Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 96BadBoy » 23 apr 2017, 02:23

Effenberg je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:MLS,New England-Dc United,1-2,35.minuta ovo bi moglo u keca,imaju dosta prijelaza
Pajdo kud ti under ne rece na ovu Gimnaziju. Jak defanzivno tim u pm, isto ko Atletico kad ga jos oni prvi zabiju halali Huso materi, Bog te pito sta su puta U1.5 dosli. Sad gledam i golman im je lud skroz. Mada i dalje ne vjerujem da nece bar jedan go pasti do kraja. Pretvrd tim i za argentinske prilike!
Evo gledam i ja,stvarno su tvrda ekipa,na zadnja 4 gostovanja nisu primili gol
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 96BadBoy » 23 apr 2017, 02:27

96BadBoy je napisao/la:MLS,New England-Dc United,1-2,35.minuta ovo bi moglo u keca,imaju dosta prijelaza
poluvrijeme,na kecu 3.60
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 02:35

96BadBoy je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:MLS,New England-Dc United,1-2,35.minuta ovo bi moglo u keca,imaju dosta prijelaza
poluvrijeme,na kecu 3.60
Nije to neki value jbg bolje obici ili u neku kombinaciju. Pocetak je sezone jbg desavaju se iznenadjenja a trpa se puno taj NE i public betuje pa ga je i samo trziste oborilo. Al to je MLS tu nikad ne znas. Gori su od onih engleskih saban liga gdje bude po 2-3 preokreta u jednoj te istoj tekmi! Bas ih se nikad nisam volio kladiti.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 96BadBoy » 23 apr 2017, 03:00

crveni za rosario,nista od ovog nema
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 10:00

96BadBoy je napisao/la:crveni za rosario,nista od ovog nema
I bas on dodje Bog te! :facepalm:

Ja zaspo kod crvenog, vidio sam da je bas dugo bila obustavljena igra dok nije dat crveni i da je Rosario se zalijetao ko mutav na go gostiju!

Samo oni divljaci iz NBA, pi.zda im majcina, dosli i Rangersi i texaski i Newyorski! Nije valjda samo jedan tip?

Ko sto rekoh sami smo sebi konji kad igramo NBA to je rulet nevidjen!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Sella13
Postovi: 75
Pridružen/a: 15 jun 2016, 15:07
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Sella13 » 23 apr 2017, 11:23

Effenberg je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:crveni za rosario,nista od ovog nema
I bas on dodje Bog te! :facepalm:

Ja zaspo kod crvenog, vidio sam da je bas dugo bila obustavljena igra dok nije dat crveni i da je Rosario se zalijetao ko mutav na go gostiju!

Samo oni divljaci iz NBA, pi.zda im majcina, dosli i Rangersi i texaski i Newyorski! Nije valjda samo jedan tip?

Ko sto rekoh sami smo sebi konji kad igramo NBA to je rulet nevidjen!
Jeste rulet ko ne prati dovoljno :)

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 11:30

@Sella13

Pa dobro eto kad si toliki expert cijenim eto, samo volio bi da mozemo viditi koliko si to ulozio na Memphisa sinoc i kolika bi muda imao da ulazes na blentavu i nepredvidivu ekipu poput njih i protiv SA koji je mnogo iskusniji i bolji tim?

Ili sto bar ne dodje pred tekmu da nekome das savjet da se na njih kladi ili barem nasavjetujes da bi ih bilo dobro zaobici radi ovog ili onog razloga? Pomogao bi nekome, bar ne bi @96bb morao na jednom tipu padati!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Sella13
Postovi: 75
Pridružen/a: 15 jun 2016, 15:07
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Sella13 » 23 apr 2017, 11:39

Effenberg je napisao/la:@Sella13

Pa dobro eto kad si toliki expert cijenim eto, samo volio bi da mozemo viditi koliko si to ulozio na Memphisa sinoc i kolika bi muda imao da ulazes na blentavu i nepredvidivu ekipu poput njih i protiv SA koji je mnogo iskusniji i bolji tim?

