Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 12 dec 2017, 03:16

houston-new orleans poluvrijeme 78-76 ovo kao da je all star utakmica haman :urnebes:

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Steph » 12 dec 2017, 03:58

vedoz je napisao/la:Jaylen i Tatum moraju povuć tako da ih očekujem preko jer nema Kyriea i Morrisa, a Horford je upitan još uvijek.
Ma ovo je zadnja noć da igram Stevensove debile s njegovim idiotskim rotacijama :salut:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jopaa7 » 12 dec 2017, 08:17

Steph je napisao/la:
vedoz je napisao/la:Jaylen i Tatum moraju povuć tako da ih očekujem preko jer nema Kyriea i Morrisa, a Horford je upitan još uvijek.
Ma ovo je zadnja noć da igram Stevensove debile s njegovim idiotskim rotacijama :salut:
Ma nema sanse ovo pogoditi :crazy:

Kurzawa9
Postovi: 21
Pridružen/a: 07 dec 2017, 10:37
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Kurzawa9 » 12 dec 2017, 08:30

Prati li neko ovaj zenski rukomet

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 12 dec 2017, 09:40

ThrillerHz je napisao/la: Bas sam i ja gledao statistike, i tacno ne razumijem kako 0:0 hahahaha, doduse na lajvu sam maloprije odigrao preko 2,5 golova, pa koliko toliko postoji mala nada da makar 3 gola padnu, a 6+ sam vec halalio :urnebes: :urnebes:
Ahaha, evo prošlo ti ovo, dva gola u zadnjih 90 sekundi. :tokralju:
Hayley <3

vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la vedoz » 12 dec 2017, 10:35

jopaa7 je napisao/la:
Slike ieph je napisao/la:
vedoz je napisao/la:Jaylen i Tatum moraju povuć tako da ih očekujem preko jer nema Kyriea i Morrisa, a Horford je upitan još uvijek.
Ma ovo je zadnja noć da igram Stevensove debile s njegovim idiotskim rotacijama :salut:
Ma nema sanse ovo pogoditi :crazy:
Ma najjace sto je to sve lijepo izanalizirano i eto blowout :roll:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 12 dec 2017, 11:27

Ljudi sto reko Ibro ovo je za mene zadnja stanica. Sta reci vise? Svjestan sam za je decembar i da sada najgora riktanja sirom dunjaluka se rade i ja opet igram! :facepalm:

Ne moze se ovdje fatati nista vise juce poslusam dva tipa za NBA hajd reko da vidim mozda su drugi pametniji i sretniji kad mene nece, skinem under Riversa i padnem rodju 25.5 over a 19 imo na PV i bilo poena ko na all star tekmi. Poginuli dabogda mater im yebem ovima koji ovo aranziraju sve ovako. Vise je svejedno koja liga i koji sport. Valja im sad bozicne duple plate isplatiti svojim radnicima i bukijima i nagrade im dati za ono sto nas yebu cijelu godinu i manipulisu!!! Ovo je yebena industrija koju finansiraju preko ledja postenih i marljivih ljudi. E pa necete vise!

Ode ja na duzu pauzu i mislim da cu se skoncentrisat samo na tenis tako da nista do AO barem. Kud je jos pauza kod gauchosa i ostali latinosi su zavrsili. Ono sto najbolje tipujem.

Pao sam strasan tiket juce Readinga keca koji je do 84e 2:0 imao, Lazio nisam igro nikad ih ne igram a imao da oni ne daju vise od 1 na tom @2.35 ufaceno al dzaba. Ni to nije cista posla bilo sad gledam dobili ljudi crveni mjesto penala! :puke: Dakle ne mozes logican tip skinuti vise, ekipu koja vodi ne mozes da igras al kad odigras neki ultra rizik ko to s Laciom dodje. Ne mozes dobiti over skinut dok nije nariktano dok nazor ne krenu golove pustat ko na hokeju u minuti po 2-3 i u fudbalu isti qrac. Zabiju dva gola u 5 min i onda nema do kraja. Syebe ti svaki under live sto igras a isti qrac i over kad igras samo kontra.

