Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 17 sep 2017, 03:13

Dodje San Lorenzo! :clap:

Al poslije zadnji mi osta na ovoj extra kombinaciji Independiente!

slika

Udjose u PV 0:0 znajuci da ce to biti klasicna gauchoska festa bez ili sa max jednim golom, dosjeti se live osinuti da nema nikako gola s namjerom da prodam poslije i sa zeljom da domaci zabiju iza 80e kad prodam da oba ulete!

slika

2.3 sam izasao kvotu nije lose 40 unita klepio, vidim velik riziko postaje da Lanus zabije jer su krenuli sve opasnije kontre slagati, da mi ne bi oba u helac otisla. U medjuvremenu gurnem haj reko dok je jaka kvota da imam sve 3 strane pokrivene plus je kako god, da ce Lanus da da bilo kad:

slika

93a minuta Independiente 3 vezana kornera ko bilmezi izvode, kontra Lanusa penal hajd bar oni za utjehu, nije doslo 145 unita glavni ali otcvakno sam im bar pola toliko, pogledao finu tekmu, nadam se da je to kako treba! :D

Kad su ovako predvidivi i kad nisu gamad, nije covjeku ni krivo kad padne s vremena na vrijeme, a ne ko evropska gamad sve kontroliraju uplate i gledaju i igraju kako im se kaze, sve ustanove za otimanje para od ulagaca, mamu im ja yebem i tukci idu na stadione da gledaju show i da podrzavaju te maymune i nazivaju sebe navijacima Bayerna, Liverpoola, Tottenhama, Dortmunda, Celzi i ostalih smijesnih ekipa koje za gazde i sponzore igraju a ne za njih same, vec su tu da ih farbaju i prave maymunima! :tralala: :tralala: :guz: :guz:

Latinosi! :salut: :salut: :salut:
Prava strast i fudbal u svom originalnom bitku! Zivi bili!! :bow: :bow:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Evolution87 » 17 sep 2017, 11:53

slika
Danas po pare! :rol:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la arelinho » 17 sep 2017, 13:39

Hajde Sassuolo više žutih

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Evolution87 » 17 sep 2017, 14:12

Idemo najveca kvota skinuta :opaopa:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Torres_9 » 17 sep 2017, 14:50

bem ti kineze i kad ih igram vise


Sent from my iPhone using Tapatalk

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Torres_9 » 17 sep 2017, 15:19

luda cajna :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

mirzatele
Postovi: 11951
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la mirzatele » 17 sep 2017, 19:56

risingforce je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:Kakvo je ovo sranje jbttttt..Za 100 maraka mi ostao Voroncevic 4.5 skokova vise.. Imao 5 skokova, pisalo mu kad je sutao slobodna 5 rebounds, upisala mu zvanicna fibina skok i sad na kraju ispravili na team rebound..ON SKOCIO, UHVATIO YEBENU LOPTU I FAULIRALI GA POSLIJE
I meni isti slucaj... 3 minute prije kraja je 100 % imao ofanzivni skok :oops: :oops:
nakon duge borbe i mailova ispravila fiba maloprije, 5 skokova je sad..a meni stojanka na racun..ako si samo na tom pao, da uzmes i ti :tokralju: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 17 sep 2017, 20:16

Sastavis tiket sa 8 parova i opet samo jedna fail. Jbg besto da igram gent direkt za 2,20@ ja igram oba daju za @1,55

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la ANTIFA ! » 17 sep 2017, 21:56

Hoce li se vracat Doncic zna li iko imam ga na 7+ skokova bio na 7 i ozlijedi zglob. :roll:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la ANTIFA ! » 17 sep 2017, 22:18

ANTIFA ! je napisao/la:Hoce li se vracat Doncic zna li iko imam ga na 7+ skokova bio na 7 i ozlijedi zglob. :roll:
E jesam baksuz povrijedi se covjek na granici i to me samo obori na tiketu. :lol:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 17 sep 2017, 22:34

Kdor ne skace ni Slovenc hej hej hej!