Ili sto bar ne dodje pred tekmu da nekome das savjet da se na njih kladi ili barem nasavjetujes da bi ih bilo dobro zaobici radi ovog ili onog razloga? Pomogao bi nekome, bar ne bi @96bb morao na jednom tipu padati!
Nisam upratio o cemu pisete, samo mi je ovo privuklo paznju nba rulet :? Taj mec jednostavno nisam ni igrao.Govorim generalno pogotovo sada kad je play off da se moze zaraditi na nba.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 11:43

@Sella 13 pa gdje si bio lave sve ove godine???!!!

Takvi nam trebaju hebote trazimo vas ko vodu u pustinji! :mrgreen:

Elem sta je bilo, bilo da sam liku dao 3 tipa od kojih su 2 prosla i jos jedan njegov i pao NBA mada to smo stavili u kategoriju rulet jer evo u nedostatku NBA experata ovdje na chatu u te sitne sate pred tekmu kad je trebalo covjeku da sastavi listic nismo uspjeli skontat ko ce dobit.

Hajde eto vidimo pametan si reci veceras sta ce biti i koliko poena i koje margine hendija i sta! Ne treba ni objasnjenje samo tip jer velis da znas! :D

Ko zna zna, ko ne zna dva!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Sella13
Postovi: 75
Pridružen/a: 15 jun 2016, 15:07
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Sella13 » 23 apr 2017, 11:50

Effenberg je napisao/la:@Sella 13 pa gdje si bio lave sve ove godine???!!!

Takvi nam trebaju hebote trazimo vas ko vodu u pustinji! :mrgreen:

Elem sta je bilo, bilo da sam liku dao 3 tipa od kojih su 2 prosla i jos jedan njegov i pao NBA mada to smo stavili u kategoriju rulet jer evo u nedostatku NBA experata ovdje na chatu u te sitne sate pred tekmu kad je trebalo covjeku da sastavi listic nismo uspjeli skontat ko ce dobit.

Hajde eto vidimo pametan si reci veceras sta ce biti i koliko poena i koje margine hendija i sta! Ne treba ni objasnjenje samo tip jer velis da znas! :D

Ko zna zna, ko ne zna dva!
Nemam se namjeru raspravljat s tobom jer mi se cini da ti uzivas u tome :D al ajde ne bitno.Pogledaj tabelu nba takmicenje na ovom forumu ;)

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 96BadBoy » 23 apr 2017, 11:53

Idemo danas u nove pobjede
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 11:56

Sella13 je napisao/la:
Nemam se namjeru raspravljat s tobom jer mi se cini da ti uzivas u tome :D al ajde ne bitno.Pogledaj tabelu nba takmicenje na ovom forumu ;)
Ma kakvo crno raspravljenje, malo se salio.
Pitam te evo lijepo i direktno da nam pomognes tako sto ces dati tipove veceras za NBA, jer pola raje ne prati ta forumska takmicenja, a ovdje je 90% raje koja stavlja zivu lovu na tekme i dobro ce im doci tvoje misljenje, a mozda te i pocaste kad dobiju. Ne znam otkud ti to da uzivam u raspravljanju. Nije to nikakva uzivancija, forum je zaboga, pricamo fino, zar ne?

Jer velika je diskrepanca neka tamo igra i tipovanje i kad se moraju stisnuti gace i uloziti prave pare na neki tip. Zato ti kazem tvoje misljenje bi pomoglo nekome, jer obicno kad tako se rastereceno tipuje, onda se i pogodi rezultat. Evo ja mislim da Houston dobija veceras iako sto ga bookie ne daje za favorita! I Cavsi 4:0 dovrsavaju. Eto reci ti svoje onda.
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 23 apr 2017, 11:57, ukupno mijenjano 3 puta.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

admir12345
Postovi: 1713
Pridružen/a: 28 maj 2013, 12:32
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la admir12345 » 23 apr 2017, 11:56

Ja sam odigrao uzivo bio 2 para,Khimki na koseve za sad dobro ide i Perth na golove 5+ ono 2 u prvom valjda prodje,