Ne pitajte me ni za tipove nit ista ode u penziju, sretno prijatno a i vama bi isto porucio manite se corava posla. Ustekajte pare radije u ove kripto valute evo ih masovno u ekspanziji uletite u pre-sale periodu i imacete sigurno prirast dobar a i bonuse.

Budite investitori a ne spekulanti! Nema para bez motike a pogotovo ne preko noci i na NBA!!!

Prijatno! :wavey:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bvb » 12 dec 2017, 16:42

Eto, moze se s ovim Effeovim postom i zakljucat tema. Ovaj moj nek gaston obrise i zakljuca. :)

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la ThrillerHz » 12 dec 2017, 16:58

badblueboylivno je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la: Bas sam i ja gledao statistike, i tacno ne razumijem kako 0:0 hahahaha, doduse na lajvu sam maloprije odigrao preko 2,5 golova, pa koliko toliko postoji mala nada da makar 3 gola padnu, a 6+ sam vec halalio :urnebes: :urnebes:
Ahaha, evo prošlo ti ovo, dva gola u zadnjih 90 sekundi. :tokralju:
Znaci ne vjerujem eto hahahahahaha, usralo me postenski, a bio sam ga otpisao :tokralju: :ljepota:
1946~

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 12 dec 2017, 18:41

Nije me bilo par dana , sitno nesto igrao, imao ekstra niz na lajvu 7-8 po 1.4 -1.6 kvota od 2.50E , zamalo da 50eura zabodem i krenem.

Ali nema veze sredinom januara sigurno se pocinje.
Do tada bih zamolio moderatore da mi dozvole da u jednoj temi pisem sta sam igrao, ne sve listice najzanimljivije.

Bacam osvrt svakih par dana , govorim na koliko se doslo.
Mislim da je to jako dobra motivacija za mene a ne vidim razloga da to nekome smeta.

Ne razumijem tu neku foru jesam li ja IBRO neki nisam prije nikada bo clan ovoh foruma, jesam citao ali nemam pojma o cemu se tu radi....
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la LittleCule » 12 dec 2017, 18:58

Ajmo Bordeaux gol i još jedan gol na Wolfs - Leipzig :pray:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 12 dec 2017, 19:20

Effenberg je napisao/la:Ljudi sto reko Ibro ovo je za mene zadnja stanica. Sta reci vise? Svjestan sam za je decembar i da sada najgora riktanja sirom dunjaluka se rade i ja opet igram! :facepalm:

Ne moze se ovdje fatati nista vise juce poslusam dva tipa za NBA hajd reko da vidim mozda su drugi pametniji i sretniji kad mene nece, skinem under Riversa i padnem rodju 25.5 over a 19 imo na PV i bilo poena ko na all star tekmi. Poginuli dabogda mater im yebem ovima koji ovo aranziraju sve ovako. Vise je svejedno koja liga i koji sport. Valja im sad bozicne duple plate isplatiti svojim radnicima i bukijima i nagrade im dati za ono sto nas yebu cijelu godinu i manipulisu!!! Ovo je yebena industrija koju finansiraju preko ledja postenih i marljivih ljudi. E pa necete vise!

Ode ja na duzu pauzu i mislim da cu se skoncentrisat samo na tenis tako da nista do AO barem. Kud je jos pauza kod gauchosa i ostali latinosi su zavrsili. Ono sto najbolje tipujem.