Braca ispracena cijelo prvenstvo! [emoji144] [emoji144] [emoji144]
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 18 sep 2017, 03:43

slika
morao sam objaviti ovaj post, da znate svi koji zicate za tiket, molim vas, ne obracajte mi se kad objavim dobitni tiket, sa istim pitanjem. gledam privatne poruke, i stvarno se desava nakon objavljivanja dobitnog tiketa isti slucaj. svi vi koji mislite posuditi od mene za tiket, molim vas ne saljite mi poruke za to. znam da grozno zvucim, ali spamate mi bezveze inbox. hvala.

sad svima da vam kazem, kao i ovom gore liku: posudjivanje u kocki je kod boga zabranjeno...

prije sam raji govorio da dadnu clanski broj da uplatim, kad postavim neki tiekt da nesto cekam, ali kad procitate to, javite se nije problem nikakav....

P.S. eto ovam onaj @Effenberg, od njega trazite.... :D (pajdo ne ljuti se :P )
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 18 sep 2017, 08:06

Evo mog problema koji me vec dugo prati. Da vidim sta vi kaže te na ovo. Desi mi se vise puta da prodam tiket. Kao sinoć. Kad je u Brazilu bio poluvrijeme, bilo je 0:0 i završi se 1:3. Nemožeš se opametiti slika

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 18 sep 2017, 08:33

stulic89 je napisao/la:slika
morao sam objaviti ovaj post, da znate svi koji zicate za tiket, molim vas, ne obracajte mi se kad objavim dobitni tiket, sa istim pitanjem. gledam privatne poruke, i stvarno se desava nakon objavljivanja dobitnog tiketa isti slucaj. svi vi koji mislite posuditi od mene za tiket, molim vas ne saljite mi poruke za to. znam da grozno zvucim, ali spamate mi bezveze inbox. hvala.

sad svima da vam kazem, kao i ovom gore liku: posudjivanje u kocki je kod boga zabranjeno...

prije sam raji govorio da dadnu clanski broj da uplatim, kad postavim neki tiekt da nesto cekam, ali kad procitate to, javite se nije problem nikakav....

P.S. eto ovam onaj @Effenberg, od njega trazite.... :D (pajdo ne ljuti se [emoji14] )
Jarane nisam ni ja centralna banka! :urnebes:

Slazem se, najgore je posudjivat pare za kockanje i uopste igrati u takvoj situaciji ista jer to samo veci glib covjeku moze da napravi ako vec nema. Ne moze se od sice napraviti i nakockat banka, ja to po sebi najbolje znam kad god mi je trebalo ma 1.05 kvotu ne mozes pogoditi.

Pare se moraju prvo mukom i poslom i znojem da zarade ili kroz neko investiranje financijsko (halal varijantu mislim a ne spekulacije). Tek kad imas mirnu financijsku situaciju i bez dugova i opterecenja i imas da te ne zaboli mozes da se kockas i sanse su ti velike uz smirenost i koncentraciju i naravno disZiplinu da se i nakocka. To ja upravo dozivljavam u zadnje vrijeme. Qurac bi me islo vako da nemam pozadinu i da igram od usta a nije da nije bilo takvih vremena, tako da znam i tu stranu kakva je i iz iskustva govorim i ljudi ne posudjujte jer odgovor ce biti NE! :D

Druga stvar je sto to posudjivanje lako napravi jaz i raskole pa ljudi vise i ne pricaju jedni s drugima i svadjaju se. Oni koji posude misle da im se time pomogne ali to je ogromna zabluda. Jer ti ako nemas kapacitet vratiti onda postaje samo gore i gore a mnogi podcijene svoje mogucnosti i dovedu sebe u nelagodne situacije. A i oni koji povjere takodje cine time u vecini situacija medvjedju uslugu.

