijaniti na noc 300e to kad su se trudili da isprave grešku ali nisu uspjeli bar neko vrijeme. Znalo se desiti da igram na svom profilu kombinaciju 5,6,14,15,16,26 i bona bukvalno ne mozes dobiti, onda napravim novi profil i istu kombinaciju za isti ulog i dobijam, vratim se na svoj opet isto ne mozes dobiti bonda. Tad sam skontao da su me iskljucili jer nisu mogli da isprave grešku. Moram reci da je kod njih sistem binga bio napravljen da 95% daje, a 5% uzimaju sebi. To je istina jer mi se znalo desiti kad sam igram tj, kad je Bingo prazan da dam 10e i vrati mi 9,5e. Onda su znali jedno vrijeme da naprave da ne mozes biti dobar više od 200e na jednom profilu, tako što kad dostigneš tu cifru jednostavno samo pocnes gubiti, ali i to smo skontali na vrijeme pa kad dodjemo do 200e pravimo novi profil i sve ponovo. Cuj stave limit koliko mozes biti dobar pa to nema nigdje u historiji. Onda su izmjenili sistem i naravno nije bilo greške. Izbrsali su sad rezultate sa binga od prije dvije godine da vam pokazem kako je to izgledalo.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
eedo
Postovi: 844
Pridružen/a: 12 dec 2016, 13:35
Lokacija: Kuala Lumpur ♥
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la eedo » 07 mar 2017, 22:54

Joj samke gotive mogu mislit, nema slađih para još kapaju svaki dan. Zato sad 5% bjedi 95% sebi uzimaju :lol:
100% sportski i krajnje opušten potpis.

Avatar
samirr
Postovi: 8834
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Kladioničarske priče

Post Postao/la samirr » 07 mar 2017, 22:57

eedo je napisao/la:Joj samke gotive mogu mislit, nema slađih para još kapaju svaki dan. Zato sad 5% bjedi 95% sebi uzimaju :lol:
Sigurno je sad tako, ali je bila uzivancija stavim autoplay legnem i pratim a saldo se samo povecava :mrgreen:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.