Pao sam strasan tiket juce Readinga keca koji je do 84e 2:0 imao, Lazio nisam igro nikad ih ne igram a imao da oni ne daju vise od 1 na tom @2.35 ufaceno al dzaba. Ni to nije cista posla bilo sad gledam dobili ljudi crveni mjesto penala! :puke: Dakle ne mozes logican tip skinuti vise, ekipu koja vodi ne mozes da igras al kad odigras neki ultra rizik ko to s Laciom dodje. Ne mozes dobiti over skinut dok nije nariktano dok nazor ne krenu golove pustat ko na hokeju u minuti po 2-3 i u fudbalu isti qrac. Zabiju dva gola u 5 min i onda nema do kraja. Syebe ti svaki under live sto igras a isti qrac i over kad igras samo kontra.

Ne pitajte me ni za tipove nit ista ode u penziju, sretno prijatno a i vama bi isto porucio manite se corava posla. Ustekajte pare radije u ove kripto valute evo ih masovno u ekspanziji uletite u pre-sale periodu i imacete sigurno prirast dobar a i bonuse.

Budite investitori a ne spekulanti! Nema para bez motike a pogotovo ne preko noci i na NBA!!!

Prijatno! :wavey:

Svaka cast na tvojim tiketima i razmisljanju pri kladjenju, jedan od razloga sto sam se ovdje prikljucio je da cesce pratim i odigram neke tvoje tipove.

Nisam dovoljno upratio, igras na nekoj stranoj online kladionici, jel tajna na kojoj...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 12 dec 2017, 19:21

@Isildur1

Ma sta ce biti tajna, rusi neki 1xbet. Ma gamad ko i svi. :puke: Al eto imaju malo bolje kvote i jake bonuse slabo iko da ti oboje to nudi.

Dzaba ti da Bog dragi na nebesima bozansku kladaru otvori kad gamad nariktase svaki mec na dunjaluku! :rol:
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 12 dec 2017, 19:22, ukupno mijenjano 1 put.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 12 dec 2017, 19:22

Jedno pitanje za sve kladionicare, koje su strane online kladionice za Bih gradjane otvorene.
Ljuti me na wwin npr kad imam recimo jos 15ak minuta tekme , moji vode u principu imam dobitak, nemam na racunu da kontriram , a na bet365 bi uzeo nesto manji dobitak pri vodstvu moje ekipe , wwin to nema imaju samo prijevremenu isplatu.

Hvala svima ko odgovori.
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 12 dec 2017, 19:26

Effenberg je napisao/la:@Isildur1

Ma sta ce biti tajna, rusi neki 1xbet. Ma gamad ko i svi. :puke: Al eto imaju malo bolje kvote i jake bonuse slabo iko da ti oboje to nudi.

Dzaba ti da Bog dragi na nebesima bozansku kladaru otvori kad gamad nariktase svaki mec na dunjaluku! :rol:
Hvala efe, bi li mi mogao dati par savjeta.

JEsi se kad pridrzavao bankrolla, da li bi ja sa 50e kad uplatim, da igram tikete max 2.50e znaci 5 % banke .... negdje sam procitao da je to optimalno, a za opreznije cak i manje 3, ili 3% banke ....
Koliko cesto vrsis isplate ili na pare na racunu gledas kao na sredstva za igru..

Dugo sam igrao poker pa kod pokerasa su to cipovi za igru, gaze se leveli nl10-nl50, nema veze sto je 0d recimo 100eura se doslo do 800, nema isplate samo rejk se isplacuje ili neki bonusi dok se ne napreduje do nekih zacrtanih limitra.

I uvijek se igra u okviru rolla..
Hvala
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 12 dec 2017, 19:28

Ma isildure ti ode u teoriju. Ja kad se kockam kockam se ko covjek. Sve je bankrol i zena i djeca i kuca i auto. [emoji38]

Ako dodje da dodje da valja. Nes u piljevinu igrat i nadrkavat se 100 tiketa da cvakas 100 dana za cener plusa. :rol:

Moras imat cvrstu banku da se gura kad dodje prilike i kad krenes fatat. Najgore kad te krene tipovanje a nemas para.