P.S. Drzite fige danas da dodje King Darian to je davis cup nastavak od juce radi kise, pa bice zajednicki tiket. To mogu halalit! :mrgreen:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

lumani
Postovi: 14873
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la lumani » 18 sep 2017, 09:40

stulic89 je napisao/la:slika
morao sam objaviti ovaj post, da znate svi koji zicate za tiket, molim vas, ne obracajte mi se kad objavim dobitni tiket, sa istim pitanjem. gledam privatne poruke, i stvarno se desava nakon objavljivanja dobitnog tiketa isti slucaj. svi vi koji mislite posuditi od mene za tiket, molim vas ne saljite mi poruke za to. znam da grozno zvucim, ali spamate mi bezveze inbox. hvala.

sad svima da vam kazem, kao i ovom gore liku: posudjivanje u kocki je kod boga zabranjeno...

prije sam raji govorio da dadnu clanski broj da uplatim, kad postavim neki tiekt da nesto cekam, ali kad procitate to, javite se nije problem nikakav....

P.S. eto ovam onaj @Effenberg, od njega trazite.... :D (pajdo ne ljuti se :P )
dobro dosao u klub :mrgreen: imam 5,6 pogodenih listica,bojim se da ih postavim :mrgreen: ali sada mogu,jer si ti preuzeo ulogu..

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 18 sep 2017, 09:46

Ljudi ako ko urani i hoce da se kladi ove azijske tenis meceve gdje igra vecina ovih zutih samo derite live svaki gem da ce biti duple greske. Malo gledam izjutra kad mogu i sitno igram skine se nesto pomalo ali tankanje je opste. Evo sad Mona Barthel i nekakva Jing Lu svaki servis gem je bila dupla, kvote su se zaokrenule live po 16 puta, ja uzeo kineskinju nakon 2.seta kad je uzela @2.85 kad je povela 3:0 ne htjedoh prodat, pa sam na 3:2 morao uz nesto manji plus doduse pa prebacio na Svabicu. Al strava je sta se radi znaci bukvalno dodju izmisljaju ko fol povrede traze MTO izmotavaju se a to je sve u cilju azijsko trziste veliko kladionicarsko da se dovede u paniku ko live gleda i da se ljudi namagarce. Budite jako pametni i pronicljivi inace ce biti veliko kupanje. :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 18 sep 2017, 11:14

Pajdo prvi put čujem da ima klađenje da će biti dupla greška. :lol:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 18 sep 2017, 11:37

Willy je napisao/la:Pajdo prvi put čujem da ima klađenje da će biti dupla greška. :lol:
Ima na mojim rusima ovim. Ima da se kladis hoce li se desiti as ili dupla greska.

Joj Kiki je prnula qurcu za usi! Ja uzeo 8 kvotu 6:0 drugi set evo 5:0 prodao sam po 6 kvoti zlu ne trebalo da joj ova iz sazaljenja ne pusti gem!

slika

EDIT: Ipak nisam trebo, al yebo ti golubove na grani, bolji su vrapci u rukama! :lol: :lol:
Kiki ne vracaj se nikad u formu! :urnebes: :urnebes:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 18 sep 2017, 13:08

Strongestu, nabijem te na kuratz. Imao sam yeben tiket, od tri bolivijska meča na over 2,5 odaberem jedini koji je išao under - 2-0 FT, prvi 2-1 u 90., treći 2-2. Fuj. Za vikend promašio 15 tiketa, jedan ulovio na liveu. Fuj opet.
Hayley <3

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 18 sep 2017, 15:28

Tako je Damire, konacno da ovog smrdonju zabarskog docekam. Steta sto ne trpa nisam htio jer su povezane sve oklade imam @4.10 za mec otvoreno jos, dosta je i ovo. Kamen po kamen palaca!

slika

Hajde sad po mec i to u 2 seta ko mu yebe djuturumsku mamu. Smece od tenisera, pasce jedno ruzno zabarsko, mamu li mu yebem! :urnebes: :urnebes:

EDIT: Ma tako je lave pusti vodu da vnago odu! Zaletio se djuturumski TB sa 40:0 konto u TB da udje al evo mu rinake da se naglaba, Damir 6 poena u nizu za GSM! :bow: :bow:

Najmanje mi drago radi para, nesto vise radi Damira, najvise mi godra ovaj smrdonja da ispusi:

slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.