Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Evolution87 » 22 okt 2017, 20:56

slika
Cekam keca za pare, tacnije cekao :urnebes:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Steph » 22 okt 2017, 23:01

adnan_nanda je napisao/la:Šta mislite za ovu ranu utakmicu NBA-a večeras, samo dva igrača u ponudi, Russel i Schroder. Ovog prvog bih najradije zaobišao jer me u prošloj utakmici uništio ali nemam izbora haha hoću da spavam večeras. :D
mislimo da su to dva mongoloida, pogotovo iz Švabije

3-15 :tokralju: :tokralju: :urnebes:

a ovaj otpad iz Lakersa na 22.5 :facepalm: neće biti više takvih poklona :plac:

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la adnan_nanda » 22 okt 2017, 23:34

@Steph, vidim po trenutnim rezultatima da je dobro što sam skroz preskočio taj meč. :D
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Torres_9 » 22 okt 2017, 23:57

bem ti chicago fire mrtvi, jbm vas mrtve usta 3:0 ne mozete zabit posrani go.Onaj hjuston od dzerzeleza bi primio go ali ne danas ofc


Sent from my iPhone using Tapatalk

subcoccinela
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 apr 2013, 17:50
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la subcoccinela » 23 okt 2017, 00:12

za tri i po glave cekam Brooklyn 222 poena i stade na 220 uz to imaju zadnji napad dvadeset sekundi do kraja i cekaju samo da istekne,pa samo jedan hebeni kos zar je moguce u pm :facepalm:

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Monolog » 23 okt 2017, 00:19

Svi amerikanci odoše u 3+. :shock:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Lillard » 23 okt 2017, 01:46

Monolog je napisao/la:Svi amerikanci odoše u 3+. :shock:
Čeka se :mrgreen:

slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Torres_9 » 23 okt 2017, 03:14

da ga u chile jos jednom uvali uletilo bi jos 300$ a prosao je glavni tiket za 500, mjera


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 23 okt 2017, 05:37

Torres_9 je napisao/la:da ga u chile jos jednom uvali uletilo bi jos 300$ a prosao je glavni tiket za 500, mjera


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta si odigrao. MLS sve 3+

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 23 okt 2017, 11:44

subcoccinela je napisao/la:za tri i po glave cekam Brooklyn 222 poena i stade na 220 uz to imaju zadnji napad dvadeset sekundi do kraja i cekaju samo da istekne,pa samo jedan hebeni kos zar je moguce u pm :facepalm:
Ev je tvoja majstore[emoji4]slika

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 23 okt 2017, 11:54

Torres_9 je napisao/la:da ga u chile jos jednom uvali uletilo bi jos 300$ a prosao je glavni tiket za 500, mjera


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja za gol Ua ostao bez dobitka.

Ali lud potez - odigram pet južnoameričkih na odg3+, onda mi se učini previše pa pobrišem sve osim Meksikanca, a Bolivijcu i Čileancu odigram 4+. Jasno, budala bi očekivala da će biti četiri i više golova, a da jedan ne zabije. A ta budala sam ja. Strašan zayeb, pogotovo jer su svi prošli na odg3+, i navedeni i Paragvajac i Kolumbijac. Bilo bi love da sam išao na prvi osjećaj, ovako sam ostao suh. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Hayley <3

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Torres_9 » 23 okt 2017, 12:17

Prometheus je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:da ga u chile jos jednom uvali uletilo bi jos 300$ a prosao je glavni tiket za 500, mjera


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta si odigrao. MLS sve 3+
https://postimg.org/gallery/3ffh7s1x8/

ipak je 480 bio dobitak tu a ne 300,opet nedelja dobar plus

chicago me skine za 300 sto nisu dali,odigro 8 tekmi mls previse za jedan tiket



Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 okt 2017, 15:40

subcoccinela je napisao/la:za tri i po glave cekam Brooklyn 222 poena i stade na 220 uz to imaju zadnji napad dvadeset sekundi do kraja i cekaju samo da istekne,pa samo jedan hebeni kos zar je moguce u pm :facepalm:
E moj lave. Hebeno je to. Ja kad bi bukijevskim smecarima koji postave granicu i nariktaju je u svoju korist kad im treba gace svuci, kad bi im ispostavio fakturu da mi se namiri sve kad sam se napadao za 1-2 poena bio bi multimilijarder hebo Trumpa! :rol:

Ti under tekma usporena na kraju se campaju i salju jedni druge na liniju nazor u zadnje 2 minute iako tim jedan vodi 30+ razlike. Ti over oni sicaju tricu za tricom i samo naredba dodje ljudino fulaj sve zivo u zadnjoj cetvrtini. NBA je najveci alat za zaradu kladionica i ja ga rjedje igram u zadnje vrijeme i primjetno je vec da su pushagije manje a profiti veci.

Nije da se ne moze nekad skinuti ali treba se drzat sto dalje od ovih mainstream tekmi pogotovo. Sve oni imaju u sistemu sta se igra i sve ide u proceduru! Zato se i nagledamo svakakvih pizdariya.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Lillard » 23 okt 2017, 15:44

Ti napravi čitavu zavjeru od toga (ne čudi me) što ekipa u posljednjem napadu čeka da istekne vrijeme kad je već gotova utakmica, a to je zapravo uobičajna praksa.
Zadnja izmjena: Lillard, dana/u 23 okt 2017, 15:54, ukupno mijenjano 1 put.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

mirzatele
Postovi: 11881
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la mirzatele » 23 okt 2017, 15:52

Effenberg je napisao/la: i samo naredba dodje ljudino fulaj sve zivo u zadnjoj cetvrtini.

joj effe ti si tito :D :D

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 okt 2017, 16:01

mirzatele je napisao/la:
Effenberg je napisao/la: i samo naredba dodje ljudino fulaj sve zivo u zadnjoj cetvrtini.

joj effe ti si tito :D :D
Ma nije bukvalno ko sto sam napiso al znaju oni koliko smije koliko ne smije biti.