Bonus ja petkom probam naguzit stoju al moras uplatit odvojim kad me ide 2 stoje za petak i srijedu u medjuvremenu nema isplata za uvjete bonusa i lagano. Da se razradit. Cetvrtkom isplacujem ako sta ostane a zna se nabit cesto. Jbg neces svaki put ufatit bonusa al nije to ni belaj ako te ide. Kad te ne ide mozes yebat sve ne pomaze nista taman da ti meleci na usi sapcu tipove! [emoji38]
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 12 dec 2017, 19:39

Effenberg je napisao/la:Ma isildure ti ode u teoriju. Ja kad se kockam kockam se ko covjek. Sve je bankrol i zena i djeca i kuca i auto. [emoji38]

Ako dodje da dodje da valja. Nes u piljevinu igrat i nadrkavat se 100 tiketa da cvakas 100 dana za cener plusa. :rol:

Moras imat cvrstu banku da se gura kad dodje prilike i kad krenes fatat. Najgore kad te krene tipovanje a nemas para.

Bonus ja petkom probam naguzit stoju al moras uplatit odvojim kad me ide 2 stoje za petak i srijedu u medjuvremenu nema isplata za uvjete bonusa i lagano. Da se razradit. Cetvrtkom isplacujem ako sta ostane a zna se nabit cesto. Jbg neces svaki put ufatit bonusa al nije to ni belaj ako te ide. Kad te ne ide mozes yebat sve ne pomaze nista taman da ti meleci na usi sapcu tipove! [emoji38]
Pa dobro ja odo u teoriju priznajem.
Takav sam na pokeru bio, od nl10 sam dosao do limita gdje su blajndovi pola eura euro.
Isplatio sam oko 4000Eura tada.

Za nesto vise nisam vise imao vremena studiozno igrati, posao zena dijete .

A mislim ako mi administracija odbri ovdje otvorit chellenge od 50 do 1000 eura u 2018oj godini,

Za pocetak 3-4 para 2-5 eura uloga, to je od ponedjeljka do petka , vikendom ako je bilo zarade nesto jace.

U zavisnosti od rasta banke povecavati uplatu.

Mislim da se moze uz disciplinu to postici.
NEmoram isplacivati nista u tih godinu dana ili prije dok ne dodjem do te cifre 1000eura, na pokeru sam pokazao da mogu od freerolla bez uloga doci do 4000e isplate na kladionici sada zelim od 50 do 1000 pa vidjet cemo.

JEl si otvoren za saradnju , vidim neces igrati, nekad na pm da sibnes neki par kad imas one svoje tipove 4 5 kvote jako bi mi pomogao, nemam toliko vremena analizirati a vidim tebi jako dobro ide...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 12 dec 2017, 19:41

Ma ide mi qrac dobro! :rol:

Poguraj pa da me krene, hajmo lagano vi pokerasi imate para ko blata. Od sad radim ko placenik! [emoji38]
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la LittleCule » 12 dec 2017, 19:45

LittleCule je napisao/la:Ajmo Bordeaux gol i još jedan gol na Wolfs - Leipzig :pray:
Ajde jos Bordeaux :pray:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Isildur1 » 12 dec 2017, 19:46

Effenberg je napisao/la:Ma ide mi qrac dobro! :rol:

Poguraj pa da me krene, hajmo lagano vi pokerasi imate para ko blata. Od sad radim ko placenik! [emoji38]
Hhehehe, bilo je para ne kazem.
Sa tim sam zavrsio 2014, isplatio kupio neke stvari otisao na dobar predobar godisnji odmor, nemam vise vremena grindati 8-9 sati, igrati turnir od 21h navece do 6 ujutru.
Poker je najbolja igra kad te ife , em hrani ego sto se dizes pobjedjujes jace em se na racunu slazu uredno novcanice , al kad ne ide zna biti frustrirajuce.

Sada je drugo vrijeme kako pun ko blate nemogu te pogurati nikako heheheh tek sredinom januara krecem sa 50eura nemam rolla sada.
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.