Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 14 okt 2017, 20:31

Zamalo, Aston Villa mi trebala zabit gol.

Fuj.
Hayley <3

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Evolution87 » 15 okt 2017, 01:02

Rip


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
arelinho
Postovi: 16427
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la arelinho » 15 okt 2017, 20:47

Yebeni hajduk ne može uzeti 2 razlike

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 15 okt 2017, 21:13

Znaci prvi put u zivotu igram manje kornera na nekoj utakmici,naravno uvijek overe lupam po nekoj granici 9,5 i to mi je i omiljena igra na kladari.I ev danas vidim dali na ovaj Milanski derbi 12,5 granicu i haj reko puno mi to djeluje jel rijetko kad granica ide preko 10 to je neka optimala inace.I eto ispade da cekam to za nekih 70+ maraka,Milan ce sam izvesti 12+ kako je krenuo :crazy:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la dvokorak » 15 okt 2017, 21:42

Molde - Brann posljednjih 300 medjusobnih nisu odigrali 0:0 i ja se sad zaletim na lajvu sa finom uplatom :sick:

EDIT: AAAAAAAAAAAAAAAAA 95. :tokralju: ne znam postaviti fotografiju, ali su me bas izvukli bukvalno sa sudijskim zvizdukom :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 15 okt 2017, 22:33

Marsej x2 :rol:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".


Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Steph » 15 okt 2017, 22:52

četiri **** gola, svađa s golmanom i samo tri produžene.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 16 okt 2017, 12:29

Tek pola mjeseca i sudeci po aktivnosti na chatu vec su gace svucene svima.

Miss Coates was there. I ucerala haman! Gdje ces ti dobiti na ovome, gledam rezultate za vikend i sta rade smeca i kako se prepustaju bodovi i tekme prodaju i prelazi prave i za kladionicu igra. Izivciraju me rezultati i kad se ne kladim! :urnebes:

Goni to u pm prije na lotu dobiti nego na ovim smecima. Za poparu im zatrebalo dabogda, yebem im grob dje im mama lezi!

Pozz za sve i sretno koji pokusavate. Meni se ne da vise fkt. Imam pametnijih stvari i novih investicijskih ideja, ovo je paljenje para uzalud. Da ja znam odigrat tu i tamo jedan tiket i stat dobio izgubio ono u velevakta sto se kaze pa hajd da covjek i razumi al jok... :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la KingJamesMVP » 16 okt 2017, 13:56

Nema predaje, treba srušiti Coates do kraja
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 16 okt 2017, 17:22

Effenberg je napisao/la:Tek pola mjeseca i sudeci po aktivnosti na chatu vec su gace svucene svima.

Miss Coates was there. I ucerala haman! Gdje ces ti dobiti na ovome, gledam rezultate za vikend i sta rade smeca i kako se prepustaju bodovi i tekme prodaju i prelazi prave i za kladionicu igra. Izivciraju me rezultati i kad se ne kladim! :urnebes:

Goni to u pm prije na lotu dobiti nego na ovim smecima. Za poparu im zatrebalo dabogda, yebem im grob dje im mama lezi!

Pozz za sve i sretno koji pokusavate. Meni se ne da vise fkt. Imam pametnijih stvari i novih investicijskih ideja, ovo je paljenje para uzalud. Da ja znam odigrat tu i tamo jedan tiket i stat dobio izgubio ono u velevakta sto se kaze pa hajd da covjek i razumi al jok... :lol:
drug, sta je reci? nisi se valjda penzionisao? :(
ti si fakat talenat za kladionicu, nemoj odustajati. sto kaze gore neko, nema predaje.

ako se prebacujes na berzu, tamo je gore. :D

i ja sam blizu penzije, ako mi ovaj posao upali, u ugovoru stoji da je kladjenje zabranjeno. :urnebes: :opaopa:
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 16 okt 2017, 17:38

stulic89 je napisao/la:drug, sta je reci? nisi se valjda penzionisao? :(
ti si fakat talenat za kladionicu, nemoj odustajati. sto kaze gore neko, nema predaje.

ako se prebacujes na berzu, tamo je gore. :D

i ja sam blizu penzije, ako mi ovaj posao upali, u ugovoru stoji da je kladjenje zabranjeno. :urnebes: :opaopa:
Pozz, ma evo vala razmisljo nesto i skonto par stvari jbg usadi se u covjeka ovo vise godinama. Kontam u pm kako je moguce da sam par puta na vise godina cigare bacio (i dalje ne pusim evo 5a godina) a ovog smeca kladjenja nikako.