Znas kako to u praksi vjerovatno izgleda kako ja mislim. Kladionica napravi intervale od 5-max10 poena. Svaka granica bice neko ko ima da pada a ko prolazi i svaki poen. Npr po uplatama vide da je neka odredjena tekma najbolje da se zavrsi 205-215 poena. Eh sad bice ti ljudi koji ce ambiciozno se zaletiti i ispod 205 i preko 215 i njima se extra otvori tekma krenu kao da ce prebacit(podbacit) i samo ubrzavaju tekmu ako tendira da ode u predubok under i isto tako usporavaju ako treba da ne preleti previsok over.

Eh sad ovi nevjernici (u moje teorije) koji mene osporavaju kazu kako ce on namjerno profulat ovo ono. Ne radi se ba o tome. Ne mora on fulat slobodno namjerno (mada u extremnom slucaju ce i to uraditi ako su bas gace na stapu cika Williamu i gdji Coates) nego moze samo jednostavno ici na duze napade ili na prekrsaje nepotrebne ovisno jel da li O ili U treba odredjeni da dodje.

Sta puta vidis nelogicne scene i to meni ide na qurac u svim americkim sportovima koji su najprljavije namjesteni (nije ni Evropa cvijecka ali smo majka Tereza za Jenkije).

Ti vidis kako onaj camuga glupavi americki cupa obruc tamo a tim mu gubi preko 30 razlike i on se nesto busa u prsa to je sve sto slave sto rade za kladionicu i po naredbama. Nepotrebne poene zabija a zna i podsmijava se onima sto under igraju! :rol:

Prave ljudi show i uzimaju pare sve uvezano, bukisi kladionice sponzori, tesko je tu pare uzeti na NBA i NHL pogotovo. Imaju ljudi skriptu po kojoj rade! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 4040deuce » 23 okt 2017, 16:38

Effenberg je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:
Effenberg je napisao/la: i samo naredba dodje ljudino fulaj sve zivo u zadnjoj cetvrtini.

joj effe ti si tito :D :D
Ma nije bukvalno ko sto sam napiso al znaju oni koliko smije koliko ne smije biti.

Znas kako to u praksi vjerovatno izgleda kako ja mislim. Kladionica napravi intervale od 5-max10 poena. Svaka granica bice neko ko ima da pada a ko prolazi i svaki poen. Npr po uplatama vide da je neka odredjena tekma najbolje da se zavrsi 205-215 poena. Eh sad bice ti ljudi koji ce ambiciozno se zaletiti i ispod 205 i preko 215 i njima se extra otvori tekma krenu kao da ce prebacit(podbacit) i samo ubrzavaju tekmu ako tendira da ode u predubok under i isto tako usporavaju ako treba da ne preleti previsok over.

Eh sad ovi nevjernici (u moje teorije) koji mene osporavaju kazu kako ce on namjerno profulat ovo ono. Ne radi se ba o tome. Ne mora on fulat slobodno namjerno (mada u extremnom slucaju ce i to uraditi ako su bas gace na stapu cika Williamu i gdji Coates) nego moze samo jednostavno ici na duze napade ili na prekrsaje nepotrebne ovisno jel da li O ili U treba odredjeni da dodje.

Sta puta vidis nelogicne scene i to meni ide na qurac u svim americkim sportovima koji su najprljavije namjesteni (nije ni Evropa cvijecka ali smo majka Tereza za Jenkije).

Ti vidis kako onaj camuga glupavi americki cupa obruc tamo a tim mu gubi preko 30 razlike i on se nesto busa u prsa to je sve sto slave sto rade za kladionicu i po naredbama. Nepotrebne poene zabija a zna i podsmijava se onima sto under igraju! :rol:

Prave ljudi show i uzimaju pare sve uvezano, bukisi kladionice sponzori, tesko je tu pare uzeti na NBA i NHL pogotovo. Imaju ljudi skriptu po kojoj rade! :D
:lol: ja nekad imam osjecaj da je tebi ovo sve jedan veliki ispusni ventil za sve padove. Kad padnes na kladionici,pa krenes lupat ovako neke teorije,kako su uobicajene prakse u NBA(kao neigranje zadnjih 20-tak sekundi kad je utakmica rijesena) ustvari neka zavjera kladionice. To sto su kladionice sponzori odredjenim ekipama ne mora znaciti nista vise od marketinske strategije oglasavanja,kao sto i jest. Kladionice se logicno oglasavaju,da bi privukle korisnike,kao uostalom sve tvrtke i kompanije.
Napisao sam ti jedan post oko tih margina,vrati se pa ga procitaj. Puno je logicnije i istinitije od ovih tvojih teorija se svijet vrti oko kladionice.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 okt 2017, 16:40

4040 deuce za koju kladionicu radis? :hmmmmm:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la 4040deuce » 23 okt 2017, 16:47

Effenberg je napisao/la:4040 deuce za koju kladionicu radis? :hmmmmm:
:lol: :lol: :rol:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 okt 2017, 16:50

4040deuce je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:4040 deuce za koju kladionicu radis? :hmmmmm:
[emoji38] [emoji38] :rol:
Ozbiljno mislim. Ja kontam da bi ti gurnuo glavu u vrecu i otisao u rat ako treba i da pogines al da odbranis "cast" bukija i kladara. Po tebi oni su posteni a mi smo neposteni jer im kontamo uzeti pare! [emoji106]

Sto reko Nele Karajlic u TLN dobar je Memo! :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.