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la arelinho » 23 apr 2017, 11:59

admir12345 je napisao/la:Ja sam odigrao uzivo bio 2 para,Khimki na koseve za sad dobro ide i Perth na golove 5+ ono 2 u prvom valjda prodje,
Gledam baš na tv-u Perth i iz tri šanse su dali dva gola. :D Domaćin je bolja ekipa, ali džaba im kad igraju k'o ku.rac. Sada u drugom moraju jače krenuti jer ovdje nema popravnog. Navijamo da dođe. :D
U ovom Perthu igra jedan naš iz BiH na stoperu i nije loš. :)

Sella13
Postovi: 75
Pridružen/a: 15 jun 2016, 15:07
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Sella13 » 23 apr 2017, 12:20

Effenberg je napisao/la:
Ok sve uredu ;).Ovako na prvu kad sam pogledao ponudu igrao bi

1.Adams (9,5) Under
2.Reddick (12,5) Under
3.Hayward (22,5) Over
4.Gibson (9,5) Over
5.Wade (3,5)ast Over Premier kladionica.Vidjet cu u toku dana dok se malo bolje ponuda razradi sta je sigurnije :D.Iskreno slabo pisem preko foruma ali pratim vecinu desavanja :)

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 12:22

Daj i kp i o/u i hendikepe. Ne igraju svi igrace a i nema ih svaka kladionica!

Tako treba ovdje budi konstruktivan.
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 23 apr 2017, 12:27, ukupno mijenjano 1 put.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Sella13
Postovi: 75
Pridružen/a: 15 jun 2016, 15:07
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Sella13 » 23 apr 2017, 12:26

Effenberg je napisao/la:Daj i kp i o/u i hendikepe. Ne igraju s i igrace a i nema ih svaka kladionica!

Tako treba ovdje budi konstruktivan.
Igrace najvise igram.Sto se tice pobjednika veceras bi igrao na Cavse Utah Roketse i Bullse ali njih zato sto navijam za njih :D tu mi je realna 2 ali ne mogu protiv sebe :lolno:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 12:28

Sella13 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Daj i kp i o/u i hendikepe. Ne igraju s i igrace a i nema ih svaka kladionica!

Tako treba ovdje budi konstruktivan.
Igrace najvise igram.Sto se tice pobjednika veceras bi igrao na Cavse Utah Roketse i Bullse ali njih zato sto navijam za njih :D tu mi je realna 2 ali ne mogu protiv sebe :lolno:
Ok i ja mislim za Rocketse i Cavse a i kvote su ok. Mada na hladjenju sam necu nista igrati. Eto dao si misljenje sad nema vise izvlacenja, bices ovdje poslije tekmi ili okovan u zvijezde ili popljuvan! :rol: :rol: Tako to ide!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Sella13
Postovi: 75
Pridružen/a: 15 jun 2016, 15:07
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Sella13 » 23 apr 2017, 12:31

Effenberg je napisao/la: Ok i ja mislim za Rocketse i Cavse a i kvote su ok. Mada na hladjenju sam necu nista igrati. Eto dao si misljenje sad nema vise izvlacenja, bices ovdje poslije tekmi ili okovan u zvijezde ili popljuvan! :rol: :rol: Tako to ide!
Znam,zato ne volim da se pravim pametan haha.Al trebalo bi biti prolazno veceras ;)

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 12:38

Sella13 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la: Ok i ja mislim za Rocketse i Cavse a i kvote su ok. Mada na hladjenju sam necu nista igrati. Eto dao si misljenje sad nema vise izvlacenja, bices ovdje poslije tekmi ili okovan u zvijezde ili popljuvan! :rol: :rol: Tako to ide!
Znam,zato ne volim da se pravim pametan haha.Al trebalo bi biti prolazno veceras ;)
Ma kakve veze ima ako padne neki tip. Nikoga nisi pistoljem silio da se to okladi. Mora tema biti aktivna, jutro je treba tipove neke staviti, neko bolje tipuje kosarku neko tenis neko fudbal. I na kraju svi ispuse! :rol: :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.