Nemogu vise i kad pauzu pravim da normalno meca pogledam. Isti simptomi ko i kad se kladim samo malo smireniji sto sam jer nema uloga. Moram od svega da se odmorim.

Kazes stoji ti u ugovoru da to neces dezertirati na onu stranu heheh od kladionicara da buki postanes? :mrgreen:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 16 okt 2017, 17:48

@Effenberg, znas ti svoje, sretno kako god. Odluku ti podrzavam, bolje je bez kladjenja svakako (jos ako te nervoze pucaju kad gledas, prestani onda). **** sve, cuvaj zivce, zdravlje. Ja sam drugi par cipela, ne igram live ili skroz rijetko, uplatim tiket na 10-20 kerma, (izuezetno se zna puknuti jaci ulog), cak i ne pratim ako mi bas nije totalno dosadno kuci. Utakmice svakako rijetko gledam.
Ja cigarete, alkohol, bas ne mogu baciti, tu si ti karakter i svaka ti cast. Tako da ces bez problema baciti i kladaru...
Pice i bacim, apstiniram neko vrijeme, al djavolje kandilo nikako...

ma kakav ja i crni buki da budem, slab sam ti u tome, ali jest vezano za dezertiranje na drugu stranu... :D

doduse, sve je jos u na dugom stapu, pa cemo da vidimo.

javi se nekad barem ovdje sa nekom zajebancijom, savjetom, nemoj da raju s foruma zaboravis.
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
arelinho
Postovi: 16427
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la arelinho » 16 okt 2017, 20:49

Ovaj Sarpsborg i čitavu Norvešku nabijem na ku.rac

Avatar
edohz
Postovi: 512
Pridružen/a: 07 jan 2009, 00:20
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la edohz » 16 okt 2017, 21:20

Hajde Celta trpaj ovu kanarsku nejač :)

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 16 okt 2017, 21:23

@stulic89

Naravno da cu se javljat necu ja nikad zaboravit raju a ni hejtere! :rol:

Zajedno smo se svi znojili satirali i izyebavali s gofnima i smicalicama njihovim. Jbg ja npr. nikad nisam ni imao problema sa flasom, jako rijetko pijem a i kad pijem onda ni mnogo ni malo, ni manje ni vise nego koliko treba ko sto Hakala kaze heheh.

Jbg vidis tesko je sad sve cugove otkinuti koji se usade dugotrajnim igranjem mene raja vazda citira salje u inbox pita imam li sta i dam im opet i onda ko budalas pratim i sam sebi stavim notifikaciju da zvizde golovi da vidim jesam bio u pravu! :rol:

Evo ovaj Argentino Merlo keca reko covjeku i onaj Paraguayo U2.5 i Celtu x2 extra ide heheh. Jbg ne mozes sad da nista ni ne pratis, sto jedan moj pajdo iz Tipica stariji kaze sta treba da prestanem sa svim i da sjedim u kuci ko kofer! :rol: :rol:

Kazes dezertiro a nije buki, pa da nisi u cetnike otiso? :mrgreen:

Kako god sretno!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 16 okt 2017, 21:27

edohz je napisao/la:Hajde Celta trpaj ovu kanarsku nejač :)
Svaka cast ako si osino dvicu i nek si. Treba ih istjerat iz lige vise. Kuci jaci fol neg Real i Barcelona e jesu qurac, sta je to Las Palmas. Celta je za njih vazda bila avion.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
edohz
Postovi: 512
Pridružen/a: 07 jan 2009, 00:20
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la edohz » 16 okt 2017, 21:37

i još mi samo oni ostali za fine pare, obje ekipe su mi gotivne zbog napadaškog fudbala ali večeras sam uz Vigo

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 16 okt 2017, 21:43

edohz je napisao/la:i još mi samo oni ostali za fine pare, obje ekipe su mi gotivne zbog napadaškog fudbala ali večeras sam uz Vigo
Ma LP je smece. Meni se to zesce na qurac penjalo proslu sezonu ne mozes na dostojne ekipe ko Bilbao, Villareal, Celtu itd ni dvoznak u gostima da igras. Ma sta dvoznak ma kontrahendi +1.5 ne mozes fatat. Yebo ti tim koji od 50 bodova 47 skupi kuci! [emoji38]

A Sevilja na taj fol vazda treca/cetvrta bude. I oni su mi na "shitlisti" :D

Veceras probajte x2 na obje argentinske primere jbg Huracan i sveti Martin od sv. Juana su cestite ekipe.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
edohz
Postovi: 512
Pridružen/a: 07 jan 2009, 00:20
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la edohz » 16 okt 2017, 22:12

Pazi sad kad ovi izjednace a i preokret me ne bi iznenadio

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.